logowanie | rejestracja PARTNERZY: 1x2tip.com | Trefik.com | Tenis Live
Lousada 2019 / Portugalia, hala , ATP Lousada 2019 Tenis live kwalifikacje |
|||||||||||
21.10.19 14:00 |
1/8 finału | Losciale Valentina (I) | 47.08% | 2 | 7 | 6 | 1.45 | I H2H O | |||
Oliveira Ines (Port) (1267) | 52.92% | 0 | 6 (3) | 1 | 2.46 | ||||||
21.10.19 11:00 |
1/8 finału | Shvartsmann Darya (Izrael) | 45.67% | 2 | 6 | 3 | 12 | 1.83 | I H2H O | ||
Cervino Ruiz Celia (Hiszp) (1213) | 54.33% | 1 | 4 | 6 | 10 | 1.84 | |||||
21.10.19 14:00 |
1/8 finału | Powaska-Kobylarz Anna (Pl) | 45.67% | 2 | 6 | 6 | 1.69 | I H2H O | |||
Hamaliy Elizabet (Ukr) (1144) | 54.33% | 0 | 4 | 0 | 1.98 | ||||||
21.10.19 11:00 |
1/8 finału | Lohan Sinead (Irl) (780) | 43.67% | 2 | 7 | 6 | 1.15 | I H2H O | |||
Akler Yarden (Izrael) (1144) | 56.33% | 0 | 6 (2) | 1 | 4.43 | ||||||
21.10.19 14:00 |
1/8 finału | Copas Ruth (Irl) | 54.51% | 2 | 6 | 6 | 4.89 | I H2H O | |||
Timsit Agathe (F) (1102) | 45.49% | 0 | 3 | 3 | 1.12 | ||||||
21.10.19 14:00 |
1/8 finału | Lukosiute Andre (Lit) | 48.24% | 2 | 6 | 6 | 1.59 | I H2H O | |||
Lanca Sara (Port) (1076) | 51.76% | 0 | 4 | 4 | 2.13 | ||||||
21.10.19 11:00 |
1/8 finału | Santos Ana Filipa (Port) (1050) | 55.92% | 2 | 7 | 6 | 1.11 | I H2H O | |||
Mazzoni Emma (F) | 44.08% | 0 | 5 | 4 | 4.76 | ||||||
21.10.19 11:00 |
1/8 finału | Orange Margaux (F) (965) | 59.11% | 2 | 6 | 6 | 1.05 | I H2H O | |||
Kolesnikova Ksenia (R) (1267) | 40.89% | 0 | 4 | 2 | 6.30 | ||||||
20.10.19 11:00 |
1. runda | Losciale Valentina (I) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Garcia Camila (Port) | 0 | 2 | 2 | ||||||||
20.10.19 14:00 |
1. runda | Oliveira Ines (Port) (1267) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Boehner Laura (Ger) | 0 | 4 | 6 (2) | ||||||||
20.10.19 14:00 |
1. runda | Shvartsmann Darya (Izrael) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Mazzoni Juliette (F) | 0 | 0 | 0 | ||||||||
20.10.19 14:00 |
1. runda | Powaska-Kobylarz Anna (Pl) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Reis Carolina Caetano (Port) | 0 | 2 | 0 | ||||||||
20.10.19 11:00 |
1. runda | Lohan Sinead (Irl) (780) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Clairotte Gabrielle (F) | 0 | 1 | 0 | ||||||||
20.10.19 14:00 |
1. runda | Copas Ruth (Irl) | 2 | 3 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Mironova Anastasia (R) | 1 | 6 | 1 | 8 | |||||||
20.10.19 14:00 |
1. runda | Lukosiute Andre (Lit) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Sanchez Calvo Judith (Hiszp) | 0 | 1 | 1 | ||||||||
20.10.19 11:00 |
1. runda | Mazzoni Emma (F) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Akhalaia Mariami (Moł.) | 0 | 2 | 3 | ||||||||
20.10.19 11:00 |
1. runda | Kolesnikova Ksenia (R) (1267) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Peneda Madalena (Port) | 0 | 1 | 0 |