logowanie | rejestracja PARTNERZY: 1x2tip.com | Trefik.com | Tenis Live
Telavi II 2018 / Gruzja, ceglasta , ATP Telavi II 2018 Tenis live pula nagród: 15 tys. USD |
|||||||||||
29.07.18 09:00 |
finał | Lazarov Alexandar (Bułg.) (728) | 74.16% | 2 | 6 | 6 | 1.27 | I H2H O | |||
Tikhomirov Maksim (USA) (1028) | 25.84% | 0 | 3 | 2 | 3.29 | ||||||
28.07.18 08:10 |
półfinał | Lazarov Alexandar (Bułg.) (728) | 57.89% | 2 | 6 | 6 | 1.17 | I H2H O | |||
Boitan Gabi Adrian (Rum) (989) | 42.11% | 0 | 2 | 0 | 4.20 | ||||||
28.07.18 08:00 |
półfinał | Tikhomirov Maksim (USA) (1028) | 60.42% | 2 | 6 | 5 | 7 | 1.60 | I H2H O | ||
Alekseenko Vadim (Ukr) (1966) | 39.58% | 1 | 0 | 7 | 6 (9) | 2.14 | |||||
27.07.18 07:00 |
1/8 finału | Lozan Cristian (R) (610) | 2 | 6 | 2 | 7 | I H2H O | ||||
Bondarevskiy Yan (R) (1120) | 1 | 2 | 6 | 5 | |||||||
27.07.18 07:00 |
ćwierćfinał | Tikhomirov Maksim (USA) (1028) | 2 | 5 | 6 | 6 | I H2H O | ||||
Ghilea Vasile-Alexandru (Rum) (1104) | 1 | 7 | 2 | 3 | |||||||
27.07.18 07:00 |
ćwierćfinał | Lazarov Alexandar (Bułg.) (728) | 1 | 7 | I H2H O | ||||||
Tsivadze George (Gru) (1186) | 0 | 5 | |||||||||
27.07.18 07:10 |
ćwierćfinał | Boitan Gabi Adrian (Rum) (989) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Khassanov Roman (Kaz) (765) | 0 | 3 | 1 | ||||||||
27.07.18 09:30 |
ćwierćfinał | Alekseenko Vadim (Ukr) (1966) | 2 | 4 | 6 | 6 | I H2H O | ||||
Lozan Cristian (R) (610) | 1 | 6 | 2 | 1 | |||||||
26.07.18 13:35 |
1/8 finału | Boitan Gabi Adrian (Rum) (989) | 1 | 7 | 2 | I H2H O | |||||
Khotkov Oleg (Ukr) (983) | 0 | 6 (2) | 0 | ||||||||
26.07.18 14:10 |
1/8 finału | Khassanov Roman (Kaz) (765) | 2 | 7 | 7 | I H2H O | |||||
Nazaruk Dominik (Pl) (1490) | 0 | 5 | 5 | ||||||||
26.07.18 12:40 |
1/8 finału | Lazarov Alexandar (Bułg.) (728) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Khaledan Shahin (Iran) (1166) | 0 | 3 | 3 | ||||||||
26.07.18 12:10 |
1/8 finału | Ghilea Vasile-Alexandru (Rum) (1104) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Metreveli Aleksandre (Gru) (964) | 0 | 6 (6) | 2 | ||||||||
26.07.18 11:00 |
1/8 finału | Tikhomirov Maksim (USA) (1028) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Purtseladze Saba (Gru) | 0 | 1 | 2 | ||||||||
26.07.18 10:20 |
1/8 finału | Alekseenko Vadim (Ukr) (1966) | 2 | 1 | 6 | 6 | I H2H O | ||||
Orlov Vladyslav (Ukr) (724) | 1 | 6 | 4 | 3 | |||||||
26.07.18 12:30 |
1/8 finału | Tsivadze George (Gru) (1186) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Al Taweel Issam (Egip) (901) | 0 | 4 | 3 | ||||||||
26.07.18 08:20 |
1. runda | Khotkov Oleg (Ukr) (983) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Nikitin Viktor (R) | 0 | 3 | 3 | ||||||||
26.07.18 07:00 |
1. runda | Tsivadze George (Gru) (1186) | 2 | 6 | 4 | 6 | I H2H O | ||||
Desyatnik Anton (R) (1604) | 1 | 2 | 6 | 3 | |||||||
26.07.18 07:00 |
1. runda | Boitan Gabi Adrian (Rum) (989) | 2 | 1 | 6 | 6 | I H2H O | ||||
Apostol Bogdan Ionut (Rum) (637) | 1 | 6 | 1 | 4 | |||||||
26.07.18 07:10 |
1. runda | Al Taweel Issam (Egip) (901) | 2 | 5 | 7 | 6 | I H2H O | ||||
Igoshin Alexander (R) (715) | 1 | 7 | 5 | 3 | |||||||
25.07.18 16:15 |
1. runda | Nazaruk Dominik (Pl) (1490) | 2 | 6 | 3 | 6 | I H2H O | ||||
Melnic Vladislav (Rum) (1075) | 1 | 3 | 6 | 3 | |||||||
25.07.18 11:10 |
1. runda | Orlov Vladyslav (Ukr) (724) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Lomakin Grigoriy (Kaz) (1113) | 0 | 4 | 1 | ||||||||
25.07.18 12:45 |
1. runda | Tikhomirov Maksim (USA) (1028) | 1 | 4 | I H2H O | ||||||
Kivattsev Kirill (R) (712) | 0 | 0 | |||||||||
25.07.18 13:20 |
1. runda | Purtseladze Saba (Gru) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Davlianidze Nikoloz (Gru) | 0 | 4 | 6 (3) | ||||||||
25.07.18 12:00 |
1. runda | Metreveli Aleksandre (Gru) (964) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Saidkarimov Saida'lo (Uzb) (1135) | 0 | 4 | 4 | ||||||||
25.07.18 10:40 |
1. runda | Khaledan Shahin (Iran) (1166) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Tkemaladze Zura (Gru) | 0 | 5 | 2 | ||||||||
25.07.18 15:55 |
1. runda | Khassanov Roman (Kaz) (765) | 2 | 6 | 3 | 7 | I H2H O | ||||
Sabanin Yan (R) (836) | 1 | 2 | 6 | 6 (3) | |||||||
25.07.18 10:30 |
1. runda | Lozan Cristian (R) (610) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Baryshev Alexey (R) (1890) | 0 | 2 | 1 | ||||||||
25.07.18 11:45 |
1. runda | Alekseenko Vadim (Ukr) (1966) | 2 | 3 | 7 | 6 | I H2H O | ||||
Dimitrov Martin (Bułg.) (1341) | 1 | 6 | 6 (4) | 2 | |||||||
25.07.18 13:20 |
1. runda | Ghilea Vasile-Alexandru (Rum) (1104) | 2 | 5 | 7 | 6 | I H2H O | ||||
Prihodko Oleg (Ukr) (816) | 1 | 7 | 5 | 2 | |||||||
25.07.18 15:25 |
1. runda | Lazarov Alexandar (Bułg.) (728) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Kalinin Ivan (R) (1890) | 0 | 0 | 3 | ||||||||
25.07.18 11:50 |
1. runda | Bondarevskiy Yan (R) (1120) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Ratniuk Maxim (R) (852) | 0 | 5 | 0 |