logowanie | rejestracja PARTNERZY: 1x2tip.com | Trefik.com | Tenis Live
Antalya (X) III 2015 / Turcja, betonowa , ATP Antalya (X) III 2015 Tenis live pula nagród: 10 tys. USD |
|||||||||||
25.10.15 12:00 |
finał | Bondar Anna (Wegry) [3] (424) | 2 | 3 | 6 | 6 | I H2H O | ||||
Minnen Greetje (B) [8] (555) | 1 | 6 | 2 | 1 | |||||||
25.10.15 08:00 |
półfinał | Minnen Greetje (B) [8] (555) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Turati Bianca (I) [5] (510) | 0 | 4 | 2 | ||||||||
24.10.15 09:00 |
ćwierćfinał | Ruse Elena Gabriela (Rum) (680) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Lee Pei-Chi (Tajw) [6] (532) | 0 | 5 | 1 | ||||||||
24.10.15 09:00 |
ćwierćfinał | Bondar Anna (Wegry) [3] (424) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Aponasenko Vasilisa (R) (840) | 0 | 5 | 0 | ||||||||
24.10.15 09:00 |
ćwierćfinał | Minnen Greetje (B) [8] (555) | 2 | 6 | 4 | 6 | I H2H O | ||||
Negreanu Daiana (Rum) (620) | 1 | 2 | 6 | 3 | |||||||
24.10.15 15:00 |
półfinał | Bondar Anna (Wegry) [3] (424) | 1 | 4 | I H2H O | ||||||
Ruse Elena Gabriela (Rum) (680) | 0 | 2 | |||||||||
24.10.15 11:00 |
ćwierćfinał | Turati Bianca (I) [5] (510) | 2 | 4 | 6 | 6 | I H2H O | ||||
Fomina Alena (R) [Q] (1127) | 1 | 6 | 2 | 4 | |||||||
23.10.15 14:00 |
1/8 finału | Negreanu Daiana (Rum) (620) | 35.46% | 2 | 6 | 6 | 2.93 | I H2H O | |||
Ene Cristina (Rum) [2] (398) | 64.54% | 0 | 2 | 3 | 1.30 | ||||||
23.10.15 14:00 |
1/8 finału | Turati Bianca (I) [5] (510) | 36.26% | 2 | 2 | 6 | 6 | 2.70 | I H2H O | ||
Stolmar Rebeka (Wegry) (700) | 63.74% | 1 | 6 | 4 | 2 | 1.35 | |||||
23.10.15 13:55 |
1/8 finału | Lee Pei-Chi (Tajw) [6] (532) | 54.40% | 2 | 6 | 6 | 1.36 | I H2H O | |||
Cuypers Dorien (B) [Q] | 45.60% | 0 | 2 | 2 | 2.77 | ||||||
23.10.15 11:55 |
1/8 finału | Aponasenko Vasilisa (R) (840) | 46.15% | 2 | 7 | 6 | 1.17 | I H2H O | |||
Cubranovic Milica (Serb) [Q] | 53.85% | 0 | 5 | 4 | 4.09 | ||||||
22.10.15 08:30 |
1. runda | Turati Bianca (I) [5] (510) | 53.43% | 2 | 6 | 6 | 1.33 | I H2H O | |||
Kung Leonie (Szwaj) [LL] | 46.57% | 0 | 3 | 3 | 3.25 | ||||||
22.10.15 12:05 |
1/8 finału | Ruse Elena Gabriela (Rum) (680) | 41.71% | 2 | 7 | 7 | 2.04 | I H2H O | |||
Sanchez-Quintanar Cristina (Hiszp) [1] (384) | 58.29% | 0 | 6 (5) | 5 | 1.67 | ||||||
22.10.15 17:25 |
1/8 finału | Bondar Anna (Wegry) [3] (424) | 49.40% | 2 | 6 | 6 | 1.13 | I H2H O | |||
Zarytska Anastasia (Cz) [Q] | 50.60% | 0 | 3 | 0 | 4.73 | ||||||
22.10.15 16:55 |
1/8 finału | Fomina Alena (R) [Q] (1127) | 37.29% | 2 | 6 | 2 | 7 | 2.15 | I H2H O | ||
Klasen Anna (Ger) [4] (501) | 62.71% | 1 | 3 | 6 | 5 | 1.55 | |||||
22.10.15 17:30 |
1/8 finału | Minnen Greetje (B) [8] (555) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Detiuc Anastasia (Cz) [Q] | 0 | 4 | 3 | ||||||||
21.10.15 09:00 |
1. runda | Cuypers Dorien (B) [Q] | 51.69% | 1 | 4 | 6 | 4 | 1.08 | I H2H O | ||
Sills Savannah (GB) [WC] | 48.31% | 0 | 6 | 3 | 1 | 5.75 | |||||
21.10.15 09:00 |
1. runda | Lee Pei-Chi (Tajw) [6] (532) | 55.26% | 2 | 6 | 6 | 1.12 | I H2H O | |||
Kitagawa Rio (Jap) [Q] (1198) | 44.74% | 0 | 3 | 3 | 4.69 | ||||||
21.10.15 10:30 |
1. runda | Cubranovic Milica (Serb) [Q] | 56.83% | 2 | 6 | 6 | 6.70 | I H2H O | |||
Katsitadze Mayya (R) [WC] (886) | 43.17% | 0 | 3 | 4 | 1.04 | ||||||
21.10.15 09:00 |
1. runda | Stolmar Rebeka (Wegry) (700) | 59.90% | 2 | 6 | 6 | 1.10 | I H2H O | |||
Huber Luisa Marie (Ger) (815) | 40.10% | 0 | 4 | 3 | 4.95 | ||||||
21.10.15 09:00 |
1. runda | Fomina Alena (R) [Q] (1127) | 59.26% | 2 | 6 | 7 | 1.25 | I H2H O | |||
Lukic Jelena (Serb) (1127) | 40.74% | 0 | 2 | 5 | 3.21 | ||||||
21.10.15 10:30 |
1. runda | Detiuc Anastasia (Cz) [Q] | 47.21% | 2 | 6 | 6 | 1.11 | I H2H O | |||
Novikova Maria (R) [Q] | 52.79% | 0 | 2 | 1 | 4.75 | ||||||
21.10.15 15:30 |
1. runda | Negreanu Daiana (Rum) (620) | 51.93% | 2 | 3 | 6 | 7 | 1.04 | I H2H O | ||
Bayraktaroglu Melis (Tur) [WC] (1158) | 48.07% | 1 | 6 | 4 | 5 | 6.75 | |||||
20.10.15 10:30 |
1. runda | Klasen Anna (Ger) [4] (501) | 60.61% | 2 | 6 | 6 | 1.01 | I H2H O | |||
Oral Seven (Tur) [WC] | 39.39% | 0 | 4 | 2 | 9.80 | ||||||
20.10.15 09:00 |
1. runda | Minnen Greetje (B) [8] (555) | 57.93% | 2 | 4 | 6 | 6 | 1.15 | I H2H O | ||
Mishina Daria (R) (663) | 42.07% | 1 | 6 | 1 | 2 | 4.30 | |||||
20.10.15 10:30 |
1. runda | Aponasenko Vasilisa (R) (840) | 42.01% | 2 | 2 | 6 | 6 | 5.25 | I H2H O | ||
Schaeder Laura (Ger) [7] (533) | 57.99% | 1 | 6 | 4 | 4 | 1.09 | |||||
20.10.15 09:00 |
1. runda | Zarytska Anastasia (Cz) [Q] | 44.80% | 2 | 6 | 6 | 1.22 | I H2H O | |||
Rakitskaya Daria (R) [Q] | 55.20% | 0 | 1 | 1 | 3.50 | ||||||
20.10.15 10:30 |
1. runda | Bondar Anna (Wegry) [3] (424) | 65.60% | 2 | 7 | 6 | 1.05 | I H2H O | |||
Maheta Eetee (Indie) (776) | 34.40% | 0 | 5 | 2 | 6.50 | ||||||
20.10.15 09:00 |
1. runda | Ene Cristina (Rum) [2] (398) | 61.48% | 2 | 6 | 6 | 1.05 | I H2H O | |||
Vangelova Ani (Bułg.) (978) | 38.52% | 0 | 1 | 3 | 7.02 | ||||||
20.10.15 10:30 |
1. runda | Ruse Elena Gabriela (Rum) (680) | 50.65% | 2 | 6 | 6 | 1.13 | I H2H O | |||
Klasen Charlotte (Ger) (820) | 49.35% | 0 | 0 | 1 | 4.61 | ||||||
20.10.15 09:00 |
1. runda | Sanchez-Quintanar Cristina (Hiszp) [1] (384) | 62.04% | 2 | 6 | 6 | 1.12 | I H2H O | |||
Kajevic Ena (Chor) (805) | 37.96% | 0 | 1 | 1 | 4.69 | ||||||
20.10.15 ?? |
1. runda | Turati Bianca (I) [5] (510) | I H2H O | ||||||||
Gabric Anna (Ger) (931) | |||||||||||
16.10.15 ?? |
półfinał | Minnen Greetje (B) [8] (570) | I H2H O | ||||||||
Sezer Melis (Tur) [2] (399) | |||||||||||
16.10.15 ?? |
półfinał | Sanchez-Quintanar Cristina (Hiszp) [1] (383) | I H2H O | ||||||||
Negreanu Daiana (Rum) (627) | |||||||||||
15.10.15 ?? |
ćwierćfinał | Sezer Melis (Tur) [2] (399) | 2 | 4 | 6 | 6 | I H2H O | ||||
Bondar Anna (Wegry) [3] (441) | 1 | 6 | 3 | 0 | |||||||
15.10.15 ?? |
ćwierćfinał | Minnen Greetje (B) [8] (570) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Stolmar Rebeka (Wegry) (739) | 0 | 5 | 2 | ||||||||
15.10.15 ?? |
ćwierćfinał | Negreanu Daiana (Rum) (627) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Dascalu Nicoleta-Catalina (Rum) [4] (423) | 0 | 6 (5) | 2 | ||||||||
15.10.15 ?? |
ćwierćfinał | Sanchez-Quintanar Cristina (Hiszp) [1] (383) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Huber Luisa Marie (Ger) (828) | 0 | 5 | 1 | ||||||||
14.10.15 ?? |
1/8 finału | Sanchez-Quintanar Cristina (Hiszp) [1] | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Sills Savannah (GB) [WC] | 0 | 0 | 4 | ||||||||
14.10.15 ?? |
1/8 finału | Huber Luisa Marie (Ger) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Kurz Karoline (A) | 0 | 4 | 2 | ||||||||
14.10.15 ?? |
1/8 finału | Dascalu Nicoleta-Catalina (Rum) [4] | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Maheta Eetee (Indie) | 0 | 2 | 1 | ||||||||
14.10.15 ?? |
1/8 finału | Negreanu Daiana (Rum) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Vangelova Ani (Bułg.) | 0 | 2 | 3 | ||||||||
14.10.15 ?? |
1/8 finału | Minnen Greetje (B) [8] | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Aponasenko Vasilisa (R) | 0 | 4 | 1 | ||||||||
14.10.15 ?? |
1/8 finału | Stolmar Rebeka (Wegry) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Ene Cristina (Rum) [2] | 0 | 2 | 1 | ||||||||
14.10.15 ?? |
1/8 finału | Bondar Anna (Wegry) [3] | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Grimm Chiara (Szwaj) [Q] | 0 | 3 | 3 | ||||||||
14.10.15 ?? |
1/8 finału | Sezer Melis (Tur) [2] | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Hering Katharina (Ger) | 0 | 2 | 4 | ||||||||
13.10.15 ?? |
1. runda | Vangelova Ani (Bułg.) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Bayraktaroglu Melis (Tur) [WC] | 0 | 1 | 4 | ||||||||
13.10.15 ?? |
1. runda | Maheta Eetee (Indie) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Jacobsgaard Karina-Ildor (Dan) [Q] | 0 | 5 | 1 | ||||||||
13.10.15 ?? |
1. runda | Dascalu Nicoleta-Catalina (Rum) [4] | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Ruse Elena Gabriela (Rum) | 0 | 6 (0) | 3 | ||||||||
13.10.15 ?? |
1. runda | Huber Luisa Marie (Ger) | 2 | 3 | 6 | 6 | I H2H O | ||||
Lee Pei-Chi (Tajw) [6] | 1 | 6 | 3 | 1 | |||||||
13.10.15 ?? |
1. runda | Kurz Karoline (A) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Bhunu Valeria (Zim) | 0 | 1 | 2 | ||||||||
13.10.15 ?? |
1. runda | Sills Savannah (GB) [WC] | 2 | 6 | 5 | 6 | I H2H O | ||||
Anil Cemre (Tur) [WC] | 1 | 1 | 7 | 3 | |||||||
13.10.15 ?? |
1. runda | Negreanu Daiana (Rum) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Crivelletto Jessica (Szwaj) [Q] | 0 | 3 | 6 (5) | ||||||||
13.10.15 ?? |
1. runda | Minnen Greetje (B) [8] | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Mishina Daria (R) | 0 | 3 | 4 | ||||||||
13.10.15 ?? |
1. runda | Aponasenko Vasilisa (R) | 2 | 6 | 0 | 7 | I H2H O | ||||
Cesnekova Sarlota (Svk) [Q] | 1 | 4 | 6 | 5 | |||||||
13.10.15 ?? |
1. runda | Stolmar Rebeka (Wegry) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Detiuc Anastasia (Cz) [Q] | 0 | 1 | 2 | ||||||||
13.10.15 ?? |
1. runda | Ene Cristina (Rum) [2] | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Ghitescu Andreea (Rum) | 0 | 3 | 4 | ||||||||
13.10.15 ?? |
1. runda | Bondar Anna (Wegry) [3] | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Saveljic Sladjana () [WC] | 0 | 3 | 1 | ||||||||
13.10.15 ?? |
1. runda | Grimm Chiara (Szwaj) [Q] | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Ates Gizem Melisa (Tur) [WC] | 0 | 0 | 4 | ||||||||
13.10.15 ?? |
1. runda | Hering Katharina (Ger) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Proese Natalie (Ger) | 0 | 3 | 1 | ||||||||
13.10.15 ?? |
1. runda | Sezer Melis (Tur) [2] | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Gabric Anna (Ger) | 0 | 3 | 0 | ||||||||
13.10.15 ?? |
1. runda | Sanchez-Quintanar Cristina (Hiszp) [1] | 2 | 0 | 6 | 6 | I H2H O | ||||
Zerbone Jennifer (F) [Q] | 1 | 6 | 4 | 1 |