member niezalogowany | logowanie | rejestracja | TennisPrediction.com english    PARTNERZY: Tenisbet.pl | 1x2tip.com | Trefik.com | Tenis Live


Telavi (X) 2019 / Gruzja, ceglasta
pula nagród: 15 tys. USD
12.10.19
14:00
finał Simion Oana Georgeta (Rum) /
Siskova Anna (Cz)
2 6 6 1.70 porównaj tych graczy w podobnych meczach za ostatnie 360 dní
Dmitrichenko Yekaterina (Kaz) /
Ureke Anna (R)
0 1 0 1.96
11.10.19
13:05
półfinał Simion Oana Georgeta (Rum) /
Siskova Anna (Cz)
2 7 5 10 1.61 porównaj tych graczy w podobnych meczach za ostatnie 360 dní
Astakhova Darya (R) /
Semenistaja Darja (Lot)
1 5 7 4 2.09
11.10.19
11:30
półfinał Dmitrichenko Yekaterina (Kaz) /
Ureke Anna (R)
2 6 1 11 1.37 porównaj tych graczy w podobnych meczach za ostatnie 360 dní
Kurginyan Nonna (R) /
Zakarlyuk Marianna (Ukr)
1 2 6 9 2.70
10.10.19
12:05
æwieræfinał Dmitrichenko Yekaterina (Kaz) /
Ureke Anna (R)
2 6 6 porównaj tych graczy w podobnych meczach za ostatnie 360 dní
Kudashova Daria (R) /
Lazareva Margarita (R)
0 1 2
10.10.19
11:40
æwieræfinał Simion Oana Georgeta (Rum) /
Siskova Anna (Cz)
2 6 7 1.16 porównaj tych graczy w podobnych meczach za ostatnie 360 dní
Krasnova Daria (R) /
Sasnouskaya Tatsiana (Biał.)
0 2 6 (7) 4.33
10.10.19
13:35
æwieræfinał Kurginyan Nonna (R) /
Zakarlyuk Marianna (Ukr)
2 6 7 1.18 porównaj tych graczy w podobnych meczach za ostatnie 360 dní
Kentchiashvili Lana (Gru) /
Lebedeva Alina (R)
0 0 5 3.99
10.10.19
13:40
æwieræfinał Astakhova Darya (R) /
Semenistaja Darja (Lot)
2 6 6 1.16 porównaj tych graczy w podobnych meczach za ostatnie 360 dní
Gagoshidze Tamari (Gru) /
Natsvlishvili Nino (Gru)
0 4 3 4.50
09.10.19
12:25
1/8 finału Astakhova Darya (R) /
Semenistaja Darja (Lot)
2 6 4 10 1.12 porównaj tych graczy w podobnych meczach za ostatnie 360 dní
Kardava Zoziya (Gru) /
Shchetinina Irina (R)
1 2 6 2 5.05
09.10.19
12:45
1/8 finału Kurginyan Nonna (R) /
Zakarlyuk Marianna (Ukr)
2 6 3 10 1.92 porównaj tych graczy w podobnych meczach za ostatnie 360 dní
Joksovic Doroteja (Serb) /
Nikiforova Ekaterina (R)
1 3 6 8 1.74
09.10.19
12:20
1/8 finału Kudashova Daria (R) /
Lazareva Margarita (R)
2 7 6 1.36 porównaj tych graczy w podobnych meczach za ostatnie 360 dní
Helbet Julia (Moł.) /
Vdovenco Anastasia (Moł.)
0 5 4 2.76
09.10.19
11:35
1/8 finału Gagoshidze Tamari (Gru) /
Natsvlishvili Nino (Gru)
2 7 7 1.13 porównaj tych graczy w podobnych meczach za ostatnie 360 dní
Brglez Pia (Słow) /
Peckl Kerstin (A)
0 5 6 (4) 4.96
08.10.19
12:00
1/8 finału Simion Oana Georgeta (Rum) /
Siskova Anna (Cz)
2 6 7 1.70 porównaj tych graczy w podobnych meczach za ostatnie 360 dní
Pachkaleva Taisya (R) /
Zolotareva Anastasia (R)
0 3 6 (5) 1.98
08.10.19
11:30
1/8 finału Krasnova Daria (R) /
Sasnouskaya Tatsiana (Biał.)
2 6 6 1.56 porównaj tych graczy w podobnych meczach za ostatnie 360 dní
Novac Izabela Gabriela (Rum) /
Toma Maria (Rum)
0 4 1 2.25
08.10.19
13:30
1/8 finału Kentchiashvili Lana (Gru) /
Lebedeva Alina (R)
2 6 7 2.42 porównaj tych graczy w podobnych meczach za ostatnie 360 dní
Ignatjeva Margarita (Lot) /
Kuznetsova Elizaveta (R)
0 2 6 (2) 1.48
08.10.19
14:05
1/8 finału Dmitrichenko Yekaterina (Kaz) /
Ureke Anna (R)
2 7 6 1.20 porównaj tych graczy w podobnych meczach za ostatnie 360 dní
Daujotaite Iveta (Lit) /
Nuudi Maileen (Est)
0 5 2 3.84
© COPYRIGHT TenisInfo.pl | Regulamin | Linki | Zapomniałem hasła | Mapa stron | Kontakt
18+