logowanie | rejestracja PARTNERZY: 1x2tip.com | Trefik.com | Tenis Live
Antalya VII 2019 / Turcja, ceglasta , ATP Antalya VII 2019 Tenis live kwalifikacje |
|||||||||||
25.02.19 08:00 |
1. runda | Carreras Amanda (GB) (867) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Atay Selina (Tur) | 0 | 1 | 0 | ||||||||
25.02.19 14:45 |
1/8 finału | Shimizu Eri (Jap) (1006) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Stamat Vitalia (Moł.) (967) | 0 | 1 | 5 | ||||||||
25.02.19 14:30 |
1/8 finału | Milenkovic Kristina (Szwaj) (1205) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Tatarus Gabriela Nicole (Rum) (863) | 0 | 6 (3) | 2 | ||||||||
25.02.19 13:30 |
1/8 finału | Hosogi Sakura (Jap) (870) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Velcea Andreea (Rum) | 0 | 5 | 2 | ||||||||
25.02.19 13:30 |
1/8 finału | Saigo Rina (Jap) (1181) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Ovunc Selin (Tur) (1232) | 0 | 3 | 4 | ||||||||
25.02.19 13:30 |
1/8 finału | Carreras Amanda (GB) (867) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Corneanu Oana Smaranda (Rum) | 0 | 1 | 5 | ||||||||
25.02.19 08:00 |
1. runda | Reimchen Anastasia (Ger) (1181) | 2 | 3 | 6 | 11 | I H2H O | ||||
Paykoc Deniz (Tur) (1272) | 1 | 6 | 1 | 9 | |||||||
25.02.19 08:00 |
1. runda | Matsuda Misaki (Jap) (901) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Zotta Ana Maria Alexandra (R) (1252) | 0 | 1 | 1 | ||||||||
25.02.19 08:00 |
1. runda | Stamat Vitalia (Moł.) (967) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Konar Miray (Tur) | 0 | 2 | 0 | ||||||||
25.02.19 08:00 |
1. runda | Shimizu Eri (Jap) (1006) | 2 | 6 | 5 | 10 | I H2H O | ||||
Ugrelidze Nina (USA) (1235) | 1 | 2 | 7 | 4 | |||||||
25.02.19 08:00 |
1. runda | Milenkovic Kristina (Szwaj) (1205) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Mihaylova Gebriela (Bułg.) (998) | 0 | 4 | 3 | ||||||||
25.02.19 08:00 |
1. runda | Tatarus Gabriela Nicole (Rum) (863) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Bergen Mariia (Ukr) | 0 | 0 | 5 | ||||||||
25.02.19 08:00 |
1. runda | Velcea Andreea (Rum) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Sakellaridi Sapfo (Gre) | 0 | 3 | 3 | ||||||||
25.02.19 08:00 |
1. runda | Hosogi Sakura (Jap) (870) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Turkmen Doga (Tur) | 0 | 2 | 1 | ||||||||
25.02.19 08:00 |
1. runda | Saigo Rina (Jap) (1181) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Tuayeva Alana (R) | 0 | 1 | 0 | ||||||||
25.02.19 08:00 |
1. runda | Ovunc Selin (Tur) (1232) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Pysson Justine (B) (793) | 0 | 4 | 5 | ||||||||
25.02.19 08:00 |
1. runda | Corneanu Oana Smaranda (Rum) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Pereira Rebeca (Braz) (1115) | 0 | 2 | 1 | ||||||||
25.02.19 15:30 |
1/8 finału | Matsuda Misaki (Jap) (901) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Reimchen Anastasia (Ger) (1181) | 0 | 1 | 1 |