logowanie | rejestracja PARTNERZY: 1x2tip.com | Trefik.com | Tenis Live
German Bundesliga 2018 / Niemcy, ceglasta , ATP German Bundesliga 2018 Tenis live pula nagród: 100 tys. USD |
|||||||||||
12.08.18 11:00 |
9. runda | Vilella Martinez Mario (Hiszp) (254) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Wessels Louis (Ger) (539) | 0 | 2 | 4 | ||||||||
12.08.18 11:00 |
9. runda | Guenther Valentin (Ger) (996) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Metreveli Aleksandre (Gru) (942) | 0 | 4 | 2 | ||||||||
12.08.18 11:00 |
9. runda | Kaczynski Kevin (Ger) (1232) | 2 | 3 | 6 | 12 | I H2H O | ||||
Esteve Lobato Eduard (Hiszp) (443) | 1 | 6 | 2 | 10 | |||||||
12.08.18 11:00 |
9. runda | Van Beem Colin (Hol) (632) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Rother Jannik (Ger) | 0 | 4 | 2 | ||||||||
12.08.18 11:00 |
9. runda | Wunner Matthias (Ger) (1768) | 2 | 5 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Van Der Linden Lennert (Hol) (1471) | 1 | 7 | 4 | 4 | |||||||
12.08.18 11:00 |
9. runda | van der Meer Nick (Hol) (1090) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Behlen Lars (Ger) (1490) | 0 | 6 | 4 | ||||||||
12.08.18 11:00 |
9. runda | Rinderknech Arthur (F) (564) | 2 | 4 | 7 | 11 | I H2H O | ||||
Mertl Jan (Cz) (538) | 1 | 6 | 5 | 9 | |||||||
12.08.18 11:00 |
9. runda | Stodder Timo (Ger) (1774) | 2 | 4 | 6 | 12 | I H2H O | ||||
Giacalone Omar (I) (633) | 1 | 6 | 4 | 10 | |||||||
12.08.18 11:00 |
9. runda | Goransson Andre (Szwe) (1118) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Ollert Lukas (Ger) (685) | 0 | 4 | 1 | ||||||||
12.08.18 11:00 |
9. runda | Barth Florian (Ger) (1885) | 2 | 6 | 5 | 10 | I H2H O | ||||
Walder Jordi (Ger) (1695) | 1 | 4 | 7 | 5 | |||||||
12.08.18 11:00 |
9. runda | Hess-Olesen Esben (Dan) (1751) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Beutler Tim (Ger) | 0 | 4 | 5 | ||||||||
12.08.18 11:00 |
9. runda | Walder Jim (Ger) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Baehre Matthias (Ger) | 0 | 2 | 2 | ||||||||
12.08.18 11:00 |
9. runda | Mertens Yannick (B) (352) | 2 | 6 | 3 | 10 | I H2H O | ||||
Masur Daniel (Ger) (267) | 1 | 3 | 6 | 6 | |||||||
12.08.18 11:00 |
9. runda | Desein Niels (B) (441) | 2 | 1 | 6 | 11 | I H2H O | ||||
Netuschil Marvin (Ger) (457) | 1 | 6 | 1 | 9 | |||||||
12.08.18 11:00 |
9. runda | Authom Maxime (B) (456) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Willems Johann (Ger) (1122) | 0 | 6 | 3 | ||||||||
12.08.18 11:00 |
9. runda | Reuter Yannik (B) (722) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Arvidsson Isak (Szwe) (1032) | 0 | 4 | 3 | ||||||||
12.08.18 11:00 |
9. runda | Olin Robin (Szwe) (1746) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Bartels Dominik (Ger) (1713) | 0 | 6 | 4 | ||||||||
12.08.18 11:00 |
9. runda | Gigounon Germain (B) (474) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Samuelsson Christian (Szwe) (1518) | 0 | 3 | 2 | ||||||||
12.08.18 11:00 |
9. runda | Gakhov Ivan (R) (344) | 2 | 7 | 4 | 10 | I H2H O | ||||
Baldi Filippo (I) (273) | 1 | 6 | 6 | 6 | |||||||
12.08.18 11:00 |
9. runda | Pichler David (A) (795) | 2 | 6 | 3 | 10 | I H2H O | ||||
Raab Demian (Ger) (1600) | 1 | 1 | 6 | 7 | |||||||
12.08.18 11:00 |
9. runda | Reister Julian (Ger) (1197) | 2 | 6 | 7 | 10 | I H2H O | ||||
Ivanov Vladimir (1987) (Est) (794) | 1 | 7 | 5 | 1 | |||||||
12.08.18 11:00 |
9. runda | Madaras Dragos Nicolae (Szwe) (727) | 2 | 4 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Rodrigues Mathieu (F) (1656) | 1 | 6 | 3 | 4 | |||||||
12.08.18 11:00 |
9. runda | Donati Matteo (I) (184) | 2 | 6 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Eisenzapf David (Ger) | 1 | 7 | 2 | 2 | |||||||
12.08.18 11:00 |
9. runda | Pel David (Hol) (1586) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Lawrenz Alexander (Ger) | 0 | 3 | 1 | ||||||||
12.08.18 11:00 |
9. runda | Lazov Aleksandar (Bułg.) (462) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Martinez Pedro (Hiszp) (174) | 0 | 3 | 3 | ||||||||
12.08.18 11:00 |
9. runda | Endara Ivan (Ekw) (976) | 2 | 6 | 4 | 10 | I H2H O | ||||
Durasovic Viktor (Nor) (394) | 1 | 3 | 6 | 8 | |||||||
12.08.18 11:00 |
9. runda | Arauzo-Martinez Juan-Samuel (Hiszp) (1765) | 2 | 6 | 3 | 10 | I H2H O | ||||
Alcaraz Ivorra Albert (Hiszp) (775) | 1 | 3 | 6 | 6 | |||||||
12.08.18 11:00 |
9. runda | Duda Filip (Cz) (857) | 2 | 4 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Bergevi Filip (Szwe) (852) | 1 | 6 | 1 | 5 | |||||||
12.08.18 11:00 |
9. runda | Klegou Alexis (Benin) (1000) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Figueroa Pablo (Szwe) (1736) | 0 | 5 | 4 | ||||||||
12.08.18 11:00 |
9. runda | Florez Valentin (Arg) (1327) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Gold Julius (Ger) | 0 | 1 | 1 | ||||||||
12.08.18 11:00 |
9. runda | Galovic Viktor (Chor) (230) | 2 | 2 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Brunner Pascal (A) (674) | 1 | 6 | 2 | 7 | |||||||
12.08.18 11:00 |
9. runda | Heller Peter (Ger) (393) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Nedelko Ivan (R) (238) | 0 | 0 | 4 | ||||||||
12.08.18 11:00 |
9. runda | Schmidt Gabriel (A) (1211) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Bega Alessandro (I) (314) | 0 | 3 | 5 | ||||||||
12.08.18 11:00 |
9. runda | Reissig Nicolas (A) (1686) | 2 | 4 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Hirschmueller Christian (Ger) (918) | 1 | 6 | 3 | 7 | |||||||
12.08.18 11:00 |
9. runda | Antonescu Vasile (Rum) (786) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Wagner Albert (Ger) | 0 | 2 | 0 | ||||||||
12.08.18 11:00 |
9. runda | Schneider Vincent Thierry (Ger) (1829) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Patzanovsky Christopher (Ger) | 0 | 2 | 6 | ||||||||
12.08.18 11:00 |
9. runda | Mayer Florian (Ger) (185) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Nagal Sumit (Indie) (299) | 0 | 3 | 2 | ||||||||
12.08.18 11:00 |
9. runda | Ofner Sebastian (A) (210) | 2 | 6 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Viola Matteo (I) (292) | 1 | 4 | 7 | 5 | |||||||
12.08.18 11:00 |
9. runda | Bachinger Matthias (Ger) (160) | 2 | 7 | 4 | 12 | I H2H O | ||||
Statzberger Thomas (A) (442) | 1 | 5 | 6 | 10 | |||||||
12.08.18 11:00 |
9. runda | Novak Dennis (A) (134) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Bellotti Riccardo (I) (479) | 0 | 2 | 3 | ||||||||
12.08.18 11:00 |
9. runda | Majchrzak Kamil (Pl) (191) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Weissborn Tristan-Samuel (A) (1220) | 0 | 0 | 3 | ||||||||
12.08.18 11:00 |
9. runda | Miedler Lucas (A) (226) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Jastraunig Lukas (A) (1639) | 0 | 4 | 1 | ||||||||
12.08.18 11:00 |
9. runda | Lindell Christian (Szwe) (489) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Souto David (Wen) (1353) | 0 | 5 | 2 | ||||||||
12.08.18 11:00 |
9. runda | Lenz Marko (Ger) (1548) | 2 | 7 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Mantilla Felipe (Kol) (619) | 1 | 6 | 7 | 7 | |||||||
12.08.18 11:00 |
9. runda | Meis Pascal (Ger) (511) | 2 | 3 | 7 | 13 | I H2H O | ||||
Woerner Paul (Ger) (681) | 1 | 6 | 6 | 11 | |||||||
12.08.18 11:00 |
9. runda | Obert Adrian (Ger) (1307) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Gremelmayr Denis (Ger) (1512) | 0 | 4 | 5 | ||||||||
12.08.18 11:00 |
9. runda | Kracman Andrej (Słow) (1340) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Flock Alexander (Ger) (998) | 0 | 1 | 3 | ||||||||
12.08.18 11:00 |
9. runda | Ruehl Tim (Ger) (1146) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Bauer Philipp (Ger) | 0 | 2 | 5 | ||||||||
12.08.18 11:00 |
9. runda | Munoz-De La Nava Daniel (Hiszp) (335) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Caruso Salvatore (I) (237) | 0 | 4 | 6 | ||||||||
12.08.18 11:00 |
9. runda | Cuevas Martin (Urug) (279) | 2 | 7 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
De Bakker Thiemo (Hol) (216) | 1 | 6 | 7 | 6 | |||||||
12.08.18 11:00 |
9. runda | Jahn Jeremy (Ger) (436) | 2 | 2 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Olaso-De La Rica Guillermo (Hiszp) (446) | 1 | 6 | 3 | 7 | |||||||
12.08.18 11:00 |
9. runda | Langer Nils (Ger) (1686) | 2 | 7 | 7 | I H2H O | |||||
Karatsev Aslan (R) (399) | 0 | 5 | 6 | ||||||||
12.08.18 11:00 |
9. runda | Melzer Jurgen (A) (541) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Kolar Zdenek (Cz) (219) | 0 | 2 | 2 | ||||||||
12.08.18 11:00 |
9. runda | Collarini Andrea (Arg) (287) | 2 | 6 | 3 | 10 | I H2H O | ||||
Safranek Vaclav (Cz) (257) | 1 | 4 | 6 | 6 | |||||||
12.08.18 11:00 |
9. runda | Gaio Federico (I) (235) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Zapata Miralles Bernabe (Hiszp) (280) | 0 | 0 | 4 | ||||||||
12.08.18 11:00 |
9. runda | Cachin Pedro (Arg) (258) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Van De Zandschulp Botic (Hol) (548) | 0 | 3 | 5 | ||||||||
12.08.18 11:00 |
9. runda | Moraing Mats (Ger) (149) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Menendez-Maceiras Adrian (Hiszp) (123) | 0 | 2 | 6 | ||||||||
12.08.18 11:00 |
9. runda | Martin Andrej (Svk) (162) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Rosol Lukas (Cz) (204) | 0 | 3 | 2 | ||||||||
12.08.18 11:00 |
9. runda | Horansky Filip (Svk) (245) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Nedovyesov Aleksandr (Kaz) (229) | 0 | 3 | 3 | ||||||||
12.08.18 11:00 |
9. runda | Sandkaulen Tim (Ger) | 2 | 1 | 7 | 10 | I H2H O | ||||
Podlipnik-Castillo Hans (Chile) (1090) | 1 | 6 | 6 | 7 | |||||||
12.08.18 11:00 |
9. runda | Albot Radu (Moł.) (96) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Otte Oscar (Ger) (178) | 0 | 4 | 0 | ||||||||
12.08.18 11:00 |
9. runda | Melzer Gerald (A) (137) | 2 | 0 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Brown Dustin (Ger) (256) | 1 | 6 | 4 | 7 | |||||||
12.08.18 11:00 |
9. runda | Coppejans Kimmer (B) (297) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Kern Robin (Ger) (435) | 0 | 1 | 3 | ||||||||
12.08.18 11:00 |
9. runda | Koolhof Wesley (Hol) (1260) | 2 | 6 | 6 | 12 | I H2H O | ||||
Phau Bjorn (Ger) (1098) | 1 | 7 | 4 | 10 | |||||||
12.08.18 11:00 |
9. runda | Sonego Lorenzo (I) (113) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Vanni Luca (I) (167) | 0 | 4 | 4 | ||||||||
12.08.18 11:00 |
9. runda | Samper-Montana Jordi (Hiszp) (391) | 2 | 6 | 3 | 22 | I H2H O | ||||
Doumbia Sadio (F) (472) | 1 | 3 | 6 | 20 | |||||||
12.08.18 11:00 |
9. runda | Becker Benjamin (Ger) (1074) | 2 | 6 | 6 | 11 | I H2H O | ||||
Simon Tobias (Ger) (469) | 1 | 7 | 3 | 9 | |||||||
12.08.18 11:00 |
9. runda | Berrer Michael (Ger) (952) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Baumann Moritz (Ger) (1647) | 0 | 4 | 4 | ||||||||
11.08.18 11:00 |
8. runda | Sonego Lorenzo (I) (113) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Otte Oscar (Ger) (178) | 0 | 2 | 4 | ||||||||
11.08.18 11:00 |
8. runda | Brown Dustin (Ger) (256) | 2 | 4 | 7 | 10 | I H2H O | ||||
Samper-Montana Jordi (Hiszp) (391) | 1 | 6 | 6 | 6 | |||||||
11.08.18 11:00 |
8. runda | Coppejans Kimmer (B) (297) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Simon Tobias (Ger) (469) | 0 | 4 | 6 | ||||||||
11.08.18 11:00 |
8. runda | Koolhof Wesley (Hol) (1260) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Berrer Michael (Ger) (952) | 0 | 4 | 4 | ||||||||
11.08.18 11:00 |
8. runda | Albot Radu (Moł.) (96) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Lorenzi Paolo (I) (97) | 0 | 3 | 5 | ||||||||
11.08.18 11:00 |
8. runda | Melzer Jurgen (A) (541) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Melzer Gerald (A) (137) | 0 | 2 | 1 | ||||||||
11.08.18 11:00 |
8. runda | Collarini Andrea (Arg) (287) | 2 | 6 | 3 | 12 | I H2H O | ||||
Kamke Tobias (Ger) (266) | 1 | 4 | 6 | 10 | |||||||
11.08.18 11:00 |
8. runda | Gaio Federico (I) (235) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Beck Andreas (Ger) (1283) | 0 | 4 | 5 | ||||||||
11.08.18 11:00 |
8. runda | Cuevas Martin (Urug) (279) | 2 | 3 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Nedovyesov Aleksandr (Kaz) (229) | 1 | 6 | 2 | 1 | |||||||
11.08.18 11:00 |
8. runda | Olaso-De La Rica Guillermo (Hiszp) (446) | 2 | 7 | 4 | 10 | I H2H O | ||||
Skugor Franco (Chor) (359) | 1 | 6 | 6 | 2 | |||||||
11.08.18 11:00 |
8. runda | Martin Andrej (Svk) (162) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Caruso Salvatore (I) (237) | 0 | 1 | 3 | ||||||||
11.08.18 11:00 |
8. runda | Jebavy Roman (Cz) (943) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Oswald Philipp (A) (978) | 0 | 2 | 2 | ||||||||
11.08.18 11:00 |
8. runda | Munoz-De La Nava Daniel (Hiszp) (335) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Kolar Zdenek (Cz) (219) | 0 | 4 | 1 | ||||||||
11.08.18 11:00 |
8. runda | De Bakker Thiemo (Hol) (216) | 2 | 6 | 5 | 10 | I H2H O | ||||
Zapata Miralles Bernabe (Hiszp) (280) | 1 | 4 | 7 | 7 | |||||||
11.08.18 11:00 |
8. runda | Jahn Jeremy (Ger) (436) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Van De Zandschulp Botic (Hol) (548) | 0 | 3 | 4 | ||||||||
11.08.18 11:00 |
8. runda | Karatsev Aslan (R) (399) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Ungur Adrian (Rum) (571) | 0 | 6 | 1 | ||||||||
11.08.18 11:00 |
8. runda | Moraing Mats (Ger) (149) | 2 | 6 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Vanni Luca (I) (167) | 1 | 7 | 3 | 7 | |||||||
11.08.18 11:00 |
8. runda | Rosol Lukas (Cz) (204) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Doumbia Sadio (F) (472) | 0 | 6 | 3 | ||||||||
11.08.18 11:00 |
8. runda | Horansky Filip (Svk) (245) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Wintermantel Frank (Ger) (1536) | 0 | 4 | 5 | ||||||||
11.08.18 11:00 |
8. runda | Podlipnik-Castillo Hans (Chile) (1090) | 2 | 6 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Baumann Moritz (Ger) (1647) | 1 | 7 | 3 | 8 | |||||||
10.08.18 11:00 |
8. runda | Masur Daniel (Ger) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Wessels Louis (Ger) | 0 | 3 | 5 | ||||||||
10.08.18 11:00 |
8. runda | Netuschil Marvin (Ger) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Guenther Valentin (Ger) | 0 | 1 | 3 | ||||||||
10.08.18 11:00 |
8. runda | Willems Johann (Ger) | 2 | 6 | 2 | 10 | I H2H O | ||||
Kaczynski Kevin (Ger) | 1 | 4 | 6 | 6 | |||||||
10.08.18 11:00 |
8. runda | Rother Jannik (Ger) | 2 | 6 | 1 | 10 | I H2H O | ||||
Arvidsson Isak (Szwe) | 1 | 2 | 6 | 7 | |||||||
10.08.18 11:00 |
8. runda | Wunner Matthias (Ger) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Olin Robin (Szwe) | 0 | 5 | 4 | ||||||||
10.08.18 11:00 |
8. runda | Behlen Lars (Ger) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Erlic Laurentiu-Antoniu (Rum) | 0 | 3 | 1 | ||||||||
10.08.18 11:00 |
8. runda | Desein Niels (B) | 1 | 6 | 2 | I H2H O | |||||
Vatutin Alexey (R) | 0 | 3 | 0 | ||||||||
10.08.18 11:00 |
8. runda | Authom Maxime (B) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Guez David (F) | 0 | 5 | 2 | ||||||||
10.08.18 11:00 |
8. runda | Reuter Yannik (B) | 2 | 6 | 5 | 10 | I H2H O | ||||
Jouan Romain (F) | 1 | 3 | 7 | 2 | |||||||
10.08.18 11:00 |
8. runda | Bartels Dominik (Ger) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Rieschick Sebastian (Ger) | 0 | 4 | 3 | ||||||||
10.08.18 11:00 |
8. runda | Gigounon Germain (B) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Strombachs Robert (Lot) | 0 | 2 | 1 | ||||||||
10.08.18 11:00 |
8. runda | Bergs Zizou (B) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Gawron Marcin (Pl) | 0 | 1 | 5 | ||||||||
10.08.18 11:00 |
8. runda | Gakhov Ivan (R) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Vilella Martinez Mario (Hiszp) | 0 | 3 | 4 | ||||||||
10.08.18 11:00 |
8. runda | Pichler David (A) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Metreveli Aleksandre (Gru) | 0 | 0 | 6 | ||||||||
10.08.18 11:00 |
8. runda | Esteve Lobato Eduard (Hiszp) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Ivanov Vladimir (1987) (Est) | 0 | 1 | 3 | ||||||||
10.08.18 11:00 |
8. runda | Madaras Dragos Nicolae (Szwe) | 2 | 2 | 7 | 10 | I H2H O | ||||
Van Beem Colin (Hol) | 1 | 6 | 5 | 6 | |||||||
10.08.18 11:00 |
8. runda | Scholz Philipp (Ger) | 1 | 7 | I H2H O | ||||||
Van Der Linden Lennert (Hol) | 0 | 5 | |||||||||
10.08.18 11:00 |
8. runda | van der Meer Nick (Hol) | 2 | 6 | 3 | 10 | I H2H O | ||||
Pel David (Hol) | 1 | 4 | 6 | 8 | |||||||
10.08.18 11:00 |
8. runda | Baldi Filippo (I) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Rinderknech Arthur (F) | 0 | 1 | 0 | ||||||||
10.08.18 11:00 |
8. runda | Sakamoto Pedro (Braz) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Stodder Timo (Ger) | 0 | 2 | 2 | ||||||||
10.08.18 11:00 |
8. runda | Raab Demian (Ger) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Goransson Andre (Szwe) | 0 | 2 | 4 | ||||||||
10.08.18 11:00 |
8. runda | Reister Julian (Ger) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Barth Florian (Ger) | 0 | 2 | 4 | ||||||||
10.08.18 11:00 |
8. runda | Rodrigues Mathieu (F) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Ouvrard Victor (F) | 0 | 0 | 2 | ||||||||
10.08.18 11:00 |
8. runda | Holmgren August (Dan) | 2 | 7 | 5 | 10 | I H2H O | ||||
Hess-Olesen Esben (Dan) | 1 | 5 | 7 | 6 | |||||||
10.08.18 11:00 |
8. runda | Lazov Aleksandar (Bułg.) | 2 | 2 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Gelhardt Luca (Ger) | 1 | 6 | 4 | 6 | |||||||
10.08.18 11:00 |
8. runda | Pancaldi Luca (I) | 2 | 7 | 4 | 12 | I H2H O | ||||
Endara Ivan (Ekw) | 1 | 5 | 6 | 10 | |||||||
10.08.18 11:00 |
8. runda | Arauzo-Martinez Juan-Samuel (Hiszp) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Urzua-Rivera Ricardo (Chile) | 0 | 5 | 3 | ||||||||
10.08.18 11:00 |
8. runda | Duda Filip (Cz) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Ruetzel Tim Alexander (Ger) | 0 | 2 | 0 | ||||||||
10.08.18 11:00 |
8. runda | Klegou Alexis (Benin) | 2 | 4 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Lemke Kai (Ger) | 1 | 6 | 3 | 5 | |||||||
10.08.18 11:00 |
8. runda | Florez Valentin (Arg) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Zmak Deni (Chor) | 0 | 6 | 3 | ||||||||
10.08.18 11:00 |
8. runda | Martinez Pedro (Hiszp) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Lindell Christian (Szwe) | 0 | 4 | 4 | ||||||||
10.08.18 11:00 |
8. runda | Mantilla Felipe (Kol) | 2 | 3 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Toledo Bague Pol (Hiszp) | 1 | 6 | 1 | 5 | |||||||
10.08.18 11:00 |
8. runda | Alcaraz Ivorra Albert (Hiszp) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Obert Adrian (Ger) | 0 | 5 | 2 | ||||||||
10.08.18 11:00 |
8. runda | Bergevi Filip (Szwe) | 2 | 6 | 4 | 10 | I H2H O | ||||
Kracman Andrej (Słow) | 1 | 2 | 6 | 8 | |||||||
10.08.18 11:00 |
8. runda | Figueroa Pablo (Szwe) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Bauer Philipp (Ger) | 0 | 2 | 3 | ||||||||
10.08.18 11:00 |
8. runda | Schneider Lukas (Ger) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Steinbach Andre (Ger) | 0 | 4 | 1 | ||||||||
10.08.18 11:00 |
8. runda | Nagal Sumit (Indie) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Casanova Hernan (Arg) | 0 | 3 | 1 | ||||||||
10.08.18 11:00 |
8. runda | Viola Matteo (I) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Bega Alessandro (I) | 0 | 4 | 5 | ||||||||
10.08.18 11:00 |
8. runda | Statzberger Thomas (A) | 2 | 4 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Hirschmueller Christian (Ger) | 1 | 6 | 2 | 7 | |||||||
10.08.18 11:00 |
8. runda | Bellotti Riccardo (I) | 2 | 7 | 7 | I H2H O | |||||
Antonescu Vasile (Rum) | 0 | 6 | 6 | ||||||||
10.08.18 11:00 |
8. runda | Schneider Vincent Thierry (Ger) | 2 | 5 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Weissborn Tristan-Samuel (A) | 1 | 7 | 4 | 5 | |||||||
10.08.18 11:00 |
8. runda | Eitzinger Rainer (A) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Baumann Daniel (Ger) | 0 | 2 | 3 | ||||||||
10.08.18 11:00 |
8. runda | Brunner Pascal (A) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Souto David (Wen) | 0 | 1 | 1 | ||||||||
10.08.18 11:00 |
8. runda | Heller Peter (Ger) | 2 | 6 | 2 | 10 | I H2H O | ||||
Lenz Marko (Ger) | 1 | 3 | 6 | 4 | |||||||
10.08.18 11:00 |
8. runda | Schmidt Gabriel (A) | 2 | 7 | 3 | 10 | I H2H O | ||||
Meis Pascal (Ger) | 1 | 6 | 6 | 8 | |||||||
10.08.18 11:00 |
8. runda | Gremelmayr Denis (Ger) | 2 | 7 | 3 | 10 | I H2H O | ||||
Reissig Nicolas (A) | 1 | 6 | 6 | 8 | |||||||
10.08.18 11:00 |
8. runda | Flock Alexander (Ger) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Wagner Albert (Ger) | 0 | 2 | 4 | ||||||||
10.08.18 11:00 |
8. runda | Patzanovsky Christopher (Ger) | 2 | 6 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Erlenbusch Luis (Ger) | 1 | 1 | 7 | 4 | |||||||
05.08.18 11:00 |
7. runda | Ortega-Olmedo Roberto (Hiszp) (318) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Guenther Valentin (Ger) (998) | 0 | 5 | 3 | ||||||||
05.08.18 11:00 |
7. runda | Gakhov Ivan (R) (339) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Kaczynski Kevin (Ger) (1232) | 0 | 5 | 2 | ||||||||
05.08.18 11:00 |
7. runda | Silva Dutra Rogerio (Braz) (146) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Rother Jannik (Ger) | 0 | 1 | 1 | ||||||||
05.08.18 11:00 |
7. runda | Dima Dragos (Rum) (373) | 2 | 6 | 3 | 10 | I H2H O | ||||
Wunner Matthias (Ger) (1768) | 1 | 2 | 6 | 4 | |||||||
05.08.18 11:00 |
7. runda | Pichler David (A) (730) | 2 | 6 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Behlen Lars (Ger) (1490) | 1 | 7 | 2 | 5 | |||||||
05.08.18 11:00 |
7. runda | Wilde Maximilian (Ger) (1768) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Scholz Philipp (Ger) (1786) | 0 | 4 | 6 | ||||||||
05.08.18 11:00 |
7. runda | Masur Daniel (Ger) (274) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Sakamoto Pedro (Braz) (477) | 0 | 0 | 3 | ||||||||
05.08.18 11:00 |
7. runda | Netuschil Marvin (Ger) (455) | 2 | 3 | 7 | 10 | I H2H O | ||||
Raab Demian (Ger) (1600) | 1 | 6 | 5 | 8 | |||||||
05.08.18 11:00 |
7. runda | Reister Julian (Ger) (1197) | 2 | 7 | 7 | I H2H O | |||||
Willems Johann (Ger) (1123) | 0 | 6 | 6 | ||||||||
05.08.18 11:00 |
7. runda | Holmgren August (Dan) (1754) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Arvidsson Isak (Szwe) (1032) | 0 | 1 | 3 | ||||||||
05.08.18 11:00 |
7. runda | Eisenzapf David (Ger) | 2 | 2 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Olin Robin (Szwe) (1746) | 1 | 6 | 3 | 8 | |||||||
05.08.18 11:00 |
7. runda | Erlic Laurentiu-Antoniu (Rum) (1686) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Kolbe Matthias (Ger) (1854) | 0 | 3 | 0 | ||||||||
05.08.18 11:00 |
7. runda | Vatutin Alexey (R) (201) | 2 | 7 | 6 | 5 | I H2H O | ||||
Rinderknech Arthur (F) (677) | 1 | 6 | 2 | 10 | |||||||
05.08.18 11:00 |
7. runda | Guez David (F) (277) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Stodder Timo (Ger) (1774) | 0 | 4 | 2 | ||||||||
05.08.18 11:00 |
7. runda | Molleker Rudolf (Ger) (252) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Goransson Andre (Szwe) (1116) | 0 | 3 | 4 | ||||||||
05.08.18 11:00 |
7. runda | Jouan Romain (F) (1259) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Barth Florian (Ger) (1885) | 0 | 4 | 1 | ||||||||
05.08.18 11:00 |
7. runda | Pedersen Martin (Dan) (757) | 2 | 6 | 5 | 10 | I H2H O | ||||
Strombachs Robert (Lot) (1398) | 1 | 3 | 7 | 6 | |||||||
05.08.18 11:00 |
7. runda | Gawron Marcin (Pl) (945) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Staats Oke (Ger) | 0 | 2 | 1 | ||||||||
05.08.18 11:00 |
7. runda | Walder Jordi (Ger) (1690) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Mertens Yannick (B) (349) | 0 | 0 | 3 | ||||||||
05.08.18 11:00 |
7. runda | Desein Niels (B) (436) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Beutler Tim (Ger) | 0 | 2 | 2 | ||||||||
05.08.18 11:00 |
7. runda | Authom Maxime (B) (454) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Walder Jim (Ger) | 0 | 4 | 0 | ||||||||
05.08.18 11:00 |
7. runda | Reuter Yannik (B) (724) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Gelhardt Luca (Ger) (902) | 0 | 2 | 1 | ||||||||
05.08.18 11:00 |
7. runda | Bartels Dominik (Ger) (1713) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Sanz Robin (Ger) | 0 | 2 | 2 | ||||||||
05.08.18 11:00 |
7. runda | Gigounon Germain (B) (466) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Kamp Maximilian (Ger) | 0 | 1 | 2 | ||||||||
05.08.18 11:00 |
7. runda | Lindell Christian (Szwe) (458) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Brunner Pascal (A) (556) | 0 | 3 | 2 | ||||||||
05.08.18 11:00 |
7. runda | Mantilla Felipe (Kol) (617) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Bortolotti Marco (I) (519) | 0 | 3 | 5 | ||||||||
05.08.18 11:00 |
7. runda | Heller Peter (Ger) (447) | 2 | 5 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Woerner Paul (Ger) (675) | 1 | 7 | 2 | 6 | |||||||
05.08.18 11:00 |
7. runda | Schmidt Gabriel (A) (1213) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Obert Adrian (Ger) (1293) | 0 | 0 | 4 | ||||||||
05.08.18 11:00 |
7. runda | Kracman Andrej (Słow) (1340) | 2 | 7 | 3 | 10 | I H2H O | ||||
Reissig Nicolas (A) (1686) | 1 | 6 | 6 | 8 | |||||||
05.08.18 11:00 |
7. runda | Wagner Albert (Ger) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Bauer Philipp (Ger) | 0 | 6 | 2 | ||||||||
05.08.18 11:00 |
7. runda | Mayer Florian (Ger) (188) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Lazov Aleksandar (Bułg.) (457) | 0 | 2 | 3 | ||||||||
05.08.18 11:00 |
7. runda | Ofner Sebastian (A) (157) | 2 | 6 | 4 | 10 | I H2H O | ||||
Endara Ivan (Ekw) (973) | 1 | 0 | 6 | 5 | |||||||
05.08.18 11:00 |
7. runda | Bachinger Matthias (Ger) (160) | 2 | 7 | 7 | I H2H O | |||||
Arauzo-Martinez Juan-Samuel (Hiszp) (1765) | 0 | 6 | 5 | ||||||||
05.08.18 11:00 |
7. runda | Majchrzak Kamil (Pl) (197) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Duda Filip (Cz) (882) | 0 | 1 | 3 | ||||||||
05.08.18 11:00 |
7. runda | Miedler Lucas (A) (221) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Klegou Alexis (Benin) (977) | 0 | 3 | 1 | ||||||||
05.08.18 11:00 |
7. runda | Florez Valentin (Arg) (1324) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Westerhof Boy (Hol) (626) | 0 | 2 | 3 | ||||||||
05.08.18 11:00 |
7. runda | Basso Andrea (I) (306) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Galovic Viktor (Chor) (225) | 0 | 5 | 3 | ||||||||
05.08.18 11:00 |
7. runda | Lestienne Constant (F) (218) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Gelhardt Luca (Ger) (902) | 0 | 2 | 1 | ||||||||
05.08.18 11:00 |
7. runda | Kuhn Nicola (Ger) (359) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Tchoutakian Maxime (F) (581) | 0 | 4 | 1 | ||||||||
05.08.18 11:00 |
7. runda | Pancaldi Luca (I) (1690) | 2 | 4 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Nedelko Ivan (R) (241) | 1 | 6 | 3 | 5 | |||||||
05.08.18 11:00 |
7. runda | Urzua-Rivera Ricardo (Chile) (1705) | 2 | 6 | 1 | 10 | I H2H O | ||||
Bega Alessandro (I) (307) | 1 | 1 | 6 | 5 | |||||||
05.08.18 11:00 |
7. runda | Zmak Deni (Chor) (1327) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Antonescu Vasile (Rum) (784) | 0 | 0 | 3 | ||||||||
05.08.18 11:00 |
7. runda | Viola Matteo (I) (303) | 2 | 7 | 7 | I H2H O | |||||
Koepfer Dominik (Ger) (255) | 0 | 6 | 6 | ||||||||
05.08.18 11:00 |
7. runda | Gomez-Herrera Carlos (Hiszp) (297) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Souto David (Wen) (1269) | 0 | 4 | 3 | ||||||||
05.08.18 11:00 |
7. runda | Lenz Marko (Ger) (1548) | 2 | 6 | 4 | 10 | I H2H O | ||||
Statzberger Thomas (A) (471) | 1 | 3 | 6 | 8 | |||||||
05.08.18 11:00 |
7. runda | Bellotti Riccardo (I) (487) | 2 | 4 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Meis Pascal (Ger) (503) | 1 | 6 | 0 | 8 | |||||||
05.08.18 11:00 |
7. runda | Gremelmayr Denis (Ger) (1512) | 2 | 6 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Weissborn Tristan-Samuel (A) (1220) | 1 | 3 | 7 | 6 | |||||||
05.08.18 11:00 |
7. runda | Eitzinger Rainer (A) (1512) | 2 | 2 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Flock Alexander (Ger) (998) | 1 | 6 | 3 | 4 | |||||||
05.08.18 11:00 |
7. runda | Sonego Lorenzo (I) (116) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Kolar Zdenek (Cz) (242) | 0 | 2 | 3 | ||||||||
05.08.18 11:00 |
7. runda | Arnaboldi Andrea (I) (199) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Safranek Vaclav (Cz) (238) | 0 | 2 | 4 | ||||||||
05.08.18 11:00 |
7. runda | Zapata Miralles Bernabe (Hiszp) (281) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Samper-Montana Jordi (Hiszp) (390) | 0 | 4 | 4 | ||||||||
05.08.18 11:00 |
7. runda | Berrer Michael (Ger) (952) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Van De Zandschulp Botic (Hol) (545) | 0 | 1 | 3 | ||||||||
05.08.18 11:00 |
7. runda | Marterer Maximilian (Ger) (47) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Vesely Jiri (Cz) (89) | 0 | 2 | 4 | ||||||||
05.08.18 11:00 |
7. runda | Delbonis Federico (Arg) (107) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Nedovyesov Aleksandr (Kaz) (224) | 0 | 0 | 4 | ||||||||
05.08.18 11:00 |
7. runda | Albot Radu (Moł.) (98) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Skugor Franco (Chor) (360) | 0 | 2 | 4 | ||||||||
05.08.18 11:00 |
7. runda | Kamke Tobias (Ger) (261) | 2 | 7 | 1 | 10 | I H2H O | ||||
Sandkaulen Tim (Ger) | 1 | 6 | 6 | 6 | |||||||
05.08.18 11:00 |
7. runda | Caruso Salvatore (I) (185) | 2 | 6 | 5 | 10 | I H2H O | ||||
Otte Oscar (Ger) (174) | 1 | 4 | 7 | 6 | |||||||
05.08.18 11:00 |
7. runda | Cuevas Martin (Urug) (276) | 2 | 7 | 7 | I H2H O | |||||
Brown Dustin (Ger) (258) | 0 | 6 | 6 | ||||||||
05.08.18 11:00 |
7. runda | Olaso-De La Rica Guillermo (Hiszp) (387) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Choinski Jan (GB) (295) | 0 | 0 | 5 | ||||||||
05.08.18 11:00 |
7. runda | Langer Nils (Ger) (1686) | 2 | 7 | 4 | 10 | I H2H O | ||||
Koolhof Wesley (Hol) (1260) | 1 | 5 | 6 | 6 | |||||||
05.08.18 11:00 |
7. runda | Struff Jan-Lennard (Ger) (56) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Becker Benjamin (Ger) (1074) | 0 | 2 | 2 | ||||||||
05.08.18 11:00 |
7. runda | Munoz-De La Nava Daniel (Hiszp) (345) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Luetjen Jonas (Ger) (1591) | 0 | 1 | 1 | ||||||||
05.08.18 11:00 |
7. runda | Puetz Tim (Ger) (296) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Muller Daniel (Ger) (1607) | 0 | 2 | 4 | ||||||||
05.08.18 11:00 |
7. runda | Jahn Jeremy (Ger) (388) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Baumann Daniel (Ger) (2195) | 0 | 4 | 4 | ||||||||
04.08.18 11:00 |
7. runda | Kovalik Jozef (Svk) (82) | 2 | 7 | 3 | 10 | I H2H O | ||||
Carballes Baena Roberto (Hiszp) (84) | 1 | 6 | 6 | 6 | |||||||
04.08.18 11:00 |
7. runda | Collarini Andrea (Arg) (288) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Moraing Mats (Ger) (148) | 0 | 3 | 4 | ||||||||
04.08.18 11:00 |
7. runda | Horansky Filip (Svk) (246) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Gaio Federico (I) (223) | 0 | 3 | 4 | ||||||||
04.08.18 11:00 |
7. runda | Podlipnik-Castillo Hans (Chile) (1090) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Galoppini Davide (I) (520) | 0 | 1 | 3 | ||||||||
03.08.18 11:00 |
6. runda | Vatutin Alexey (R) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Mertl Jan (Cz) | 0 | 4 | 1 | ||||||||
03.08.18 11:00 |
6. runda | Molleker Rudolf (Ger) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Stanek Robin (Cz) | 0 | 3 | 4 | ||||||||
03.08.18 11:00 |
6. runda | Giacalone Omar (I) | 2 | 1 | 7 | 10 | I H2H O | ||||
Jouan Romain (F) | 1 | 6 | 6 | 6 | |||||||
03.08.18 11:00 |
6. runda | Ollert Lukas (Ger) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Rieschick Sebastian (Ger) | 0 | 1 | 5 | ||||||||
03.08.18 11:00 |
6. runda | Walder Jordi (Ger) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Strombachs Robert (Lot) | 0 | 0 | 0 | ||||||||
03.08.18 11:00 |
6. runda | Walder Jim (Ger) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Gawron Marcin (Pl) | 0 | 4 | 3 | ||||||||
03.08.18 11:00 |
6. runda | Masur Daniel (Ger) | 2 | 3 | 7 | 10 | I H2H O | ||||
Rinderknech Arthur (F) | 1 | 6 | 6 | 8 | |||||||
03.08.18 11:00 |
6. runda | Netuschil Marvin (Ger) | 1 | I H2H O | |||||||
Lakat Florian (F) | 0 | ||||||||||
03.08.18 11:00 |
6. runda | Stodder Timo (Ger) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Willems Johann (Ger) | 0 | 4 | 5 | ||||||||
03.08.18 11:00 |
6. runda | Barth Florian (Ger) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Arvidsson Isak (Szwe) | 0 | 5 | 4 | ||||||||
03.08.18 11:00 |
6. runda | Hess-Olesen Esben (Dan) | 2 | 2 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Olin Robin (Szwe) | 1 | 6 | 3 | 8 | |||||||
03.08.18 11:00 |
6. runda | Erlic Laurentiu-Antoniu (Rum) | 2 | 7 | 4 | 12 | I H2H O | ||||
Baehre Matthias (Ger) | 1 | 5 | 6 | 10 | |||||||
03.08.18 11:00 |
6. runda | Ortega-Olmedo Roberto (Hiszp) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Authom Maxime (B) | 0 | 2 | 5 | ||||||||
03.08.18 11:00 |
6. runda | Gakhov Ivan (R) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Geens Clement (B) | 0 | 6 | 4 | ||||||||
03.08.18 11:00 |
6. runda | Silva Dutra Rogerio (Braz) | 2 | 6 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Reuter Yannik (B) | 1 | 7 | 4 | 4 | |||||||
03.08.18 11:00 |
6. runda | Dima Dragos (Rum) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Bartels Dominik (Ger) | 0 | 3 | 6 | ||||||||
03.08.18 11:00 |
6. runda | Pichler David (A) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Gigounon Germain (B) | 0 | 2 | 3 | ||||||||
03.08.18 11:00 |
6. runda | Madaras Dragos Nicolae (Szwe) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Hornung Marcel (Ger) | 0 | 0 | 1 | ||||||||
03.08.18 11:00 |
6. runda | Sakamoto Pedro (Braz) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Galarza Juan Ignacio (Arg) | 0 | 4 | 1 | ||||||||
03.08.18 11:00 |
6. runda | Van Beem Colin (Hol) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Raab Demian (Ger) | 0 | 4 | 1 | ||||||||
03.08.18 11:00 |
6. runda | Reister Julian (Ger) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Van Der Linden Lennert (Hol) | 0 | 3 | 1 | ||||||||
03.08.18 11:00 |
6. runda | Holmgren August (Dan) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
van der Meer Nick (Hol) | 0 | 3 | 3 | ||||||||
03.08.18 11:00 |
6. runda | Ebbinghaus Yannick (Hol) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Eisenzapf David (Ger) | 0 | 2 | 2 | ||||||||
03.08.18 11:00 |
6. runda | Kolbe Matthias (Ger) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Jetschke Peer Erik (Ger) | 0 | 0 | 0 | ||||||||
03.08.18 11:00 |
6. runda | Basso Andrea (I) | 2 | 5 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Lindell Christian (Szwe) | 1 | 7 | 4 | 4 | |||||||
03.08.18 11:00 |
6. runda | Barbosa Romain (B) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Gelhardt Luca (Ger) | 0 | 5 | 0 | ||||||||
03.08.18 11:00 |
6. runda | Pancaldi Luca (I) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Mantilla Felipe (Kol) | 0 | 1 | 4 | ||||||||
03.08.18 11:00 |
6. runda | Woerner Paul (Ger) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Urzua-Rivera Ricardo (Chile) | 0 | 3 | 1 | ||||||||
03.08.18 11:00 |
6. runda | Obert Adrian (Ger) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Lemke Kai (Ger) | 0 | 1 | 2 | ||||||||
03.08.18 11:00 |
6. runda | Zmak Deni (Chor) | 2 | 4 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Kracman Andrej (Słow) | 1 | 6 | 3 | 4 | |||||||
03.08.18 11:00 |
6. runda | Galovic Viktor (Chor) | 2 | 6 | 3 | 10 | I H2H O | ||||
Mayer Florian (Ger) | 1 | 3 | 6 | 5 | |||||||
03.08.18 11:00 |
6. runda | Lestienne Constant (F) | 2 | 7 | 4 | 10 | I H2H O | ||||
Bachinger Matthias (Ger) | 1 | 5 | 6 | 7 | |||||||
03.08.18 11:00 |
6. runda | Kuhn Nicola (Ger) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Majchrzak Kamil (Pl) | 0 | 4 | 3 | ||||||||
03.08.18 11:00 |
6. runda | Nedelko Ivan (R) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Miedler Lucas (A) | 0 | 4 | 6 | ||||||||
03.08.18 11:00 |
6. runda | Bega Alessandro (I) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Krawietz Kevin (Ger) | 0 | 1 | 4 | ||||||||
03.08.18 11:00 |
6. runda | Westerhof Boy (Hol) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Schneider Vincent Thierry (Ger) | 0 | 6 | 0 | ||||||||
03.08.18 11:00 |
6. runda | Koepfer Dominik (Ger) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Lazov Aleksandar (Bułg.) | 0 | 3 | 1 | ||||||||
03.08.18 11:00 |
6. runda | Endara Ivan (Ekw) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Souto David (Wen) | 0 | 4 | 2 | ||||||||
03.08.18 11:00 |
6. runda | Lenz Marko (Ger) | 2 | 3 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Arauzo-Martinez Juan-Samuel (Hiszp) | 1 | 6 | 1 | 7 | |||||||
03.08.18 11:00 |
6. runda | Meis Pascal (Ger) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Duda Filip (Cz) | 0 | 3 | 6 | ||||||||
03.08.18 11:00 |
6. runda | Gremelmayr Denis (Ger) | 2 | 6 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Florez Valentin (Arg) | 1 | 7 | 3 | 7 | |||||||
03.08.18 11:00 |
6. runda | Flock Alexander (Ger) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Kellner Adam (Wegry) | 0 | 6 | 1 | ||||||||
03.08.18 11:00 |
6. runda | Toledo Bague Pol (Hiszp) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Brunner Pascal (A) | 0 | 1 | 3 | ||||||||
03.08.18 11:00 |
6. runda | Durasovic Viktor (Nor) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Bortolotti Marco (I) | 0 | 3 | 2 | ||||||||
03.08.18 11:00 |
6. runda | Heller Peter (Ger) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Alcaraz Ivorra Albert (Hiszp) | 0 | 4 | 1 | ||||||||
03.08.18 11:00 |
6. runda | Schmidt Gabriel (A) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Bergevi Filip (Szwe) | 0 | 3 | 5 | ||||||||
03.08.18 11:00 |
6. runda | Reissig Nicolas (A) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Figueroa Pablo (Szwe) | 0 | 2 | 3 | ||||||||
03.08.18 11:00 |
6. runda | Wagner Albert (Ger) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Schneider Lukas (Ger) | 0 | 4 | 1 | ||||||||
29.07.18 11:00 |
5. runda | Mertl Jan (Cz) (478) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Sakamoto Pedro (Braz) (482) | 0 | 2 | 2 | ||||||||
29.07.18 11:00 |
5. runda | Raab Demian (Ger) (1600) | 2 | 5 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Stanek Robin (Cz) (666) | 1 | 7 | 4 | 6 | |||||||
29.07.18 11:00 |
5. runda | Reister Julian (Ger) (1197) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Ollert Lukas (Ger) (685) | 0 | 1 | 3 | ||||||||
29.07.18 11:00 |
5. runda | van der Duim Antal (Hol) (873) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Holmgren August (Dan) (1754) | 0 | 3 | 0 | ||||||||
29.07.18 11:00 |
5. runda | Walder Jordi (Ger) (1701) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Eisenzapf David (Ger) | 0 | 4 | 1 | ||||||||
29.07.18 11:00 |
5. runda | Walder Jim (Ger) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Kolbe Matthias (Ger) (1854) | 0 | 3 | 3 | ||||||||
29.07.18 11:00 |
5. runda | Wessels Louis (Ger) (534) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Mertens Yannick (B) (350) | 0 | 3 | 4 | ||||||||
29.07.18 11:00 |
5. runda | Authom Maxime (B) (455) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Guenther Valentin (Ger) (995) | 0 | 4 | 4 | ||||||||
29.07.18 11:00 |
5. runda | Geens Clement (B) (449) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Kaczynski Kevin (Ger) (1234) | 0 | 3 | 4 | ||||||||
29.07.18 11:00 |
5. runda | Reuter Yannik (B) (611) | 2 | 6 | 4 | 10 | I H2H O | ||||
Wunner Matthias (Ger) (1768) | 1 | 0 | 6 | 4 | |||||||
29.07.18 11:00 |
5. runda | Gigounon Germain (B) (465) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Behlen Lars (Ger) (1490) | 0 | 2 | 1 | ||||||||
29.07.18 11:00 |
5. runda | Bergs Zizou (B) (457) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Wilde Maximilian (Ger) (1768) | 0 | 3 | 4 | ||||||||
29.07.18 11:00 |
5. runda | Masur Daniel (Ger) (349) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Galarza Juan Ignacio (Arg) (348) | 0 | 6 | 4 | ||||||||
29.07.18 11:00 |
5. runda | Netuschil Marvin (Ger) (456) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Van Beem Colin (Hol) (567) | 0 | 1 | 1 | ||||||||
29.07.18 11:00 |
5. runda | Willems Johann (Ger) (1115) | 2 | 4 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Van Der Linden Lennert (Hol) (1471) | 1 | 6 | 2 | 4 | |||||||
29.07.18 11:00 |
5. runda | van der Meer Nick (Hol) (1090) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Arvidsson Isak (Szwe) (1032) | 0 | 3 | 5 | ||||||||
29.07.18 11:00 |
5. runda | Olin Robin (Szwe) (1746) | 2 | 3 | 7 | 10 | I H2H O | ||||
Ribeiro Navarrete Samuel (Hiszp) (1999) | 1 | 6 | 6 | 4 | |||||||
29.07.18 11:00 |
5. runda | Ebbinghaus Yannick (Hol) (1686) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Fitzon Benjamin (Ger) | 0 | 1 | 2 | ||||||||
29.07.18 11:00 |
5. runda | Yang Tsung-Hua (Tajw) (211) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Guez David (F) (278) | 0 | 6 | 1 | ||||||||
29.07.18 11:00 |
5. runda | Molleker Rudolf (Ger) (272) | 2 | 6 | 1 | 10 | I H2H O | ||||
Hoang Antoine (F) (220) | 1 | 1 | 6 | 6 | |||||||
29.07.18 11:00 |
5. runda | Silva Frederico Ferreira (Port) (355) | 2 | 7 | 7 | I H2H O | |||||
Jouan Romain (F) (1259) | 0 | 5 | 6 | ||||||||
29.07.18 11:00 |
5. runda | Dima Dragos (Rum) (371) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Rieschick Sebastian (Ger) (756) | 0 | 0 | 2 | ||||||||
29.07.18 11:00 |
5. runda | Strombachs Robert (Lot) (1404) | 2 | 6 | 2 | 10 | I H2H O | ||||
Gennaro Dante (Arg) (504) | 1 | 1 | 6 | 4 | |||||||
29.07.18 11:00 |
5. runda | Gawron Marcin (Pl) (940) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Ivanov Vladimir (1987) (Est) (803) | 0 | 4 | 3 | ||||||||
29.07.18 11:00 |
5. runda | Lindell Christian (Szwe) (459) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Lazov Aleksandar (Bułg.) (485) | 0 | 2 | 2 | ||||||||
29.07.18 11:00 |
5. runda | Mantilla Felipe (Kol) (615) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Endara Ivan (Ekw) (973) | 0 | 6 | 3 | ||||||||
29.07.18 11:00 |
5. runda | Woerner Paul (Ger) (679) | 2 | 6 | 2 | 10 | I H2H O | ||||
Arauzo-Martinez Juan-Samuel (Hiszp) (1765) | 1 | 3 | 6 | 5 | |||||||
29.07.18 11:00 |
5. runda | Klegou Alexis (Benin) (975) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Obert Adrian (Ger) (1297) | 0 | 3 | 3 | ||||||||
29.07.18 11:00 |
5. runda | Florez Valentin (Arg) (1330) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Capalbo Franco (Arg) (1118) | 0 | 2 | 3 | ||||||||
29.07.18 11:00 |
5. runda | Kracman Andrej (Słow) (1340) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Grassi Claudio (I) (1427) | 0 | 4 | 3 | ||||||||
29.07.18 11:00 |
5. runda | Martinez Pedro (Hiszp) (193) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Viola Matteo (I) (277) | 0 | 4 | 4 | ||||||||
29.07.18 11:00 |
5. runda | Hossam Youssef (Egip) (357) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Statzberger Thomas (A) (467) | 0 | 3 | 5 | ||||||||
29.07.18 11:00 |
5. runda | Bellotti Riccardo (I) (514) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Alcaraz Ivorra Albert (Hiszp) (762) | 0 | 2 | 1 | ||||||||
29.07.18 11:00 |
5. runda | Weissborn Tristan-Samuel (A) (1220) | 2 | 6 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Bergevi Filip (Szwe) (852) | 1 | 7 | 1 | 5 | |||||||
29.07.18 11:00 |
5. runda | Eitzinger Rainer (A) (1512) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Figueroa Pablo (Szwe) (1736) | 0 | 5 | 2 | ||||||||
29.07.18 11:00 |
5. runda | Jastraunig Lukas (A) (1639) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Enser-Boenisch Christopher (Ger) | 0 | 0 | 0 | ||||||||
29.07.18 11:00 |
5. runda | Mayer Florian (Ger) (94) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Lenz Marko (Ger) (1548) | 0 | 4 | 1 | ||||||||
29.07.18 11:00 |
5. runda | Miedler Lucas (A) (231) | 2 | 1 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Meis Pascal (Ger) (509) | 1 | 6 | 2 | 2 | |||||||
29.07.18 11:00 |
5. runda | Jaloviec Marek (Cz) (317) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Flock Alexander (Ger) (998) | 0 | 1 | 5 | ||||||||
29.07.18 11:00 |
5. runda | Diez Steven (Kan) (308) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Erlenbusch Luis (Ger) | 0 | 5 | 2 | ||||||||
29.07.18 11:00 |
5. runda | Davidovich Fokina Alejandro (Hiszp) (367) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Ruehl Tim (Ger) (1149) | 0 | 4 | 4 | ||||||||
29.07.18 11:00 |
5. runda | Krawietz Kevin (Ger) (341) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Fischer Holger (Ger) (1571) | 0 | 1 | 2 | ||||||||
29.07.18 11:00 |
5. runda | Basso Andrea (I) (303) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Brunner Pascal (A) (550) | 0 | 4 | 1 | ||||||||
29.07.18 11:00 |
5. runda | Gelhardt Luca (Ger) (871) | 2 | 3 | 7 | 10 | I H2H O | ||||
Bortolotti Marco (I) (537) | 1 | 6 | 6 | 8 | |||||||
29.07.18 11:00 |
5. runda | Heller Peter (Ger) (443) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Tchoutakian Maxime (F) (582) | 0 | 5 | 1 | ||||||||
29.07.18 11:00 |
5. runda | Pancaldi Luca (I) (1701) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Schmidt Gabriel (A) (1162) | 0 | 6 | 4 | ||||||||
29.07.18 11:00 |
5. runda | Urzua-Rivera Ricardo (Chile) (1705) | 2 | 1 | 7 | 10 | I H2H O | ||||
Reissig Nicolas (A) (1686) | 1 | 6 | 6 | 7 | |||||||
29.07.18 11:00 |
5. runda | Zmak Deni (Chor) (1334) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Patzanovsky Christopher (Ger) | 0 | 4 | 4 | ||||||||
29.07.18 11:00 |
6. runda | Sousa Pedro (Port) (140) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Arnaboldi Andrea (I) (200) | 0 | 2 | 4 | ||||||||
29.07.18 11:00 |
6. runda | Moraing Mats (Ger) (152) | 2 | 6 | 3 | 10 | I H2H O | ||||
Giustino Lorenzo (I) (221) | 1 | 4 | 6 | 5 | |||||||
29.07.18 11:00 |
6. runda | Samper-Montana Jordi (Hiszp) (395) | 2 | 4 | 7 | 10 | I H2H O | ||||
Podlipnik-Castillo Hans (Chile) (1090) | 1 | 6 | 6 | 5 | |||||||
29.07.18 11:00 |
6. runda | Berrer Michael (Ger) (952) | 1 | 7 | 3 | I H2H O | |||||
Middelkoop Matwe (Hol) (1172) | 0 | 6 | 1 | ||||||||
29.07.18 11:00 |
6. runda | Balazs Attila (Wegry) (167) | 2 | 3 | 7 | 10 | I H2H O | ||||
Garcia-Lopez Guillermo (Hiszp) (67) | 1 | 6 | 6 | 7 | |||||||
29.07.18 11:00 |
6. runda | Vesely Jiri (Cz) (74) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Ignatik Uladzimir (Biał.) (212) | 0 | 2 | 3 | ||||||||
29.07.18 11:00 |
6. runda | Gimeno-Traver Daniel (Hiszp) (185) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Kolar Zdenek (Cz) (232) | 0 | 2 | 2 | ||||||||
29.07.18 11:00 |
6. runda | Van De Zandschulp Botic (Hol) (549) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Donati Matteo (I) (180) | 0 | 4 | 1 | ||||||||
29.07.18 11:00 |
6. runda | Lorenzi Paolo (I) (109) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Munoz-De La Nava Daniel (Hiszp) (344) | 0 | 4 | 3 | ||||||||
29.07.18 11:00 |
6. runda | Melzer Jurgen (A) (596) | 2 | 6 | 3 | 10 | I H2H O | ||||
Puetz Tim (Ger) (294) | 1 | 4 | 6 | 5 | |||||||
29.07.18 11:00 |
6. runda | Giannessi Alessandro (I) (229) | 2 | 7 | 7 | I H2H O | |||||
Jahn Jeremy (Ger) (365) | 0 | 5 | 5 | ||||||||
29.07.18 11:00 |
6. runda | Karatsev Aslan (R) (404) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Berlocq Carlos (Arg) (175) | 0 | 1 | 3 | ||||||||
29.07.18 11:00 |
6. runda | Gojowczyk Peter (Ger) (44) | 2 | 5 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Cuevas Martin (Urug) (279) | 1 | 7 | 2 | 8 | |||||||
29.07.18 11:00 |
6. runda | Kamke Tobias (Ger) (251) | 2 | 4 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Olaso-De La Rica Guillermo (Hiszp) (399) | 1 | 6 | 3 | 5 | |||||||
29.07.18 11:00 |
6. runda | Brands Daniel (Ger) (217) | 2 | 7 | 4 | 10 | I H2H O | ||||
Langer Nils (Ger) (1686) | 1 | 6 | 6 | 2 | |||||||
29.07.18 11:00 |
6. runda | Beck Andreas (Ger) (1283) | 2 | 6 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Petzschner Philipp (Ger) (1212) | 1 | 4 | 7 | 8 | |||||||
29.07.18 11:00 |
6. runda | Otte Oscar (Ger) (173) | 2 | 6 | 4 | 10 | I H2H O | ||||
Ruud Casper (Nor) (141) | 1 | 2 | 6 | 5 | |||||||
29.07.18 11:00 |
6. runda | Vanni Luca (I) (191) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Brown Dustin (Ger) (236) | 0 | 4 | 6 | ||||||||
29.07.18 11:00 |
6. runda | Giraldo Santiago (Kol) (292) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Becker Benjamin (Ger) (1074) | 0 | 3 | 4 | ||||||||
29.07.18 11:00 |
6. runda | Coppejans Kimmer (B) (310) | 1 | 7 | 4 | I H2H O | |||||
Wintermantel Frank (Ger) (1536) | 0 | 5 | 0 | ||||||||
27.07.18 11:00 |
4. runda | Galarza Juan Ignacio (Arg) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Walder Jordi (Ger) | 0 | 1 | 3 | ||||||||
27.07.18 11:00 |
4. runda | Van Beem Colin (Hol) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Beutler Tim (Ger) | 0 | 1 | 3 | ||||||||
27.07.18 11:00 |
4. runda | Ivanov Simeon (Bułg.) | 2 | 1 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Van Der Linden Lennert (Hol) | 1 | 6 | 3 | 6 | |||||||
27.07.18 11:00 |
4. runda | van der Meer Nick (Hol) | 2 | 6 | 4 | 10 | I H2H O | ||||
Walder Jim (Ger) | 1 | 2 | 6 | 6 | |||||||
27.07.18 11:00 |
4. runda | Ribeiro Navarrete Samuel (Hiszp) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Gelhardt Luca (Ger) | 0 | 2 | 6 | ||||||||
27.07.18 11:00 |
4. runda | Ebbinghaus Yannick (Hol) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Sanz Robin (Ger) | 0 | 2 | 2 | ||||||||
27.07.18 11:00 |
4. runda | Wessels Louis (Ger) | 2 | 3 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Lakat Florian (F) | 1 | 6 | 4 | 4 | |||||||
27.07.18 11:00 |
4. runda | Guenther Valentin (Ger) | 2 | 7 | 5 | 10 | I H2H O | ||||
Stodder Timo (Ger) | 1 | 5 | 7 | 4 | |||||||
27.07.18 11:00 |
4. runda | Kaczynski Kevin (Ger) | 2 | 6 | 3 | 10 | I H2H O | ||||
Barth Florian (Ger) | 1 | 3 | 6 | 4 | |||||||
27.07.18 11:00 |
4. runda | Rother Jannik (Ger) | 2 | 3 | 7 | 14 | I H2H O | ||||
Ouvrard Victor (F) | 1 | 6 | 6 | 12 | |||||||
27.07.18 11:00 |
4. runda | Wunner Matthias (Ger) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Staats Oke (Ger) | 0 | 3 | 5 | ||||||||
27.07.18 11:00 |
4. runda | Behlen Lars (Ger) | 2 | 4 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Baehre Matthias (Ger) | 1 | 6 | 2 | 8 | |||||||
27.07.18 11:00 |
4. runda | Yang Tsung-Hua (Tajw) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Masur Daniel (Ger) | 0 | 4 | 2 | ||||||||
27.07.18 11:00 |
4. runda | Netuschil Marvin (Ger) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Ortega-Olmedo Roberto (Hiszp) | 0 | 4 | 4 | ||||||||
27.07.18 11:00 |
4. runda | Heras Patricio (Arg) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Willems Johann (Ger) | 0 | 3 | 4 | ||||||||
27.07.18 11:00 |
4. runda | Arvidsson Isak (Szwe) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Silva Frederico Ferreira (Port) | 0 | 6 | 2 | ||||||||
27.07.18 11:00 |
4. runda | Dima Dragos (Rum) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Olin Robin (Szwe) | 0 | 2 | 0 | ||||||||
27.07.18 11:00 |
4. runda | Gennaro Dante (Arg) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Erlic Laurentiu-Antoniu (Rum) | 0 | 2 | 3 | ||||||||
27.07.18 11:00 |
4. runda | Sakamoto Pedro (Braz) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Guez David (F) | 0 | 1 | 2 | ||||||||
27.07.18 11:00 |
4. runda | Molleker Rudolf (Ger) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Raab Demian (Ger) | 0 | 3 | 1 | ||||||||
27.07.18 11:00 |
4. runda | Jouan Romain (F) | 2 | 0 | 7 | 10 | I H2H O | ||||
Reister Julian (Ger) | 1 | 6 | 5 | 5 | |||||||
27.07.18 11:00 |
4. runda | Holmgren August (Dan) | 2 | 3 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Rieschick Sebastian (Ger) | 1 | 6 | 2 | 5 | |||||||
27.07.18 11:00 |
4. runda | Gawron Marcin (Pl) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Kolbe Matthias (Ger) | 0 | 2 | 5 | ||||||||
27.07.18 11:00 |
4. runda | Mantilla Felipe (Kol) | 2 | 6 | 5 | 10 | I H2H O | ||||
Viola Matteo (I) | 1 | 3 | 7 | 0 | |||||||
27.07.18 11:00 |
4. runda | Woerner Paul (Ger) | 1 | 1 | I H2H O | ||||||
Hampel Lenny (A) | 0 | 0 | |||||||||
27.07.18 11:00 |
4. runda | Bellotti Riccardo (I) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Obert Adrian (Ger) | 0 | 5 | 3 | ||||||||
27.07.18 11:00 |
4. runda | Weissborn Tristan-Samuel (A) | 2 | 5 | 7 | 10 | I H2H O | ||||
Capalbo Franco (Arg) | 1 | 7 | 6 | 4 | |||||||
27.07.18 11:00 |
4. runda | Kracman Andrej (Słow) | 2 | 2 | 6 | 11 | I H2H O | ||||
Eitzinger Rainer (A) | 1 | 6 | 0 | 9 | |||||||
27.07.18 11:00 |
4. runda | Jastraunig Lukas (A) | 2 | 4 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Bauer Philipp (Ger) | 1 | 6 | 3 | 7 | |||||||
27.07.18 11:00 |
4. runda | Lestienne Constant (F) | 2 | 4 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Lazov Aleksandar (Bułg.) | 1 | 6 | 2 | 8 | |||||||
27.07.18 11:00 |
4. runda | Kuhn Nicola (Ger) | 2 | 3 | 7 | 10 | I H2H O | ||||
Piros Zsombor (Wegry) | 1 | 6 | 6 | 4 | |||||||
27.07.18 11:00 |
4. runda | Endara Ivan (Ekw) | 2 | 1 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Casanova Hernan (Arg) | 1 | 6 | 3 | 5 | |||||||
27.07.18 11:00 |
4. runda | Arauzo-Martinez Juan-Samuel (Hiszp) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Hirschmueller Christian (Ger) | 0 | 4 | 4 | ||||||||
27.07.18 11:00 |
4. runda | Klegou Alexis (Benin) | 2 | 7 | 4 | 11 | I H2H O | ||||
Obry Julien (F) | 1 | 5 | 6 | 9 | |||||||
27.07.18 11:00 |
4. runda | Schneider Lukas (Ger) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Florez Valentin (Arg) | 0 | 2 | 2 | ||||||||
27.07.18 11:00 |
4. runda | Travaglia Stefano (I) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Basso Andrea (I) | 0 | 3 | 3 | ||||||||
27.07.18 11:00 |
4. runda | Lenz Marko (Ger) | 2 | 6 | 2 | 10 | I H2H O | ||||
Gelhardt Luca (Ger) | 1 | 2 | 6 | 8 | |||||||
27.07.18 11:00 |
4. runda | Tchoutakian Maxime (F) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Meis Pascal (Ger) | 0 | 3 | 3 | ||||||||
27.07.18 11:00 |
4. runda | Gremelmayr Denis (Ger) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Pancaldi Luca (I) | 0 | 6 | 4 | ||||||||
27.07.18 11:00 |
4. runda | Urzua-Rivera Ricardo (Chile) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Flock Alexander (Ger) | 0 | 4 | 2 | ||||||||
27.07.18 11:00 |
4. runda | Zmak Deni (Chor) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Fischer Holger (Ger) | 0 | 2 | 1 | ||||||||
27.07.18 11:00 |
4. runda | Hossam Youssef (Egip) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Mayer Florian (Ger) | 0 | 2 | 3 | ||||||||
27.07.18 11:00 |
4. runda | Ortega-Olmedo Roberto (Hiszp) | 2 | 3 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Alcaraz Ivorra Albert (Hiszp) | 1 | 6 | 0 | 6 | |||||||
27.07.18 11:00 |
4. runda | Bergevi Filip (Szwe) | 2 | 6 | 6 | 11 | I H2H O | ||||
Jaloviec Marek (Cz) | 1 | 7 | 4 | 9 | |||||||
27.07.18 11:00 |
4. runda | Diez Steven (Kan) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Figueroa Pablo (Szwe) | 0 | 4 | 2 | ||||||||
27.07.18 11:00 |
4. runda | Davidovich Fokina Alejandro (Hiszp) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Schmidt Niclas (Ger) | 0 | 2 | 3 | ||||||||
27.07.18 11:00 |
4. runda | Krawietz Kevin (Ger) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Markel Johannes (Ger) | 0 | 1 | 0 | ||||||||
27.07.18 11:00 |
5. runda | Balazs Attila (Wegry) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Cuevas Martin (Urug) | 0 | 4 | 4 | ||||||||
27.07.18 11:00 |
5. runda | Ignatik Uladzimir (Biał.) | 2 | 4 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Olaso-De La Rica Guillermo (Hiszp) | 1 | 6 | 4 | 3 | |||||||
27.07.18 11:00 |
5. runda | Kolar Zdenek (Cz) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Langer Nils (Ger) | 0 | 2 | 6 | ||||||||
27.07.18 11:00 |
5. runda | Van De Zandschulp Botic (Hol) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Petzschner Philipp (Ger) | 0 | 5 | 3 | ||||||||
27.07.18 11:00 |
5. runda | Ruud Casper (Nor) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Lorenzi Paolo (I) | 0 | 4 | 2 | ||||||||
27.07.18 11:00 |
5. runda | Vanni Luca (I) | 2 | 3 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Melzer Jurgen (A) | 1 | 6 | 1 | 3 | |||||||
27.07.18 11:00 |
5. runda | Giannessi Alessandro (I) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Becker Benjamin (Ger) | 0 | 3 | 4 | ||||||||
27.07.18 11:00 |
5. runda | Berlocq Carlos (Arg) | 2 | 3 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Baumann Moritz (Ger) | 1 | 6 | 0 | 7 | |||||||
27.07.18 11:00 |
5. runda | Garcia-Lopez Guillermo (Hiszp) | 2 | 5 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Munoz-De La Nava Daniel (Hiszp) | 1 | 7 | 0 | 5 | |||||||
27.07.18 11:00 |
5. runda | Silva Dutra Rogerio (Braz) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Puetz Tim (Ger) | 0 | 3 | 4 | ||||||||
27.07.18 11:00 |
5. runda | Jahn Jeremy (Ger) | 2 | 2 | 7 | 10 | I H2H O | ||||
Gimeno-Traver Daniel (Hiszp) | 1 | 6 | 6 | 6 | |||||||
27.07.18 11:00 |
5. runda | Donati Matteo (I) | 2 | 6 | 7 | 10 | I H2H O | ||||
Karatsev Aslan (R) | 1 | 7 | 6 | 7 | |||||||
27.07.18 11:00 |
5. runda | Gojowczyk Peter (Ger) | 2 | 2 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Giustino Lorenzo (I) | 1 | 6 | 2 | 6 | |||||||
27.07.18 11:00 |
5. runda | Delbonis Federico (Arg) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Samper-Montana Jordi (Hiszp) | 0 | 2 | 2 | ||||||||
27.07.18 11:00 |
5. runda | Kamke Tobias (Ger) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Berrer Michael (Ger) | 0 | 1 | 4 | ||||||||
27.07.18 11:00 |
5. runda | Beck Andreas (Ger) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Fallert Florian (Ger) | 0 | 2 | 4 | ||||||||
27.07.18 11:00 |
5. runda | Otte Oscar (Ger) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Sousa Pedro (Port) | 0 | 6 | 0 | ||||||||
27.07.18 11:00 |
5. runda | Brown Dustin (Ger) | 2 | 6 | 4 | 10 | I H2H O | ||||
Podlipnik-Castillo Hans (Chile) | 1 | 1 | 6 | 8 | |||||||
27.07.18 11:00 |
5. runda | Giraldo Santiago (Kol) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Arends Sander (Hol) | 0 | 5 | 0 | ||||||||
27.07.18 11:00 |
5. runda | Coppejans Kimmer (B) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Thiergard Sven (Ger) | 0 | 4 | 2 | ||||||||
27.07.18 11:00 |
4. runda | Strombachs Robert (Lot) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Eisenzapf David (Ger) | 0 | 2 | 1 | ||||||||
22.07.18 11:00 |
3. runda | Pellegrino Andrea (I) (331) | 2 | 6 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Netuschil Marvin (Ger) (486) | 1 | 4 | 7 | 5 | |||||||
22.07.18 11:00 |
3. runda | Willems Johann (Ger) (1082) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Mertl Jan (Cz) (539) | 0 | 6 | 2 | ||||||||
22.07.18 11:00 |
3. runda | Giacalone Omar (I) (624) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Arvidsson Isak (Szwe) (1032) | 0 | 2 | 6 | ||||||||
22.07.18 11:00 |
3. runda | Ollert Lukas (Ger) (703) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Olin Robin (Szwe) (1746) | 0 | 4 | 1 | ||||||||
22.07.18 11:00 |
3. runda | van der Duim Antal (Hol) (878) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Erlic Laurentiu-Antoniu (Rum) (1686) | 0 | 3 | 3 | ||||||||
22.07.18 11:00 |
3. runda | Walder Jordi (Ger) (1701) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Pille Michael (Ger) (1719) | 0 | 3 | 2 | ||||||||
22.07.18 11:00 |
3. runda | Griekspoor Scott (Hol) (212) | 2 | 6 | 7 | 12 | I H2H O | ||||
Jouan Romain (F) (1259) | 1 | 7 | 5 | 10 | |||||||
22.07.18 11:00 |
3. runda | Wessels Louis (Ger) (541) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Rieschick Sebastian (Ger) (756) | 0 | 5 | 2 | ||||||||
22.07.18 11:00 |
3. runda | Strombachs Robert (Lot) (1405) | 2 | 6 | 2 | 11 | I H2H O | ||||
Guenther Valentin (Ger) (1018) | 1 | 4 | 6 | 9 | |||||||
22.07.18 11:00 |
3. runda | Gawron Marcin (Pl) (944) | 2 | 2 | 7 | 11 | I H2H O | ||||
Kaczynski Kevin (Ger) (1223) | 1 | 6 | 5 | 9 | |||||||
22.07.18 11:00 |
3. runda | Rother Jannik (Ger) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Ehrenschneider Nino (Ger) | 0 | 1 | 0 | ||||||||
22.07.18 11:00 |
3. runda | Wunner Matthias (Ger) (1768) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Soha Lenard (Wegry) | 0 | 0 | 4 | ||||||||
22.07.18 11:00 |
3. runda | Vilella Martinez Mario (Hiszp) (262) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Mertens Yannick (B) (362) | 0 | 2 | 3 | ||||||||
22.07.18 11:00 |
3. runda | Desein Niels (B) (441) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Van Beem Colin (Hol) (567) | 0 | 2 | 6 | ||||||||
22.07.18 11:00 |
3. runda | Authom Maxime (B) (457) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Van Der Linden Lennert (Hol) (1471) | 0 | 1 | 4 | ||||||||
22.07.18 11:00 |
3. runda | Reuter Yannik (B) (618) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Leite Wilson (Braz) (726) | 0 | 4 | 2 | ||||||||
22.07.18 11:00 |
3. runda | van der Meer Nick (Hol) (1090) | 2 | 3 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Gigounon Germain (B) (467) | 1 | 6 | 1 | 3 | |||||||
22.07.18 11:00 |
3. runda | Bergs Zizou (B) (458) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Ebbinghaus Yannick (Hol) (1686) | 0 | 2 | 2 | ||||||||
22.07.18 11:00 |
3. runda | Heliovaara Harri (Fin) (349) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Yang Tsung-Hua (Tajw) (209) | 0 | 4 | 3 | ||||||||
22.07.18 11:00 |
3. runda | Rinderknech Arthur (F) (847) | 2 | 1 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Hoang Antoine (F) (223) | 1 | 6 | 3 | 3 | |||||||
22.07.18 11:00 |
3. runda | Ortega-Olmedo Roberto (Hiszp) (303) | 2 | 2 | 7 | 10 | I H2H O | ||||
Lakat Florian (F) (730) | 1 | 6 | 5 | 8 | |||||||
22.07.18 11:00 |
3. runda | Dima Dragos (Rum) (371) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Stodder Timo (Ger) (1774) | 0 | 6 | 1 | ||||||||
22.07.18 11:00 |
3. runda | Pichler David (A) (760) | 2 | 6 | 3 | 10 | I H2H O | ||||
Goransson Andre (Szwe) (1114) | 1 | 1 | 6 | 6 | |||||||
22.07.18 11:00 |
3. runda | Barth Florian (Ger) (1885) | 2 | 3 | 7 | 10 | I H2H O | ||||
Gennaro Dante (Arg) (500) | 1 | 6 | 6 | 3 | |||||||
22.07.18 11:00 |
3. runda | Viola Matteo (I) (294) | 2 | 6 | 4 | 10 | I H2H O | ||||
Piros Zsombor (Wegry) (399) | 1 | 3 | 6 | 8 | |||||||
22.07.18 11:00 |
3. runda | Endara Ivan (Ekw) (974) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Gomez-Herrera Carlos (Hiszp) (300) | 0 | 6 | 1 | ||||||||
22.07.18 11:00 |
3. runda | Statzberger Thomas (A) (469) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Duda Filip (Cz) (900) | 0 | 5 | 2 | ||||||||
22.07.18 11:00 |
3. runda | Bellotti Riccardo (I) (487) | 2 | 6 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Klegou Alexis (Benin) (1024) | 1 | 7 | 0 | 4 | |||||||
22.07.18 11:00 |
3. runda | Florez Valentin (Arg) (1324) | 1 | 6 | 2 | I H2H O | |||||
Weissborn Tristan-Samuel (A) (1220) | 0 | 4 | 1 | ||||||||
22.07.18 11:00 |
3. runda | Jastraunig Lukas (A) (1639) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Grassi Claudio (I) (1427) | 0 | 3 | 4 | ||||||||
22.07.18 11:00 |
3. runda | Martinez Pedro (Hiszp) (190) | 2 | 4 | 7 | 10 | I H2H O | ||||
Basso Andrea (I) (305) | 1 | 6 | 6 | 2 | |||||||
22.07.18 11:00 |
3. runda | Gelhardt Luca (Ger) (888) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Hossam Youssef (Egip) (359) | 0 | 4 | 5 | ||||||||
22.07.18 11:00 |
3. runda | Toledo Bague Pol (Hiszp) (382) | 2 | 3 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Tchoutakian Maxime (F) (585) | 1 | 6 | 3 | 5 | |||||||
22.07.18 11:00 |
3. runda | Pancaldi Luca (I) (1701) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Alcaraz Ivorra Albert (Hiszp) (768) | 0 | 2 | 3 | ||||||||
22.07.18 11:00 |
3. runda | Bergevi Filip (Szwe) (854) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Lemke Kai (Ger) | 0 | 4 | 3 | ||||||||
22.07.18 11:00 |
3. runda | Zmak Deni (Chor) (1329) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Figueroa Pablo (Szwe) (1736) | 0 | 3 | 0 | ||||||||
22.07.18 11:00 |
3. runda | Travaglia Stefano (I) (141) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Casanova Hernan (Arg) (273) | 0 | 4 | 2 | ||||||||
22.07.18 11:00 |
3. runda | Lenz Marko (Ger) (1548) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Sidorenko Alexandre (F) (1683) | 0 | 0 | 4 | ||||||||
22.07.18 11:00 |
3. runda | Meis Pascal (Ger) (508) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Boutillier Remi (F) (626) | 0 | 3 | 3 | ||||||||
22.07.18 11:00 |
3. runda | Hirschmueller Christian (Ger) (775) | 2 | 4 | 7 | 10 | I H2H O | ||||
Gremelmayr Denis (Ger) (1512) | 1 | 6 | 6 | 7 | |||||||
22.07.18 11:00 |
3. runda | Flock Alexander (Ger) (998) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Obry Julien (F) (1600) | 0 | 4 | 4 | ||||||||
22.07.18 11:00 |
3. runda | Fischer Holger (Ger) (1571) | 2 | 6 | 6 | 12 | I H2H O | ||||
Schneider Vincent Thierry (Ger) (1829) | 1 | 7 | 3 | 10 | |||||||
22.07.18 11:00 |
3. runda | Novak Dennis (A) (130) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Heller Peter (Ger) (468) | 0 | 0 | 4 | ||||||||
22.07.18 11:00 |
3. runda | Majchrzak Kamil (Pl) (196) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Schmidt Gabriel (A) (1160) | 0 | 0 | 4 | ||||||||
22.07.18 11:00 |
3. runda | Boluda-Purkiss Carlos (Hiszp) (293) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Reissig Nicolas (A) (1686) | 0 | 4 | 2 | ||||||||
22.07.18 11:00 |
3. runda | Jaloviec Marek (Cz) (322) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Wagner Albert (Ger) | 0 | 0 | 4 | ||||||||
22.07.18 11:00 |
3. runda | Diez Steven (Kan) (310) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Gomez Islinger Leopold (Ger) | 0 | 2 | 4 | ||||||||
22.07.18 11:00 |
3. runda | Zimmermann Marcel (Ger) (951) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Patzanovsky Christopher (Ger) | 0 | 0 | 0 | ||||||||
22.07.18 11:00 |
4. runda | Fucsovics Marton (Wegry) (51) | 2 | 2 | 7 | 10 | I H2H O | ||||
Giannessi Alessandro (I) (180) | 1 | 6 | 6 (1) | 5 | |||||||
22.07.18 11:00 |
4. runda | Ojeda Lara Ricardo (Hiszp) (195) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Silva Dutra Rogerio (Braz) (138) | 0 | 5 | 4 | ||||||||
22.07.18 11:00 |
4. runda | Collarini Andrea (Arg) (268) | 2 | 6 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Martin Andrej (Svk) (157) | 1 | 3 | 7 | 4 | |||||||
22.07.18 11:00 |
4. runda | Gaio Federico (I) (259) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Gimeno-Traver Daniel (Hiszp) (182) | 0 | 5 | 1 | ||||||||
22.07.18 11:00 |
4. runda | Arnaboldi Andrea (I) (210) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Garin Christian (Chile) (164) | 0 | 4 | 4 | ||||||||
22.07.18 11:00 |
4. runda | Caruso Salvatore (I) (185) | 2 | 3 | 6 | 12 | I H2H O | ||||
Samper-Montana Jordi (Hiszp) (395) | 1 | 6 | 1 | 10 | |||||||
22.07.18 11:00 |
4. runda | Olaso-De La Rica Guillermo (Hiszp) (375) | 2 | 6 | 4 | 10 | I H2H O | ||||
Simon Tobias (Ger) (474) | 1 | 1 | 6 | 4 | |||||||
22.07.18 11:00 |
4. runda | Berrer Michael (Ger) (952) | 2 | 6 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Langer Nils (Ger) (1686) | 1 | 7 | 3 | 7 | |||||||
22.07.18 11:00 |
4. runda | Thiem Dominic (A) (9) | 2 | 5 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Millman John (Aus) (52) | 1 | 7 | 4 | 8 | |||||||
22.07.18 11:00 |
4. runda | Gojowczyk Peter (Ger) (40) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Fabbiano Thomas (I) (107) | 0 | 3 | 3 | ||||||||
22.07.18 11:00 |
4. runda | Melzer Gerald (A) (115) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Vanni Luca (I) (197) | 0 | 3 | 6 | ||||||||
22.07.18 11:00 |
4. runda | Beck Andreas (Ger) (1283) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Wintermantel Frank (Ger) (1536) | 0 | 6 | 1 | ||||||||
22.07.18 11:00 |
4. runda | Struff Jan-Lennard (Ger) (53) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Paire Benoit (F) (54) | 0 | 3 | 4 | ||||||||
22.07.18 11:00 |
4. runda | Puetz Tim (Ger) (299) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Otte Oscar (Ger) (183) | 0 | 0 | 5 | ||||||||
22.07.18 11:00 |
4. runda | Jahn Jeremy (Ger) (351) | 2 | 6 | 3 | 10 | I H2H O | ||||
Brown Dustin (Ger) (229) | 1 | 3 | 6 | 4 | |||||||
22.07.18 11:00 |
4. runda | Karatsev Aslan (R) (517) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Choinski Jan (GB) (271) | 0 | 4 | 4 | ||||||||
22.07.18 11:00 |
4. runda | Balazs Attila (Wegry) (160) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Sousa Pedro (Port) (136) | 0 | 3 | 4 | ||||||||
22.07.18 11:00 |
4. runda | Moraing Mats (Ger) (149) | 2 | 1 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Ignatik Uladzimir (Biał.) (213) | 1 | 6 | 4 | 7 | |||||||
22.07.18 11:00 |
4. runda | Rosol Lukas (Cz) (281) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Van De Zandschulp Botic (Hol) (511) | 0 | 4 | 2 | ||||||||
22.07.18 11:00 |
4. runda | Podlipnik-Castillo Hans (Chile) (1090) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Ungur Adrian (Rum) (572) | 0 | 4 | 4 | ||||||||
20.07.18 11:00 |
2. runda | Pellegrino Andrea (I) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Griekspoor Scott (Hol) | 0 | 6 | 4 | ||||||||
20.07.18 11:00 |
2. runda | Mertl Jan (Cz) | 2 | 3 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Wessels Louis (Ger) | 1 | 6 | 1 | 5 | |||||||
20.07.18 11:00 |
2. runda | Giacalone Omar (I) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Guenther Valentin (Ger) | 0 | 3 | 4 | ||||||||
20.07.18 11:00 |
2. runda | Ollert Lukas (Ger) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Kaczynski Kevin (Ger) | 0 | 3 | 1 | ||||||||
20.07.18 11:00 |
2. runda | Wunner Matthias (Ger) | 2 | 7 | 4 | 10 | I H2H O | ||||
van der Duim Antal (Hol) | 1 | 5 | 6 | 6 | |||||||
20.07.18 11:00 |
2. runda | Walder Jordi (Ger) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Behlen Lars (Ger) | 0 | 2 | 3 | ||||||||
20.07.18 11:00 |
2. runda | Heliovaara Harri (Fin) | 2 | 7 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Vilella Martinez Mario (Hiszp) | 1 | 6 | 7 | 4 | |||||||
20.07.18 11:00 |
2. runda | Galarza Juan Ignacio (Arg) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Goransson Andre (Szwe) | 0 | 1 | 2 | ||||||||
20.07.18 11:00 |
2. runda | Esteve Lobato Eduard (Hiszp) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Barth Florian (Ger) | 0 | 3 | 1 | ||||||||
20.07.18 11:00 |
2. runda | Van Beem Colin (Hol) | 2 | 4 | 7 | 10 | I H2H O | ||||
Hess-Olesen Esben (Dan) | 1 | 6 | 5 | 5 | |||||||
20.07.18 11:00 |
2. runda | Van Der Linden Lennert (Hol) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Staats Oke (Ger) | 0 | 1 | 2 | ||||||||
20.07.18 11:00 |
2. runda | van der Meer Nick (Hol) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Baehre Matthias (Ger) | 0 | 2 | 1 | ||||||||
20.07.18 11:00 |
2. runda | Masur Daniel (Ger) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Guez David (F) | 0 | 2 | 1 | ||||||||
20.07.18 11:00 |
2. runda | Molleker Rudolf (Ger) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Netuschil Marvin (Ger) | 0 | 2 | 3 | ||||||||
20.07.18 11:00 |
2. runda | Jouan Romain (F) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Willems Johann (Ger) | 0 | 3 | 1 | ||||||||
20.07.18 11:00 |
2. runda | Arvidsson Isak (Szwe) | 2 | 6 | 3 | 10 | I H2H O | ||||
Rieschick Sebastian (Ger) | 1 | 2 | 6 | 6 | |||||||
20.07.18 11:00 |
2. runda | Strombachs Robert (Lot) | 1 | I H2H O | |||||||
Samuelsson Christian (Szwe) | 0 | ||||||||||
20.07.18 11:00 |
2. runda | Gawron Marcin (Pl) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Erlic Laurentiu-Antoniu (Rum) | 0 | 4 | 3 | ||||||||
20.07.18 11:00 |
2. runda | Lokoli Laurent (F) | 2 | 6 | 2 | 10 | I H2H O | ||||
Mertens Yannick (B) | 1 | 4 | 6 | 7 | |||||||
20.07.18 11:00 |
2. runda | Desein Niels (B) | 2 | 2 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Raab Demian (Ger) | 1 | 6 | 4 | 8 | |||||||
20.07.18 11:00 |
2. runda | Reister Julian (Ger) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Authom Maxime (B) | 0 | 4 | 2 | ||||||||
20.07.18 11:00 |
2. runda | Reuter Yannik (B) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Holmgren August (Dan) | 0 | 4 | 2 | ||||||||
20.07.18 11:00 |
2. runda | Eisenzapf David (Ger) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Bartels Dominik (Ger) | 0 | 4 | 4 | ||||||||
20.07.18 11:00 |
2. runda | Gigounon Germain (B) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Kolbe Matthias (Ger) | 0 | 3 | 3 | ||||||||
20.07.18 11:00 |
2. runda | Heller Peter (Ger) | 2 | 6 | 1 | 10 | I H2H O | ||||
Gomez-Herrera Carlos (Hiszp) | 1 | 3 | 6 | 4 | |||||||
20.07.18 11:00 |
2. runda | Schmidt Gabriel (A) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Hampel Lenny (A) | 0 | 4 | 1 | ||||||||
20.07.18 11:00 |
2. runda | Reissig Nicolas (A) | 2 | 2 | 7 | 10 | I H2H O | ||||
Statzberger Thomas (A) | 1 | 6 | 6 | 5 | |||||||
20.07.18 11:00 |
2. runda | Bellotti Riccardo (I) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Wagner Albert (Ger) | 0 | 2 | 4 | ||||||||
20.07.18 11:00 |
2. runda | Eitzinger Rainer (A) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Patzanovsky Christopher (Ger) | 0 | 5 | 1 | ||||||||
20.07.18 11:00 |
2. runda | Jastraunig Lukas (A) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Mozgovoy Alexander (R) | 0 | 2 | 1 | ||||||||
20.07.18 11:00 |
2. runda | Lindell Christian (Szwe) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Casanova Hernan (Arg) | 0 | 3 | 3 | ||||||||
20.07.18 11:00 |
2. runda | Mantilla Felipe (Kol) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Sidorenko Alexandre (F) | 0 | 1 | 1 | ||||||||
20.07.18 11:00 |
2. runda | Woerner Paul (Ger) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Boutillier Remi (F) | 0 | 1 | 2 | ||||||||
20.07.18 11:00 |
2. runda | Romboli Fernando (Braz) | 2 | 7 | 4 | 10 | I H2H O | ||||
Hirschmueller Christian (Ger) | 1 | 6 | 6 | 7 | |||||||
20.07.18 11:00 |
2. runda | Obert Adrian (Ger) | 2 | 6 | 2 | 10 | I H2H O | ||||
Obry Julien (F) | 1 | 3 | 6 | 4 | |||||||
20.07.18 11:00 |
2. runda | Schneider Vincent Thierry (Ger) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Bauer Philipp (Ger) | 0 | 1 | 3 | ||||||||
20.07.18 11:00 |
2. runda | Mayer Florian (Ger) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Gelhardt Luca (Ger) | 0 | 0 | 1 | ||||||||
20.07.18 11:00 |
2. runda | Novak Dennis (A) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Pancaldi Luca (I) | 0 | 2 | 6 | ||||||||
20.07.18 11:00 |
2. runda | Majchrzak Kamil (Pl) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Urzua-Rivera Ricardo (Chile) | 0 | 1 | 0 | ||||||||
20.07.18 11:00 |
2. runda | Jaloviec Marek (Cz) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Ruetzel Tim Alexander (Ger) | 0 | 2 | 3 | ||||||||
20.07.18 11:00 |
2. runda | Lemke Kai (Ger) | 2 | 6 | 3 | 11 | I H2H O | ||||
Krawietz Kevin (Ger) | 1 | 3 | 6 | 9 | |||||||
20.07.18 11:00 |
2. runda | Zmak Deni (Chor) | 2 | 4 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Zimmermann Marcel (Ger) | 1 | 6 | 3 | 4 | |||||||
20.07.18 11:00 |
2. runda | Martinez Pedro (Hiszp) | 2 | 3 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Travaglia Stefano (I) | 1 | 6 | 4 | 3 | |||||||
20.07.18 11:00 |
2. runda | Hossam Youssef (Egip) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Lenz Marko (Ger) | 0 | 5 | 4 | ||||||||
20.07.18 11:00 |
2. runda | Toledo Bague Pol (Hiszp) | 2 | 1 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Meis Pascal (Ger) | 1 | 6 | 4 | 1 | |||||||
20.07.18 11:00 |
2. runda | Gremelmayr Denis (Ger) | 2 | 7 | 7 | I H2H O | |||||
Alcaraz Ivorra Albert (Hiszp) | 0 | 6 | 5 | ||||||||
20.07.18 11:00 |
2. runda | Flock Alexander (Ger) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Bergevi Filip (Szwe) | 0 | 5 | 4 | ||||||||
20.07.18 11:00 |
2. runda | Fischer Holger (Ger) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Figueroa Pablo (Szwe) | 0 | 4 | 4 | ||||||||
15.07.18 11:00 |
1. runda | Desein Niels (B) (446) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Heliovaara Harri (Fin) (360) | 0 | 3 | 6 | ||||||||
15.07.18 11:00 |
1. runda | Authom Maxime (B) (462) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Lakat Florian (F) (730) | 0 | 3 | 3 | ||||||||
15.07.18 11:00 |
1. runda | Reuter Yannik (B) (624) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Stodder Timo (Ger) (1774) | 0 | 2 | 3 | ||||||||
15.07.18 11:00 |
1. runda | Bartels Dominik (Ger) (1713) | 2 | 6 | 1 | 13 | I H2H O | ||||
Barth Florian (Ger) (1885) | 1 | 1 | 6 | 11 | |||||||
15.07.18 11:00 |
1. runda | Gigounon Germain (B) (539) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Pedersen Martin (Dan) (757) | 0 | 1 | 4 | ||||||||
15.07.18 11:00 |
1. runda | Bergs Zizou (B) (513) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Baehre Matthias (Ger) | 0 | 2 | 3 | ||||||||
15.07.18 11:00 |
1. runda | Galarza Juan Ignacio (Arg) (376) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Jouan Romain (F) (1259) | 0 | 2 | 2 | ||||||||
15.07.18 11:00 |
1. runda | Esteve Lobato Eduard (Hiszp) (399) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Rieschick Sebastian (Ger) (756) | 0 | 1 | 2 | ||||||||
15.07.18 11:00 |
1. runda | Strombachs Robert (Lot) (1379) | 2 | 6 | 4 | 10 | I H2H O | ||||
Van Beem Colin (Hol) (572) | 1 | 4 | 6 | 6 | |||||||
15.07.18 11:00 |
1. runda | Van Der Linden Lennert (Hol) (1471) | 2 | 4 | 6 | 12 | I H2H O | ||||
Gawron Marcin (Pl) (946) | 1 | 6 | 1 | 10 | |||||||
15.07.18 11:00 |
1. runda | van der Meer Nick (Hol) (1090) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Gohlke Delf (Ger) (1793) | 0 | 0 | 1 | ||||||||
15.07.18 11:00 |
1. runda | Ebbinghaus Yannick (Hol) (1686) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Soha Lenard (Wegry) | 0 | 3 | 3 | ||||||||
15.07.18 11:00 |
1. runda | Yang Tsung-Hua (Tajw) (214) | 2 | 6 | 3 | 10 | I H2H O | ||||
Mertl Jan (Cz) (553) | 1 | 1 | 6 | 6 | |||||||
15.07.18 11:00 |
1. runda | Hoang Antoine (F) (231) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
van der Duim Antal (Hol) (879) | 0 | 4 | 1 | ||||||||
15.07.18 11:00 |
1. runda | Ortega-Olmedo Roberto (Hiszp) (291) | 2 | 7 | 7 | I H2H O | |||||
Walder Jordi (Ger) (1466) | 0 | 6 | 6 | ||||||||
15.07.18 11:00 |
1. runda | Dima Dragos (Rum) (385) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Beutler Tim (Ger) | 0 | 1 | 2 | ||||||||
15.07.18 11:00 |
1. runda | Pichler David (A) (704) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Ivanov Simeon (Bułg.) (1307) | 0 | 0 | 2 | ||||||||
15.07.18 11:00 |
1. runda | Gennaro Dante (Arg) (506) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Walder Jim (Ger) | 0 | 2 | 3 | ||||||||
15.07.18 11:00 |
1. runda | Griekspoor Scott (Hol) (215) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Baldi Filippo (I) (300) | 0 | 2 | 5 | ||||||||
15.07.18 11:00 |
1. runda | Wessels Louis (Ger) (566) | 2 | 7 | 7 | I H2H O | |||||
Sakamoto Pedro (Braz) (482) | 0 | 6 | 6 | ||||||||
15.07.18 11:00 |
1. runda | Guenther Valentin (Ger) (1014) | 2 | 4 | 7 | 10 | I H2H O | ||||
Lokoli Laurent (F) (512) | 1 | 6 | 6 | 3 | |||||||
15.07.18 11:00 |
1. runda | Raab Demian (Ger) (1600) | 2 | 1 | 7 | 10 | I H2H O | ||||
Kaczynski Kevin (Ger) (1233) | 1 | 6 | 5 | 3 | |||||||
15.07.18 11:00 |
1. runda | Reister Julian (Ger) (1197) | 2 | 7 | 4 | 10 | I H2H O | ||||
Wunner Matthias (Ger) (1768) | 1 | 5 | 6 | 2 | |||||||
15.07.18 11:00 |
1. runda | Behlen Lars (Ger) (1490) | 2 | 3 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Eisenzapf David (Ger) | 1 | 6 | 4 | 1 | |||||||
15.07.18 11:00 |
1. runda | Mayer Florian (Ger) (91) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Mantilla Felipe (Kol) (621) | 0 | 2 | 3 | ||||||||
15.07.18 11:00 |
1. runda | Novak Dennis (A) (171) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Woerner Paul (Ger) (660) | 0 | 4 | 1 | ||||||||
15.07.18 11:00 |
1. runda | Jaloviec Marek (Cz) (325) | 2 | 6 | 4 | 10 | I H2H O | ||||
Romboli Fernando (Braz) (1292) | 1 | 4 | 6 | 8 | |||||||
15.07.18 11:00 |
1. runda | Obert Adrian (Ger) (1239) | 2 | 4 | 7 | 10 | I H2H O | ||||
Diez Steven (Kan) (318) | 1 | 6 | 6 | 2 | |||||||
15.07.18 11:00 |
1. runda | Krawietz Kevin (Ger) (345) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Kracman Andrej (Słow) (1340) | 0 | 3 | 4 | ||||||||
15.07.18 11:00 |
1. runda | Zimmermann Marcel (Ger) (951) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Bauer Philipp (Ger) | 0 | 2 | 2 | ||||||||
15.07.18 11:00 |
1. runda | Taberner Carlos (Hiszp) (185) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Casanova Hernan (Arg) (279) | 0 | 1 | 0 | ||||||||
15.07.18 11:00 |
1. runda | Durasovic Viktor (Nor) (437) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Sidorenko Alexandre (F) (1683) | 0 | 4 | 4 | ||||||||
15.07.18 11:00 |
1. runda | Alcaraz Ivorra Albert (Hiszp) (765) | 2 | 5 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Hirschmueller Christian (Ger) (787) | 1 | 7 | 2 | 8 | |||||||
15.07.18 11:00 |
1. runda | Bergevi Filip (Szwe) (883) | 2 | 7 | 7 | I H2H O | |||||
Obry Julien (F) (1600) | 0 | 5 | 6 | ||||||||
15.07.18 11:00 |
1. runda | Figueroa Pablo (Szwe) (1736) | 2 | 4 | 6 | 12 | I H2H O | ||||
Schneider Vincent Thierry (Ger) (1829) | 1 | 6 | 3 | 10 | |||||||
15.07.18 11:00 |
1. runda | Baumann Daniel (Ger) (2195) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Schneider Lukas (Ger) | 0 | 3 | 6 | ||||||||
15.07.18 11:00 |
1. runda | Viola Matteo (I) (299) | 2 | 4 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Gelhardt Luca (Ger) (903) | 1 | 6 | 2 | 5 | |||||||
15.07.18 11:00 |
1. runda | Pancaldi Luca (I) (1466) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Statzberger Thomas (A) (442) | 0 | 3 | 4 | ||||||||
15.07.18 11:00 |
1. runda | Bellotti Riccardo (I) (451) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Flinner Marek (Ger) | 0 | 0 | 4 | ||||||||
15.07.18 11:00 |
1. runda | Semmler Miguel (Hiszp) (659) | 2 | 7 | 0 | 10 | I H2H O | ||||
Urzua-Rivera Ricardo (Chile) (1705) | 1 | 5 | 6 | 7 | |||||||
15.07.18 11:00 |
1. runda | Eitzinger Rainer (A) (1512) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Ruetzel Tim Alexander (Ger) | 0 | 5 | 1 | ||||||||
15.07.18 11:00 |
1. runda | Jastraunig Lukas (A) (1639) | 2 | 6 | 4 | 10 | I H2H O | ||||
Lemke Kai (Ger) | 1 | 4 | 6 | 8 | |||||||
15.07.18 11:00 |
1. runda | Brunner Pascal (A) (503) | 2 | 6 | 4 | 11 | I H2H O | ||||
Mager Gianluca (I) (298) | 1 | 3 | 6 | 9 | |||||||
15.07.18 11:00 |
1. runda | Bortolotti Marco (I) (531) | 2 | 7 | 3 | 10 | I H2H O | ||||
Lazov Aleksandar (Bułg.) (483) | 1 | 6 | 6 | 6 | |||||||
15.07.18 11:00 |
1. runda | Duda Filip (Cz) (897) | 2 | 4 | 6 | 12 | I H2H O | ||||
Heller Peter (Ger) (468) | 1 | 6 | 4 | 10 | |||||||
15.07.18 11:00 |
1. runda | Klegou Alexis (Benin) (1018) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Schmidt Gabriel (A) (1214) | 0 | 4 | 5 | ||||||||
15.07.18 11:00 |
1. runda | Florez Valentin (Arg) (1329) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Reissig Nicolas (A) (1686) | 0 | 3 | 6 | ||||||||
15.07.18 11:00 |
1. runda | Wagner Albert (Ger) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Grassi Claudio (I) (1427) | 0 | 3 | 3 | ||||||||
15.07.18 11:00 |
3. runda | Kohlschreiber Philipp (Ger) (27) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Millman John (Aus) (56) | 0 | 1 | 5 | ||||||||
15.07.18 11:00 |
3. runda | Fabbiano Thomas (I) (133) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Ramos-Vinolas Albert (Hiszp) (38) | 0 | 4 | 4 | ||||||||
15.07.18 11:00 |
3. runda | Vanni Luca (I) (186) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Fucsovics Marton (Wegry) (49) | 0 | 5 | 3 | ||||||||
15.07.18 11:00 |
3. runda | Nedovyesov Aleksandr (Kaz) (268) | 2 | 6 | 4 | 10 | I H2H O | ||||
Baumann Moritz (Ger) (1647) | 1 | 3 | 6 | 6 | |||||||
15.07.18 11:00 |
3. runda | Paire Benoit (F) (47) | 2 | 6 | 4 | 12 | I H2H O | ||||
Ignatik Uladzimir (Biał.) (216) | 1 | 2 | 6 | 10 | |||||||
15.07.18 11:00 |
3. runda | Safranek Vaclav (Cz) (252) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Pavlasek Adam (Cz) (145) | 0 | 1 | 4 | ||||||||
15.07.18 11:00 |
3. runda | Brown Dustin (Ger) (207) | 2 | 3 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Zapata Miralles Bernabe (Hiszp) (260) | 1 | 6 | 3 | 6 | |||||||
15.07.18 11:00 |
3. runda | Ungur Adrian (Rum) (577) | 2 | 7 | 3 | 12 | I H2H O | ||||
Choinski Jan (GB) (272) | 1 | 5 | 6 | 10 | |||||||
15.07.18 11:00 |
3. runda | Cecchinato Marco (I) (29) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Giustino Lorenzo (I) (258) | 0 | 6 | 4 | ||||||||
15.07.18 11:00 |
3. runda | Samper-Montana Jordi (Hiszp) (391) | 2 | 6 | 3 | 10 | I H2H O | ||||
Lorenzi Paolo (I) (86) | 1 | 3 | 6 | 6 | |||||||
15.07.18 11:00 |
3. runda | Melzer Gerald (A) (106) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Simon Tobias (Ger) (428) | 0 | 6 | 1 | ||||||||
15.07.18 11:00 |
3. runda | Berlocq Carlos (Arg) (179) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Eysseric Jonathan (F) (772) | 0 | 2 | 2 | ||||||||
15.07.18 11:00 |
3. runda | Gojowczyk Peter (Ger) (39) | 2 | 6 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Haase Robin (Hol) (43) | 1 | 7 | 3 | 7 | |||||||
15.07.18 11:00 |
3. runda | Marterer Maximilian (Ger) (48) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Struff Jan-Lennard (Ger) (64) | 0 | 3 | 3 | ||||||||
15.07.18 11:00 |
3. runda | Albot Radu (Moł.) (98) | 2 | 6 | 2 | 10 | I H2H O | ||||
Basilashvili Nikoloz (Gru) (74) | 1 | 3 | 6 | 7 | |||||||
15.07.18 11:00 |
3. runda | De Bakker Thiemo (Hol) (277) | 2 | 5 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Beck Andreas (Ger) (1283) | 1 | 7 | 4 | 6 | |||||||
15.07.18 11:00 |
3. runda | Donskoy Evgeny (R) (83) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Cuevas Pablo (Urug) (76) | 0 | 3 | 1 | ||||||||
15.07.18 11:00 |
3. runda | Moraing Mats (Ger) (156) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Olaso-De La Rica Guillermo (Hiszp) (352) | 0 | 6 | 3 | ||||||||
15.07.18 11:00 |
3. runda | Langer Nils (Ger) (1686) | 2 | 6 | 3 | 10 | I H2H O | ||||
Polmans Marc (Aus) (174) | 1 | 1 | 6 | 8 | |||||||
15.07.18 11:00 |
3. runda | Rosol Lukas (Cz) (263) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Petzschner Philipp (Ger) (1212) | 0 | 3 | 4 | ||||||||
13.07.18 11:00 |
2. runda | Cuevas Pablo (Urug) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Cecchinato Marco (I) | 0 | 3 | 1 | ||||||||
13.07.18 11:00 |
2. runda | Olaso-De La Rica Guillermo (Hiszp) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Lorenzi Paolo (I) | 0 | 5 | 0 | ||||||||
13.07.18 11:00 |
2. runda | Melzer Jurgen (A) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Langer Nils (Ger) | 0 | 2 | 6 | ||||||||
13.07.18 11:00 |
2. runda | Berlocq Carlos (Arg) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Petzschner Philipp (Ger) | 0 | 2 | 2 | ||||||||
13.07.18 11:00 |
2. runda | Millman John (Aus) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Ignatik Uladzimir (Biał.) | 0 | 5 | 3 | ||||||||
13.07.18 11:00 |
2. runda | Fabbiano Thomas (I) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Safranek Vaclav (Cz) | 0 | 2 | 2 | ||||||||
13.07.18 11:00 |
2. runda | Vanni Luca (I) | 2 | 4 | 6 | 12 | I H2H O | ||||
Ungur Adrian (Rum) | 1 | 6 | 1 | 10 | |||||||
13.07.18 11:00 |
2. runda | Valkusz Mate (Wegry) | 2 | 2 | 6 | 11 | I H2H O | ||||
Wintermantel Frank (Ger) | 1 | 6 | 4 | 9 | |||||||
13.07.18 11:00 |
2. runda | Haase Robin (Hol) | 2 | 7 | 4 | 11 | I H2H O | ||||
Giustino Lorenzo (I) | 1 | 6 | 6 | 9 | |||||||
13.07.18 11:00 |
2. runda | Struff Jan-Lennard (Ger) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Samper-Montana Jordi (Hiszp) | 0 | 3 | 4 | ||||||||
13.07.18 11:00 |
2. runda | Simon Tobias (Ger) | 2 | 6 | 4 | 10 | I H2H O | ||||
Munoz-De La Nava Daniel (Hiszp) | 1 | 3 | 6 | 8 | |||||||
13.07.18 11:00 |
2. runda | De Bakker Thiemo (Hol) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Eysseric Jonathan (F) | 0 | 1 | 2 | ||||||||
13.07.18 11:00 |
2. runda | Kohlschreiber Philipp (Ger) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Paire Benoit (F) | 0 | 2 | 5 | ||||||||
13.07.18 11:00 |
2. runda | Ramos-Vinolas Albert (Hiszp) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Pavlasek Adam (Cz) | 0 | 2 | 6 | ||||||||
13.07.18 11:00 |
2. runda | Choinski Jan (GB) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Menendez-Maceiras Adrian (Hiszp) | 0 | 2 | 2 | ||||||||
13.07.18 11:00 |
2. runda | Fucsovics Marton (Wegry) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Otte Oscar (Ger) | 0 | 3 | 0 | ||||||||
13.07.18 11:00 |
2. runda | Gojowczyk Peter (Ger) | 2 | 6 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Donskoy Evgeny (R) | 1 | 7 | 3 | 3 | |||||||
13.07.18 11:00 |
2. runda | Marterer Maximilian (Ger) | 2 | 0 | 7 | 10 | I H2H O | ||||
Sousa Pedro (Port) | 1 | 6 | 6 | 5 | |||||||
13.07.18 11:00 |
2. runda | Delbonis Federico (Arg) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Polmans Marc (Aus) | 0 | 4 | 0 | ||||||||
13.07.18 11:00 |
2. runda | Albot Radu (Moł.) | 2 | 5 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Middelkoop Matwe (Hol) | 1 | 7 | 3 | 4 | |||||||
08.07.18 11:00 |
1. runda | Marterer Maximilian (Ger) (48) | 2 | 7 | 7 | I H2H O | |||||
Balazs Attila (Wegry) (182) | 0 | 6 | 6 | ||||||||
08.07.18 11:00 |
1. runda | Melzer Gerald (A) (106) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Ignatik Uladzimir (Biał.) (216) | 0 | 4 | 5 | ||||||||
08.07.18 11:00 |
1. runda | Kamke Tobias (Ger) (227) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Kolar Zdenek (Cz) (223) | 0 | 3 | 4 | ||||||||
08.07.18 11:00 |
1. runda | Beck Andreas (Ger) (1283) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Ungur Adrian (Rum) (577) | 0 | 3 | 3 | ||||||||
08.07.18 11:00 |
1. runda | Donskoy Evgeny (R) (83) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Bolelli Simone (I) (154) | 0 | 4 | 5 | ||||||||
08.07.18 11:00 |
1. runda | Munar Jaume (Hiszp) (89) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Lopez-Perez Enrique (Hiszp) (159) | 0 | 5 | 4 | ||||||||
08.07.18 11:00 |
1. runda | Kovalik Jozef (Svk) (117) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Munoz-De La Nava Daniel (Hiszp) (294) | 0 | 6 | 0 | ||||||||
08.07.18 11:00 |
1. runda | Moraing Mats (Ger) (156) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Jahn Jeremy (Ger) (353) | 0 | 2 | 5 | ||||||||
08.07.18 11:00 |
1. runda | Cuevas Pablo (Urug) (76) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Millman John (Aus) (56) | 0 | 3 | 2 | ||||||||
08.07.18 11:00 |
1. runda | Hanfmann Yannick (Ger) (111) | 2 | 3 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Garin Christian (Chile) (167) | 1 | 6 | 4 | 7 | |||||||
08.07.18 11:00 |
1. runda | Vanni Luca (I) (186) | 2 | 3 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Caruso Salvatore (I) (191) | 1 | 6 | 4 | 6 | |||||||
08.07.18 11:00 |
1. runda | Wintermantel Frank (Ger) (1536) | 2 | 6 | 0 | 10 | I H2H O | ||||
Olaso-De La Rica Guillermo (Hiszp) (352) | 1 | 4 | 6 | 7 | |||||||
08.07.18 11:00 |
1. runda | Fucsovics Marton (Wegry) (49) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Arnaboldi Andrea (I) (229) | 0 | 2 | 5 | ||||||||
08.07.18 11:00 |
1. runda | Silva Dutra Rogerio (Braz) (135) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Giustino Lorenzo (I) (258) | 0 | 4 | 4 | ||||||||
08.07.18 11:00 |
1. runda | Martin Andrej (Svk) (164) | 2 | 7 | 4 | 10 | I H2H O | ||||
Simon Tobias (Ger) (428) | 1 | 6 | 6 | 4 | |||||||
08.07.18 11:00 |
1. runda | Berrer Michael (Ger) (952) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Donati Matteo (I) (176) | 0 | 4 | 4 | ||||||||
08.07.18 11:00 |
1. runda | Cecchinato Marco (I) (29) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Otte Oscar (Ger) (166) | 0 | 3 | 3 | ||||||||
08.07.18 11:00 |
1. runda | Brown Dustin (Ger) (207) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Carballes Baena Roberto (Hiszp) (79) | 0 | 6 | 3 | ||||||||
08.07.18 11:00 |
1. runda | Lorenzi Paolo (I) (86) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Giraldo Santiago (Kol) (286) | 0 | 4 | 1 | ||||||||
08.07.18 11:00 |
1. runda | Berlocq Carlos (Arg) (179) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Choinski Jan (GB) (272) | 0 | 1 | 4 |