logowanie | rejestracja PARTNERZY: 1x2tip.com | Trefik.com | Tenis Live
Gimcheon (VI) I 2017 / Korea Południowa, betonowa , ATP Gimcheon (VI) I 2017 Tenis live kwalifikacje |
|||||||||||
13.06.17 03:00 |
1/8 finału | Ku Yeon Woo (Kor Płd) | 1 | 6 | I H2H O | ||||||
Kim Sinhee (Kor Płd) | 0 | 1 | |||||||||
13.06.17 05:30 |
1/8 finału | Kim Ju-Eun (Kor Płd) (1170) | 36.36% | 2 | 7 | 6 | 6 | 2.20 | I H2H O | ||
Villarreal Andrea Renee (Mek) (877) | 63.64% | 1 | 5 | 7 (4) | 1 | 1.55 | |||||
13.06.17 04:30 |
1/8 finału | Yea Hyojung (Kor Płd) (938) | 50.23% | 2 | 6 | 6 | 1.16 | I H2H O | |||
Arakawa Natsuho (Jap) | 49.77% | 0 | 2 | 3 | 4.25 | ||||||
13.06.17 04:00 |
1/8 finału | Lee Jin Ju (Kor Płd) (954) | 47.49% | 2 | 6 | 6 | 1.05 | I H2H O | |||
Kamiyoshihara Ai (Jap) | 52.51% | 0 | 0 | 1 | 6.75 | ||||||
13.06.17 03:00 |
1/8 finału | Bhambri Prerna (Indie) (985) | 53.02% | 2 | 6 | 6 | 1.03 | I H2H O | |||
Lim Eunji (Kor Płd) | 46.98% | 0 | 1 | 4 | 7.75 | ||||||
13.06.17 03:00 |
1/8 finału | Noordin Jawariah (Malezja) (1095) | 63.77% | 2 | 7 | 0 | 6 | 1.80 | I H2H O | ||
Sheng Yuqi (Chiny) (1056) | 36.23% | 1 | 5 | 6 | 2 | 1.83 | |||||
13.06.17 03:00 |
1/8 finału | Sul You-Na (Kor Płd) (1036) | 47.06% | 2 | 6 | 6 | 1.19 | I H2H O | |||
Yun Ji Yun (Kor Płd) | 52.94% | 0 | 3 | 1 | 3.90 | ||||||
13.06.17 04:30 |
1/8 finału | Lee Se Jin (Kor Płd) (1170) | 46.99% | 2 | 7 | 2 | 6 | 2.30 | I H2H O | ||
Chan Chin-Wei (Tajw) (1218) | 53.01% | 1 | 5 | 6 | 3 | 1.50 | |||||
12.06.17 04:00 |
2. runda | Lim Eunji (Kor Płd) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Wu Ho Ching (Honk) (1226) | 0 | 4 | 6 (6) | ||||||||
12.06.17 04:00 |
2. runda | Bhambri Prerna (Indie) (1005) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Kim Cherry (Kor Płd) | 0 | 2 | 1 | ||||||||
12.06.17 04:00 |
2. runda | Kamiyoshihara Ai (Jap) | 2 | 7 | 7 | I H2H O | |||||
Nor Hoyeon (Kor Płd) | 0 | 5 | 6 (2) | ||||||||
12.06.17 04:00 |
2. runda | Lee Jin Ju (Kor Płd) (981) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Lee Jeongyun (Kor Płd) | 0 | 6 (3) | 0 | ||||||||
12.06.17 04:00 |
2. runda | Arakawa Natsuho (Jap) | 2 | 4 | 6 | 6 | I H2H O | ||||
Sim Sol Hee (Kor Płd) | 1 | 6 | 3 | 0 | |||||||
12.06.17 04:00 |
2. runda | Yea Hyojung (Kor Płd) (962) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Easwaramurthi Ashmitha (Indie) (1255) | 0 | 1 | 0 | ||||||||
12.06.17 04:00 |
2. runda | Kim Ju-Eun (Kor Płd) (1170) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Kim Soomin (Kor Płd) | 0 | 1 | 2 | ||||||||
12.06.17 04:00 |
2. runda | Sheng Yuqi (Chiny) (1074) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Jang Eun Se (Kor Płd) | 0 | 6 (2) | 1 | ||||||||
12.06.17 04:00 |
2. runda | Noordin Jawariah (Malezja) (1095) | 2 | 6 | 4 | 6 | I H2H O | ||||
Akiyama Minami (Jap) (1252) | 1 | 1 | 6 | 3 | |||||||
12.06.17 04:00 |
2. runda | Kim Sinhee (Kor Płd) | 2 | 6 | 2 | 6 | I H2H O | ||||
Kim Se-Hyun (Kor Płd) (1193) | 1 | 1 | 6 | 4 | |||||||
12.06.17 04:00 |
2. runda | Ku Yeon Woo (Kor Płd) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Ma Yexin (Chiny) (1105) | 0 | 3 | 2 | ||||||||
12.06.17 04:00 |
2. runda | Chan Chin-Wei (Tajw) (1246) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Kanaphuet Thitirat (Tajla) | 0 | 3 | 1 | ||||||||
12.06.17 04:00 |
2. runda | Lee Se Jin (Kor Płd) (1170) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Selvarajoo Theiviya (Malezja) | 0 | 3 | 3 | ||||||||
12.06.17 04:00 |
2. runda | Yun Ji Yun (Kor Płd) | 2 | 7 | 2 | 6 | I H2H O | ||||
Park Soyeon (Kor Płd) | 1 | 6 (5) | 6 | 1 | |||||||
12.06.17 04:00 |
2. runda | Sul You-Na (Kor Płd) (1080) | 2 | 2 | 6 | 7 | I H2H O | ||||
Oh Dabin (Kor Płd) | 1 | 6 | 3 | 5 | |||||||
12.06.17 04:00 |
2. runda | Villarreal Andrea Renee (Mek) (911) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Lee Dami (Kor Płd) | 0 | 2 | 4 | ||||||||
11.06.17 ?? |
1. runda | Selvarajoo Theiviya (Malezja) | 1 | 6 | 2 | I H2H O | |||||
Lee Seunghyun (Kor Płd) | 0 | 1 | 1 | ||||||||
11.06.17 ?? |
1. runda | Lee Jeongyun (Kor Płd) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Lee Na-Young (Kor Płd) | 0 | 4 | 4 | ||||||||
11.06.17 ?? |
1. runda | Kim Se-Hyun (Kor Płd) (1193) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Chun Su Yeon (Kor Płd) | 0 | 4 | 5 | ||||||||
11.06.17 ?? |
1. runda | Wu Ho Ching (Honk) (1226) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Yoon So-Hee (Kor Płd) | 0 | 4 | 4 | ||||||||
11.06.17 ?? |
1. runda | Lim Eunji (Kor Płd) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Lee Sora (Kor Płd) | 0 | 1 | 3 | ||||||||
11.06.17 ?? |
1. runda | Kim Cherry (Kor Płd) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Kim Ji-Eun (2000) (Kor Płd) | 0 | 0 | 1 | ||||||||
11.06.17 ?? |
1. runda | Nor Hoyeon (Kor Płd) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Kim Sung Hee (Kor Płd) (1226) | 0 | 1 | 0 | ||||||||
11.06.17 ?? |
1. runda | Kamiyoshihara Ai (Jap) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Mun Ye-Ji (Kor Płd) | 0 | 1 | 2 | ||||||||
11.06.17 ?? |
1. runda | Arakawa Natsuho (Jap) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Lee Han-Bit (Kor Płd) | 0 | 4 | 3 | ||||||||
11.06.17 ?? |
1. runda | Sim Sol Hee (Kor Płd) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Kong Hyojin (Kor Płd) | 0 | 1 | 1 | ||||||||
11.06.17 ?? |
1. runda | Easwaramurthi Ashmitha (Indie) (1255) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Jeong Min-Seo (Kor Płd) | 0 | 1 | 0 | ||||||||
11.06.17 ?? |
1. runda | Kim Soomin (Kor Płd) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Park Ji Min (Kor Płd) | 0 | 2 | 1 | ||||||||
11.06.17 ?? |
1. runda | Kim Ju-Eun (Kor Płd) (1170) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Bae Do Hee (Kor Płd) | 0 | 1 | 1 | ||||||||
11.06.17 ?? |
1. runda | Jang Eun Se (Kor Płd) | 2 | 6 | 5 | 6 | I H2H O | ||||
Yoon Sujin (Kor Płd) | 1 | 3 | 7 | 0 | |||||||
11.06.17 ?? |
1. runda | Noordin Jawariah (Malezja) (1095) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Lee Dohee (Kor Płd) | 0 | 1 | 4 | ||||||||
11.06.17 ?? |
1. runda | Kim Sinhee (Kor Płd) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Lee Ji Hey (Korea) | 0 | 1 | 0 | ||||||||
11.06.17 ?? |
1. runda | Ku Yeon Woo (Kor Płd) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Back Dayeon (Kor Płd) | 0 | 1 | 2 | ||||||||
11.06.17 ?? |
1. runda | Ma Yexin (Chiny) (1105) | 2 | 6 | 4 | 6 | I H2H O | ||||
Ji Xiangruyi (Chiny) | 1 | 3 | 6 | 0 | |||||||
11.06.17 ?? |
1. runda | Chan Chin-Wei (Tajw) (1246) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Park Subin (Kor Płd) | 0 | 4 | 3 | ||||||||
11.06.17 ?? |
1. runda | Kanaphuet Thitirat (Tajla) | 2 | 6 | 0 | 6 | I H2H O | ||||
Jeong Hae-Jin (Kor Płd) | 1 | 3 | 6 | 4 | |||||||
11.06.17 ?? |
1. runda | Lee Se Jin (Kor Płd) (1170) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Tananta Lavinia (Indo) (1082) | 0 | 1 | 4 | ||||||||
11.06.17 ?? |
1. runda | Park Soyeon (Kor Płd) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Kwon Mi Jeong (Kor Płd) (1192) | 0 | 0 | 2 | ||||||||
11.06.17 ?? |
1. runda | Yun Ji Yun (Kor Płd) | 2 | 6 | 2 | 6 | I H2H O | ||||
Lee Hyejin (Kor Płd) | 1 | 4 | 6 | 4 | |||||||
11.06.17 ?? |
1. runda | Oh Dabin (Kor Płd) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Han Seung Hee (Kor Płd) | 0 | 1 | 4 | ||||||||
11.06.17 ?? |
1. runda | Akiyama Minami (Jap) (1252) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Noh Hyunji (Kor Płd) | 0 | 1 | 0 | ||||||||
11.06.17 ?? |
1. runda | Lee Dami (Kor Płd) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Jeong Jooyeon (Kor Płd) | 0 | 1 | 1 |