logowanie | rejestracja PARTNERZY: 1x2tip.com | Trefik.com | Tenis Live
Sharm El Sheikh V 2018 / Egipt, betonowa , ATP Sharm El Sheikh V 2018 Tenis live kwalifikacje |
|||||||||||
19.02.18 09:00 |
1/8 finału | Gutierrez Carrasco Maria (Hiszp) (756) | 43.78% | 2 | 3 | 6 | 6 | 2.22 | I H2H O | ||
Kimmelmann Julia (Ger) (1094) | 56.22% | 1 | 6 | 3 | 3 | 1.50 | |||||
19.02.18 09:00 |
1/8 finału | Salden Lara (B) (1016) | 38.36% | 2 | 6 | 6 | 2.51 | I H2H O | |||
Pribylova Anna (R) (744) | 61.64% | 0 | 1 | 1 | 1.40 | ||||||
19.02.18 ?? |
1/8 finału | Lindh Gallagher Emilie (GB) | I H2H O | ||||||||
Kimmelmann Julia (Ger) (1094) | |||||||||||
19.02.18 09:00 |
1/8 finału | Mareen Axana (B) (1057) | 48.94% | 2 | 7 | 6 | 2.86 | I H2H O | |||
Bhunu Valeria (Zim) (852) | 51.06% | 0 | 6 (5) | 4 | 1.33 | ||||||
19.02.18 09:00 |
1/8 finału | Palha Natasha (Indie) (860) | 43.45% | 1 | 2 | 6 | 5 | 2.20 | I H2H O | ||
Topcic Ivana (Chor) (947) | 56.55% | 0 | 6 | 2 | 2 | 1.48 | |||||
19.02.18 09:00 |
1/8 finału | Berankova Karolina (Cz) (882) | 65.77% | 2 | 6 | 7 | 1.21 | I H2H O | |||
Alhussein Abdel Aziz Lamis (Egip) (936) | 34.23% | 0 | 3 | 5 | 3.54 | ||||||
19.02.18 09:00 |
1/8 finału | Miklova Barbora (Cz) (890) | 42.13% | 2 | 6 | 7 | 2.57 | I H2H O | |||
Roemer Charlotte (Ekw) (981) | 57.87% | 0 | 4 | 5 | 1.39 | ||||||
19.02.18 09:00 |
1/8 finału | Kubareva Anna (Biał.) (927) | 50.22% | 2 | 6 | 6 | 1.24 | I H2H O | |||
Ponomareva Mariya (R) | 49.78% | 0 | 1 | 2 | 3.32 | ||||||
19.02.18 09:00 |
1/8 finału | Stoilkovska Magdalena (Mac) (1047) | 48.50% | 2 | 7 | 2 | 7 | 2.48 | I H2H O | ||
Mader Corina (Szwaj) | 51.50% | 1 | 5 | 6 | 5 | 1.40 | |||||
18.02.18 09:00 |
2. runda | Berankova Karolina (Cz) (882) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Suresh Anjana (Kan) | 0 | 2 | 4 | ||||||||
18.02.18 09:00 |
2. runda | Alhussein Abdel Aziz Lamis (Egip) (936) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Khaled Hala (Egip) | 0 | 0 | 3 | ||||||||
18.02.18 11:00 |
2. runda | Miklova Barbora (Cz) (890) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Akopian Gabriella (Arme) | 0 | 0 | 1 | ||||||||
18.02.18 11:00 |
2. runda | Roemer Charlotte (Ekw) (981) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Pattacini Cecilia (I) (1225) | 0 | 1 | 2 | ||||||||
18.02.18 13:00 |
2. runda | Ponomareva Mariya (R) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Vulpio Julia (F) (900) | 0 | 1 | 0 | ||||||||
18.02.18 11:00 |
2. runda | Kubareva Anna (Biał.) (927) | 2 | 3 | 7 | 6 | I H2H O | ||||
Dmitrichenko Yekaterina (Kaz) (1211) | 1 | 6 | 5 | 4 | |||||||
18.02.18 11:00 |
2. runda | Mader Corina (Szwaj) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Kitagawa Rio (Jap) (922) | 0 | 2 | 0 | ||||||||
18.02.18 11:00 |
2. runda | Stoilkovska Magdalena (Mac) (1047) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Stepan Constanze (Ger) (1249) | 0 | 2 | 5 | ||||||||
18.02.18 11:00 |
2. runda | Topcic Ivana (Chor) (947) | 1 | I H2H O | |||||||
Szlavikovics Szabina (Wegry) (1151) | 0 | ||||||||||
18.02.18 09:00 |
2. runda | Palha Natasha (Indie) (860) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Khrebtova Valentina (B) | 0 | 2 | 1 | ||||||||
18.02.18 11:00 |
2. runda | Pribylova Anna (R) (744) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Poplavska Anastasiya (Ukr) | 0 | 2 | 4 | ||||||||
18.02.18 09:00 |
2. runda | Salden Lara (B) (1016) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Perez Garcia Maria Paulina (Kol) (1181) | 0 | 2 | 3 | ||||||||
18.02.18 11:00 |
2. runda | Gutierrez Carrasco Maria (Hiszp) (756) | 1 | I H2H O | |||||||
Lindh Gallagher Emilie (GB) | 0 | ||||||||||
18.02.18 09:00 |
2. runda | Kimmelmann Julia (Ger) (1094) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Ayzatulina Ulyana (R) (972) | 0 | 2 | 0 | ||||||||
18.02.18 09:00 |
2. runda | Bhunu Valeria (Zim) (852) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Sanz-Llaneza Fernandez Almudena (Hiszp) (1224) | 0 | 1 | 1 | ||||||||
18.02.18 09:00 |
2. runda | Mareen Axana (B) (1057) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Shawky Nermeen (Egip) (1181) | 0 | 1 | 0 | ||||||||
17.02.18 09:00 |
1. runda | Perez Garcia Maria Paulina (Kol) (1181) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Chantraine Elisabeth (B) | 0 | 2 | 3 | ||||||||
17.02.18 09:00 |
1. runda | Lindh Gallagher Emilie (GB) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Vasic Ema (A) | 0 | 4 | 2 | ||||||||
17.02.18 09:00 |
1. runda | Sanz-Llaneza Fernandez Almudena (Hiszp) (1224) | 2 | 5 | 6 | 6 | I H2H O | ||||
Yurchenko Alena (R) | 1 | 7 | 0 | 3 | |||||||
17.02.18 09:00 |
1. runda | Khrebtova Valentina (B) | 2 | 6 | 4 | 7 | I H2H O | ||||
Karamanoleva Aleksandra (Bułg.) (1121) | 1 | 4 | 6 | 5 | |||||||
17.02.18 09:00 |
1. runda | Topcic Ivana (Chor) (947) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Stromova Aleksandra (R) | 0 | 2 | 1 | ||||||||
17.02.18 09:00 |
1. runda | Suresh Anjana (Kan) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Kozyreva Polina (R) | 0 | 1 | 2 | ||||||||
17.02.18 13:00 |
1. runda | Akopian Gabriella (Arme) | 2 | 6 | 4 | 6 | I H2H O | ||||
Perez-Garcia Paula Andrea (Kol) (1251) | 1 | 4 | 6 | 1 | |||||||
17.02.18 13:00 |
1. runda | Ponomareva Mariya (R) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Perova Mayya (R) | 0 | 1 | 3 | ||||||||
17.02.18 13:00 |
1. runda | Dmitrichenko Yekaterina (Kaz) (1211) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Geiss Janina (Ger) | 0 | 2 | 1 | ||||||||
17.02.18 13:00 |
1. runda | Mader Corina (Szwaj) | 2 | 6 | 2 | 6 | I H2H O | ||||
Klincov Bojana (Szwaj) | 1 | 4 | 6 | 4 | |||||||
17.02.18 09:00 |
1. runda | Poplavska Anastasiya (Ukr) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Samardzic Lidija (Serb) | 0 | 1 | 3 |