logowanie | rejestracja PARTNERZY: 1x2tip.com | Trefik.com | Tenis Live
Curtea de Arges 2019 / Rumunia, ceglasta , www, ATP Curtea de Arges 2019 Tenis live kwalifikacje |
|||||||||||
03.09.19 09:00 |
1/8 finału | Amariei Ilinca Dalina (Rum) | 52.63% | 2 | 6 | 6 | 1.16 | I H2H O | |||
Captan Andra (Rum) | 47.37% | 0 | 1 | 3 | 4.27 | ||||||
03.09.19 09:00 |
1/8 finału | Bekefi Bianka (Wegry) (1057) | 52.81% | 2 | 6 | 6 | 1.03 | I H2H O | |||
Dima Isabela Ioana (Rum) | 47.19% | 0 | 2 | 4 | 7.46 | ||||||
03.09.19 09:00 |
1/8 finału | Munteanu Daria Maria (Rum) | 56.21% | 2 | 6 | 1 | 22 | 2.01 | I H2H O | ||
Lazar Stefana (Rum) | 43.79% | 1 | 3 | 6 | 20 | 1.66 | |||||
03.09.19 10:40 |
1/8 finału | Draskovic Anja () | 58.01% | 2 | 6 | 6 | 1.20 | I H2H O | |||
Sebrek Andjela (Serb) | 41.99% | 0 | 2 | 3 | 3.85 | ||||||
03.09.19 10:50 |
1/8 finału | Kucmova Aneta (Cz) (854) | 53.16% | 2 | 6 | 6 | 1.15 | I H2H O | |||
Surova Viktoria (Svk) (1236) | 46.84% | 0 | 1 | 2 | 4.43 | ||||||
03.09.19 11:10 |
1/8 finału | Iordache Alexandra (Rum) | 49.43% | 2 | 6 | 6 | 1.85 | I H2H O | |||
Marko Iulia (Rum) | 50.57% | 0 | 2 | 2 | 1.79 | ||||||
02.09.19 11:30 |
2. runda | Draskovic Anja () | 50.87% | 2 | 6 | 6 | 1.04 | I H2H O | |||
Galvao Borges Mariana (Braz) | 49.13% | 0 | 0 | 0 | 7.19 | ||||||
02.09.19 11:30 |
2. runda | Kucmova Aneta (Cz) (854) | 52.99% | 2 | 6 | 6 | 1.22 | I H2H O | |||
Ruhrig Georgiana (Aus) (1159) | 47.01% | 0 | 0 | 0 | 3.54 | ||||||
02.09.19 11:30 |
2. runda | Surova Viktoria (Svk) (1236) | 55.10% | 2 | 6 | 7 | 1.55 | I H2H O | |||
Gandac Maria Alexia (Rum) | 44.90% | 0 | 2 | 6 (5) | 2.21 | ||||||
02.09.19 11:30 |
2. runda | Iordache Alexandra (Rum) | 57.19% | 2 | 6 | 6 | 1.92 | I H2H O | |||
Savescu Iulia (Rum) | 42.81% | 0 | 1 | 4 | 1.73 | ||||||
02.09.19 11:30 |
2. runda | Marko Iulia (Rum) | 54.32% | 2 | 6 | 6 | 4.73 | I H2H O | |||
Gal Anja (Słow) | 45.68% | 0 | 4 | 4 | 1.13 | ||||||
02.09.19 11:30 |
2. runda | Sebrek Andjela (Serb) | 53.28% | 2 | 6 | 6 | 1.55 | I H2H O | |||
Muller Nikoletta (Wegry) | 46.72% | 0 | 0 | 1 | 2.21 | ||||||
02.09.19 ?? |
2. runda | Munteanu Daria Maria (Rum) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
0 | 2 | 1 | |||||||||
02.09.19 09:00 |
2. runda | Lazar Stefana (Rum) | 55.91% | 2 | 6 | 7 | 1.97 | I H2H O | |||
Juric Ivonne (Ger) | 44.09% | 0 | 2 | 5 | 1.69 | ||||||
02.09.19 09:00 |
2. runda | Bekefi Bianka (Wegry) (1057) | 46.53% | 2 | 7 | 6 | 1.33 | I H2H O | |||
Tudorache Raluca Maria () | 53.47% | 0 | 6 (2) | 2 | 2.88 | ||||||
02.09.19 09:00 |
1. runda | 2 | 6 | 6 | 10 | I H2H O | |||||
Zarnoveanu Gabriela Aura (Rum) | 1 | 0 | 7 (5) | 8 | |||||||
02.09.19 09:00 |
2. runda | Dima Isabela Ioana (Rum) | 54.33% | 2 | 6 | 7 | 3.27 | I H2H O | |||
Iordachi Andreea Elena (Rum) | 45.67% | 0 | 2 | 5 | 1.26 | ||||||
02.09.19 09:00 |
2. runda | Amariei Ilinca Dalina (Rum) | 45.67% | 2 | 6 | 6 | 1.21 | I H2H O | |||
Negoitescu Ioana Alexandra (Rum) | 54.33% | 0 | 2 | 3 | 3.62 | ||||||
02.09.19 09:00 |
2. runda | Captan Andra (Rum) | 2 | 6 | 4 | 11 | I H2H O | ||||
Taranu Ana Maria Gabriela (Rum) | 1 | 4 | 6 | 9 | |||||||
01.09.19 ?? |
1. runda | Captan Andra (Rum) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Farcas Iulia Maria (Rum) | 0 | 5 | 4 | ||||||||
01.09.19 09:00 |
1. runda | Taranu Ana Maria Gabriela (Rum) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Dumitrescu Ioana (Rum) | 0 | 2 | 0 | ||||||||
01.09.19 11:30 |
1. runda | Iordache Alexandra (Rum) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Scurtu Andreea (Rum) | 0 | 1 | 1 | ||||||||
01.09.19 11:30 |
1. runda | Savescu Iulia (Rum) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Negoita Alisia Alexandra (Rum) | 0 | 0 | 5 | ||||||||
01.09.19 11:30 |
1. runda | Gandac Maria Alexia (Rum) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Danaila Lorena Maria (Rum) | 0 | 6 (4) | 2 | ||||||||
01.09.19 11:30 |
1. runda | Kucmova Aneta (Cz) (854) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Meriseanu Alessia Maria (Rum) | 0 | 0 | 0 | ||||||||
01.09.19 ?? |
1. runda | Ruhrig Georgiana (Aus) (1159) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Tudose Rebeca Maria (Rum) | 0 | 2 | 0 | ||||||||
01.09.19 ?? |
1. runda | Draskovic Anja () | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
0 | 3 | 0 | |||||||||
01.09.19 11:30 |
1. runda | Muller Nikoletta (Wegry) | 2 | 2 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Kiszner Luca Anamaria (Rum) | 1 | 6 | 3 | 2 | |||||||
01.09.19 11:30 |
1. runda | Sebrek Andjela (Serb) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Nitescu Andra Maria (Rum) (1246) | 0 | 2 | 2 | ||||||||
01.09.19 ?? |
1. runda | Munteanu Daria Maria (Rum) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
0 | 0 | 0 | |||||||||
01.09.19 09:00 |
1. runda | Lazar Stefana (Rum) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Popescu Maria Alexandra Medeea (Rum) | 0 | 2 | 3 | ||||||||
01.09.19 ?? |
1. runda | Juric Ivonne (Ger) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
0 | 1 | 0 | |||||||||
01.09.19 11:30 |
1. runda | Bekefi Bianka (Wegry) (1057) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Konishi Camargo Silva Julia (Braz) | 0 | 3 | 2 | ||||||||
01.09.19 11:30 |
1. runda | Tudorache Raluca Maria () | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
0 | 3 | 1 | |||||||||
01.09.19 11:30 |
1. runda | Dima Isabela Ioana (Rum) | 2 | 5 | 7 | 10 | I H2H O | ||||
Toanchina Ioana (Rum) | 1 | 7 | 6 (4) | 2 | |||||||
01.09.19 ?? |
1. runda | Iordachi Andreea Elena (Rum) | 2 | 6 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Plesa Denisa Elena (Rum) | 1 | 7 (4) | 4 | 6 | |||||||
01.09.19 09:00 |
1. runda | Negoitescu Ioana Alexandra (Rum) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
0 | 2 | 2 | |||||||||
01.09.19 09:00 |
1. runda | Amariei Ilinca Dalina (Rum) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Bajescu Nicoleta Cristina (Rum) | 0 | 2 | 0 | ||||||||
01.09.19 11:30 |
1. runda | Marko Iulia (Rum) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Budwal Isha (Indie) | 0 | 3 | 3 |