logowanie | rejestracja    PARTNERZY: 1x2tip.com | Trefik.com | Tenis Live

Typy typera radstef


miesiąc:   typer:

nawierzchnia / puchar

hala ceglasta trawa betonowa / puchar

Pula nagród

mniej niż 250 tys. USD więcej niż 250 tys. USD

Turniej główny / kwalifikacje

główny kwalifikacje

Rundy

1. runda 2. runda 3. runda 1/8 finału ćwierćfinał półfinał finał

zaznacz wszystkie kryteria »

To add a tipster to my PRO tipsters, click on icon near selected tipster.
radstef


To display active tips , you must be logged in and you must have an active PRO membership - logowanie | rejestracja | PRO info

Mecze

26.11.21
20:29
26.11.21,08:43
Comesana Francisco (Arg) (481) 2 3 6 6 Comesana Francisco (Arg)
wygra (1.21)
?? ITO
Egea Franco Emanuel (Arg) (800) 1 6 3 2
26.11.21
18:05
26.11.21,08:44
Carreno-Busta Pablo (Hiszp) (20) 2 5 6 7 Carreno-Busta Pablo (Hiszp)
wygra (1.10)
+ 0.1 ITO
Gomez Emilio (Ekw) (149) 1 7 3 6 (5)
26.11.21
15:35
26.11.21,08:44
Avanesyan Elina (R) (265) 2 7 6 Avanesyan Elina (R)
wygra (1.10)
+ 0.1 ITO
Kaul Maria Lota (Est) (1056) 0 5 4
26.11.21
15:30
26.11.21,08:43
Laurent Thomas (F) (587) Laurent Thomas (F)
wygra (1.07)
?? ITO
Uzhylovsky Vladimir (Ukr) (1024)
26.11.21
14:10
26.11.21,08:42
Cerundolo Francisco (Arg) (115) 2 7 6 Cerundolo Francisco (Arg)
wygra (1.16)
+ 0.16 ITO
Casanova Hernan (Arg) (342) 0 6 (3) 4
25.11.21
15:10
25.11.21,08:57
Cerundolo Francisco (Arg) (115) 2 5 6 6 Cerundolo Francisco (Arg)
wygra (1.12)
+ 0.12 ITO
Olivieri Genaro Alberto (Arg) (349) 1 7 3 4
25.11.21
15:10
25.11.21,08:57
Casanova Hernan (Arg) (342) 2 6 6 Dellien Hugo (Bol)
wygra (1.15)
-1 ITO
Dellien Hugo (Bol) (119) 0 4 4
25.11.21
12:10
25.11.21,08:58
Pavlasek Adam (Cz) (526) 2 6 6 Pavlasek Adam (Cz)
wygra (1.16)
+ 0.16 ITO
Havlicek Mark (Cz) (1947) 0 2 2
25.11.21
11:45
25.11.21,08:57
Otte Oscar (Ger) (112) 2 6 6 7 Otte Oscar (Ger)
wygra (1.16)
+ 0.16 ITO
Fanselow Sebastian (Ger) (377) 1 3 7 (3) 5
25.11.21
10:00
25.11.21,08:58
Jenicek Jiri (Cz) (1592) Moeller Marvin (Ger)
wygra (1.06)
?? ITO
Moeller Marvin (Ger) (560)
24.11.21
21:15
24.11.21,08:23
Novo Ignacio (Arg) 2 6 6 6 Martinez Mateo Nicolas (Arg)
wygra (1.08)
-1 ITO
Martinez Mateo Nicolas (Arg) (779) 1 4 7 (3) 4
24.11.21
20:25
24.11.21,08:22
Coria Federico (Arg) (69) 2 6 7 Coria Federico (Arg)
wygra (1.08)
+ 0.08 ITO
Leite Wilson (Braz) (637) 0 4 6 (5)
24.11.21
16:30
24.11.21,08:24
Bertran Peter (R. Domi) (763) 2 6 6 Bertran Peter (R. Domi)
wygra (1.02)
+ 0.02 ITO
Santamaria Felipe (Kol) (2118) 0 1 0
24.11.21
10:00
24.11.21,08:24
Poljak David (Cz) (486) 2 6 3 6 Poljak David (Cz)
wygra (1.08)
+ 0.08 ITO
Horak Ondrej (Cz) (2084) 1 3 6 3
24.11.21
09:25
24.11.21,08:23
Kachmazov Alibek (R) (519) 2 6 6 Kachmazov Alibek (R)
wygra (1.04)
+ 0.04 ITO
Uvarov Andrey (R) (1824) 0 1 2
23.11.21
23:35
23.11.21,08:26
Altmaier Daniel (Ger) (100) 2 7 6 Altmaier Daniel (Ger)
wygra (1.18)
+ 0.18 ITO
Redlicki Michael (USA) (467) 0 6 (5) 1
23.11.21
15:55
23.11.21,08:28
Rodriguez Taverna Santiago Fa (Arg) (319) 2 6 6 Rodriguez Taverna Santiago Fa (Arg)
wygra (1.18)
+ 0.18 ITO
Lipovsek Puches Tomas (Słow) (694) 0 1 0
23.11.21
14:10
23.11.21,08:27
Cerundolo Francisco (Arg) (115) 2 6 6 Cerundolo Francisco (Arg)
wygra (1.06)
+ 0.06 ITO
Pereira Jose (Braz) (680) 0 2 1
23.11.21
10:40
23.11.21,08:29
Decamps Gabriel (Braz) (723) 2 6 6 Decamps Gabriel (Braz)
wygra (1.14)
+ 0.14 ITO
Sadaoui Mehdi (F) (1631) 0 1 1
23.11.21
10:15
23.11.21,08:28
Taberner Carlos (Hiszp) (101) 2 6 6 Taberner Carlos (Hiszp)
wygra (1.14)
+ 0.14 ITO
Bellier Antoine (Szwaj) (461) 0 2 2
22.11.21
18:55
22.11.21,09:35
Leite Wilson (Braz) (637) 2 6 6 Collarini Andrea (Arg)
wygra (1.14)
-1 ITO
Collarini Andrea (Arg) (263) 0 4 4
22.11.21
15:25
22.11.21,09:35
Munar Jaume (Hiszp) (83) 2 6 3 6 Munar Jaume (Hiszp)
wygra (1.09)
+ 0.09 ITO
Gonzalez Alejandro (Kol) (420) 1 2 6 3
22.11.21
14:20
22.11.21,09:34
Blancaneaux Geoffrey (F) (281) 2 6 6 Blancaneaux Geoffrey (F)
wygra (1.03)
+ 0.03 ITO
Marrero Curbelo Ivan (Hiszp) (2128) 0 3 2
22.11.21
12:45
22.11.21,09:35
Otte Oscar (Ger) (116) 2 6 6 Otte Oscar (Ger)
wygra (1.03)
+ 0.03 ITO
Ovcharenko Oleksandr (Ukr) (731) 0 3 4
22.11.21
11:03
22.11.21,09:36
Barreto Sanchez Diego Augusto (Hiszp) (918) 2 6 6 Barreto Sanchez Diego Augusto (Hiszp)
wygra (1.10)
+ 0.1 ITO
Sakellaridis Stefanos (Gre) (1361) 0 2 3
21.11.21
22:05
21.11.21,10:57
Matos Rafael (1996) (Braz) (704) 2 6 6 Matos Rafael (1996) (Braz)
wygra (1.25)
+ 0.25 ITO
Margaroli Luca (Szwaj) (1532) 0 4 3
21.11.21
18:55
21.11.21,10:56
Svajda Zachary (USA) (442) 2 6 4 6 Svajda Zachary (USA)
wygra (1.20)
+ 0.2 ITO
Nava Eduardo (USA) (1536) 1 4 6 4
21.11.21
15:30
21.11.21,10:57
Darderi Luciano (I) (447) 2 6 6 Darderi Luciano (I)
wygra (1.05)
+ 0.05 ITO
Saraiva Dos Santos Paulo Andre (Braz) (1962) 0 2 3
21.11.21
14:05
21.11.21,10:57
Pereira Jose (Braz) (680) 2 6 6 Pereira Jose (Braz)
wygra (1.19)
+ 0.19 ITO
Merino Alexander (Peru) (1901) 0 1 2
21.11.21
12:15
21.11.21,10:59
Voracova Renata (Cz) (1041) 2 4 6 10 Zakarlyuk Marianna (Ukr)
wygra (1.09)
-1 ITO
Zakarlyuk Marianna (Ukr) (416) 1 6 3 2
20.11.21
14:10
20.11.21,08:35
Medvedev Daniil (R) (2) 2 6 6 Medvedev Daniil (R)
wygra (1.15)
+ 0.15 ITO
Ruud Casper (Nor) (8) 0 4 2
20.11.21
14:10
20.11.21,08:36
Baez Sebastian (Arg) (111) 2 2 7 6 Baez Sebastian (Arg)
wygra (1.12)
+ 0.12 ITO
Rodriguez Taverna Santiago Fa (Arg) (336) 1 6 6 (1) 1
20.11.21
13:03
20.11.21,08:37
Zlochova Zuzana (Svk) (478) 2 6 6 Zlochova Zuzana (Svk)
wygra (1.14)
+ 0.14 ITO
Marinkovic Bojana (Serb) (878) 0 4 1
20.11.21
12:45
20.11.21,08:36
Molcan Alex (Svk) (103) 2 6 7 Molcan Alex (Svk)
wygra (1.18)
+ 0.18 ITO
Shevchenko Alexander (R) (356) 0 2 6 (4)
19.11.21
21:50
19.11.21,09:00
Zukas Matias (Arg) (445) 2 6 6 Zukas Matias (Arg)
wygra (1.16)
+ 0.16 ITO
Blanch Dali (USA) (1096) 0 2 0
19.11.21
21:10
19.11.21,08:58
Djokovic Novak (Serb) (1) 2 6 6 Djokovic Novak (Serb)
wygra (1.10)
+ 0.1 ITO
Norrie Cameron (GB) (12) 0 2 1
19.11.21
21:10
19.11.21,09:01
Parry Diane (F) (149) 2 6 6 Parry Diane (F)
wygra (1.26)
+ 0.26 ITO
Mintegi Del Olmo Ane (Hiszp) (429) 0 3 1
19.11.21
20:10
18.11.21,08:55
Baez Sebastian (Arg) (111) 2 6 6 Baez Sebastian (Arg)
wygra (1.10)
+ 0.1 ITO
Alvarez Nicolas (Peru) (366) 0 4 3
19.11.21
12:30
19.11.21,09:02
Ristic Mia (Serb) 2 6 6 Ristic Mia (Serb)
wygra (1.06)
+ 0.06 ITO
Gvozdenovic Sara (Serb) 0 2 4
19.11.21
09:00
19.11.21,08:59
Lee Duck Hee (Kor Płd) (376) 2 6 6 Lee Duck Hee (Kor Płd)
wygra (1.09)
+ 0.09 ITO
Lo Chien Hsun (Tajw) (897) 0 2 1
18.11.21
20:20
18.11.21,08:55
Rune Holger (Dan) (108) 2 6 6 Rune Holger (Dan)
wygra (1.08)
+ 0.08 ITO
Fanselow Sebastian (Ger) (402) 0 2 2
18.11.21
19:30
18.11.21,08:56
Trotter James Kent (Jap) (1536) 2 6 6 Damm Martin (2003) (USA)
wygra (1.18)
-1 ITO
Damm Martin (2003) (USA) (587) 0 4 4
18.11.21
19:25
18.11.21,08:56
Ayeni Alafia (USA) (870) 2 6 6 Ayeni Alafia (USA)
wygra (1.13)
+ 0.13 ITO
Kenyatte Kweisi (USA) (1527) 0 3 3
18.11.21
12:35
18.11.21,08:55
Molcan Alex (Svk) (103) 2 6 6 Molcan Alex (Svk)
wygra (1.09)
+ 0.09 ITO
Mochizuki Shintaro (Jap) (387) 0 3 2
17.11.21
21:00
17.11.21,09:16
Spizzirri Eliot (USA) (696) 2 6 6 Spizzirri Eliot (USA)
wygra (1.05)
+ 0.05 ITO
Frantzen Constantin (Ger) (1657) 0 3 3
17.11.21
17:05
17.11.21,09:14
Wolf Jeffrey John (USA) (332) 2 6 6 Wolf Jeffrey John (USA)
wygra (1.15)
+ 0.15 ITO
Uchida Kaichi (Jap) (184) 0 3 4
17.11.21
16:00
17.11.21,09:14
Rune Holger (Dan) (822) 2 6 7 Rune Holger (Dan)
wygra (1.04)
+ 0.04 ITO
Cagnina Julien (B) (108) 0 0 5
17.11.21
16:00
17.11.21,09:15
Kodat Toby Alex (USA) (628) 2 6 6 Kodat Toby Alex (USA)
wygra (1.07)
+ 0.07 ITO
Boyer Toby D. (USA) (1689) 0 1 1
17.11.21
14:10
17.11.21,09:14
Djokovic Novak (Serb) (1) 2 6 6 Djokovic Novak (Serb)
wygra (1.21)
+ 0.21 ITO
Rublev Andrey (R) (5) 0 3 2
16.11.21
19:30
16.11.21,08:55
Altmaier Daniel (Ger) (98) 2 6 6 Altmaier Daniel (Ger)
wygra (1.07)
+ 0.07 ITO
Jaziri Malek (Tun) (302) 0 3 4
16.11.21
18:50
16.11.21,08:56
Rodriguez Taverna Santiago Fa (Arg) (336) 2 6 6 Munar Jaume (Hiszp)
wygra (1.17)
-1 ITO
Munar Jaume (Hiszp) (83) 0 4 3
16.11.21
16:10
16.11.21,08:56
Cerundolo Francisco (Arg) (112) 2 6 6 Cerundolo Francisco (Arg)
wygra (1.13)
+ 0.13 ITO
Klier Junior Gilbert (Braz) (415) 0 3 0
16.11.21
14:10
16.11.21,08:56
Monteiro Thiago Moura (Braz) (94) 2 6 6 Monteiro Thiago Moura (Braz)
wygra (1.18)
+ 0.18 ITO
Nikles Johan (Szwaj) (360) 0 2 1
16.11.21
14:05
16.11.21,08:56
Baez Sebastian (Arg) (111) 2 7 6 Baez Sebastian (Arg)
wygra (1.16)
+ 0.16 ITO
Mena Facundo (Arg) (208) 0 6 (0) 2
15.11.21
23:45
15.11.21,08:52
Kozlov Stefan (USA) (188) 2 3 6 6 Kozlov Stefan (USA)
wygra (1.09)
+ 0.09 ITO
Aragone JC (USA) (347) 1 6 3 4
15.11.21
23:20
15.11.21,08:53
Rajski Maciej (Pl) (828) 2 7 6 Rajski Maciej (Pl)
wygra (1.03)
+ 0.03 ITO
Badon Jean Baptiste (USA) 0 5 2
15.11.21
20:00
15.11.21,08:51
Wolf Jeffrey John (USA) (152) 2 6 3 6 Wolf Jeffrey John (USA)
wygra (1.07)
+ 0.07 ITO
Ito Tatsuma (Jap) (282) 1 3 6 3
15.11.21
14:45
15.11.21,08:52
Etcheverry Tomas Martin (Arg) (129) 2 6 6 Etcheverry Tomas Martin (Arg)
wygra (1.07)
+ 0.07 ITO
Cid Subervi Roberto (R. Domi) (288) 0 2 0
15.11.21
14:10
15.11.21,08:51
Djokovic Novak (Serb) (1) 2 7 6 Djokovic Novak (Serb)
wygra (1.11)
+ 0.11 ITO
Ruud Casper (Nor) (8) 0 6 (4) 2
14.11.21
18:55
14.11.21,13:39
Jubb Paul (GB) (342) 2 6 1 7 Jubb Paul (GB)
wygra (1.22)
+ 0.22 ITO
Boitan Gabi Adrian (Rum) (876) 1 2 6 5
14.11.21
17:05
14.11.21,13:41
Shimabukuro Sho (Jap) (550) 2 6 6 Shimabukuro Sho (Jap)
wygra (1.14)
+ 0.14 ITO
Mayo Keenan (USA) (1492) 0 1 2
14.11.21
14:45
14.11.21,13:42
Morderger Tayisiya (Ger) (527) 2 6 7 Morderger Tayisiya (Ger)
wygra (1.11)
+ 0.11 ITO
Tomera Joanna (F) 0 4 5
14.11.21
14:15
14.11.21,13:39
Medvedev Daniil (R) (2) 2 6 6 6 Medvedev Daniil (R)
wygra (1.21)
+ 0.21 ITO
Hurkacz Hubert (Pl) (9) 1 7 (5) 3 4
14.11.21
14:15
14.11.21,13:39
Grenier Hugo (F) (184) 2 6 6 Grenier Hugo (F)
wygra (1.22)
+ 0.22 ITO
Moriya Hiroki (Jap) (346) 0 2 3
13.11.21
15:00
13.11.21,09:35
Clarke Jay (GB) (202) 2 6 6 Clarke Jay (GB)
wygra (1.20)
+ 0.2 ITO
Hodkin Sean (GB) (1299) 0 3 2
13.11.21
12:45
13.11.21,09:34
Laurent Thomas (F) (559) 2 6 6 Laurent Thomas (F)
wygra (1.14)
+ 0.14 ITO
Fernandez Canovas Andres (Hiszp) (1453) 0 2 1
13.11.21
12:05
13.11.21,09:35
Bojica Stefania (Rum) 2 6 6 Bojica Stefania (Rum)
wygra (1.08)
+ 0.08 ITO
Ionescu Iulia Andreea (Rum) 0 3 1
13.11.21
12:00
13.11.21,09:34
Matusevich Anton (GB) (422) 2 6 7 Matusevich Anton (GB)
wygra (1.22)
+ 0.22 ITO
Hussey Giles (GB) (878) 0 2 5
13.11.21
11:30
13.11.21,09:34
Bailly Pierre Yves (B) (2068) 2 6 7 Onclin Gauthier (B)
wygra (1.19)
-1 ITO
Onclin Gauthier (B) (471) 0 1 6 (5)
12.11.21
21:30
12.11.21,10:45
Rodriguez Victoria (Mek) (510) 2 6 7 Rodriguez Victoria (Mek)
wygra (1.05)
+ 0.05 ITO
Nguyen Mai (USA) 0 1 5
12.11.21
21:20
12.11.21,10:42
Alcaraz Carlos (Hiszp) (32) 3 4 4 4 Alcaraz Carlos (Hiszp)
wygra (1.09)
+ 0.09 ITO
Baez Sebastian (Arg) (111) 0 2 1 2
12.11.21
19:30
12.11.21,10:45
Fiquet Tiphanie (F) (702) 2 6 6 Fiquet Tiphanie (F)
wygra (1.05)
+ 0.05 ITO
Ferrer Rodriguez Alejandra (Hiszp) 0 0 0
12.11.21
19:05
12.11.21,10:42
Coria Federico (Arg) (70) 2 6 6 Coria Federico (Arg)
wygra (1.16)
+ 0.16 ITO
Rodriguez Taverna Santiago Fa (Arg) (355) 0 3 4
12.11.21
19:00
12.11.21,10:43
Breazu Vlad Cristian (Rum) (1578) 2 6 6 Breazu Vlad Cristian (Rum)
wygra (1.10)
+ 0.1 ITO
Gabarro Xavier (Hiszp) 0 4 1
11.11.21
21:30
11.11.21,08:28
Albot Radu (Moł.) (134) 2 6 6 Albot Radu (Moł.)
wygra (1.25)
+ 0.25 ITO
Mpetshi Perricard Giovanni (F) (639) 0 4 4
11.11.21
18:10
11.11.21,08:29
Bagnis Facundo (Arg) (78) 2 6 7 Bagnis Facundo (Arg)
wygra (1.17)
+ 0.17 ITO
Comesana Francisco (Arg) (523) 0 4 5
11.11.21
14:10
11.11.21,08:28
Alcaraz Carlos (Hiszp) (32) 3 4 4 2 4 Alcaraz Carlos (Hiszp)
wygra (1.06)
+ 0.06 ITO
Cerundolo Juan Manuel (Arg) (91) 1 0 1 4 3 (3)
11.11.21
14:05
11.11.21,08:29
Cressy Maxime (USA) (290) 2 7 6 Cressy Maxime (USA)
wygra (1.21)
+ 0.21 ITO
Quiroz Roberto (Ekw) (128) 0 6 (3) 4
11.11.21
11:10
11.11.21,08:29
Griekspoor Tallon (Hol) 2 7 7 Griekspoor Tallon (Hol)
wygra (1.07)
+ 0.07 ITO
Kalenichenko Danylo (Ukr) 0 6 (2) 6 (1)
10.11.21
14:55
10.11.21,08:36
Lacko Lukas (Svk) (1163) 2 6 6 Lacko Lukas (Svk)
wygra (1.18)
+ 0.18 ITO
Karol Milos (Svk) (195) 0 4 3
10.11.21
14:30
10.11.21,08:36
Miele Andre (Braz) (1619) 1 6 0 Huertas Del Pino Arklon (Peru)
wygra (1.06)
-1 ITO
Huertas Del Pino Arklon (Peru) (838) 0 4 0
10.11.21
14:00
10.11.21,08:35
Shapovalov Denis (Kan) (289) 2 7 6 Shapovalov Denis (Kan)
wygra (1.10)
+ 0.1 ITO
Vavassori Andrea (I) (18) 0 6 (1) 1
10.11.21
13:40
10.11.21,08:35
Griekspoor Tallon (Hol) (1173) 2 7 6 Griekspoor Tallon (Hol)
wygra (1.04)
+ 0.04 ITO
Pokorny Lukas (Svk) (72) 0 6 (4) 1
10.11.21
10:10
10.11.21,08:37
Shimizu Yuta (Jap) (428) 2 6 6 Shimizu Yuta (Jap)
wygra (1.16)
+ 0.16 ITO
Breut Lilian (F) (2068) 0 4 4
09.11.21
18:45
09.11.21,08:39
Murray Andy (GB) (143) 2 6 7 Murray Andy (GB)
wygra (1.06)
+ 0.06 ITO
Durasovic Viktor (Nor) (354) 0 1 6 (7)
09.11.21
18:05
09.11.21,08:40
Wang Xinyu (Chiny) (106) 2 6 6 7 Raducanu Emma (GB)
wygra (1.39)
-1 ITO
Raducanu Emma (GB) (20) 1 1 7 (0) 5
09.11.21
16:10
09.11.21,08:40
Halep Simona (Rum) (85) 2 7 6 Halep Simona (Rum)
wygra (1.20)
+ 0.2 ITO
Sasnovich Aliaksandra (Biał.) (22) 0 5 3
09.11.21
14:10
09.11.21,08:39
Van De Zandschulp Botic (Hol) (61) 2 7 7 Van De Zandschulp Botic (Hol)
wygra (1.17)
+ 0.17 ITO
Serdarusic Nino (Chor) (241) 0 6 (5) 6 (5)
09.11.21
14:10
09.11.21,08:38
Nakashima Brandon (USA) (63) 3 4 3 4 4 Nakashima Brandon (USA)
wygra (1.08)
+ 0.08 ITO
Cerundolo Juan Manuel (Arg) (91) 1 1 4 (3) 1 0
08.11.21
20:50
08.11.21,08:27
Krajinovic Filip (Serb) (42) 2 6 6 Krajinovic Filip (Serb)
wygra (1.19)
+ 0.19 ITO
Istomin Denis (Uzb) (249) 0 4 2
08.11.21
19:40
08.11.21,08:28
Gasquet Richard (F) (74) 2 6 6 Gasquet Richard (F)
wygra (1.11)
+ 0.11 ITO
Giustino Lorenzo (I) (211) 0 4 3
08.11.21
19:10
08.11.21,08:28
Varillas Juan Pablo (Peru) (128) 2 6 6 Varillas Juan Pablo (Peru)
wygra (1.02)
+ 0.02 ITO
Roncadelli Franco (Urug) (1402) 0 3 1
08.11.21
14:00
08.11.21,08:28
Matusevich Anton (GB) (426) 2 6 6 Matusevich Anton (GB)
wygra (1.06)
+ 0.06 ITO
Hodkin Sean (GB) (1286) 0 1 3
08.11.21
11:25
08.11.21,08:29
Laurent Thomas (F) (556) 2 6 6 Laurent Thomas (F)
wygra (1.12)
+ 0.12 ITO
Veremeychuk Danylo (Ukr) (2109) 0 1 4
07.11.21
16:20
07.11.21,10:21
Setkic Aldin (BiH) (420) 2 6 6 Setkic Aldin (BiH)
wygra (1.06)
+ 0.06 ITO
Prinoth Patric (I) (1992) 0 1 2
07.11.21
16:10
07.11.21,10:19
Paul Tommy (USA) (53) 2 6 6 Paul Tommy (USA)
wygra (1.01)
+ 0.01 ITO
Borg Leo (Szwe) (2139) 0 4 2
07.11.21
15:10
07.11.21,10:19
Djokovic Novak (Serb) (1) 2 4 6 6 Medvedev Daniil (R)
wygra (1.83)
-1 ITO
Medvedev Daniil (R) (2) 1 6 3 3
07.11.21
14:20
07.11.21,10:20
Mochizuki Shintaro (Jap) (387) 2 6 6 Mochizuki Shintaro (Jap)
wygra (1.05)
+ 0.05 ITO
Nad Peter (Svk) (2005) 0 3 4
07.11.21
12:25
07.11.21,10:20
Svrcina Dalibor (Cz) (314) 2 7 6 Svrcina Dalibor (Cz)
wygra (1.07)
+ 0.07 ITO
Privara Peter Benjamin (Svk) (1917) 0 5 2
06.11.21
19:15
06.11.21,08:21
Brengle Madison (USA) (71) 2 6 7 6 Brengle Madison (USA)
wygra (1.20)
+ 0.2 ITO
Lao Danielle (USA) (316) 1 7 (2) 6 (8) 0
06.11.21
16:40
06.11.21,08:21
Gerasimov Egor (Biał.) (112) 2 3 6 7 Gerasimov Egor (Biał.)
wygra (1.18)
+ 0.18 ITO
Martineau Matteo (F) (326) 1 6 4 5
06.11.21
14:10
06.11.21,08:19
Djokovic Novak (Serb) (1) 2 3 6 7 Djokovic Novak (Serb)
wygra (1.19)
+ 0.19 ITO
Hurkacz Hubert (Pl) (10) 1 6 0 6 (5)
06.11.21
12:03
06.11.21,08:20
Serdarusic Nino (Chor) (242) 2 6 6 6 Serdarusic Nino (Chor)
wygra (1.12)
anu. ITO
Freund Simon (Szwe) (780) 1 1 7 (1) 3
05.11.21
19:45
05.11.21,08:48
Medvedev Daniil (R) (2) 2 7 6 Medvedev Daniil (R)
wygra (1.11)
+ 0.11 ITO
Gaston Hugo (F) (103) 0 6 (7) 4
05.11.21
17:30
05.11.21,08:50
Trevisan Martina (I) (114) 2 6 3 6 Trevisan Martina (I)
wygra (1.16)
+ 0.16 ITO
Robbe Alice (F) (455) 1 3 6 1
05.11.21
16:00
05.11.21,08:49
Kalinina Anhelina (Ukr) (57) 2 6 6 Kalinina Anhelina (Ukr)
wygra (1.08)
+ 0.08 ITO
Grey Sarah Beth (GB) (437) 0 0 4
05.11.21
15:05
05.11.21,08:49
Kirkov Vasil (USA) (546) 2 6 6 Kirkov Vasil (USA)
wygra (1.05)
+ 0.05 ITO
Bynoe Evan (USA) 0 1 1
05.11.21
11:00
05.11.21,08:50
Boulter Katie (GB) (154) 2 7 6 Boulter Katie (GB)
wygra (1.15)
+ 0.15 ITO
Falkowska Weronika (Pl) (400) 0 6 (6) 4
04.11.21
21:10
04.11.21,08:10
Rune Holger (Dan) (118) 2 5 6 6 Rune Holger (Dan)
wygra (1.08)
+ 0.08 ITO
Horansky Filip (Svk) (197) 1 7 4 2
04.11.21
20:40
04.11.21,08:09
Medvedev Daniil (R) (39) 2 4 6 6 Medvedev Daniil (R)
wygra (1.14)
+ 0.14 ITO
Korda Sebastian (USA) (2) 1 6 1 3
04.11.21
16:20
04.11.21,08:10
Bagnis Facundo (Arg) (389) 2 6 4 6 Bagnis Facundo (Arg)
wygra (1.17)
+ 0.17 ITO
Alvarez Nicolas (Peru) (79) 1 2 6 1
04.11.21
16:00
04.11.21,08:10
Escoffier Antoine (F) (334) 2 6 6 Escoffier Antoine (F)
wygra (1.16)
+ 0.16 ITO
Pontjodikromo Sidane (Hol) (1070) 0 4 3
04.11.21
15:00
04.11.21,08:09
Djokovic Novak (Serb) (1) 1 Djokovic Novak (Serb)
wygra (1.13)
anu. ITO
Monfils Gael (F) (22) 0
03.11.21
20:20
03.11.21,08:11
Tabilo Alejandro (Chile) (169) 2 6 6 Tabilo Alejandro (Chile)
wygra (1.13)
+ 0.13 ITO
King Darian (Barb) (391) 0 3 1
03.11.21
17:10
03.11.21,08:11
Oliveira Goncalo (Port) (298) 2 6 6 Cerundolo Francisco (Arg)
wygra (1.11)
-1 ITO
Cerundolo Francisco (Arg) (115) 0 4 3
03.11.21
16:25
03.11.21,08:10
Popyrin Alexei (Aus) (3) 1 4 Tsitsipas Stefanos (Gre)
wygra (1.16)
-1 ITO
Tsitsipas Stefanos (Gre) (71) 0 2
03.11.21
15:30
03.11.21,08:12
Perez Alfredo (USA) (1917) 2 6 6 Perez Alfredo (USA)
wygra (1.04)
+ 0.04 ITO
Scaglia Mathieu (F) (806) 0 2 3
03.11.21
11:05
03.11.21,08:11
Griekspoor Tallon (Hol) (88) 2 6 6 Griekspoor Tallon (Hol)
wygra (1.10)
+ 0.1 ITO
Bondarevskiy Yan (R) (468) 0 4 4
03.11.21
02:10
02.11.21,07:52
Wolf Jeffrey John (USA) (159) 2 7 6 Wolf Jeffrey John (USA)
wygra (1.13)
+ 0.13 ITO
Damm Martin (2003) (USA) (580) 0 5 4
02.11.21
21:25
02.11.21,07:52
Djokovic Novak (Serb) (1) 2 6 4 6 Djokovic Novak (Serb)
wygra (1.08)
+ 0.08 ITO
Fucsovics Marton (Wegry) (40) 1 2 6 3
02.11.21
21:10
02.11.21,07:52
Novak Dennis (A) (107) 2 7 7 Novak Dennis (A)
wygra (1.20)
+ 0.2 ITO
Marcora Roberto (I) (201) 0 6 (4) 6 (2)
02.11.21
18:20
02.11.21,07:53
Dellien Hugo (Bol) (129) 2 6 6 Dellien Hugo (Bol)
wygra (1.15)
+ 0.15 ITO
Krstin Pedja (Serb) (307) 0 4 2
02.11.21
17:10
02.11.21,07:53
Sousa Joao (Port) (150) 2 5 6 7 Sousa Joao (Port)
wygra (1.15)
+ 0.15 ITO
Orlov Vladyslav (Ukr) (424) 1 7 3 6 (1)
01.11.21
23:10
01.11.21,08:32
King Darian (Barb) (382) 2 0 6 6 King Darian (Barb)
wygra (1.16)
+ 0.16 ITO
Guillen Meza Alvaro (Ekw) (1446) 1 6 3 4
01.11.21
18:55
01.11.21,08:32
Kubler Jason (Aus) (214) 2 7 7 Kubler Jason (Aus)
wygra (1.12)
+ 0.12 ITO
Von Der Schulenburg Jeffrey (Szwaj) (959) 0 6 (5) 5
01.11.21
17:05
01.11.21,08:32
Griekspoor Tallon (Hol) (89) 2 6 6 Griekspoor Tallon (Hol)
wygra (1.11)
+ 0.11 ITO
Kirkin Ergi (Tur) (302) 0 2 2
01.11.21
14:20
01.11.21,08:31
Norrie Cameron (GB) (14) 2 6 6 Norrie Cameron (GB)
wygra (1.09)
+ 0.09 ITO
Delbonis Federico (Arg) (41) 0 2 1
01.11.21
14:05
01.11.21,08:31
Broady Liam (GB) (124) 2 6 3 6 Broady Liam (GB)
wygra (1.10)
+ 0.1 ITO
Petrovic Danilo (Serb) (296) 1 3 6 3
STATYSTYKI
  OK KO skp% Zysk ROI%
ogół. 8313 1583 84 -271.81 -2.7
w mies. 111 12 90.2 1.41 1.1
© COPYRIGHT TenisInfo.pl | Regulamin | Linki | Zapomniałem hasła | Mapa stron | Kontakt
18+