logowanie | rejestracja PARTNERZY: 1x2tip.com | Trefik.com | Tenis Live
Austrian Bundesliga 2019 / Austria, ceglasta , ATP Austrian Bundesliga 2019 Tenis live pula nagród: 25 tys. USD |
|||||||||||
10.06.19 11:00 |
5. runda | Jurikova Lenka (Svk) (821) | 2 | 6 | 5 | 7 | I H2H O | ||||
Kolar Nastja (Słow) (398) | 1 | 3 | 7 | 6 | |||||||
10.06.19 11:00 |
5. runda | Potocnik Nina (Słow) (405) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Trickovic Jovana (A) | 0 | 0 | 1 | ||||||||
10.06.19 11:00 |
5. runda | Luknarova Zuzana (Svk) (990) | 2 | 5 | 6 | 7 | I H2H O | ||||
Sumova Diana (Cz) (856) | 1 | 7 | 2 | 6 | |||||||
10.06.19 11:00 |
5. runda | Neuwirth Yvonne (A) (1179) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Radakovic Laura (BiH) | 0 | 1 | 1 | ||||||||
10.06.19 11:00 |
5. runda | 2 | 6 | 7 | I H2H O | ||||||
Gasparovic Claudia (A) | 0 | 1 | 5 | ||||||||
10.06.19 11:00 |
5. runda | Kraus Sinja (A) (822) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Szupper Marlies (A) (998) | 0 | 3 | 3 | ||||||||
10.06.19 11:00 |
5. runda | Jablonovska Jana (Svk) (995) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Lex Alia (Ger) | 0 | 5 | 4 | ||||||||
10.06.19 11:00 |
5. runda | Kraus Livia (A) (1172) | 2 | 7 | 7 | I H2H O | |||||
Novotna Karolina (1997) (Cz) | 0 | 5 | 6 | ||||||||
10.06.19 11:00 |
5. runda | Nyikos Eva (A) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Poetzlberger Martina (A) | 0 | 0 | 4 | ||||||||
10.06.19 11:00 |
5. runda | Wagner Anita (BiH) (783) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Koller Arabella (A) (1235) | 0 | 3 | 1 | ||||||||
10.06.19 11:00 |
5. runda | 2 | 6 | 6 | I H2H O | ||||||
Krejsova Petra (Cz) (813) | 0 | 2 | 1 | ||||||||
10.06.19 11:00 |
5. runda | Bandecchi Susan (Szwaj) (401) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Klaffner Melanie (A) (611) | 0 | 2 | 1 | ||||||||
10.06.19 11:00 |
5. runda | Maleckova Jesika (Cz) (373) | 2 | 6 | 2 | 6 | I H2H O | ||||
Rueffer Lena (Ger) (381) | 1 | 3 | 6 | 3 | |||||||
10.06.19 11:00 |
5. runda | Zaja Anna (Ger) (200) | 2 | 7 | 4 | I H2H O | |||||
Haas Barbara (A) (183) | 0 | 6 | 3 | ||||||||
10.06.19 11:00 |
5. runda | Sipek Natalija (Słow) (1110) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Reichmann Lisa Maria (A) (1152) | 0 | 2 | 1 | ||||||||
08.06.19 11:00 |
4. runda | Neuwirth Yvonne (A) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Obermeier Luzia (Ger) | 0 | 1 | 0 | ||||||||
08.06.19 11:00 |
4. runda | Vlkovska Veronika (Cz) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Baumgartner Stefanie (A) | 0 | 1 | 1 | ||||||||
08.06.19 11:00 |
4. runda | Kraus Livia (A) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Rottmann Nicole (A) | 0 | 0 | 0 | ||||||||
08.06.19 11:00 |
4. runda | Skamlova Chantal (Svk) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Lex Alia (Ger) | 0 | 2 | 2 | ||||||||
08.06.19 11:00 |
4. runda | Mrdeza Tereza (Chor) | 2 | 1 | 6 | 6 | I H2H O | ||||
Kraus Sinja (A) | 1 | 6 | 1 | 2 | |||||||
08.06.19 11:00 |
4. runda | Reichmann Lisa Maria (A) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Bokor Veronika (A) | 0 | 3 | 2 | ||||||||
08.06.19 11:00 |
4. runda | Bekefi Bianka (Wegry) | 2 | 4 | 6 | 7 | I H2H O | ||||
Nyikos Eva (A) | 1 | 6 | 1 | 6 | |||||||
08.06.19 11:00 |
4. runda | Leykina Polina (R) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Jablonovska Jana (Svk) | 0 | 5 | 3 | ||||||||
08.06.19 11:00 |
4. runda | Jani Reka-Luca (Wegry) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Szupper Marlies (A) | 0 | 2 | 2 | ||||||||
08.06.19 11:00 |
4. runda | Novotna Karolina (1997) (Cz) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Pichler Selina (A) | 0 | 1 | 3 | ||||||||
08.06.19 11:00 |
4. runda | Maleckova Jesika (Cz) | 1 | 3 | I H2H O | ||||||
Thiem Julia (Ger) | 0 | 0 | |||||||||
08.06.19 11:00 |
4. runda | Haas Barbara (A) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Nothnagel Caroline (Ger) | 0 | 4 | 2 | ||||||||
08.06.19 11:00 |
4. runda | Ploner Hannah (Aus) | 2 | 6 | 2 | 6 | I H2H O | ||||
Radan Kristina (A) | 1 | 0 | 6 | 3 | |||||||
08.06.19 11:00 |
4. runda | Boehm Daniela (A) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
0 | 2 | 2 | |||||||||
08.06.19 11:00 |
4. runda | Koller Arabella (A) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Erenda Sara (A) | 0 | 0 | 1 | ||||||||
08.06.19 11:00 |
4. runda | 2 | 6 | 6 | I H2H O | ||||||
Hoch Eva-Maria (A) | 0 | 0 | 2 | ||||||||
08.06.19 11:00 |
4. runda | Bandecchi Susan (Szwaj) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Weiss Alena (A) | 0 | 2 | 2 | ||||||||
08.06.19 11:00 |
4. runda | Toljan Janina (A) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
0 | 0 | 0 | |||||||||
08.06.19 11:00 |
4. runda | Glanzer Daniela (A) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Jukic Christina (A) | 0 | 0 | 0 | ||||||||
08.06.19 11:00 |
4. runda | Krejsova Petra (Cz) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Gruber Nadja (A) | 0 | 1 | 1 | ||||||||
01.06.19 11:00 |
3. runda | Mrdeza Tereza (Chor) (199) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Leykina Polina (R) (384) | 0 | 2 | 0 | ||||||||
01.06.19 11:00 |
3. runda | Koller Arabella (A) (1235) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Pichler Selina (A) | 0 | 1 | 0 | ||||||||
01.06.19 11:00 |
3. runda | Bekefi Bianka (Wegry) (1057) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Potocnik Nina (Słow) (405) | 0 | 4 | 1 | ||||||||
01.06.19 11:00 |
3. runda | Lepchenko Varvara (USA) (129) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Zaja Anna (Ger) (200) | 0 | 6 | 1 | ||||||||
01.06.19 11:00 |
3. runda | Bokor Veronika (A) | 2 | 6 | 7 | 6 | I H2H O | ||||
1 | 7 | 5 | 4 | ||||||||
01.06.19 11:00 |
3. runda | Klaschka Sabine (Ger) (759) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Mayr Julia (I) (1044) | 0 | 1 | 3 | ||||||||
01.06.19 11:00 |
3. runda | Vasic Ema (A) | 2 | 6 | 2 | 6 | I H2H O | ||||
Haider-Maurer Iris (A) | 1 | 3 | 6 | 4 | |||||||
01.06.19 11:00 |
3. runda | Nothnagel Caroline (Ger) (1211) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Weiss Alena (A) (1254) | 0 | 3 | 2 | ||||||||
01.06.19 11:00 |
3. runda | Sterner Elisabeth (Ger) | 2 | 6 | 3 | 6 | I H2H O | ||||
Schwienbacher Teresa (I) | 1 | 2 | 6 | 0 | |||||||
01.06.19 11:00 |
3. runda | Radakovic Laura (BiH) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Reiter Tina (A) | 0 | 3 | 5 | ||||||||
01.06.19 11:00 |
3. runda | Poetzlberger Martina (A) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Trickovic Jovana (A) | 0 | 1 | 2 | ||||||||
01.06.19 11:00 |
3. runda | Kolar Nastja (Słow) | 2 | I H2H O | |||||||
Pichler Selina (A) | 0 | ||||||||||
01.06.19 11:00 |
3. runda | Ozga Justine (Ger) (1288) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Koller Arabella (A) (1235) | 0 | 4 | 3 | ||||||||
01.06.19 11:00 |
3. runda | Jamrichova Sandra (Svk) (886) | 2 | 3 | 7 | 7 | I H2H O | ||||
Moser Lisa-Maria (A) (1072) | 1 | 6 | 6 | 5 | |||||||
01.06.19 11:00 |
3. runda | 2 | 6 | 6 | I H2H O | ||||||
Kurz Karoline (A) (1088) | 0 | 0 | 1 | ||||||||
01.06.19 11:00 |
3. runda | Pantuckova Gabriela (Cz) (810) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Kucova Zuzana (Svk) (295) | 0 | 4 | 1 | ||||||||
01.06.19 11:00 |
3. runda | Kucova Kristina (Svk) (203) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Rueffer Lena (Ger) (381) | 0 | 3 | 3 | ||||||||
01.06.19 11:00 |
3. runda | Honcova Michaela (Svk) (438) | 1 | 7 | 5 | I H2H O | |||||
Lukacs Vanda (Wegry) (813) | 0 | 5 | 2 | ||||||||
01.06.19 11:00 |
3. runda | Pantuckova Magdalena (Cz) (580) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Lex Alia (Ger) | 0 | 3 | 2 | ||||||||
01.06.19 11:00 |
3. runda | Pantuckova Gabriela (Cz) (810) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Obermeier Luzia (Ger) | 0 | 2 | 1 | ||||||||
01.06.19 11:00 |
3. runda | Erenda Sara (A) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Jukic Christina (A) | 0 | 0 | 1 | ||||||||
30.05.19 11:00 |
2. runda | Auer Stefanie (A) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Schober Jana (A) | 0 | 0 | 2 | ||||||||
30.05.19 11:00 |
2. runda | Luknarova Zuzana (Svk) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Nyikos Eva (A) | 0 | 3 | 6 | ||||||||
30.05.19 11:00 |
2. runda | Novotna Karolina (1997) (Cz) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Trickovic Jovana (A) | 0 | 2 | 0 | ||||||||
30.05.19 11:00 |
2. runda | Jurikova Lenka (Svk) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Szupper Marlies (A) | 0 | 2 | 1 | ||||||||
30.05.19 11:00 |
2. runda | Horackova Gabriela (Cz) | 2 | 4 | 6 | 7 | I H2H O | ||||
Honcova Michaela (Svk) | 1 | 6 | 1 | 6 | |||||||
30.05.19 11:00 |
2. runda | Bokor Veronika (A) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Reiter Tina (A) | 0 | 2 | 4 | ||||||||
30.05.19 11:00 |
2. runda | Poetzlberger Martina (A) | 1 | 5 | I H2H O | ||||||
Horakova Kristyna (Cz) | 0 | 5 | |||||||||
30.05.19 11:00 |
2. runda | Bachofer Steffi (Ger) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Pichler Selina (A) | 0 | 2 | 2 | ||||||||
30.05.19 11:00 |
2. runda | Lukacs Vanda (Wegry) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Leykina Polina (R) | 0 | 2 | 2 | ||||||||
30.05.19 11:00 |
2. runda | Radakovic Laura (BiH) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Reichmann Lisa Maria (A) | 0 | 3 | 3 | ||||||||
30.05.19 11:00 |
2. runda | Bekefi Bianka (Wegry) | 2 | 3 | 6 | 6 | I H2H O | ||||
Sipek Natalija (Słow) | 1 | 6 | 4 | 3 | |||||||
30.05.19 11:00 |
2. runda | Hofmanova Nikola (A) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
0 | 0 | 0 | |||||||||
30.05.19 11:00 |
2. runda | Kurz Karoline (A) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Salzburger Sarah (A) | 0 | 0 | 0 | ||||||||
30.05.19 11:00 |
2. runda | Kucova Zuzana (Svk) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Jukic Christina (A) | 0 | 0 | 1 | ||||||||
30.05.19 11:00 |
2. runda | Lepchenko Varvara (USA) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Gruber Nadja (A) | 0 | 1 | 0 | ||||||||
30.05.19 11:00 |
2. runda | Maleckova Jesika (Cz) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Haider-Maurer Iris (A) | 0 | 2 | 2 | ||||||||
30.05.19 11:00 |
2. runda | Glanzer Daniela (A) | 2 | 0 | 6 | 6 | I H2H O | ||||
Erenda Sara (A) | 1 | 6 | 4 | 2 | |||||||
30.05.19 11:00 |
2. runda | Wagner Anita (BiH) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Schwienbacher Teresa (I) | 0 | 1 | 1 | ||||||||
30.05.19 11:00 |
2. runda | Krejsova Petra (Cz) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Hoch Eva-Maria (A) | 0 | 1 | 1 | ||||||||
30.05.19 11:00 |
2. runda | Klaffner Melanie (A) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Weiss Alena (A) | 0 | 2 | 1 | ||||||||
25.05.19 11:00 |
1. runda | Bokor Veronika (A) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Radakovic Laura (BiH) | 0 | 1 | 1 | ||||||||
25.05.19 11:00 |
1. runda | Luknarova Zuzana (Svk) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Pichler Selina (A) | 0 | 1 | 4 | ||||||||
25.05.19 11:00 |
1. runda | Leykina Polina (R) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Trickovic Jovana (A) | 0 | 0 | 0 | ||||||||
25.05.19 11:00 |
1. runda | Jani Reka-Luca (Wegry) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Trickovic katarina (A) | 0 | 0 | 0 | ||||||||
25.05.19 11:00 |
1. runda | Bondar Anna (Wegry) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Honcova Michaela (Svk) | 0 | 3 | 1 | ||||||||
25.05.19 11:00 |
1. runda | Neuwirth Yvonne (A) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Boehm Jacqueline (Aus) | 0 | 0 | 0 | ||||||||
25.05.19 11:00 |
1. runda | Moser Lisa-Maria (A) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Gabrovska Filipa (Bułg.) | 0 | 2 | 2 | ||||||||
25.05.19 11:00 |
1. runda | Skamlova Chantal (Svk) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Reichmann Lisa Maria (A) | 0 | 6 | 2 | ||||||||
25.05.19 11:00 |
1. runda | Potocnik Nina (Słow) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Nyikos Eva (A) | 0 | 2 | 1 | ||||||||
25.05.19 11:00 |
1. runda | Haas Barbara (A) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Ilowska Caroline (A) | 0 | 1 | 3 | ||||||||
25.05.19 11:00 |
1. runda | Kucova Zuzana (Svk) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Maleckova Jesika (Cz) | 0 | 2 | 4 | ||||||||
25.05.19 11:00 |
1. runda | Klaffner Melanie (A) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Kurz Karoline (A) | 0 | 4 | 1 | ||||||||
25.05.19 11:00 |
1. runda | Mrdeza Tereza (Chor) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Szupper Marlies (A) | 0 | 0 | 2 | ||||||||
25.05.19 11:00 |
1. runda | Paar Laura-Ioana (Rum) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Nothnagel Caroline (Ger) | 0 | 2 | 1 | ||||||||
25.05.19 11:00 |
1. runda | Boehm Daniela (A) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Schober Jana (A) | 0 | 0 | 4 | ||||||||
25.05.19 11:00 |
1. runda | Koller Arabella (A) | 1 | 4 | I H2H O | ||||||
Gruber Nadja (A) | 0 | 2 | |||||||||
25.05.19 11:00 |
1. runda | Stummer Bettina (A) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Sterner Elisabeth (Ger) | 0 | 0 | 1 | ||||||||
25.05.19 11:00 |
1. runda | 2 | 6 | 6 | I H2H O | ||||||
Nothnagel Caroline (Ger) | 0 | 2 | 1 | ||||||||
25.05.19 11:00 |
1. runda | Rueffer Lena (Ger) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Vasic Ema (A) | 0 | 3 | 1 | ||||||||
25.05.19 11:00 |
1. runda | Wagner Anita (BiH) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Hofmanova Nikola (A) | 0 | 4 | 0 | ||||||||
25.05.19 11:00 |
1. runda | Krejsova Petra (Cz) | 2 | 7 | 7 | I H2H O | |||||
Ozga Justine (Ger) | 0 | 6 | 6 | ||||||||
25.05.19 11:00 |
1. runda | 2 | 6 | 6 | I H2H O | ||||||
Sterner Elisabeth (Ger) | 0 | 0 | 1 |