logowanie | rejestracja PARTNERZY: 1x2tip.com | Trefik.com | Tenis Live
Heraklion (II) II 2020 / Grecja, ceglasta , ATP Heraklion (II) II 2020 Tenis live kwalifikacje |
|||||||||||
25.02.20 09:00 |
1/8 finału | Vasilescu Arina Gabriela (Rum) (993) | 53.46% | 2 | 6 | 6 | 1.20 | I H2H O | |||
Wiesemann Stella (Ger) | 46.54% | 0 | 4 | 0 | 3.75 | ||||||
25.02.20 09:00 |
1/8 finału | Rossi Federica (I) (1030) | 53.12% | 2 | 6 | 6 | 1.40 | I H2H O | |||
Jaruskova Timea (Svk) (970) | 46.88% | 0 | 3 | 3 | 2.58 | ||||||
25.02.20 09:00 |
1/8 finału | Amiraghyan Ani (Arme) (1056) | 62.50% | 2 | 6 | 6 | 1.40 | I H2H O | |||
Bejenaru Karola Patricia (Rum) (1108) | 37.50% | 0 | 4 | 3 | 2.58 | ||||||
25.02.20 09:00 |
1/8 finału | Bouzo Zanotti Noelia (Hiszp) (881) | 36.36% | 2 | 6 | 4 | 10 | 1.94 | I H2H O | ||
Boualem Josephine (F) (1070) | 63.64% | 1 | 2 | 6 | 2 | 1.70 | |||||
25.02.20 09:00 |
1/8 finału | Kolodziejova Miriam (Cz) (938) | 63.73% | 2 | 6 | 6 | 1.06 | I H2H O | |||
Tatarus Gabriela Nicole (Rum) (1136) | 36.27% | 0 | 3 | 0 | 6.23 | ||||||
25.02.20 09:00 |
1/8 finału | Matoula Martha (Gre) (1058) | 51.16% | 2 | 7 | 6 | 2.13 | I H2H O | |||
Khirin Nicole (Izrael) (1124) | 48.84% | 0 | 6 (2) | 1 | 1.59 | ||||||
24.02.20 09:30 |
2. runda | Bejenaru Karola Patricia (Rum) (1104) | 57.78% | 2 | 1 | 6 | 10 | 1.60 | I H2H O | ||
Moreno Barranquero Angeles (Hiszp) (908) | 42.22% | 1 | 6 | 4 | 7 | 2.13 | |||||
24.02.20 09:30 |
2. runda | Matoula Martha (Gre) (1058) | 50.68% | 2 | 6 | 6 | 1.82 | I H2H O | |||
Zlatarova Aleksandra (Bułg.) | 49.32% | 0 | 4 | 0 | 1.81 | ||||||
24.02.20 09:30 |
2. runda | Khirin Nicole (Izrael) (1120) | 53.66% | 2 | 6 | 6 | 1.30 | I H2H O | |||
Stepan Constanze (Ger) (1249) | 46.34% | 0 | 2 | 1 | 3.07 | ||||||
24.02.20 09:30 |
2. runda | Boualem Josephine (F) (1070) | 44.75% | 2 | 6 | 3 | 10 | 1.19 | I H2H O | ||
Shvartsmann Darya (Izrael) | 55.25% | 1 | 2 | 6 | 5 | 3.85 | |||||
24.02.20 09:30 |
2. runda | Bouzo Zanotti Noelia (Hiszp) (876) | 54.69% | 2 | 6 | 6 | 1.35 | I H2H O | |||
Nepliy Elina (R) (1173) | 45.31% | 0 | 4 | 1 | 2.80 | ||||||
24.02.20 09:30 |
2. runda | Amiraghyan Ani (Arme) (1055) | 57.36% | 2 | 6 | 6 | 1.10 | I H2H O | |||
Kaul Maria Lota (Est) | 42.64% | 0 | 3 | 3 | 5.40 | ||||||
24.02.20 09:30 |
2. runda | Kolodziejova Miriam (Cz) (933) | 56.18% | 2 | 6 | 6 | 1.12 | I H2H O | |||
Mukhortova Alina (R) | 43.82% | 0 | 2 | 0 | 4.90 | ||||||
24.02.20 09:30 |
2. runda | Tatarus Gabriela Nicole (Rum) (1131) | 61.49% | 2 | 6 | 6 | 1.06 | I H2H O | |||
Maesfranckx Odile (B) | 38.51% | 0 | 3 | 0 | 6.72 | ||||||
24.02.20 09:30 |
2. runda | Jaruskova Timea (Svk) (965) | 54.84% | 2 | 7 | 6 | 1.25 | I H2H O | |||
Krasnova Diana (R) | 45.16% | 0 | 5 | 3 | 3.38 | ||||||
24.02.20 09:30 |
2. runda | Rossi Federica (I) (1029) | 48.47% | 2 | 6 | 6 | 1.10 | I H2H O | |||
Vasic Ema (A) (1195) | 51.53% | 0 | 1 | 3 | 5.43 | ||||||
24.02.20 09:30 |
2. runda | Vasilescu Arina Gabriela (Rum) (992) | 59.16% | 2 | 6 | 6 | 1.04 | I H2H O | |||
Akler Yarden (Izrael) (1154) | 40.84% | 0 | 2 | 2 | 7.48 | ||||||
24.02.20 09:30 |
2. runda | Wiesemann Stella (Ger) | 47.96% | 2 | 3 | 6 | 10 | 2.13 | I H2H O | ||
Bergen Mariia (Ukr) (1282) | 52.04% | 1 | 6 | 4 | 8 | 1.60 | |||||
23.02.20 11:00 |
1. runda | Jaruskova Timea (Svk) (965) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Zarnoveanu Gabriela Aura (Rum) | 0 | 1 | 0 | ||||||||
23.02.20 09:00 |
1. runda | Khirin Nicole (Izrael) (1120) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Spasova Beatris (Bułg.) | 0 | 6 (2) | 1 | ||||||||
23.02.20 12:00 |
1. runda | Bergen Mariia (Ukr) (1282) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Lanca Sara (Port) (1001) | 0 | 4 | 4 | ||||||||
23.02.20 12:00 |
1. runda | Wiesemann Stella (Ger) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Spiridis Helena (Aus) | 0 | 2 | 3 | ||||||||
23.02.20 12:00 |
1. runda | Akler Yarden (Izrael) (1154) | 2 | 6 | 6 | 11 | I H2H O | ||||
Bokor Veronika (A) | 1 | 7 (6) | 3 | 9 | |||||||
23.02.20 09:00 |
1. runda | Bejenaru Karola Patricia (Rum) (1104) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Biagianti Martina (I) (1237) | 0 | 5 | 1 | ||||||||
23.02.20 09:00 |
1. runda | Moreno Barranquero Angeles (Hiszp) (908) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Augustinova Natalie (Cz) | 0 | 1 | 1 | ||||||||
23.02.20 09:00 |
1. runda | Matoula Martha (Gre) (1058) | 2 | 5 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Audenaert Eline (B) (1081) | 1 | 7 | 4 | 5 | |||||||
23.02.20 09:00 |
1. runda | Zlatarova Aleksandra (Bułg.) | 2 | 6 | 1 | 10 | I H2H O | ||||
Helmi Olga (Dan) (1093) | 1 | 4 | 6 | 8 | |||||||
23.02.20 09:00 |
1. runda | Stepan Constanze (Ger) (1249) | 2 | 6 | 1 | 10 | I H2H O | ||||
Cadar Elena-Teodora (Rum) (898) | 1 | 4 | 6 | 6 | |||||||
23.02.20 09:00 |
1. runda | Boualem Josephine (F) (1070) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Novac Izabela Gabriela (Rum) (1259) | 0 | 1 | 0 | ||||||||
23.02.20 09:00 |
1. runda | Shvartsmann Darya (Izrael) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Fulop Rafailia Nikoletta (Gre) | 0 | 0 | 2 | ||||||||
23.02.20 09:00 |
1. runda | Nepliy Elina (R) (1173) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Lene Emma (F) (1110) | 0 | 4 | 4 | ||||||||
23.02.20 09:00 |
1. runda | Kaul Maria Lota (Est) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Lampla Louise (F) (1228) | 0 | 2 | 4 | ||||||||
23.02.20 09:00 |
1. runda | Amiraghyan Ani (Arme) (1055) | 2 | 6 | 2 | 10 | I H2H O | ||||
Rittberger Sabrina (Ger) (1282) | 1 | 2 | 6 | 6 | |||||||
23.02.20 11:00 |
1. runda | Vasilescu Arina Gabriela (Rum) (992) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Gomez Maria (Ekw) | 0 | 0 | 0 | ||||||||
23.02.20 11:00 |
1. runda | Rossi Federica (I) (1029) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Duca Gabriela (Rum) (1110) | 0 | 1 | 4 | ||||||||
23.02.20 11:00 |
1. runda | Vasic Ema (A) (1195) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Blackbeard Keira (Kan) | 0 | 0 | 0 | ||||||||
23.02.20 11:00 |
1. runda | Krasnova Diana (R) | 2 | 6 | 1 | 10 | I H2H O | ||||
Stoilkovska Magdalena (Mac) (1049) | 1 | 4 | 6 | 5 | |||||||
23.02.20 11:00 |
1. runda | Maesfranckx Odile (B) | 2 | 0 | 6 | 11 | I H2H O | ||||
Jocovic Andjela (Serb) (997) | 1 | 6 | 2 | 9 | |||||||
23.02.20 11:00 |
1. runda | Tatarus Gabriela Nicole (Rum) (1131) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Marnellou Maria (Gre) | 0 | 1 | 0 | ||||||||
23.02.20 09:00 |
1. runda | Mukhortova Alina (R) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Dury Mathilde (F) | 0 | 6 (5) | 4 | ||||||||
23.02.20 09:00 |
1. runda | Kolodziejova Miriam (Cz) (933) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Iansitova Svetlana (R) (1228) | 0 | 0 | 2 | ||||||||
23.02.20 09:00 |
1. runda | Bouzo Zanotti Noelia (Hiszp) (876) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Manilova Maria (R) (1223) | 0 | 4 | 2 |