member niezalogowany | logowanie | rejestracja | TennisPrediction.com english    PARTNERZY: Tenisbet.pl | 1x2tip.com | Trefik.com | Tenis Live


Antalya II 2020 / Turcja, ceglasta , www, LIVE
pula nagród: 15 tys. USD
18.01.20
11:30
finał Kulambayeva Zhibek (Kaz) /
Ma Yexin (Chiny)
2 6 6 1.72 porównaj tych graczy w podobnych meczach za ostatnie 360 dní
Laskutova Ksenia (R) /
Ureke Anna (R)
0 4 2 1.92
17.01.20
12:35
półfinał Laskutova Ksenia (R) /
Ureke Anna (R)
2 6 6 1.96 porównaj tych graczy w podobnych meczach za ostatnie 360 dní
Oliynykova Oleksandra (Chor) /
Scholl Chi Chi (USA)
0 1 4 1.71
17.01.20
12:35
półfinał Kulambayeva Zhibek (Kaz) /
Ma Yexin (Chiny)
2 1 6 10 2.31 porównaj tych graczy w podobnych meczach za ostatnie 360 dní
Njiric Silvia (Chor) /
Potocnik Nina (Słow)
1 6 4 5 1.51
16.01.20
11:00
ćwierćfinał Kulambayeva Zhibek (Kaz) /
Ma Yexin (Chiny)
2 7 6 1.21 porównaj tych graczy w podobnych meczach za ostatnie 360 dní
Han Jiangxue (Chiny) /
Li Yixuan (Chiny)
0 5 3 3.75
16.01.20
12:30
ćwierćfinał Laskutova Ksenia (R) /
Ureke Anna (R)
2 6 7 10 1.82 porównaj tych graczy w podobnych meczach za ostatnie 360 dní
Pachkaleva Taisya (R) /
Traversi Costanza (I)
1 7 (13 6 (6) 5 1.84
16.01.20
11:00
ćwierćfinał Oliynykova Oleksandra (Chor) /
Scholl Chi Chi (USA)
2 6 6 1.14 porównaj tych graczy w podobnych meczach za ostatnie 360 dní
Nefedova Anastasia (1999) (USA) /
Rudiukova Nina (R)
0 2 3 4.81
16.01.20
11:00
ćwierćfinał Njiric Silvia (Chor) /
Potocnik Nina (Słow)
2 6 6 1.02 porównaj tych graczy w podobnych meczach za ostatnie 360 dní
Davydova Anna (R) /
Sonoda Ayano (Jap)
0 0 1 8.82
14.01.20
14:30
1/8 finału Laskutova Ksenia (R) /
Ureke Anna (R)
2 6 6 1.20 porównaj tych graczy w podobnych meczach za ostatnie 360 dní
Aponasenko Vasilisa (R) /
Losciale Valentina (I)
0 0 1 3.76
14.01.20
12:45
1/8 finału Pachkaleva Taisya (R) /
Traversi Costanza (I)
2 6 6 1.48 porównaj tych graczy w podobnych meczach za ostatnie 360 dní
Aksu Ayla (Tur) /
Turkmen Doga (Tur)
0 3 3 2.25
14.01.20
12:40
1/8 finału Oliynykova Oleksandra (Chor) /
Scholl Chi Chi (USA)
2 6 6 1.09 porównaj tych graczy w podobnych meczach za ostatnie 360 dní
Okuno Ayaka (Jap) /
Uberoi Nikita (USA)
0 1 1 5.76
14.01.20
15:00
1/8 finału Nefedova Anastasia (1999) (USA) /
Rudiukova Nina (R)
2 6 6 1.14 porównaj tych graczy w podobnych meczach za ostatnie 360 dní
Gram Olivia (Dan) /
Zhabrailova Milana (R)
0 1 1 4.69
14.01.20
14:00
1/8 finału Han Jiangxue (Chiny) /
Li Yixuan (Chiny)
2 7 6 1.18 porównaj tych graczy w podobnych meczach za ostatnie 360 dní
Glaude Laure Line (B) /
Welker Emily (Ger)
0 6 3 4.02
14.01.20
14:05
1/8 finału Kulambayeva Zhibek (Kaz) /
Ma Yexin (Chiny)
2 6 6 1.25 porównaj tych graczy w podobnych meczach za ostatnie 360 dní
Kawagishi Nana (Jap) /
Kobayashi Honoka (Jap)
0 2 3 3.20
14.01.20
11:00
1/8 finału Davydova Anna (R) /
Sonoda Ayano (Jap)
2 6 6 1.76 porównaj tych graczy w podobnych meczach za ostatnie 360 dní
Demidova Diana (R) /
Demidova Liubov (R)
0 4 3 1.89
14.01.20
11:00
1/8 finału Njiric Silvia (Chor) /
Potocnik Nina (Słow)
2 6 7 1.29 porównaj tych graczy w podobnych meczach za ostatnie 360 dní
Cortez Llorca Lucia (Hiszp) /
Fossa Huergo Nicole (I)
0 3 6 (5) 3.40
© COPYRIGHT TenisInfo.pl | Regulamin | Linki | Zapomniałem hasła | Mapa stron | Kontakt
18+