member niezalogowany | logowanie | rejestracja | TennisPrediction.com english    PARTNERZY: Tenisbet.pl | 1x2tip.com | Trefik.com | Tenis Live


Ystad 2019 / Szwecja, ceglasta
pula nagród: 25 tys. USD
22.06.19
16:20
finał Arbuthnott Emily (GB) /
Danilina Anna (Kaz)
2 3 6 10 1.96 porównaj tych graczy w podobnych meczach za ostatnie 360 dní
Gjorcheska Lina (Mac) /
Komardina Anastasiya (R)
1 6 2 4 1.70
21.06.19
14:40
półfinał Arbuthnott Emily (GB) /
Danilina Anna (Kaz)
2 6 6 1.58 porównaj tych graczy w podobnych meczach za ostatnie 360 dní
Burillo Escorihuela Irene (Hiszp) /
Lazaro Garcia Andrea (Hiszp)
0 4 0 2.17
21.06.19
14:40
półfinał Gjorcheska Lina (Mac) /
Komardina Anastasiya (R)
2 6 6 1.22 porównaj tych graczy w podobnych meczach za ostatnie 360 dní
Brune Olsen Astrid Wanja (Nor) /
Helgo Malene (Nor)
0 2 2 3.45
20.06.19
16:40
æwieræfinał Burillo Escorihuela Irene (Hiszp) /
Lazaro Garcia Andrea (Hiszp)
2 6 6 1.64 porównaj tych graczy w podobnych meczach za ostatnie 360 dní
Eidukonyte Joana (Lit) /
Svatikova Laura (Svk)
0 4 2 2.05
20.06.19
17:20
æwieræfinał Arbuthnott Emily (GB) /
Danilina Anna (Kaz)
2 6 6 1.38 porównaj tych graczy w podobnych meczach za ostatnie 360 dní
Jarlskog Ida (Szwe) /
Ostlund Fanny (Szwe)
0 3 3 2.70
20.06.19
15:00
æwieræfinał Brune Olsen Astrid Wanja (Nor) /
Helgo Malene (Nor)
2 6 6 1.90 porównaj tych graczy w podobnych meczach za ostatnie 360 dní
Pribylova Anastasia (R) /
Zotta Ana Maria Alexandra (R)
0 4 0 1.80
20.06.19
16:30
æwieræfinał Gjorcheska Lina (Mac) /
Komardina Anastasiya (R)
2 6 4 10 1.64 porównaj tych graczy w podobnych meczach za ostatnie 360 dní
Lemoine Quirine (Hol) /
Van Der Hoek Rosalie (Hol)
1 1 6 8 2.05
19.06.19
15:45
1/8 finału Arbuthnott Emily (GB) /
Danilina Anna (Kaz)
2 6 6 1.01 porównaj tych graczy w podobnych meczach za ostatnie 360 dní
Berlin Sydney (Szwe) /
Norin Fanny (Szwe)
0 1 1 7.50
19.06.19
14:30
1/8 finału Jarlskog Ida (Szwe) /
Ostlund Fanny (Szwe)
2 6 6 1.03 porównaj tych graczy w podobnych meczach za ostatnie 360 dní
Lenngren Matilda (Szwe) /
Vilen Elin (Szwe)
0 0 2 7.86
19.06.19
16:30
1/8 finału Burillo Escorihuela Irene (Hiszp) /
Lazaro Garcia Andrea (Hiszp)
2 6 1 10 1.40 porównaj tych graczy w podobnych meczach za ostatnie 360 dní
Rosenquist Julia (Szwe) /
Yudanov Marina (Szwe)
1 4 6 8 2.75
19.06.19
15:30
1/8 finału Eidukonyte Joana (Lit) /
Svatikova Laura (Svk)
2 4 6 10 1.16 porównaj tych graczy w podobnych meczach za ostatnie 360 dní
Nylander Altelius Jacquline (Szwe) /
Viktorovitch Alexandra (Szwe)
1 6 2 5 4.26
19.06.19
16:00
1/8 finału Pribylova Anastasia (R) /
Zotta Ana Maria Alexandra (R)
1 3.78 porównaj tych graczy w podobnych meczach za ostatnie 360 dní
Matviyenko Lisa (Ger) /
Primorac Iva (Chor)
0 1.19
19.06.19
14:30
1/8 finału Brune Olsen Astrid Wanja (Nor) /
Helgo Malene (Nor)
2 6 6 10 3.25 porównaj tych graczy w podobnych meczach za ostatnie 360 dní
Klaffner Melanie (A) /
Morgina Anna (R)
1 3 7 (1) 7 1.33
18.06.19
17:00
1/8 finału Gjorcheska Lina (Mac) /
Komardina Anastasiya (R)
2 2 6 10 1.25 porównaj tych graczy w podobnych meczach za ostatnie 360 dní
Berberovic Nefisa (BiH) /
Makarova Ekaterina (1996) (R)
1 6 2 3 3.28
18.06.19
17:30
1/8 finału Lemoine Quirine (Hol) /
Van Der Hoek Rosalie (Hol)
2 6 6 1.04 porównaj tych graczy w podobnych meczach za ostatnie 360 dní
Sakellaridi Sapfo (Gre) /
Saner Julita (Szwe)
0 1 2 7.01
© COPYRIGHT TenisInfo.pl | Regulamin | Linki | Zapomniałem hasła | Mapa stron | Kontakt
18+