logowanie | rejestracja PARTNERZY: 1x2tip.com | Trefik.com | Tenis Live
Sorocaba (XII) 2010 / Brazylia, ceglasta , ATP Sorocaba (XII) 2010 Tenis live pula nagród: 10 tys. USD |
|||||||||||
25.12.10 12:00 |
finał | Romboli Fernando (Braz) (348) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Turini Thales (Braz) (530) | 0 | 2 | 1 | ||||||||
24.12.10 12:00 |
półfinał | Romboli Fernando (Braz) (348) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Kirche Leonardo (Braz) (362) | 0 | 4 | 3 | ||||||||
24.12.10 12:00 |
półfinał | Turini Thales (Braz) (530) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Siggia Ricardo (Braz) (639) | 0 | 3 | 2 | ||||||||
23.12.10 12:00 |
ćwierćfinał | Siggia Ricardo (Braz) (639) | 2 | 7 | 7 | I H2H O | |||||
Deneka Luis Guilherme (Braz) (1193) | 0 | 6 | 6 | ||||||||
23.12.10 12:00 |
ćwierćfinał | Turini Thales (Braz) (530) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Dutra da Silva Daniel (Braz) (314) | 0 | 2 | 2 | ||||||||
23.12.10 12:00 |
ćwierćfinał | Romboli Fernando (Braz) (348) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Pereira Jose (Braz) (505) | 0 | 0 | 6 | ||||||||
23.12.10 12:00 |
ćwierćfinał | Kirche Leonardo (Braz) (362) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Brandao Filipe (Braz) (1264) | 0 | 3 | 3 | ||||||||
22.12.10 12:00 |
1/8 finału | Dutra da Silva Daniel (Braz) (314) | 2 | 5 | 6 | 6 | I H2H O | ||||
Santos Nicolas (Braz) (657) | 1 | 7 | 3 | 0 | |||||||
22.12.10 12:00 |
1/8 finału | Turini Thales (Braz) (530) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Matos Diego (Braz) (1089) | 0 | 3 | 3 | ||||||||
22.12.10 12:00 |
1/8 finału | Deneka Luis Guilherme (Braz) (1193) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Guidolin Rodrigo (Braz) (372) | 0 | 4 | 3 | ||||||||
22.12.10 12:00 |
1/8 finału | Siggia Ricardo (Braz) (639) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Escobar Idio (Braz) (1269) | 0 | 4 | 1 | ||||||||
22.12.10 12:00 |
1/8 finału | Brandao Filipe (Braz) (1264) | 2 | 4 | 6 | 6 | I H2H O | ||||
Costa Charles (Braz) (1094) | 1 | 6 | 4 | 0 | |||||||
22.12.10 12:00 |
1/8 finału | Kirche Leonardo (Braz) (362) | 2 | 6 | 4 | 6 | I H2H O | ||||
Schmitt Daniel (Braz) (1227) | 1 | 2 | 6 | 4 | |||||||
22.12.10 12:00 |
1/8 finału | Pereira Jose (Braz) (505) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Gauer Joao (Braz) | 0 | 4 | 1 | ||||||||
22.12.10 12:00 |
1/8 finału | Romboli Fernando (Braz) (348) | 1 | 6 | I H2H O | ||||||
Lauret Andrew (Braz) (876) | 0 | 2 | |||||||||
21.12.10 12:00 |
1. runda | Matos Diego (Braz) (1089) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Coronado Paulo (Braz) | 0 | 0 | 2 | ||||||||
21.12.10 13:00 |
1. runda | Santos Nicolas (Braz) (657) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Mori Filho Valter (Braz) (1665) | 0 | 3 | 3 | ||||||||
21.12.10 12:00 |
1. runda | Siggia Ricardo (Braz) (639) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Gomez Gabriel (Arg) (1628) | 0 | 2 | 3 | ||||||||
21.12.10 12:00 |
1. runda | Romboli Fernando (Braz) (348) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Dourado Lucas (Braz) | 0 | 1 | 1 | ||||||||
21.12.10 14:30 |
1. runda | Costa Charles (Braz) (1094) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Ferraz Danilo (Braz) (607) | 0 | 6 | 1 | ||||||||
21.12.10 12:00 |
1. runda | Brandao Filipe (Braz) (1264) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Sampaio Antunes Gustavo (Braz) | 0 | 2 | 1 | ||||||||
21.12.10 12:00 |
1. runda | Schmitt Daniel (Braz) (1227) | 2 | 6 | 7 | 6 | I H2H O | ||||
Francisquiny Raul (Braz) | 1 | 7 | 6 | 1 | |||||||
21.12.10 16:00 |
1. runda | Kirche Leonardo (Braz) (362) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Meirelles Augusto (Braz) (1151) | 0 | 5 | 2 | ||||||||
21.12.10 12:00 |
1. runda | Escobar Idio (Braz) (1269) | I H2H O | ||||||||
Hank Tigre (Mek) (1084) | |||||||||||
21.12.10 12:00 |
1. runda | Gauer Joao (Braz) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Clara Figueroa Federico (Arg) (1507) | 0 | 5 | 3 | ||||||||
21.12.10 12:00 |
1. runda | Deneka Luis Guilherme (Braz) (1193) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Blumenberg Alex (Braz) (1665) | 0 | 4 | 4 | ||||||||
21.12.10 12:00 |
1. runda | Trueva Martin (Port) (912) | I H2H O | ||||||||
Romboli Fernando (Braz) (348) | |||||||||||
21.12.10 12:00 |
1. runda | Turini Thales (Braz) (530) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Slonik Tiago (Braz) (779) | 0 | 1 | 3 | ||||||||
21.12.10 12:00 |
1. runda | Lauret Andrew (Braz) (876) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Guerses Gustavo (Braz) (1718) | 0 | 1 | 5 | ||||||||
20.12.10 12:00 |
1. runda | Escobar Idio (Braz) (1168) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Duarte Joao Pedro (Braz) | 0 | 2 | 4 | ||||||||
20.12.10 12:00 |
1. runda | Pereira Jose (Braz) (503) | 2 | 4 | 6 | 6 | I H2H O | ||||
Coronado Daniel (Braz) | 1 | 6 | 1 | 0 | |||||||
20.12.10 15:00 |
1. runda | Guidolin Rodrigo (Braz) (362) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Rondino Rafael (Braz) | 0 | 3 | 4 | ||||||||
20.12.10 13:30 |
1. runda | Dutra da Silva Daniel (Braz) (315) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Galeano Diego (Par) (894) | 0 | 2 | 4 |