logowanie | rejestracja PARTNERZY: 1x2tip.com | Trefik.com | Tenis Live
Antalya (XII) 2018 / Turcja, betonowa , www, LIVE, DRAW, ATP Antalya (XII) 2018 Tenis live kwalifikacje |
|||||||||||
26.11.18 09:10 |
1/8 finału | Visscher Stephanie Judith (Hol) (1186) | 62.50% | 2 | 7 | 7 | 1.18 | I H2H O | |||
Horvath Adrienn (Wegry) (1230) | 37.50% | 0 | 5 | 5 | 4.15 | ||||||
26.11.18 07:40 |
1/8 finału | Primorac Iva (Chor) (690) | 47.42% | 2 | 3 | 6 | 6 | 1.25 | I H2H O | ||
Pachkaleva Taisya (R) | 52.58% | 1 | 6 | 2 | 1 | 3.75 | |||||
26.11.18 07:30 |
1/8 finału | Snigur Daria (Ukr) (838) | 54.95% | 2 | 6 | 6 | 1.00 | I H2H O | |||
Scilipoti Sebastianna (Szwaj) | 45.05% | 0 | 1 | 1 | 17.00 | ||||||
26.11.18 07:40 |
1/8 finału | Pospelova Aleksandra (R) (989) | 48.95% | 2 | 6 | 6 | 1.80 | I H2H O | |||
Meers Luna (B) (983) | 51.05% | 0 | 4 | 1 | 1.90 | ||||||
26.11.18 07:30 |
1/8 finału | Furuya Michiru (Jap) (1207) | 52.44% | 2 | 6 | 6 | 1.25 | I H2H O | |||
Ciuca Alessia Beatrice (Rum) | 47.56% | 0 | 3 | 1 | 3.75 | ||||||
26.11.18 10:05 |
1/8 finału | Triebe Juliane (Ger) | 47.48% | 1 | 7.00 | I H2H O | |||||
Wagner Anita (BiH) (999) | 52.52% | 0 | 1.08 | ||||||||
26.11.18 08:45 |
1/8 finału | Dmitrieva Sofia (R) (1063) | 45.73% | 2 | 6 | 7 | 2.60 | I H2H O | |||
Kanapatskaya Viktoriya (Biał.) (1237) | 54.27% | 0 | 4 | 6 (3) | 1.42 | ||||||
26.11.18 09:35 |
1/8 finału | Petrovicka Kiara (Svk) (1237) | 42.50% | 2 | 6 | 6 | 1.66 | I H2H O | |||
Balaba Oleksandra (Ukr) | 57.50% | 0 | 2 | 0 | 2.10 | ||||||
25.11.18 ?? |
2. runda | Pospelova Aleksandra (R) (989) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Vasic Ema (A) | 0 | 6 (4) | 3 | ||||||||
25.11.18 ?? |
2. runda | Meers Luna (B) (983) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Nikitina Iuliia (R) | 0 | 2 | 4 | ||||||||
25.11.18 ?? |
2. runda | Furuya Michiru (Jap) (1207) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Mihaylova Gebriela (Bułg.) (989) | 0 | 2 | 1 | ||||||||
25.11.18 ?? |
2. runda | Ciuca Alessia Beatrice (Rum) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Rajmohan Niditra (Indie) | 0 | 2 | 5 | ||||||||
25.11.18 ?? |
2. runda | Triebe Juliane (Ger) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Ferreira Da Silva Alexandra (Braz) | 0 | 2 | 1 | ||||||||
25.11.18 ?? |
2. runda | Dmitrieva Sofia (R) (1063) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Eristavi Barbare (Gru) | 0 | 2 | 2 | ||||||||
25.11.18 ?? |
2. runda | Kanapatskaya Viktoriya (Biał.) (1237) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Casteleyn Emily (B) | 0 | 3 | 2 | ||||||||
25.11.18 ?? |
2. runda | Balaba Oleksandra (Ukr) | 2 | 7 | 7 | I H2H O | |||||
Vulpio Julia (F) (1145) | 0 | 6 (3) | 5 | ||||||||
25.11.18 ?? |
2. runda | Petrovicka Kiara (Svk) (1237) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Vidovic Andjela (Serb) | 0 | 1 | 5 | ||||||||
25.11.18 ?? |
2. runda | Visscher Stephanie Judith (Hol) (1186) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Csabi Petra (Cz) | 0 | 1 | 0 | ||||||||
25.11.18 ?? |
2. runda | Horvath Adrienn (Wegry) (1230) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Poduraeva Mariya (Ukr) (1237) | 0 | 3 | 3 | ||||||||
25.11.18 ?? |
2. runda | Scilipoti Sebastianna (Szwaj) | 2 | 2 | 6 | 6 | I H2H O | ||||
Liu Xinrui (Chiny) | 1 | 6 | 4 | 0 | |||||||
25.11.18 ?? |
2. runda | Snigur Daria (Ukr) (838) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Kishigami Utaka (Jap) | 0 | 3 | 0 | ||||||||
25.11.18 ?? |
2. runda | Pachkaleva Taisya (R) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Stoilkovic Andrijana (Serb) | 0 | 3 | 5 | ||||||||
25.11.18 ?? |
2. runda | Primorac Iva (Chor) (690) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Lavrichenko Darya (R) | 0 | 0 | 2 | ||||||||
25.11.18 ?? |
2. runda | Wagner Anita (BiH) (999) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Gorbunova Mayya (R) | 0 | 1 | 1 | ||||||||
24.11.18 ?? |
1. runda | Meers Luna (B) (983) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Kadagidze Anna (Gru) | 0 | 1 | 1 | ||||||||
24.11.18 ?? |
1. runda | Vasic Ema (A) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Yargovan Lidya (Tur) | 0 | 0 | 0 | ||||||||
24.11.18 ?? |
1. runda | Liu Xinrui (Chiny) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Wang Zi Yi (Chiny) | 0 | 0 | 4 | ||||||||
24.11.18 ?? |
1. runda | Scilipoti Sebastianna (Szwaj) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Kinal Dilara (Tur) | 0 | 0 | 2 | ||||||||
24.11.18 ?? |
1. runda | Kishigami Utaka (Jap) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Mitrovic Milica (Nor) | 0 | 1 | 2 | ||||||||
24.11.18 ?? |
1. runda | Pachkaleva Taisya (R) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Dalakishvili Mariam (Gru) (1172) | 0 | 6 (2) | 1 | ||||||||
24.11.18 ?? |
1. runda | Stoilkovic Andrijana (Serb) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Jelusic Katarina (Chor) | 0 | 0 | 1 | ||||||||
24.11.18 ?? |
1. runda | Furuya Michiru (Jap) (1207) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Solomatina Arina (R) | 0 | 6 (2) | 1 | ||||||||
24.11.18 ?? |
1. runda | Ciuca Alessia Beatrice (Rum) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Meers Zoi (B) (1224) | 0 | 3 | 2 | ||||||||
24.11.18 ?? |
1. runda | Gorbunova Mayya (R) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Ovcharenko Ekaterina (R) (1252) | 0 | 6 (7) | 1 | ||||||||
24.11.18 ?? |
1. runda | Triebe Juliane (Ger) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Verbeeck Helena (B) | 0 | 0 | 0 | ||||||||
24.11.18 ?? |
1. runda | Eristavi Barbare (Gru) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Zadori Reka (Wegry) (1221) | 0 | 2 | 3 | ||||||||
24.11.18 ?? |
1. runda | Casteleyn Emily (B) | 2 | 4 | 6 | 7 | I H2H O | ||||
Gal Anja (Słow) | 1 | 6 | 2 | 6 (5) | |||||||
24.11.18 ?? |
1. runda | Balaba Oleksandra (Ukr) | 2 | 7 | 5 | 6 | I H2H O | ||||
Paykoc Deniz (Tur) (1272) | 1 | 6 (5) | 7 | 1 | |||||||
24.11.18 ?? |
1. runda | Csabi Petra (Cz) | 1 | 6 | I H2H O | ||||||
Tuayeva Alana (R) | 0 | 1 | |||||||||
24.11.18 ?? |
1. runda | Vidovic Andjela (Serb) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Timofeeva Marina (R) | 0 | 5 | 0 | ||||||||
24.11.18 ?? |
1. runda | Horvath Adrienn (Wegry) (1230) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Vaneva Zinovia (Bułg.) (1213) | 0 | 3 | 0 | ||||||||
24.11.18 ?? |
1. runda | Lavrichenko Darya (R) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Feodorov Francesca Andrea (Rum) | 0 | 2 | 4 |