logowanie | rejestracja PARTNERZY: 1x2tip.com | Trefik.com | Tenis Live
Heraklion (XI) I 2018 / Grecja, ceglasta , ATP Heraklion (XI) I 2018 Tenis live kwalifikacje |
|||||||||||
05.11.18 08:30 |
1/8 finału | Astakhova Darya (R) | 56.68% | 2 | 6 | 6 | 1.76 | I H2H O | |||
Malesevic Tamara (Serb) | 43.32% | 0 | 2 | 2 | 1.86 | ||||||
05.11.18 08:30 |
1/8 finału | Arkadianou Anna (Gre) (1225) | 52.20% | 2 | 6 | 6 | 1.66 | I H2H O | |||
Nikocevic Sarah (Ger) | 47.80% | 0 | 4 | 4 | 2.01 | ||||||
05.11.18 08:30 |
1/8 finału | Hertel Anna (Pl) | 58.94% | 1 | 2 | 1.23 | I H2H O | ||||
Gemovic Elena (Serb) | 41.06% | 0 | 5 | 3.50 | |||||||
05.11.18 08:30 |
1/8 finału | Guerin Kimmy A. (USA) | 39.16% | 2 | 6 | 5 | 6 | 3.00 | I H2H O | ||
Novac Izabela Gabriela (Rum) (1133) | 60.84% | 1 | 2 | 7 | 4 | 1.31 | |||||
05.11.18 08:30 |
1/8 finału | Bachanek Agata (Pl) | 45.74% | 2 | 6 | 6 | 1.81 | I H2H O | |||
Mataruga Ramona (Aus) | 54.26% | 0 | 2 | 4 | 1.81 | ||||||
05.11.18 08:30 |
1/8 finału | Kuhlman Josie (USA) (1223) | 56.06% | 2 | 7 | 4 | 6 | 1.17 | I H2H O | ||
Rusova Alica (Svk) | 43.94% | 1 | 5 | 6 | 0 | 4.13 | |||||
05.11.18 08:30 |
1/8 finału | Mohamad Shatoo (USA) | 53.18% | 2 | 6 | 4 | 7 | 1.14 | I H2H O | ||
Zarnoveanu Gabriela Aura (Rum) | 46.82% | 1 | 4 | 6 | 5 | 4.50 | |||||
05.11.18 08:30 |
1/8 finału | Greiner Lena (Ger) | 53.26% | 2 | 6 | 6 | 1.36 | I H2H O | |||
Ghinga Anda (Rum) | 46.74% | 0 | 3 | 3 | 2.75 | ||||||
04.11.18 09:00 |
2. runda | Guerin Kimmy A. (USA) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Antoniou Katerina (Hol) | 0 | 0 | 0 | ||||||||
04.11.18 09:00 |
2. runda | Bachanek Agata (Pl) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Vlajic Tina (Szwe) | 0 | 4 | 4 | ||||||||
04.11.18 09:00 |
2. runda | Mataruga Ramona (Aus) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Michalitsch Alina (A) | 0 | 1 | 1 | ||||||||
04.11.18 09:00 |
2. runda | Rusova Alica (Svk) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Zafiropoulou Katerina (Gre) | 0 | 1 | 0 | ||||||||
04.11.18 09:00 |
2. runda | Kuhlman Josie (USA) (1223) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Milenkovic Dejana (Serb) | 0 | 1 | 0 | ||||||||
04.11.18 09:00 |
2. runda | Mohamad Shatoo (USA) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Potrc Moni (Słow) | 0 | 2 | 2 | ||||||||
04.11.18 09:00 |
2. runda | Zarnoveanu Gabriela Aura (Rum) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Schroeder Jonna (Ger) | 0 | 6 (4) | 1 | ||||||||
04.11.18 09:00 |
2. runda | Greiner Lena (Ger) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Vukovic Jovana (Serb) | 0 | 2 | 4 | ||||||||
04.11.18 09:00 |
2. runda | Ghinga Anda (Rum) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Marnellou Maria (Gre) | 0 | 0 | 1 | ||||||||
04.11.18 09:00 |
2. runda | Astakhova Darya (R) | 2 | 6 | 3 | 6 | I H2H O | ||||
Ceschi Gloria (I) | 1 | 2 | 6 | 2 | |||||||
04.11.18 09:00 |
2. runda | Malesevic Tamara (Serb) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Tomazani Magda (Gre) | 0 | 0 | 1 | ||||||||
04.11.18 09:00 |
2. runda | Novac Izabela Gabriela (Rum) (1133) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Spoljaric Anamarija (Chor) | 0 | 4 | 4 | ||||||||
04.11.18 09:00 |
2. runda | Gemovic Elena (Serb) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Sharonova Sofia (R) | 0 | 3 | 3 | ||||||||
04.11.18 09:00 |
2. runda | Hertel Anna (Pl) | 2 | 3 | 7 | 6 | I H2H O | ||||
Sipek Lana (Chor) (1225) | 1 | 6 | 6 (1) | 3 | |||||||
04.11.18 09:00 |
2. runda | Nikocevic Sarah (Ger) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Pichler Selina (A) | 0 | 0 | 2 | ||||||||
04.11.18 09:00 |
2. runda | Arkadianou Anna (Gre) (1225) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Michaud Alizee (F) | 0 | 4 | 3 | ||||||||
03.11.18 08:30 |
1. runda | Bachanek Agata (Pl) | 2 | 6 | 2 | 6 | I H2H O | ||||
Petric Alexandra () | 1 | 4 | 6 | 1 | |||||||
03.11.18 08:30 |
1. runda | Antoniou Katerina (Hol) | 2 | 7 | 7 | I H2H O | |||||
Babic Jovana (Serb) | 0 | 5 | 6 (7) | ||||||||
03.11.18 08:30 |
1. runda | Spoljaric Anamarija (Chor) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Kostaki Eleni (Gre) | 0 | 1 | 2 | ||||||||
03.11.18 08:30 |
1. runda | Gemovic Elena (Serb) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Onita Paula Mihaela (Rum) | 0 | 3 | 3 | ||||||||
03.11.18 08:30 |
1. runda | Hertel Anna (Pl) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Krtenova Sonja (Cz) | 0 | 1 | 3 | ||||||||
03.11.18 08:30 |
1. runda | Nikocevic Sarah (Ger) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Dukic Katarina (Serb) | 0 | 1 | 0 | ||||||||
03.11.18 08:30 |
1. runda | Mataruga Ramona (Aus) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Vasileiadi Maria (Gre) | 0 | 0 | 0 | ||||||||
03.11.18 11:00 |
1. runda | Rusova Alica (Svk) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Negoita Maria Victoria (Rum) | 0 | 4 | 6 (3) | ||||||||
03.11.18 11:00 |
1. runda | Milenkovic Dejana (Serb) | 2 | 5 | 7 | 6 | I H2H O | ||||
Savescu Iulia (Rum) | 1 | 7 | 5 | 3 | |||||||
03.11.18 11:00 |
1. runda | Mohamad Shatoo (USA) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Kontolaimaki Maria (Gre) | 0 | 1 | 1 | ||||||||
03.11.18 11:00 |
1. runda | Schroeder Jonna (Ger) | 2 | 6 | 3 | 6 | I H2H O | ||||
Walzl Sophie (I) | 1 | 2 | 6 | 4 | |||||||
03.11.18 11:00 |
1. runda | Greiner Lena (Ger) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Kaiser Lara (A) | 0 | 2 | 2 | ||||||||
03.11.18 11:00 |
1. runda | Ghinga Anda (Rum) | 2 | 6 | 4 | 6 | I H2H O | ||||
Radocaj Leonora (Aus) | 1 | 3 | 6 | 2 | |||||||
03.11.18 11:00 |
1. runda | Astakhova Darya (R) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Mitsou Kyriaki (Gre) | 0 | 0 | 1 | ||||||||
03.11.18 11:00 |
1. runda | Malesevic Tamara (Serb) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Moccia Carlotta (I) | 0 | 6 (4) | 2 | ||||||||
03.11.18 08:30 |
1. runda | Michaud Alizee (F) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Lausecker Lisa Marie (A) | 0 | 0 | 1 |