logowanie | rejestracja PARTNERZY: 1x2tip.com | Trefik.com | Tenis Live
Campionati Italiani Assoluti 2020 / Włochy, ceglasta , ATP Campionati Italiani Assoluti 2020 Tenis live kwalifikacje |
|||||||||||
24.06.20 10:00 |
półfinał | Fossa Huergo Nicole (I) (897) | 40.46% | 2 | 6 | 6 | 2.80 | I H2H O | |||
Giovine Claudia (I) (472) | 59.54% | 0 | 2 | 2 | 1.37 | ||||||
24.06.20 12:05 |
półfinał | Brancaccio Nuria (I) (835) | 26.85% | 2 | 6 | 6 | 10 | 3.34 | I H2H O | ||
Di Sarra Federica (I) (440) | 73.15% | 1 | 3 | 7 (4) | 7 | 1.27 | |||||
23.06.20 13:00 |
ćwierćfinał | Di Sarra Federica (I) (440) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Gambogi Sara (I) (758) | 0 | 2 | 3 | ||||||||
23.06.20 14:30 |
ćwierćfinał | Brancaccio Nuria (I) (835) | 2 | 7 | 4 | 12 | I H2H O | ||||
Turati Anna (I) (557) | 1 | 5 | 6 | 10 | |||||||
23.06.20 10:00 |
ćwierćfinał | Fossa Huergo Nicole (I) (897) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Zantedeschi Aurora (I) (729) | 0 | 5 | 3 | ||||||||
23.06.20 11:30 |
ćwierćfinał | Giovine Claudia (I) (472) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Valente Denise (I) | 0 | 2 | 3 | ||||||||
22.06.20 16:20 |
1/8 finału | Turati Anna (I) (557) | 2 | 6 | 3 | 10 | I H2H O | ||||
Prati Federica (I) (793) | 1 | 2 | 6 | 8 | |||||||
22.06.20 15:20 |
1/8 finału | Gambogi Sara (I) (758) | 2 | 6 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Lavino Irene (I) (1063) | 1 | 2 | 7 (2) | 7 | |||||||
22.06.20 15:10 |
1/8 finału | Di Sarra Federica (I) (440) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Serafini Asia (I) | 0 | 4 | 2 | ||||||||
22.06.20 10:00 |
1/8 finału | Giovine Claudia (I) (472) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Chiesa Enola (I) (1225) | 0 | 2 | 1 | ||||||||
22.06.20 10:00 |
1/8 finału | Valente Denise (I) | 2 | 6 | 5 | 10 | I H2H O | ||||
Lombardo Beatrice (I) (1034) | 1 | 4 | 7 | 6 | |||||||
22.06.20 10:00 |
1/8 finału | Fossa Huergo Nicole (I) (897) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Colmegna Martina (I) (474) | 0 | 3 | 6 (4) | ||||||||
22.06.20 10:00 |
1/8 finału | Zantedeschi Aurora (I) (729) | 2 | 3 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Spiteri Dalila (I) (640) | 1 | 6 | 2 | 6 | |||||||
22.06.20 10:00 |
1/8 finału | Brancaccio Nuria (I) (835) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Traversi Costanza (I) (1218) | 0 | 1 | 2 | ||||||||
21.06.20 10:00 |
1. runda | Lavino Irene (I) (1063) | 2 | 6 | 4 | 10 | I H2H O | ||||
Raggi Angelica (I) (935) | 1 | 4 | 6 | 7 | |||||||
21.06.20 10:00 |
1. runda | Prati Federica (I) (793) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Simone Alessandra (I) (1283) | 0 | 1 | 5 | ||||||||
21.06.20 15:00 |
1. runda | Brancaccio Nuria (I) (835) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Paradisi Anna (I) | 0 | 0 | 2 | ||||||||
21.06.20 10:00 |
1. runda | Zantedeschi Aurora (I) (729) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Pinto Giorgia (I) (1218) | 0 | 1 | 0 | ||||||||
21.06.20 10:00 |
1. runda | Fossa Huergo Nicole (I) (897) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Viviani Maria Vittoria (I) (1073) | 0 | 3 | 3 | ||||||||
21.06.20 10:30 |
1. runda | Valente Denise (I) | 2 | 7 | 3 | 10 | I H2H O | ||||
Ricci Beatrice (I) | 1 | 5 | 6 | 5 | |||||||
21.06.20 10:00 |
1. runda | Martinelli Giulia (I) | I H2H O | ||||||||
Chiesa Enola (I) (1225) | |||||||||||
21.06.20 10:30 |
1. runda | Chiesa Enola (I) (1225) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Camerano Elisa Andrea (I) | 0 | 1 | 4 | ||||||||
21.06.20 10:00 |
1. runda | Serafini Asia (I) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Piangerelli Anastasia (I) (1036) | 0 | 5 | 1 |