logowanie | rejestracja PARTNERZY: 1x2tip.com | Trefik.com | Tenis Live
Alphen aan den Rijn 2010 / Holandia, ceglasta , www, LIVE, DRAW, ATP Alphen aan den Rijn 2010 Tenis live pula nagród: 25 tys. USD |
|||||||||||
12.09.10 13:05 |
finał | Schruff Julia (Ger) (227) | 56.25% | 2 | 6 | 6 | 1.59 | I H2H O | |||
Pavlovic Irena (F) (199) | 43.75% | 0 | 0 | 3 | 2.06 | ||||||
11.09.10 12:35 |
półfinał | Pavlovic Irena (F) (199) | 49.66% | 2 | 6 | 6 | 1.50 | I H2H O | |||
Solovieva Valeria (R) [Q] (465) | 50.34% | 0 | 3 | 4 | 2.24 | ||||||
11.09.10 14:00 |
półfinał | Schruff Julia (Ger) (227) | 28.16% | 2 | 6 | 6 | 2.52 | I H2H O | |||
Rus Arantxa (Hol) (126) | 71.84% | 0 | 1 | 1 | 1.39 | ||||||
10.09.10 16:35 |
ćwierćfinał | Rus Arantxa (Hol) (126) | 55.64% | 2 | 6 | 6 | 1.27 | I H2H O | |||
Beygelzimer Yulia (Ukr) (263) | 44.36% | 0 | 3 | 3 | 3.09 | ||||||
10.09.10 12:35 |
ćwierćfinał | Schruff Julia (Ger) (227) | 33.94% | 2 | 7 | 6 | 1.41 | I H2H O | |||
Van Der Meet Angelique (Hol) (401) | 66.06% | 0 | 6 | 3 | 2.49 | ||||||
10.09.10 14:35 |
ćwierćfinał | Solovieva Valeria (R) [Q] (465) | 50.34% | 2 | 6 | 6 | 2.17 | I H2H O | |||
Cabeza-Candela Estrella (Hiszp) (269) | 49.66% | 0 | 4 | 4 | 1.54 | ||||||
10.09.10 12:35 |
ćwierćfinał | Pavlovic Irena (F) (199) | 62.69% | 2 | 6 | 6 | 1.57 | I H2H O | |||
Majeric Tadeja (Słow) (294) | 37.31% | 0 | 1 | 3 | 2.09 | ||||||
08.09.10 ?? |
1/8 finału | Beygelzimer Yulia (Ukr) (263) | 2 | 2 | 7 | 7 | I H2H O | ||||
Begu Irina (Rum) (228) | 1 | 6 | 6 | 5 | |||||||
08.09.10 ?? |
1/8 finału | Van Der Meet Angelique (Hol) (401) | 2 | 1 | 6 | 6 | I H2H O | ||||
Gronert Sarah (Ger) (225) | 1 | 6 | 4 | 4 | |||||||
08.09.10 ?? |
1/8 finału | Schruff Julia (Ger) (227) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Ozga Justine (Ger) (346) | 0 | 5 | 4 | ||||||||
08.09.10 ?? |
1/8 finału | Solovieva Valeria (R) [Q] (465) | 2 | 3 | 6 | 7 | I H2H O | ||||
Zander Nina (Ger) [Q] (515) | 1 | 6 | 1 | 5 | |||||||
08.09.10 ?? |
1/8 finału | Cabeza-Candela Estrella (Hiszp) (269) | 2 | 4 | 6 | 6 | I H2H O | ||||
Barthel Mona (Ger) (212) | 1 | 6 | 3 | 2 | |||||||
08.09.10 ?? |
1/8 finału | Majeric Tadeja (Słow) (294) | 2 | 6 | 4 | 6 | I H2H O | ||||
Van Bennekom Josanne (Hol) [Q] (791) | 1 | 1 | 6 | 2 | |||||||
08.09.10 ?? |
1/8 finału | Pavlovic Irena (F) (199) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Geuer Nicola (Ger) (315) | 0 | 3 | 2 | ||||||||
08.09.10 ?? |
1/8 finału | Rus Arantxa (Hol) (126) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Kichenok Nadiya (Ukr) [Q] (505) | 0 | 1 | 1 | ||||||||
07.09.10 ?? |
1. runda | Pavlovic Irena (F) (199) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Bogdan Elena (Rum) (264) | 0 | 3 | 4 | ||||||||
07.09.10 ?? |
1. runda | Geuer Nicola (Ger) (315) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Harmsen Danielle (Hol) (426) | 0 | 2 | 1 | ||||||||
07.09.10 ?? |
1. runda | Kichenok Nadiya (Ukr) [Q] (505) | 2 | 3 | 6 | 6 | I H2H O | ||||
Koek Marcella (Hol) (404) | 1 | 6 | 2 | 1 | |||||||
07.09.10 ?? |
1. runda | Beygelzimer Yulia (Ukr) (263) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Schoofs Bibiane (Hol) [Q] (623) | 0 | 4 | 4 | ||||||||
07.09.10 ?? |
1. runda | Begu Irina (Rum) (228) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Pirazhenka Sviatlana (Biał.) [Q] (833) | 0 | 1 | 0 | ||||||||
07.09.10 ?? |
1. runda | Gronert Sarah (Ger) (225) | 2 | 2 | 7 | 6 | I H2H O | ||||
Beck Annika (Ger) [Q] (472) | 1 | 6 | 6 (5) | 4 | |||||||
07.09.10 ?? |
1. runda | Van Der Meet Angelique (Hol) (401) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Hogenkamp Richel (Hol) (287) | 0 | 5 | 4 | ||||||||
07.09.10 ?? |
1. runda | Ozga Justine (Ger) (346) | 2 | 4 | 7 | 6 | I H2H O | ||||
Bertens Kiki (Hol) (276) | 1 | 6 | 6 (2) | 3 | |||||||
07.09.10 ?? |
1. runda | Schruff Julia (Ger) (227) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Mitu Cristina-Andreea (Rum) [Q] (450) | 0 | 1 | 0 | ||||||||
07.09.10 ?? |
1. runda | Solovieva Valeria (R) [Q] (465) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Lykina Ksenia (R) (234) | 0 | 6 (5) | 3 | ||||||||
07.09.10 ?? |
1. runda | Zander Nina (Ger) [Q] (515) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Van De Velde Bernice (Hol) (1050) | 0 | 3 | 4 | ||||||||
07.09.10 ?? |
1. runda | Cabeza-Candela Estrella (Hiszp) (269) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Tsybycheva Agusta (R) [LL] (546) | 0 | 1 | 1 | ||||||||
07.09.10 ?? |
1. runda | Barthel Mona (Ger) (212) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Pattinama Kerkhove Lesley (Hol) (700) | 0 | 5 | 2 | ||||||||
07.09.10 ?? |
1. runda | Majeric Tadeja (Słow) (294) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Kichenok Lyudmyla (Ukr) (242) | 0 | 3 | 4 | ||||||||
07.09.10 ?? |
1. runda | Van Bennekom Josanne (Hol) [Q] (791) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Lemoine Quirine (Hol) (849) | 0 | 1 | 3 | ||||||||
07.09.10 ?? |
1. runda | Rus Arantxa (Hol) (126) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Hermenegildo Fernanda (Braz) (370) | 0 | 5 | 1 |