niezalogowany | logowanie | rejestracja    PARTNERZY: 1x2tip.com | Trefik.com | Tenis Live

Kreczowali w meczu

data gracz (zawodnik) przy stanie meczu podczas turnieju przyczyna kreczu
przewidywany powrót
31.10.20 Kostyuk Marta (-») w/o Tyler ??
??
31.10.20 Anderson Kevin (-») 4-6, 1-4 Wien ??
??
31.10.20 Van De Zandschulp Botic (-») w/o Hamburg (XI) I ??
??
31.10.20 Bellis Catherine Cartan (-») w/o Tyler ??
??
31.10.20 Fancutt Thomas John (-») 3-6, 0-0 AUS UTR Pro Tennis Series (exh.) ??
??
31.10.20 Dalla Valle Enrico (-») 6 (1)-7, 3-4 Parma I ??
??
30.10.20 Arruabarrena-Vecino Lara (-») w/o Tyler ??
??
30.10.20 Laurent Yanais (-») 3-6, 0-3 Monastir (XI) I ??
??
30.10.20 Erlich Jonathan (-») w/o Nur-Sultan (X) ??
??
30.10.20 Goransson Andre (-») w/o Hamburg (XI) I ??
??
30.10.20 Garland Joanna (-») 4-6, 1-2 Sharm El Sheikh VIII ??
??
30.10.20 Diez Steven (-») w/o Marbella ??
??
29.10.20 Sanchez Izquierdo Nikolas (-») 1-6, 2-5 Vale do Lobo (X) ??
??
29.10.20 Bogdan Elena (-») 3-5 Sharm El Sheikh VIII ??
??
29.10.20 Katic Vlada (-») 6 (5)-7, 3-5 Pazardzhik ??
??
29.10.20 Martin Andrej (-») w/o Marbella ??
??
29.10.20 Added Dan (-») 4-6, 0-0 Heraklion (XI) ??
??
29.10.20 Dunne Katy (-») 5-7, 5-2 Lousada ??
??
29.10.20 Krstin Pedja (-») w/o Marbella ??
??
29.10.20 Gaston Hugo (-») w/o Hamburg (XI) I ??
??
29.10.20 Sinner Jannik (-») 1-2 Wien ??
??
29.10.20 Brancaccio Raul (-») 6 (5)-7, 0-2 Vale do Lobo (X) ??
??
29.10.20 Ram Rajeev (-») w/o Wien ??
??
29.10.20 Added Dan (-») 1-6, 1-2 Heraklion (XI) ??
??
29.10.20 Arshinkova Petia (-») w/o Pazardzhik ??
??
29.10.20 Bronzetti Lucia (-») w/o Lousada ??
??
28.10.20 Altmaier Daniel (-») 4-6, 2-3 Hamburg (XI) I ??
??
28.10.20 Cacic Nikola (-») 3-6, 5-4 Nur-Sultan (X) ??
??
28.10.20 Boulter Katie (-») 4-3 Sharm El Sheikh VIII ??
??
28.10.20 Jaziri Malek (-») w/o Marbella ??
??
28.10.20 Sewing Sofia (-») 2-6, 7-5, 2-5 Sharm El Sheikh VIII ??
??
28.10.20 Bellier Antoine (-») w/o Sarreguemines ??
??
27.10.20 Kurteva Rosina (-») w/o Pazardzhik ??
??
27.10.20 Ferrari Francesco (-») 2-5 Heraklion (XI) ??
??
27.10.20 Schoolkate Tristan (-») 1-4 AUS UTR Pro Tennis Series (exh.) ??
??
27.10.20 Ritschard Alexander (-») 4-6, 4-5 Vale do Lobo (X) ??
??
27.10.20 Bedene Aljaz (-») 3-6, 5-4 Wien ??
??
27.10.20 Osorio Serrano Maria Camila (-») w/o Tyler ??
??
27.10.20 Bouzas Maneiro Jessica (-») w/o Platja D'Aro ??
??
27.10.20 Ureke Anna (-») 0-4 Monastir VI ??
??
26.10.20 Robredo Tommy (-») 0-6, 0-3 Marbella ??
??
26.10.20 Ponchet Jessika (-») 6-5 Istanbul (X) ??
??
26.10.20 Monfils Gael (-») 1-6, 0-2 Wien ??
??
26.10.20 Crnokrak Alexander (-») 2-5 AUS UTR Pro Tennis Series (exh.) ??
??
26.10.20 Nagal Sumit (-») 5-7, 1-4 Hamburg (XI) I ??
??
25.10.20 Istomin Denis (-») 4-6, 4-4 Nur-Sultan (X) ??
??
25.10.20 Ayeni Alafia (-») 4-6, 0-3 Sarreguemines ??
??
25.10.20 Dart Harriet (-») w/o Reims (X) ??
??
25.10.20 Kostyuk Marta (-») 4-6, 7 (4)-6, 0-0 Macon (X) ??
??
25.10.20 Penne Emma (-») 0-1 Heraklion (XI) ??
??
| następny »»
© COPYRIGHT TenisInfo.pl | Regulamin | Linki | Zapomniałem hasła | Mapa stron | Kontakt
18+