member niezalogowany | logowanie | rejestracja | TennisPrediction.com english    PARTNERZY: Tenisbet.pl | 1x2tip.com | Trefik.com | Tenis Live


Moskva 2019 / Rosja, hala , www, LIVE, pavúk / draw
pula nagród: 867 tys. USD
20.10.19
12:10
finał Aoyama Shuko (Jap) /
Shibahara Ena (USA)
2 6 6 2.68 porównaj tych graczy w podobnych meczach za ostatnie 360 dní
Flipkens Kirsten (B) /
Mattek Bethanie (USA)
0 2 1 1.44
18.10.19
11:10
półfinał Aoyama Shuko (Jap) /
Shibahara Ena (USA)
2 7 6 2.74 porównaj tych graczy w podobnych meczach za ostatnie 360 dní
Dabrowski Gabriela (Kan) /
Siniakova Katerina (Cz)
0 5 1 1.43
18.10.19
17:00
półfinał Flipkens Kirsten (B) /
Mattek Bethanie (USA)
2 6 7 2.52 porównaj tych graczy w podobnych meczach za ostatnie 360 dní
Babos Timea (Wegry) /
Mladenovic Kristina (F)
0 4 5 1.45
17.10.19
16:25
ćwierćfinał Flipkens Kirsten (B) /
Mattek Bethanie (USA)
2 6 6 1.45 porównaj tych graczy w podobnych meczach za ostatnie 360 dní
Kudermetova Veronika (R) /
Srebotnik Katarina (Słow)
0 1 2 2.59
17.10.19
12:55
ćwierćfinał Dabrowski Gabriela (Kan) /
Siniakova Katerina (Cz)
2 6 6 1.26 porównaj tych graczy w podobnych meczach za ostatnie 360 dní
Kalinskaya Anna (R) /
Putintseva Yulia (Kaz)
0 3 1 3.47
17.10.19
11:10
ćwierćfinał Aoyama Shuko (Jap) /
Shibahara Ena (USA)
2 6 6 10 1.63 porównaj tych graczy w podobnych meczach za ostatnie 360 dní
Jurak Darija (Chor) /
Rosolska Alicja (Pl)
1 2 7 (4) 5 2.32
16.10.19
14:10
ćwierćfinał Babos Timea (Wegry) /
Mladenovic Kristina (F)
2 6 7 1.16 porównaj tych graczy w podobnych meczach za ostatnie 360 dní
Kichenok Nadiya (Ukr) /
Olaru Raluca-Ioana (Rum)
0 3 6 (8) 7.00
16.10.19
16:05
1/8 finału Dabrowski Gabriela (Kan) /
Siniakova Katerina (Cz)
2 3 6 10 1.20 porównaj tych graczy w podobnych meczach za ostatnie 360 dní
Dzalamidze Natela (R) /
Marozava Lidziya (Biał.)
1 6 3 6 3.94
16.10.19
10:10
1/8 finału Aoyama Shuko (Jap) /
Shibahara Ena (USA)
2 6 6 1.15 porównaj tych graczy w podobnych meczach za ostatnie 360 dní
Charaeva Alina (R) /
Lansere Sofya (R)
0 1 3 5.30
16.10.19
16:05
1/8 finału Kudermetova Veronika (R) /
Srebotnik Katarina (Słow)
2 7 6 1.46 porównaj tych graczy w podobnych meczach za ostatnie 360 dní
Alexandrova Ekaterina (R) /
Sasnovich Aliaksandra (Biał.)
0 6 (4) 3 2.42
16.10.19
17:45
1/8 finału Flipkens Kirsten (B) /
Mattek Bethanie (USA)
2 6 6 10 1.20 porównaj tych graczy w podobnych meczach za ostatnie 360 dní
Danilovic Olga (Serb) /
Tomljanovic Ajla (Aus)
1 7 (5) 0 6 4.47
14.10.19
15:20
1/8 finału Kalinskaya Anna (R) /
Putintseva Yulia (Kaz)
2 6 6 1.66 porównaj tych graczy w podobnych meczach za ostatnie 360 dní
Geuer Nicola (Ger) /
Lechemia Elixane (F)
0 1 3 2.24
14.10.19
11:10
1/8 finału Jurak Darija (Chor) /
Rosolska Alicja (Pl)
2 6 6 1.60 porównaj tych graczy w podobnych meczach za ostatnie 360 dní
Kalashnikova Oksana (Gru) /
Vikhlyantseva Natalia (R)
0 4 3 2.23
14.10.19
14:45
1/8 finału Kichenok Nadiya (Ukr) /
Olaru Raluca-Ioana (Rum)
2 6 7 1.55 porównaj tych graczy w podobnych meczach za ostatnie 360 dní
Diatchenko Vitalia (R) /
Kichenok Lyudmyla (Ukr)
0 2 5 2.35
14.10.19
12:35
1/8 finału Babos Timea (Wegry) /
Mladenovic Kristina (F)
2 7 6 1.09 porównaj tych graczy w podobnych meczach za ostatnie 360 dní
Heisen Vivian (Ger) /
Hsieh Shu-Ying (Tajw)
0 5 1 6.54
© COPYRIGHT TenisInfo.pl | Regulamin | Linki | Zapomniałem hasła | Mapa stron | Kontakt
18+