logowanie | rejestracja PARTNERZY: 1x2tip.com | Trefik.com | Tenis Live
Trnava (II) 2018 / Słowacja, hala , www, LIVE, DRAW, ATP Trnava (II) 2018 Tenis live kwalifikacje |
|||||||||||
05.02.18 11:00 |
1/8 finału | Kuczer Daria (Pl) (1018) | 56.72% | 2 | 6 | 6 | 1.55 | I H2H O | |||
Sedlackova Petra (Cz) | 43.28% | 0 | 1 | 3 | 2.19 | ||||||
05.02.18 11:00 |
1/8 finału | Vankova Katerina (Cz) (757) | 61.11% | 2 | 6 | 6 | 1.04 | I H2H O | |||
Kolb Marina (Ukr) | 38.89% | 0 | 1 | 3 | 6.25 | ||||||
05.02.18 11:00 |
1/8 finału | Kucmova Aneta (Cz) (765) | 52.56% | 2 | 6 | 6 | 1.33 | I H2H O | |||
Laboutkova Aneta (Cz) (1157) | 47.44% | 0 | 1 | 4 | 2.85 | ||||||
05.02.18 11:00 |
1/8 finału | Jaruskova Timea (Svk) | 48.29% | 2 | 6 | 6 | 1.60 | I H2H O | |||
Dudlakova Dagmar (Cz) | 51.71% | 0 | 2 | 1 | 2.09 | ||||||
05.02.18 11:00 |
1/8 finału | Jablonovska Jana (Svk) (855) | 59.35% | 2 | 1 | 6 | 6 | 1.14 | I H2H O | ||
Senkarova Adriana (Svk) | 40.65% | 1 | 6 | 3 | 3 | 4.20 | |||||
05.02.18 11:00 |
1/8 finału | Mendesová Pernilla (Cz) (819) | 55.35% | 2 | 6 | 6 | 1.28 | I H2H O | |||
Zawadzka Joanna (Pl) (1219) | 44.65% | 0 | 2 | 3 | 3.05 | ||||||
05.02.18 11:00 |
1/8 finału | Czarnik Paulina (Pl) (836) | 47.64% | 2 | 6 | 6 | 1.42 | I H2H O | |||
Novotna Karolina (1997) (Cz) | 52.36% | 0 | 1 | 4 | 2.40 | ||||||
05.02.18 11:00 |
1/8 finału | Zajda Magdalena (Pl) | 51.94% | 2 | 6 | 6 | 2.50 | I H2H O | |||
Buzkova Radka (Cz) | 48.06% | 0 | 2 | 4 | 1.41 | ||||||
04.02.18 ?? |
2. runda | Jaruskova Timea (Svk) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Nagy Adrienn (Wegry) (1187) | 0 | 5 | 3 | ||||||||
04.02.18 ?? |
2. runda | Mendesová Pernilla (Cz) (819) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Jankovska Tereza (Cz) | 0 | 1 | 1 | ||||||||
04.02.18 ?? |
2. runda | Zawadzka Joanna (Pl) (1219) | 2 | 4 | 7 | 6 | I H2H O | ||||
Tarajova Romana (Svk) | 1 | 6 | 5 | 2 | |||||||
04.02.18 ?? |
2. runda | Czarnik Paulina (Pl) (836) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Pogribnyak Nataliya (Ukr) (1251) | 0 | 1 | 1 | ||||||||
04.02.18 ?? |
2. runda | Novotna Karolina (1997) (Cz) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Pradova Martina (Cz) (1146) | 0 | 3 | 3 | ||||||||
04.02.18 ?? |
2. runda | Jablonovska Jana (Svk) (855) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Koplova Tereza (Cz) | 0 | 3 | 1 | ||||||||
04.02.18 ?? |
2. runda | Senkarova Adriana (Svk) | 2 | 0 | 7 | 7 | I H2H O | ||||
Gadient Nicole (Szwaj) (1219) | 1 | 6 | 5 | 5 | |||||||
04.02.18 ?? |
2. runda | Buzkova Radka (Cz) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Adler Lou (F) (867) | 0 | 5 | 1 | ||||||||
04.02.18 ?? |
2. runda | Zajda Magdalena (Pl) | 2 | 6 | 5 | 6 | I H2H O | ||||
Kommer Franziska (Ger) (1114) | 1 | 4 | 7 | 1 | |||||||
04.02.18 ?? |
2. runda | Sedlackova Petra (Cz) | 2 | 2 | 6 | 6 | I H2H O | ||||
Januskova Petra (Kan) (920) | 1 | 6 | 1 | 0 | |||||||
04.02.18 ?? |
2. runda | Kuczer Daria (Pl) (1018) | 2 | 6 | 6 | 7 | I H2H O | ||||
Tomanova Nikola (Cz) (1164) | 1 | 7 (1) | 3 | 5 | |||||||
04.02.18 ?? |
2. runda | Dudlakova Dagmar (Cz) | 2 | 6 | 4 | 6 | I H2H O | ||||
Kolb Nadya (Ukr) (798) | 1 | 2 | 6 | 4 | |||||||
04.02.18 ?? |
2. runda | Laboutkova Aneta (Cz) (1157) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Hrabalova Kristyna (Cz) (1179) | 0 | 1 | 2 | ||||||||
04.02.18 ?? |
1. runda | Pogribnyak Nataliya (Ukr) (1251) | 2 | 4 | 6 | 7 | I H2H O | ||||
Szmit Karolina (USA) | 1 | 6 | 2 | 6 (1) | |||||||
04.02.18 ?? |
1. runda | Tarajova Romana (Svk) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Zelnickova Radka (Svk) | 0 | 4 | 6 (2) | ||||||||
04.02.18 ?? |
1. runda | Jankovska Tereza (Cz) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Vlkovska Veronika (Cz) (1208) | 0 | 5 | 4 | ||||||||
04.02.18 ?? |
1. runda | Jaruskova Timea (Svk) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Kudelova Martina (Cz) | 0 | 0 | 1 | ||||||||
04.02.18 ?? |
1. runda | Dudlakova Dagmar (Cz) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Bojovic Jana (Serb) | 0 | 4 | 1 | ||||||||
04.02.18 ?? |
1. runda | Hrabalova Kristyna (Cz) (1179) | 2 | 6 | 5 | 6 | I H2H O | ||||
Koberlingova Veronika (Svk) | 1 | 4 | 7 | 4 | |||||||
04.02.18 ?? |
1. runda | Kuzmova Katarina (2001) (Svk) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Rusyn Iryna (Ukr) | 0 | 3 | 6 (4) | ||||||||
04.02.18 ?? |
1. runda | Kolb Marina (Ukr) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Kostek Jasmina (Pl) | 0 | 0 | 2 | ||||||||
04.02.18 ?? |
1. runda | Pradova Martina (Cz) (1146) | 2 | 7 | 6 | 7 | I H2H O | ||||
Richterova Sarka (Cz) | 1 | 6 (5) | 7 (5) | 6 (5) | |||||||
04.02.18 ?? |
1. runda | Koplova Tereza (Cz) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Trickovic katarina (A) | 0 | 1 | 0 | ||||||||
04.02.18 ?? |
2. runda | Kucmova Aneta (Cz) (765) | 2 | 4 | 6 | 6 | I H2H O | ||||
Kuzmova Katarina (2001) (Svk) | 1 | 6 | 4 | 4 | |||||||
04.02.18 ?? |
2. runda | Kolb Marina (Ukr) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Rusova Alica (Svk) | 0 | 3 | 0 | ||||||||
04.02.18 ?? |
2. runda | Vankova Katerina (Cz) (757) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Pospisilova Denisa (Cz) | 0 | 4 | 4 | ||||||||
04.02.18 00:58 |
1. runda | Tomanova Nikola (Cz) (1164) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Svatikova Laura (Svk) (1095) | 0 | 3 | 4 | ||||||||
04.02.18 ?? |
1. runda | Sedlackova Petra (Cz) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Silka Klara (Pl) | 0 | 6 (1) | 2 | ||||||||
04.02.18 00:58 |
1. runda | Zajda Magdalena (Pl) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Trickovic Jovana (A) | 0 | 4 | 2 | ||||||||
04.02.18 00:58 |
1. runda | Buzkova Radka (Cz) | 2 | 2 | 6 | 7 | I H2H O | ||||
Ramskogler Nadja (A) | 1 | 6 | 1 | 5 | |||||||
04.02.18 00:58 |
1. runda | Senkarova Adriana (Svk) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Chereches Denisa (Rum) | 0 | 0 | 1 | ||||||||
04.02.18 ?? |
1. runda | Pospisilova Denisa (Cz) | 2 | 6 | 6 | 6 | I H2H O | ||||
Surova Viktoria (Svk) | 1 | 7 (4) | 3 | 1 |