logowanie | rejestracja    PARTNERZY: 1x2tip.com | Trefik.com | Tenis Live

Typy typera knote


miesiąc:   typer:

nawierzchnia / puchar

hala ceglasta trawa betonowa / puchar

Pula nagród

mniej niż 250 tys. USD więcej niż 250 tys. USD

Turniej główny / kwalifikacje

główny kwalifikacje

Rundy

1. runda 2. runda 3. runda 1/8 finału ćwierćfinał półfinał finał

zaznacz wszystkie kryteria »

To add a tipster to my PRO tipsters, click on icon near selected tipster.
knote


To display active tips , you must be logged in and you must have an active PRO membership - logowanie | rejestracja | PRO info

Mecze

21.01.22
11:00
21.01.22,01:44
??? ??? ??
???
21.01.22
10:30
21.01.22,01:45
??? ??? ??
???
21.01.22
09:30
21.01.22,01:43
??? ??? ??
???
21.01.22
09:30
21.01.22,01:45
??? ??? ??
???
21.01.22
03:00
21.01.22,01:44
??? ??? ??
???
20.01.22
17:46
20.01.22,04:50
Dellien Hugo (Bol) (114) 2 6 6 Dellien Hugo (Bol)
wygra (1.03)
+ 0.03 ITO
Kirchheimer Strong (USA) (537) 0 0 1
20.01.22
15:00
18.01.22,10:55
Portillo Ramirez Maria Jose (Mek) (517) 2 6 6 Portillo Ramirez Maria Jose (Mek)
wygra (1.03)
+ 0.03 ITO
Vyrlan Esther (USA) 0 3 3
20.01.22
12:25
20.01.22,04:50
Sinner Jannik (I) (10) 3 6 6 6 Sinner Jannik (I)
wygra (1.07)
+ 0.07 ITO
Johnson Steve (USA) (104) 0 2 4 3
20.01.22
10:30
20.01.22,04:50
Hemery Calvin (F) (370) 2 6 6 Hemery Calvin (F)
wygra (1.11)
+ 0.11 ITO
Bourgois Cesar (F) (1990) 0 3 3
20.01.22
09:00
20.01.22,04:50
Bonadio Riccardo (I) (304) 1 6 3 Bonadio Riccardo (I)
wygra (1.05)
+ 0.05 ITO
Jotovski Tomislav (Mac) (1259) 0 1 1
20.01.22
09:00
20.01.22,04:51
Michalski Daniel (Pl) (422) 2 6 7 Michalski Daniel (Pl)
wygra (1.05)
+ 0.05 ITO
Jones Maximus (Tajla) (1617) 0 2 5
19.01.22
18:00
18.01.22,10:55
Behulova Bianca (Svk) (1367) 2 7 6 Behulova Bianca (Svk)
wygra (1.03)
+ 0.03 ITO
Younes Kristin (Izrael) (1392) 0 5 1
19.01.22
10:45
19.01.22,08:25
Zverev Alexander (Ger) (3) 3 6 6 6 Zverev Alexander (Ger)
wygra (1.05)
+ 0.05 ITO
Millman John (Aus) (89) 0 4 4 0
19.01.22
10:30
19.01.22,08:26
Shimabukuro Sho (Jap) (556) 2 6 6 Shimabukuro Sho (Jap)
wygra (1.03)
+ 0.03 ITO
Butulija Boris (Serb) (1116) 0 3 2
19.01.22
10:30
19.01.22,08:26
Echargui Moez (Tun) (559) 2 6 6 Echargui Moez (Tun)
wygra (1.07)
+ 0.07 ITO
Frantzen Constantin (Ger) (1657) 0 2 2
19.01.22
09:00
19.01.22,08:26
Bonadio Riccardo (I) (304) 2 7 6 Bonadio Riccardo (I)
wygra (1.05)
+ 0.05 ITO
Sakellaridis Stefanos (Gre) (1468) 0 5 2
19.01.22
09:00
19.01.22,08:26
Michalski Daniel (Pl) (422) 2 6 6 Michalski Daniel (Pl)
wygra (1.02)
+ 0.02 ITO
El Sallaly Akram (Egip) (2123) 0 3 1
18.01.22
19:00
18.01.22,10:54
Markes Colin (USA) (1086) 2 6 6 Markes Colin (USA)
wygra (1.03)
+ 0.03 ITO
Benzal Alia Ignacio (Hiszp) (1680) 0 1 3
18.01.22
13:00
18.01.22,10:55
Uchijima Moyuka (Jap) (353) 2 6 6 Uchijima Moyuka (Jap)
wygra (1.03)
+ 0.03 ITO
Munhoz Juliana (Braz) 0 2 1
18.01.22
11:30
18.01.22,10:55
Monnet Carole (F) (311) 2 6 6 Monnet Carole (F)
wygra (1.05)
+ 0.05 ITO
Milovanovic Elena (Serb) (817) 0 3 2
17.01.22
11:30
17.01.22,09:54
Scilipoti Sebastianna (Szwaj) (572) 2 7 6 Scilipoti Sebastianna (Szwaj)
wygra (1.04)
+ 0.04 ITO
Koussenkova Valeria (Hiszp) (1180) 0 5 4
17.01.22
11:03
17.01.22,09:55
Kolar Nastja (Słow) (551) 2 6 6 Kolar Nastja (Słow)
wygra (1.11)
+ 0.11 ITO
Schalekamp Sanne (Hol) 0 2 0
17.01.22
10:40
17.01.22,09:54
Agureeva Ksenia (R) 2 6 6 Agureeva Ksenia (R)
wygra (1.04)
+ 0.04 ITO
Yakimakho Alisa (Biał.) 0 1 0
17.01.22
10:00
17.01.22,09:54
Ostlund Fanny (Szwe) (514) 2 6 3 10 Ostlund Fanny (Szwe)
wygra (1.08)
+ 0.08 ITO
Glanzer Daniela (A) (1535) 1 1 6 5
17.01.22
09:55
17.01.22,09:54
Khvatova Alina (R) 1 Khvatova Alina (R)
wygra (1.04)
anu. ITO
Artemova Irina (R) 0
16.01.22
16:30
16.01.22,13:44
Daley Danielle (GB) 2 6 7 Stresnakova Katarina (Svk)
wygra (1.05)
-1 ITO
Stresnakova Katarina (Svk) (1179) 0 2 5
16.01.22
16:25
16.01.22,13:44
Forejtek Jonas (Cz) (307) 2 6 6 Forejtek Jonas (Cz)
wygra (1.01)
+ 0.01 ITO
Caniato Carlo Alberto (I) 0 4 0
16.01.22
15:20
16.01.22,13:44
Rosol Lukas (Cz) (273) 2 6 6 Rosol Lukas (Cz)
wygra (1.03)
+ 0.03 ITO
Angelini Lorenzo (I) 0 1 0
16.01.22
15:00
16.01.22,13:44
Matusevich Anton (GB) (460) 2 6 6 Matusevich Anton (GB)
wygra (1.03)
+ 0.03 ITO
Fox David (GB) (1222) 0 2 1
15.01.22
22:35
15.01.22,10:09
Zacarias Marcela (Mek) (269) 2 6 6 Zacarias Marcela (Mek)
wygra (1.05)
+ 0.05 ITO
Jacobs Alexia (Kan) 0 4 0
15.01.22
15:00
15.01.22,10:10
Nidunjianzan Top () 2 6 6 Stodder Timo (Ger)
wygra (1.10)
-1 ITO
Stodder Timo (Ger) (650) 0 3 2
15.01.22
15:00
15.01.22,10:10
Rybakov Alex (USA) (360) 2 6 6 Rybakov Alex (USA)
wygra (1.06)
+ 0.06 ITO
Moreno Alejandro (1990) (Mek) 0 0 3
14.01.22
13:00
13.01.22,08:38
Shimabukuro Sho (Jap) (546) 2 6 6 Shimabukuro Sho (Jap)
wygra (1.04)
+ 0.04 ITO
Bagnolini Daniel (I) 0 4 4
14.01.22
12:30
14.01.22,05:01
Sebov Katherine (Kan) (350) 2 6 6 Sebov Katherine (Kan)
wygra (1.04)
+ 0.04 ITO
Chehoudi Diana (Hol) (1238) 0 1 2
14.01.22
12:00
14.01.22,05:00
Added Dan (F) (403) 2 6 4 6 Added Dan (F)
wygra (1.08)
+ 0.08 ITO
Jans Jarno (Hol) (1882) 1 1 6 3
14.01.22
10:00
14.01.22,05:01
Snitari Ilya (Moł.) (928) Snitari Ilya (Moł.)
wygra (1.03)
?? ITO
Roberts Simon (GB) (1669)
14.01.22
09:05
14.01.22,05:00
Picchione Andrea (I) (838) 2 6 6 Picchione Andrea (I)
wygra (1.03)
+ 0.03 ITO
Ozdemir S Mert (Tur) 0 4 0
14.01.22
07:00
14.01.22,05:01
Gutierrez Oscar Jose (Braz) (467) 2 6 6 Gutierrez Oscar Jose (Braz)
wygra (1.02)
+ 0.02 ITO
Nickels Christophe (Lux) (1583) 0 0 2
13.01.22
16:05
13.01.22,08:38
Marcondes Igor (Braz) (326) 2 6 6 Marcondes Igor (Braz)
wygra (1.02)
+ 0.02 ITO
De Lima Matheus Amorim (Braz) 0 0 1
13.01.22
12:30
13.01.22,08:39
Huang Tsung-Hao (Tajw) (1006) 2 7 6 Roncalli Simone (I)
wygra (1.04)
-1 ITO
Roncalli Simone (I) (579) 0 6 (7) 1
13.01.22
09:30
13.01.22,08:39
Lavagno Edoardo (I) (539) 2 6 1 6 Lavagno Edoardo (I)
wygra (1.03)
+ 0.03 ITO
Liu Hanyi (Chiny) (1758) 1 3 6 2
13.01.22
09:30
13.01.22,08:39
Madarasz Gergely (Wegry) (576) 2 7 6 Madarasz Gergely (Wegry)
wygra (1.03)
+ 0.03 ITO
Jones Maximus (Tajla) (1586) 0 5 4
12.01.22
16:45
11.01.22,07:18
Barroso Campos Alberto (Hiszp) /
Lopez Morillo Imanol (Hiszp)
2 6 6 Barroso Campos Alberto (Hiszp) /
Lopez Morillo Imanol (Hiszp)
wygrają (1.05)
+ 0.05 ITO
Bonnaud Arthur (F) /
Gravereau Paul (F)
0 2 2
12.01.22
15:30
12.01.22,12:29
Lapalu Valentin (F) (1374) 2 6 6 Lapalu Valentin (F)
wygra (1.04)
+ 0.04 ITO
Oueslati Mohamed Amin (Tun) 0 3 1
12.01.22
15:25
12.01.22,12:29
Blanchet Ugo (F) (640) 2 7 6 Blanchet Ugo (F)
wygra (1.07)
+ 0.07 ITO
Goldsteiner Peter (A) (1046) 0 5 3
12.01.22
14:00
12.01.22,12:28
Weir Phoenix (GB) 2 6 6 Matusevich Anton (GB)
wygra (1.04)
-1 ITO
Matusevich Anton (GB) (460) 0 3 4
12.01.22
14:00
12.01.22,12:29
Sigsgaard Christian (Dan) (907) 2 6 6 Sigsgaard Christian (Dan)
wygra (1.07)
+ 0.07 ITO
Sakellaridis Stefanos (Gre) (1377) 0 3 1
12.01.22
13:35
12.01.22,12:29
Denolly Corentin (F) (452) 2 6 6 Denolly Corentin (F)
wygra (1.02)
+ 0.02 ITO
Raquillet Leo (F) 0 4 3
12.01.22
11:00
11.01.22,07:16
Vacherot Valentin (Mon) (570) 2 6 6 Vacherot Valentin (Mon)
wygra (1.03)
+ 0.03 ITO
Abderrahman Wissam (Tun) (1398) 0 1 2
11.01.22
15:25
11.01.22,07:16
Royer Valentin (F) (551) 2 6 6 Royer Valentin (F)
wygra (1.04)
+ 0.04 ITO
Serra Sanchez Nacho (Hiszp) 0 2 0
11.01.22
14:25
11.01.22,07:17
Wilson Emma (GB) 2 7 6 Kulikova Anastasia (Fin)
wygra (1.04)
-1 ITO
Kulikova Anastasia (Fin) (237) 0 6 (3) 0
11.01.22
13:55
11.01.22,07:16
Cox Daniel (GB) (884) 2 6 6 Cox Daniel (GB)
wygra (1.04)
+ 0.04 ITO
Kivanda Sizya Ernest (GB) (1851) 0 4 4
09.01.22
17:30
09.01.22,09:20
Davis Francesca () 2 4 6 10 Davis Francesca ()
wygra (1.02)
+ 0.02 ITO
Ristic-North Regina (GB) 1 6 3 2
09.01.22
16:15
09.01.22,09:19
Carou Ignacio (Urug) (775) 1 Carou Ignacio (Urug)
wygra (1.03)
anu. ITO
Almeida Gustavo (Braz) 0
09.01.22
15:40
09.01.22,09:20
Arnaldi Matteo (I) (363) 2 7 6 Arnaldi Matteo (I)
wygra (1.02)
+ 0.02 ITO
Angelini Lorenzo (I) 0 5 4
09.01.22
11:00
09.01.22,09:20
Fancutt Thomas John (Aus) (663) Ymer Mikael (Szwe)
wygra (1.03)
?? ITO
Ymer Mikael (Szwe) (94)
09.01.22
09:40
09.01.22,09:19
Nadal Rafael (Hiszp) (6) 2 7 6 Nadal Rafael (Hiszp)
wygra (1.15)
+ 0.15 ITO
Cressy Maxime (USA) (112) 0 6 (6) 3
08.01.22
17:39
08.01.22,13:07
Kotzen Alexander (USA) (929) 2 6 6 Kotzen Alexander (USA)
wygra (1.06)
+ 0.06 ITO
Velasquez Juan David () 0 1 3
08.01.22
12:00
08.01.22,08:03
Sakellaridi Sapfo (Gre) (592) 2 6 6 Sakellaridi Sapfo (Gre)
wygra (1.10)
+ 0.1 ITO
Ureke Anna (R) (804) 0 1 2
08.01.22
11:50
08.01.22,08:02
Nadal Rafael (Hiszp) (6) 2 6 7 Nadal Rafael (Hiszp)
wygra (1.22)
+ 0.22 ITO
Ruusuvuori Emil (Fin) (95) 0 4 5
08.01.22
09:35
08.01.22,08:04
Barty Ashleigh (Aus) (1) 2 6 6 Barty Ashleigh (Aus)
wygra (1.57)
+ 0.57 ITO
Swiatek Iga (Pl) (9) 0 2 4
08.01.22
09:00
08.01.22,08:03
Kudermetova Veronika (R) (31) 1 Osaka Naomi (Jap)
wygra (1.22)
anu. ITO
Osaka Naomi (Jap) (13) 0
07.01.22
12:03
07.01.22,09:44
Osaka Naomi (Jap) (13) 2 6 7 Osaka Naomi (Jap)
wygra (1.12)
+ 0.12 ITO
Petkovic Andrea (Ger) (75) 0 1 5
07.01.22
11:00
07.01.22,09:43
Dougaz Aziz (Tun) (342) 2 6 7 Dougaz Aziz (Tun)
wygra (1.13)
+ 0.13 ITO
Ivanov Vladislav (R) (1321) 0 4 5
06.01.22
11:00
06.01.22,06:00
Lock Benjamin (Zim) (498) 2 6 6 Lock Benjamin (Zim)
wygra (1.04)
+ 0.04 ITO
Favero Lorenzo (I) 0 4 4
06.01.22
10:55
06.01.22,06:01
Tkacheva Mariia (R) (807) 2 2 7 7 Tkacheva Mariia (R)
wygra (1.02)
+ 0.02 ITO
Khalil Farah (Egip) (1587) 1 6 5 5
06.01.22
10:30
06.01.22,06:01
Tran Lian (Hol) (872) 1 6 1 Tran Lian (Hol)
wygra (1.04)
+ 0.04 ITO
Peckl Kerstin (A) (1215) 0 0 0
06.01.22
10:15
06.01.22,06:01
Nefedova Anastasia (1999) (USA) (577) 2 6 6 Nefedova Anastasia (1999) (USA)
wygra (1.04)
+ 0.04 ITO
Sherif Dalia (Egip) 0 2 3
06.01.22
09:00
06.01.22,06:00
Lavagno Edoardo (I) (537) 2 6 6 Lavagno Edoardo (I)
wygra (1.04)
+ 0.04 ITO
Bachmaier Philip (A) (1293) 0 2 0
06.01.22
06:45
05.01.22,01:01
Serdarusic Nino (Chor) /
Van Rijthoven Tim (Hol)
2 7 6 Serdarusic Nino (Chor) /
Van Rijthoven Tim (Hol)
wygrają (1.03)
+ 0.03 ITO
Charlton Joshua (Aus) /
Fitzgerald Patrick (Aus)
0 6 (8) 4
05.01.22
16:55
05.01.22,01:01
Cottino Sandro (F) /
Wallart Enzo (F)
2 6 6 Cottino Sandro (F) /
Wallart Enzo (F)
wygrają (1.04)
+ 0.04 ITO
Nadal Vives Toni (Hiszp) /
Trouve Nathan (F)
0 2 3
05.01.22
11:00
05.01.22,01:01
Halep Simona (Rum) (20) 2 6 6 Halep Simona (Rum)
wygra (1.09)
+ 0.09 ITO
Aiava Destanee (Aus) (316) 0 4 2
05.01.22
09:00
05.01.22,01:00
Mansouri Skander (Tun) (451) 2 6 7 Mansouri Skander (Tun)
wygra (1.02)
+ 0.02 ITO
Alimli Mikail (F) (1693) 0 4 6 (2)
05.01.22
06:30
05.01.22,01:02
Grammatikopoulou Valentini (Gre) /
Zakharova Anastasia (R)
2 6 6 Grammatikopoulou Valentini (Gre) /
Zakharova Anastasia (R)
wygrają (1.02)
+ 0.02 ITO
Board Jessica (Aus) /
Dunbar Eliza (Aus)
0 0 2
04.01.22
16:30
04.01.22,06:48
Wallart Enzo (F) (1010) 2 6 6 Wallart Enzo (F)
wygra (1.03)
+ 0.03 ITO
Gazivoda Milo () 0 1 2
04.01.22
14:30
04.01.22,06:49
Mansouri Skander (Tun) /
Ouakaa Aziz (Tun)
2 6 6 Mansouri Skander (Tun) /
Ouakaa Aziz (Tun)
wygrają (1.05)
+ 0.05 ITO
Djurovic Blazo N (Aus) /
Searant Rhys (Aus)
0 2 2
04.01.22
14:00
04.01.22,06:48
Diaz Acosta Facundo (Arg) (338) 2 7 6 Diaz Acosta Facundo (Arg)
wygra (1.09)
+ 0.09 ITO
Midon Lautaro (Arg) (1546) 0 5 3
04.01.22
13:55
04.01.22,06:49
Monnet Carole (F) (308) 2 6 6 Monnet Carole (F)
wygra (1.03)
+ 0.03 ITO
Chehoudi Diana (Hol) (1273) 0 2 0
04.01.22
07:30
04.01.22,06:49
Contreras Gomez Fernanda (Mek) /
Parks Alycia (USA)
2 6 6 Avanesyan Elina (R) /
Hatouka Yuliya (Biał.)
wygrają (1.02)
anu. ITO
Avanesyan Elina (R) /
Hatouka Yuliya (Biał.)
0 2 4
03.01.22
18:20
03.01.22,10:53
Burruchaga Roman Andres (Arg) (577) 2 6 7 Burruchaga Roman Andres (Arg)
wygra (1.01)
+ 0.01 ITO
La Serna Juan Manuel (Arg) 0 1 6 (5)
03.01.22
11:30
03.01.22,10:53
Costache Silvia Maria (Rum) 1 Costache Silvia Maria (Rum)
wygra (1.04)
anu. ITO
Uzhylovska Kate (Ukr) 0
03.01.22
11:30
03.01.22,10:52
Ganz Fiona (Szwaj) (751) 2 6 6 Ganz Fiona (Szwaj)
wygra (1.05)
+ 0.05 ITO
Kuparev Anastasiya (Ger) 0 1 0
03.01.22
11:30
03.01.22,10:54
Avdeeva Julia (R) (558) 2 6 4 10 Avdeeva Julia (R)
wygra (1.01)
+ 0.01 ITO
Boehner Laura (Ger) 1 4 6 8
02.01.22
16:20
02.01.22,05:15
Lazarov Alexandar (Bułg.) (405) 2 6 6 Lazarov Alexandar (Bułg.)
wygra (1.01)
+ 0.01 ITO
Carpano Cesare (I) 0 1 1
02.01.22
12:55
02.01.22,05:15
Vrbensky Michael (Cz) (372) 2 6 6 Vrbensky Michael (Cz)
wygra (1.01)
+ 0.01 ITO
Buscaglione Pietro (I) 0 1 1
02.01.22
08:15
02.01.22,05:15
Gerasimov Egor (Biał.) (113) 2 6 6 Gerasimov Egor (Biał.)
wygra (1.01)
+ 0.01 ITO
Lamchinniah Henry (Aus) 0 0 1
01.01.22
15:05
01.01.22,00:44
Gimbrere Jasmijn (Hol) /
Rioux Lisa-Marie (Jap)
2 6 6 Gimbrere Jasmijn (Hol) /
Rioux Lisa-Marie (Jap)
wygrają (1.04)
+ 0.04 ITO
Fouad Hala (Egip) /
Sherif Dalia (Egip)
0 2 1
01.01.22
09:10
01.01.22,00:45
Ruud Casper (Nor) (8) 2 6 7 Ruud Casper (Nor)
wygra (1.17)
+ 0.17 ITO
Lajovic Dusan (Serb) (33) 0 3 5
01.01.22
09:00
01.01.22,00:44
Janicijevic Selena (F) (606) 2 6 6 Janicijevic Selena (F)
wygra (1.06)
+ 0.06 ITO
Vanhoutte Chelsea (B) (1015) 0 0 0
01.01.22
07:35
01.01.22,00:45
Majchrzak Kamil (Pl) (117) 2 6 6 Majchrzak Kamil (Pl)
wygra (1.11)
+ 0.11 ITO
Pervolarakis Michail (Gre) (399) 0 1 4
01.01.22
07:35
01.01.22,00:44
Krajinovic Filip (Serb) (42) 2 6 7 Krajinovic Filip (Serb)
wygra (1.10)
+ 0.1 ITO
Durasovic Viktor (Nor) (345) 0 2 5
STATYSTYKI
  OK KO skp% Zysk ROI%
ogół. 7904 921 89.6 -227.67 -2.6
w mies. 74 5 93.7 -0.65 -0.8
© COPYRIGHT TenisInfo.pl | Regulamin | Linki | Zapomniałem hasła | Mapa stron | Kontakt
18+