logowanie | rejestracja    PARTNERZY: 1x2tip.com | Trefik.com | Tenis Live

Typy typera knote


miesiąc:   typer:

nawierzchnia / puchar

hala ceglasta trawa betonowa / puchar

Pula nagród

mniej niż 250 tys. USD więcej niż 250 tys. USD

Turniej główny / kwalifikacje

główny kwalifikacje

Rundy

1. runda 2. runda 3. runda 1/8 finału ćwierćfinał półfinał finał

zaznacz wszystkie kryteria »

To add a tipster to my PRO tipsters, click on icon near selected tipster.
knote


To display active tips , you must be logged in and you must have an active PRO membership - logowanie | rejestracja | PRO info

Mecze

29.02.24
18:30
29.02.24,11:40
??? ??? ??
???
29.02.24
15:00
29.02.24,11:39
Sakamoto Pedro (Braz) (335) Sakamoto Pedro (Braz)
wygra (1.04)
?? ITO
Pagnacco Felipe (Arg)
29.02.24
14:00
29.02.24,11:41
Duerst Jenny (Szwaj) (518) 2 6 6 Duerst Jenny (Szwaj)
wygra (1.03)
?? ITO
Ruud Charlotte (Nor) 0 4 3
29.02.24
13:20
29.02.24,11:40
Sanchez Quilez Alejo (Hiszp) (699) 2 6 6 Sanchez Quilez Alejo (Hiszp)
wygra (1.02)
+ 0.02 ITO
Marques Goncalo (Port) (1773) 0 4 1
29.02.24
13:20
29.02.24,11:40
Celikbilek Altug (Tur) (365) 2 6 6 Celikbilek Altug (Tur)
wygra (1.06)
+ 0.06 ITO
Turriziani Alvarez Alejandro (Hiszp) (1432) 0 0 2
28.02.24
19:00
28.02.24,07:49
Zamarripa Allura (USA) (723) 2 6 6 Zamarripa Allura (USA)
wygra (1.04)
+ 0.04 ITO
El Jardi Diae (Mar) 0 4 2
28.02.24
16:00
28.02.24,07:46
Medvedev Daniil (R) (4) 2 3 6 6 Medvedev Daniil (R)
wygra (1.11)
+ 0.11 ITO
Sonego Lorenzo (I) (48) 1 6 3 3
28.02.24
10:50
28.02.24,07:47
Houkes Max (Hol) (357) 2 6 6 Houkes Max (Hol)
wygra (1.03)
+ 0.03 ITO
Brown Preston (USA) (997) 0 4 4
28.02.24
10:00
28.02.24,07:49
Samir Sandra (Egip) (551) 2 6 6 Samir Sandra (Egip)
wygra (1.03)
+ 0.03 ITO
Makarova Ekaterina (2001) (R) 0 4 1
28.02.24
09:05
28.02.24,07:47
Majchrzak Kamil (Pl) (652) 2 6 6 Majchrzak Kamil (Pl)
wygra (1.07)
+ 0.07 ITO
Paz Juan Pablo (Arg) (589) 0 3 0
27.02.24
16:00
27.02.24,06:29
Medvedev Daniil (R) (4) 2 6 7 Medvedev Daniil (R)
wygra (1.10)
+ 0.1 ITO
Shevchenko Alexander (Kaz) (47) 0 3 5
27.02.24
13:20
27.02.24,06:37
Sakellaridi Sapfo (Gre) (281) 2 6 6 Sakellaridi Sapfo (Gre)
wygra (1.05)
+ 0.05 ITO
Lanca Sara (Port) (1108) 0 3 2
27.02.24
10:50
27.02.24,06:37
Ngounoue Clervie (USA) (402) 2 6 6 Ngounoue Clervie (USA)
wygra (1.03)
+ 0.03 ITO
Dang Yiming (Chiny) (975) 0 3 2
27.02.24
08:30
27.02.24,06:38
Kuczer Daria (Pl) (1131) 2 6 6 10 Kuczer Daria (Pl)
wygra (1.04)
+ 0.04 ITO
Barth Annika (Hol) 1 7 (5) 1 2
27.02.24
04:40
27.02.24,06:37
Cheapchandej Patcharin (Tajla) (591) 2 4 7 6 Cheapchandej Patcharin (Tajla)
wygra (1.03)
+ 0.03 ITO
Thongkum Pimmada (Tajla) (1342) 1 6 5 2
26.02.24
16:25
26.02.24,13:38
Perrin Conny (Szwaj) (354) 2 6 6 Perrin Conny (Szwaj)
wygra (1.03)
+ 0.03 ITO
Sarinova Sara (Svk) 0 4 0
25.02.24
13:45
25.02.24,07:37
Ayeni Alafia (USA) (617) 2 6 2 6 Ayeni Alafia (USA)
wygra (1.06)
+ 0.06 ITO
El Sallaly Akram (Egip) (2028) 1 4 6 3
25.02.24
12:10
25.02.24,07:37
Schachter Noah (USA) (861) 2 6 6 Schachter Noah (USA)
wygra (1.05)
+ 0.05 ITO
Lock Courtney John (Zim) (1487) 0 1 0
25.02.24
10:30
25.02.24,07:36
Tran Demi (Hol) (1275) 2 6 7 Tran Demi (Hol)
wygra (1.04)
+ 0.04 ITO
Botha Carle (JAR) 0 3 5
25.02.24
10:00
25.02.24,07:37
Poullain Lucas (F) (247) 2 6 6 Poullain Lucas (F)
wygra (1.15)
+ 0.15 ITO
Jebens Hendrik (Ger) (1100) 0 2 2
24.02.24
10:00
24.02.24,07:40
Valentova Tereza (Cz) (688) 2 6 6 Valentova Tereza (Cz)
wygra (1.11)
+ 0.11 ITO
Arcangioli Manon (F) (1074) 0 4 0
24.02.24
09:00
24.02.24,07:40
Ciric Bagaric Lucija (Chor) (265) 2 6 6 Ciric Bagaric Lucija (Chor)
wygra (1.03)
+ 0.03 ITO
Gennaro Camilla (I) (1110) 0 3 4
22.02.24
10:30
21.02.24,12:36
Jianu Filip Cristian (Rum) (376) 2 6 6 Jianu Filip Cristian (Rum)
wygra (1.06)
+ 0.06 ITO
Ferrari Francesco (I) (1212) 0 4 1
21.02.24
19:05
21.02.24,12:37
Paul Jakub (Szwaj) (461) 2 6 2 7 Paul Jakub (Szwaj)
wygra (1.03)
+ 0.03 ITO
Chayka Aleksander (R) (1240) 1 4 6 5
21.02.24
16:00
21.02.24,12:36
Boitan Gabi Adrian (Rum) (440) 2 6 6 Boitan Gabi Adrian (Rum)
wygra (1.07)
+ 0.07 ITO
Stakusic Marko (Kan) (1369) 0 3 1
21.02.24
14:40
21.02.24,12:36
Sultanov Khumoun (Uzb) (354) 2 6 6 Sultanov Khumoun (Uzb)
wygra (1.11)
+ 0.11 ITO
O'Hoisin Osgar (Irl) (1038) 0 2 1
21.02.24
14:00
21.02.24,12:36
Roncadelli Franco (Urug) (615) 2 6 6 Roncadelli Franco (Urug)
wygra (1.05)
+ 0.05 ITO
Laborde Arthur (Szwaj) (1860) 0 0 2
21.02.24
01:45
20.02.24,17:30
Monteiro Thiago (Braz) (118) 1 1 Alcaraz Carlos (Hiszp)
wygra (1.06)
-1 ITO
Alcaraz Carlos (Hiszp) (2) 0 1
20.02.24
23:15
20.02.24,17:31
Burillo Escorihuela Irene (Hiszp) (252) 2 6 6 Burillo Escorihuela Irene (Hiszp)
wygra (1.05)
+ 0.05 ITO
Hitt Zoe (USA) (898) 0 3 0
20.02.24
23:10
20.02.24,17:31
Smith Alana (USA) (417) 2 6 6 Smith Alana (USA)
wygra (1.05)
+ 0.05 ITO
Martinez Solis Claudia Sofia (Mek) (1182) 0 3 1
20.02.24
18:45
20.02.24,17:32
Jorge Francisca (Port) /
Jorge Matilde (Port)
2 6 6 Jorge Francisca (Port) /
Jorge Matilde (Port)
wygrają (1.02)
+ 0.02 ITO
Couto Lena (Port) /
Kostiuk Mariia (Ukr)
0 3 0
20.02.24
18:10
20.02.24,17:32
Barreto Sanchez Diego Augusto (Hiszp) /
Marques Goncalo (Port)
2 6 7 Barreto Sanchez Diego Augusto (Hiszp) /
Marques Goncalo (Port)
wygrają (1.03)
+ 0.03 ITO
Brockett Stiles (USA) /
Corretja Izan (Hiszp)
0 2 5
19.02.24
19:10
19.02.24,09:09
Shymanovich Iryna (Biał.) (203) 1 5 6 4 Shymanovich Iryna (Biał.)
wygra (1.07)
+ 0.07 ITO
Hinojosa Gomez Jessica (Mek) (782) 0 7 2 0
19.02.24
12:35
19.02.24,09:09
Shubladze Alexandra (R) (593) 2 6 6 Shubladze Alexandra (R)
wygra (1.04)
+ 0.04 ITO
Traversi Costanza (I) (1178) 0 3 1
19.02.24
11:00
19.02.24,09:09
Ndungane Lilitha Sithenkosi (JAR) 2 6 3 6 Reguer Alyssa (F)
wygra (1.03)
-1 ITO
Reguer Alyssa (F) (1078) 1 1 6 4
19.02.24
09:45
19.02.24,09:09
Pliskova Karolina (Cz) (59) 2 6 7 Pliskova Karolina (Cz)
wygra (1.09)
+ 0.09 ITO
Zhang Shuai (Chiny) (768) 0 3 5
19.02.24
09:35
19.02.24,09:09
Herea Carmen Andreea (Rum) (913) 2 6 6 Herea Carmen Andreea (Rum)
wygra (1.04)
+ 0.04 ITO
Antal Rebeka (Rum) 0 0 0
18.02.24
11:00
18.02.24,05:50
Vosloo Abigayel (JAR) 2 6 6 Vosloo Abigayel (JAR)
wygra (1.03)
+ 0.03 ITO
Dworcan Eden (JAR) 0 2 3
18.02.24
09:45
18.02.24,05:49
Bonzi Benjamin (F) (126) 2 6 6 Bonzi Benjamin (F)
wygra (1.02)
+ 0.02 ITO
Banthia Siddhant (Indie) (1030) 0 3 4
18.02.24
09:00
18.02.24,05:50
Panaino Tanika Tyra (JAR) 2 6 6 Panaino Tanika Tyra (JAR)
wygra (1.03)
+ 0.03 ITO
Vilar Gabriela (USA) 0 1 0
18.02.24
08:10
18.02.24,05:49
Gill Felix (GB) (344) 2 6 6 Gill Felix (GB)
wygra (1.02)
+ 0.02 ITO
Paparkar Arnav (Indie) 0 3 4
18.02.24
06:30
18.02.24,05:49
Tomic Bernard (Aus) (273) 2 6 6 Tomic Bernard (Aus)
wygra (1.03)
+ 0.03 ITO
Vishal Balsekar Aditya (Indie) (1694) 0 3 1
16.02.24
22:40
16.02.24,10:45
Alcaraz Carlos (Hiszp) (2) 2 7 6 Alcaraz Carlos (Hiszp)
wygra (1.05)
+ 0.05 ITO
Vavassori Andrea (I) (152) 0 6 (1) 1
16.02.24
21:40
16.02.24,10:45
Sinner Jannik (I) (4) 1 7 1 Sinner Jannik (I)
wygra (1.10)
+ 0.1 ITO
Raonic Milos (Kan) (309) 0 6 (4) 1
16.02.24
16:30
16.02.24,10:44
Swiatek Iga (Pl) (1) 1 Swiatek Iga (Pl)
wygra (1.09)
anu. ITO
Pliskova Karolina (Cz) (59) 0
15.02.24
22:30
15.02.24,09:51
Alcaraz Carlos (Hiszp) (2) 2 6 7 Alcaraz Carlos (Hiszp)
wygra (1.08)
+ 0.08 ITO
Ugo Carabelli Camilo (Arg) (134) 0 2 5
15.02.24
19:30
15.02.24,09:51
Sinner Jannik (I) (4) 2 6 3 6 Sinner Jannik (I)
wygra (1.09)
+ 0.09 ITO
Monfils Gael (F) (70) 1 3 6 3
15.02.24
17:45
15.02.24,09:52
Cid Subervi Roberto (R. Domi) (439) 2 6 6 Cid Subervi Roberto (R. Domi)
wygra (1.06)
+ 0.06 ITO
Bigun Kaylan (USA) (1645) 0 3 4
15.02.24
16:00
15.02.24,09:52
Kodat Toby Alex (USA) (319) 2 6 6 Kodat Toby Alex (USA)
wygra (1.10)
+ 0.1 ITO
Horovitz Roy (USA) (1860) 0 3 2
15.02.24
13:40
15.02.24,09:53
Janicijevic Selena (F) (254) 2 6 6 Janicijevic Selena (F)
wygra (1.03)
+ 0.03 ITO
Soke Duru (Tur) 0 0 0
10.02.24
15:00
10.02.24,09:25
Fucsovics Marton (Wegry) (82) Fucsovics Marton (Wegry)
wygra (1.12)
?? ITO
Den Ouden Guy (Hol) (336)
10.02.24
13:05
10.02.24,09:25
Gaston Hugo (F) (86) 2 6 6 Gaston Hugo (F)
wygra (1.05)
+ 0.05 ITO
Boogaard Thijs (Hol) (1681) 0 3 3
09.02.24
17:30
09.02.24,08:18
Villanueva Gonzalo (Arg) (443) 2 6 6 Villanueva Gonzalo (Arg)
wygra (1.07)
+ 0.07 ITO
Aguilar Cardozo Federico (Urug) (1681) 0 3 2
09.02.24
12:10
09.02.24,08:18
Rybakina Elena (Kaz) (5) 2 6 6 Rybakina Elena (Kaz)
wygra (1.07)
+ 0.07 ITO
Bucsa Cristina (Hiszp) (74) 0 1 4
08.02.24
17:40
08.02.24,00:26
Villanueva Gonzalo (Arg) (443) 2 6 4 7 Villanueva Gonzalo (Arg)
wygra (1.16)
+ 0.16 ITO
Saraiva Dos Santos Paulo Andre (Braz) (964) 1 1 6 5
08.02.24
16:50
08.02.24,00:26
Aguilar Cardozo Federico (Urug) (1681) 2 3 6 6 Zanellato Nicolas (Braz)
wygra (1.18)
-1 ITO
Zanellato Nicolas (Braz) (494) 1 6 3 4
08.02.24
09:30
08.02.24,00:27
Majchrzak Kamil (Pl) (802) 2 6 3 6 Majchrzak Kamil (Pl)
wygra (1.16)
+ 0.16 ITO
Sanchez Jover Carlos (Hiszp) (375) 1 3 6 1
08.02.24
09:30
08.02.24,00:27
Clarke Jay (GB) (398) 2 3 6 6 Clarke Jay (GB)
wygra (1.17)
+ 0.17 ITO
Cadenasso Gianluca (I) (1119) 1 6 4 2
08.02.24
08:00
08.02.24,00:26
Erhard Mathys (F) (335) 2 6 6 Erhard Mathys (F)
wygra (1.12)
+ 0.12 ITO
Furlanetto Marco (I) (1657) 0 3 3
03.02.24
15:15
03.02.24,01:28
Ofner Sebastian (A) (40) 2 6 6 Ofner Sebastian (A)
wygra (1.03)
+ 0.03 ITO
O'Hoisin Osgar (Irl) (1015) 0 4 4
03.02.24
15:15
03.02.24,01:28
Cerundolo Francisco (Arg) (22) 2 7 6 Cerundolo Francisco (Arg)
wygra (1.04)
+ 0.04 ITO
Popko Dmitry (Kaz) (338) 0 5 2
03.02.24
13:15
03.02.24,01:27
Thiem Dominic (A) (90) 2 7 6 Thiem Dominic (A)
wygra (1.03)
+ 0.03 ITO
Agwi Michael (Irl) (935) 0 6 (6) 3
03.02.24
09:30
03.02.24,01:28
Collins Danielle (USA) (69) 2 6 6 Collins Danielle (USA)
wygra (1.03)
+ 0.03 ITO
Papamichail Despina (Gre) (229) 0 2 3
01.02.24
22:15
01.02.24,18:01
Rune Holger (Dan) (7) 2 7 6 Rune Holger (Dan)
wygra (1.13)
+ 0.13 ITO
Llamas Ruiz Pablo (Hiszp) (156) 0 5 2
STATYSTYKI
  OK KO skp% Zysk ROI%
ogół. 10468 1159 90 -283.12 -2.4
w mies. 56 3 94.9 0.49 0.8
© COPYRIGHT TenisInfo.pl | Regulamin | Linki | Zapomniałem hasła | Mapa stron | Kontakt
18+