logowanie | rejestracja PARTNERZY: 1x2tip.com | Trefik.com | Tenis Live
Seville 2019 / Hiszpania, ceglasta , ATP Seville 2019 Tenis live kwalifikacje |
|||||||||||
14.10.19 13:25 |
1/8 finału | Mintegi Del Olmo Ane (Hiszp) (765) | 42.20% | 2 | 6 | 6 | 2.58 | I H2H O | |||
Steur Julyette (Ger) (423) | 57.80% | 0 | 0 | 2 | 1.41 | ||||||
14.10.19 11:30 |
1/8 finału | Bucsa Cristina (Hiszp) (204) | 55.70% | 2 | 6 | 7 | 1.13 | I H2H O | |||
Cortez Llorca Lucia (Hiszp) (647) | 44.30% | 0 | 2 | 5 | 4.20 | ||||||
14.10.19 11:30 |
1/8 finału | Gamiz Andrea (Wen) (462) | 36.36% | 2 | 6 | 1 | 10 | 2.11 | I H2H O | ||
Burillo Escorihuela Irene (Hiszp) (350) | 63.64% | 1 | 2 | 6 | 4 | 1.62 | |||||
14.10.19 11:40 |
1/8 finału | Carreras Amanda (GB) (356) | 62.75% | 2 | 6 | 6 | 1.70 | I H2H O | |||
Vicens Mas Rosa (Hiszp) (444) | 37.25% | 0 | 2 | 3 | 1.95 | ||||||
14.10.19 13:30 |
1/8 finału | Ferrando Cristiana (I) (362) | 54.62% | 2 | 7 | 6 | 1.70 | I H2H O | |||
Gutierrez Carrasco Maria (Hiszp) (668) | 45.38% | 0 | 6 (0) | 3 | 1.93 | ||||||
14.10.19 13:40 |
1/8 finału | Craciun Georgia Andreea (Rum) (365) | 66.67% | 2 | 7 | 6 | 1.29 | I H2H O | |||
Lohoff Julia (Ger) (814) | 33.33% | 0 | 6 (4) | 4 | 3.10 | ||||||
13.10.19 14:30 |
2. runda | Gamiz Andrea (Wen) (462) | 2 | 6 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Pellicano Helene (Malta) (1037) | 1 | 1 | 7 (2) | 4 | |||||||
13.10.19 16:00 |
2. runda | Carreras Amanda (GB) (356) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Fita Boluda Angela (Hiszp) (712) | 0 | 2 | 1 | ||||||||
13.10.19 14:30 |
2. runda | Vicens Mas Rosa (Hiszp) (444) | 2 | 6 | 4 | 10 | I H2H O | ||||
Cervino Ruiz Celia (Hiszp) (1213) | 1 | 2 | 6 | 6 | |||||||
13.10.19 16:00 |
2. runda | Ferrando Cristiana (I) (362) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Lopez Alcaraz Esther (Hiszp) | 0 | 0 | 4 | ||||||||
13.10.19 16:00 |
2. runda | Gutierrez Carrasco Maria (Hiszp) (668) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Arias Manjon Paula (Hiszp) (765) | 0 | 6 (5) | 1 | ||||||||
13.10.19 16:00 |
2. runda | Craciun Georgia Andreea (Rum) (365) | 2 | 2 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Cavalle-Reimers Ivonne (Hiszp) (607) | 1 | 6 | 3 | 8 | |||||||
13.10.19 16:00 |
2. runda | Lohoff Julia (Ger) (814) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Murta Ines (Port) (650) | 0 | 3 | 1 | ||||||||
13.10.19 14:30 |
2. runda | Mintegi Del Olmo Ane (Hiszp) (765) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Chiesa Deborah (I) (381) | 0 | 5 | 1 | ||||||||
13.10.19 16:00 |
2. runda | Steur Julyette (Ger) (423) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Bouzo Zanotti Noelia (Hiszp) (947) | 0 | 1 | 2 | ||||||||
13.10.19 14:30 |
2. runda | Burillo Escorihuela Irene (Hiszp) (350) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Zeballos Melgar Noelia (Bol) (683) | 0 | 0 | 2 | ||||||||
13.10.19 14:30 |
2. runda | Cortez Llorca Lucia (Hiszp) (647) | 2 | 6 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Payola Julia (Hiszp) (446) | 1 | 2 | 7 (0) | 5 | |||||||
13.10.19 10:00 |
1. runda | Cortez Llorca Lucia (Hiszp) (647) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Rey Garcia Alba (Hiszp) (1186) | 0 | 3 | 4 | ||||||||
13.10.19 10:00 |
1. runda | Zeballos Melgar Noelia (Bol) (683) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Suresh Anjana (Kan) | 0 | 1 | 2 | ||||||||
13.10.19 10:00 |
1. runda | Pellicano Helene (Malta) (1037) | 2 | 5 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Santos Sanchez Lucia (Hiszp) | 1 | 7 | 2 | 2 | |||||||
13.10.19 13:00 |
1. runda | Fita Boluda Angela (Hiszp) (712) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Silva Alexandra (Port) | 0 | 0 | 2 | ||||||||
13.10.19 10:00 |
1. runda | Cervino Ruiz Celia (Hiszp) (1213) | 2 | 4 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Shalimova Ekaterina (R) (700) | 1 | 6 | 1 | 6 | |||||||
13.10.19 12:30 |
1. runda | Lopez Alcaraz Esther (Hiszp) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Lohan Sinead (Irl) (780) | 0 | 2 | 3 | ||||||||
13.10.19 12:30 |
1. runda | Arias Manjon Paula (Hiszp) (765) | 1 | 6 | 2 | I H2H O | |||||
Steur Joelle Lilly Sophie (Ger) | 0 | 4 | 1 | ||||||||
13.10.19 12:30 |
1. runda | Gutierrez Carrasco Maria (Hiszp) (668) | 2 | 2 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Carrillo Marin Alba (Hiszp) (501) | 1 | 6 | 3 | 7 | |||||||
13.10.19 12:30 |
1. runda | Cavalle-Reimers Ivonne (Hiszp) (607) | 1 | 4 | I H2H O | ||||||
Ibbou Ines (Alg) (606) | 0 | 1 | |||||||||
13.10.19 10:00 |
1. runda | Lohoff Julia (Ger) (814) | 2 | 2 | 7 | 10 | I H2H O | ||||
Lairon Navarro Gemma (Hiszp) (861) | 1 | 6 | 5 | 8 | |||||||
13.10.19 10:00 |
1. runda | Murta Ines (Port) (650) | 2 | 3 | 6 | 11 | I H2H O | ||||
Rosatello Camilla (I) (464) | 1 | 6 | 0 | 9 | |||||||
13.10.19 10:00 |
1. runda | Mintegi Del Olmo Ane (Hiszp) (765) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Lopez Martinez Maria Dolores (Hiszp) | 0 | 2 | 1 | ||||||||
13.10.19 13:00 |
1. runda | Bouzo Zanotti Noelia (Hiszp) (947) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Negre Sanchez Gemma (Hiszp) | 0 | 1 | 5 | ||||||||
13.10.19 14:30 |
2. runda | Bucsa Cristina (Hiszp) (204) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Horackova Gabriela (Cz) (667) | 0 | 1 | 5 | ||||||||
13.10.19 10:00 |
1. runda | Horackova Gabriela (Cz) (667) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Sanchez Emma (Hiszp) | 0 | 0 | 0 |