member niezalogowany | logowanie | rejestracja | TennisPrediction.com english    PARTNERZY: Tenisbet.pl | 1x2tip.com | Trefik.com | Tenis Live


Tel Aviv (III) 2019 / Izrael, betonowa
pula nagród: 15 tys. USD
30.03.19
11:30
finał Igoshin Alexander (R) /
Saraiva Bernardo (1993) (Port)
2 6 7 1.68 porównaj tych graczy w podobnych meczach za ostatnie 360 dní
Blanchet Ugo (F) /
Robert Quentin (1994) (F)
0 4 6 (9) 1.96
29.03.19
12:35
półfinał Blanchet Ugo (F) /
Robert Quentin (1994) (F)
2 6 6 1.92 porównaj tych graczy w podobnych meczach za ostatnie 360 dní
Elbaz Shahar (Izrael) /
Elia Alon (Izrael)
0 4 4 1.70
29.03.19
09:40
półfinał Igoshin Alexander (R) /
Saraiva Bernardo (1993) (Port)
2 7 7 1.17 porównaj tych graczy w podobnych meczach za ostatnie 360 dní
Ianakiev Milen (Ger) /
Van Der Meerschen Martin (B)
0 6 (4) 5 3.88
28.03.19
13:55
æwieræfinał Ianakiev Milen (Ger) /
Van Der Meerschen Martin (B)
2 6 6 10 1.55 porównaj tych graczy w podobnych meczach za ostatnie 360 dní
Brown Preston (USA) /
Kumthonkittikul Woravin (Tajla)
1 2 7 (7) 6 2.15
28.03.19
12:20
æwieræfinał Igoshin Alexander (R) /
Saraiva Bernardo (1993) (Port)
2 6 6 1.10 porównaj tych graczy w podobnych meczach za ostatnie 360 dní
Sarouk Yair (Izrael) /
Simon Sahar (Izrael)
0 4 2 5.08
28.03.19
12:40
æwieræfinał Elbaz Shahar (Izrael) /
Elia Alon (Izrael)
2 6 6 1.71 porównaj tych graczy w podobnych meczach za ostatnie 360 dní
Borisiouk Martin (Biał.) /
Liaonenka Aliaksandr (Biał.)
0 4 2 1.94
28.03.19
14:45
æwieræfinał Blanchet Ugo (F) /
Robert Quentin (1994) (F)
2 7 7 2.07 porównaj tych graczy w podobnych meczach za ostatnie 360 dní
Ram-Harel Or (Izrael) /
Smilansky Igor (Izrael)
0 5 5 1.60
27.03.19
13:10
1/8 finału Ianakiev Milen (Ger) /
Van Der Meerschen Martin (B)
2 6 7 3.19 porównaj tych graczy w podobnych meczach za ostatnie 360 dní
Bertola Remy (Szwaj) /
Paris Joshua (GB)
0 3 6 (4) 1.26
27.03.19
14:20
1/8 finału Brown Preston (USA) /
Kumthonkittikul Woravin (Tajla)
2 6 1 10 3.91 porównaj tych graczy w podobnych meczach za ostatnie 360 dní
Ginat Roi (Izrael) /
Oliel Yshai (Izrael)
1 2 6 4 1.18
27.03.19
13:40
1/8 finału Igoshin Alexander (R) /
Saraiva Bernardo (1993) (Port)
2 6 6 1.10 porównaj tych graczy w podobnych meczach za ostatnie 360 dní
Benya Roee (Izrael) /
Yeshaya Omer (Izrael)
0 1 3 5.12
27.03.19
14:20
1/8 finału Sarouk Yair (Izrael) /
Simon Sahar (Izrael)
2 6 6 7.25 porównaj tych graczy w podobnych meczach za ostatnie 360 dní
Boehler Dominik (Ger) /
Cubelic Karlo (Ger)
0 1 4 1.02
27.03.19
13:00
1/8 finału Borisiouk Martin (Biał.) /
Liaonenka Aliaksandr (Biał.)
2 6 6 1.07 porównaj tych graczy w podobnych meczach za ostatnie 360 dní
Luria Emmanuel (Izrael) /
Vodavoz Nir (Izrael)
0 0 2 5.90
27.03.19
13:45
1/8 finału Elbaz Shahar (Izrael) /
Elia Alon (Izrael)
2 6 3 10 1.69 porównaj tych graczy w podobnych meczach za ostatnie 360 dní
Luck Joshua (JAR) /
Zemel Yankel (Izrael)
1 2 6 5 1.93
26.03.19
15:30
1/8 finału Blanchet Ugo (F) /
Robert Quentin (1994) (F)
2 6 4 10 1.14 porównaj tych graczy w podobnych meczach za ostatnie 360 dní
Goldenberg Lior (Izrael) /
Hasson Jordan (Izrael)
1 3 6 5 4.59
26.03.19
15:15
1/8 finału Ram-Harel Or (Izrael) /
Smilansky Igor (Izrael)
2 6 6 10 2.97 porównaj tych graczy w podobnych meczach za ostatnie 360 dní
Bega Alessandro (I) /
Gengel Marek (Cz)
1 3 7 (1) 7 1.30
© COPYRIGHT TenisInfo.pl | Regulamin | Linki | Zapomniałem hasła | Mapa stron | Kontakt
18+