logowanie | rejestracja PARTNERZY: 1x2tip.com | Trefik.com | Tenis Live
Antalya (X) III 2019 / Turcja, betonowa , ATP Antalya (X) III 2019 Tenis live kwalifikacje |
|||||||||||
07.10.19 10:00 |
1/8 finału | Schmidt Antonia (Ger) | 51.65% | 2 | 6 | 6 | 1.45 | I H2H O | |||
Tuayeva Alana (R) | 48.35% | 0 | 4 | 2 | 2.44 | ||||||
07.10.19 09:00 |
1/8 finału | Koelzer Romy (Ger) (534) | 52.77% | 2 | 6 | 6 | 1.19 | I H2H O | |||
Zund Sylvie (Lich) | 47.23% | 0 | 2 | 3 | 3.85 | ||||||
07.10.19 10:00 |
1/8 finału | Sarioglan Zeynep Sena (Tur) (1181) | 43.85% | 2 | 7 | 6 | 3.95 | I H2H O | |||
Mikulski Julia (Ger) | 56.15% | 0 | 5 | 0 | 1.20 | ||||||
07.10.19 09:00 |
1/8 finału | Niedermeier Michaela (Ger) | 48.53% | 2 | 6 | 6 | 1.40 | I H2H O | |||
Zvonaru Ioana (Rum) | 51.47% | 0 | 4 | 1 | 2.60 | ||||||
07.10.19 09:00 |
1/8 finału | Karatancheva Lia (Bułg.) | 49.82% | 2 | 6 | 6 | 1.87 | I H2H O | |||
Mair Laura (I) | 50.18% | 0 | 2 | 4 | 1.77 | ||||||
07.10.19 10:00 |
1/8 finału | Dshandshgava Irina (A) | 54.64% | 2 | 6 | 6 | 1.12 | I H2H O | |||
Paykoc Deniz (Tur) (1272) | 45.36% | 0 | 2 | 4 | 4.80 | ||||||
06.10.19 12:00 |
2. runda | Dshandshgava Irina (A) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Juric Ivonne (Ger) | 0 | 3 | 2 | ||||||||
06.10.19 13:00 |
2. runda | Sarioglan Zeynep Sena (Tur) (1181) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Dimitrijevic Anastasia (A) | 0 | 0 | 1 | ||||||||
06.10.19 12:00 |
2. runda | Tuayeva Alana (R) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Atyushova Arina (R) | 0 | 3 | 4 | ||||||||
06.10.19 09:00 |
2. runda | Schmidt Antonia (Ger) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Sanchez Ramirez Maria Del Mar Gabriela (Mek) | 0 | 0 | 0 | ||||||||
06.10.19 11:00 |
2. runda | Paykoc Deniz (Tur) (1272) | 2 | 4 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Diez Camilla (I) | 1 | 6 | 4 | 5 | |||||||
06.10.19 09:00 |
1. runda | Dshandshgava Irina (A) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Petrushina Olga (R) | 0 | 3 | 1 | ||||||||
06.10.19 09:00 |
2. runda | Koelzer Romy (Ger) (534) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Tyagi Shikha (Indie) | 0 | 0 | 0 | ||||||||
06.10.19 09:00 |
2. runda | Zund Sylvie (Lich) | 1 | 3 | I H2H O | ||||||
Gomez Maria (Ekw) | 0 | 0 | |||||||||
06.10.19 12:00 |
2. runda | Mikulski Julia (Ger) | 2 | 7 | 3 | 10 | I H2H O | ||||
Gecsek Fanni (Wegry) | 1 | 5 | 6 | 3 | |||||||
06.10.19 09:00 |
2. runda | Niedermeier Michaela (Ger) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Baravi Adelina (R) (1129) | 0 | 3 | 0 | ||||||||
06.10.19 09:00 |
2. runda | Zvonaru Ioana (Rum) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Auer Stefanie (A) | 0 | 3 | 3 | ||||||||
06.10.19 09:00 |
2. runda | Karatancheva Lia (Bułg.) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Graovac Angelina (Aus) | 0 | 4 | 2 | ||||||||
06.10.19 09:00 |
2. runda | Mair Laura (I) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Maharwal Meenal (Indie) | 0 | 0 | 0 | ||||||||
06.10.19 09:00 |
1. runda | Dimitrijevic Anastasia (A) | 2 | 2 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Kampantai Eleni (Gre) | 1 | 6 | 3 | 6 |