niezalogowany | logowanie | rejestracja    PARTNERZY: 1x2tip.com | Trefik.com | Tenis Live

Typy typera radstef


miesiąc:   typer:

nawierzchnia / puchar

hala ceglasta trawa betonowa / puchar

Pula nagród

mniej niż 250 tys. USD więcej niż 250 tys. USD

Turniej główny / kwalifikacje

główny kwalifikacje

Rundy

1. runda 2. runda 3. runda 1/8 finału ćwierćfinał półfinał finał

zaznacz wszystkie kryteria »

Mecze

31.10.20
14:15
31.10.20,08:09
Rublev Andrey (R) (8) 1 6 4 Rublev Andrey (R)
wygra (1.30)
+ 0.3 IT
Anderson Kevin (JAR) (111) 0 4 1
31.10.20
13:00
31.10.20,08:11
Fucsovics Marton (Wegry) (52) 2 6 6 Fucsovics Marton (Wegry)
wygra (1.09)
+ 0.09 IT
Cazaux Arthur (F) (923) 0 3 1
31.10.20
12:04
31.10.20,08:09
Munar Jaume (Hiszp) (108) 2 6 6 Munar Jaume (Hiszp)
wygra (1.18)
+ 0.18 IT
Muller Alexandre (F) (226) 0 4 4
31.10.20
09:30
31.10.20,08:10
Tirante Thiago Agustin (Arg) (634) 2 3 6 6 Tirante Thiago Agustin (Arg)
wygra (1.16)
+ 0.16 IT
Kachmazov Alibek (R) (883) 1 6 1 2
31.10.20
09:00
31.10.20,08:10
Corwin Felix (USA) (544) 2 6 6 Bega Alessandro (I)
wygra (1.37)
-1 IT
Bega Alessandro (I) (360) 0 3 4
30.10.20
18:05
30.10.20,08:12
Sonego Lorenzo (I) (42) 2 6 6 Djokovic Novak (Serb)
wygra (1.02)
-1 IT
Djokovic Novak (Serb) (1) 0 2 1
30.10.20
16:05
30.10.20,08:12
Munar Jaume (Hiszp) (108) 2 6 7 Munar Jaume (Hiszp)
wygra (1.14)
+ 0.14 IT
Kopriva Vit (Cz) (323) 0 1 5
30.10.20
14:10
30.10.20,08:12
Anderson Kevin (JAR) (111) 2 6 7 Medvedev Daniil (R)
wygra (1.25)
-1 IT
Medvedev Daniil (R) (6) 0 4 6 (5)
30.10.20
11:45
30.10.20,08:13
Pecotic Matija (Chor) (340) 2 6 6 Pecotic Matija (Chor)
wygra (1.20)
+ 0.2 IT
Kodat Toby Alex (USA) (1188) 0 2 1
30.10.20
09:30
30.10.20,08:13
Tirante Thiago Agustin (Arg) (634) 1 6 3 Tirante Thiago Agustin (Arg)
wygra (1.10)
+ 0.1 IT
Laurent Yanais (F) (1045) 0 3 0
29.10.20
19:25
28.10.20,08:21
Kostyuk Marta (Ukr) (104) 2 6 6 Kostyuk Marta (Ukr)
wygra (1.03)
+ 0.03 IT
Contreras Gomez Fernanda (Mek) (468) 0 0 0
29.10.20
18:40
29.10.20,08:24
Thiem Dominic (A) (3) 2 6 6 Thiem Dominic (A)
wygra (1.16)
+ 0.16 IT
Garin Christian (Chile) (22) 0 3 2
29.10.20
16:15
29.10.20,08:24
Medvedev Daniil (R) (6) 2 4 6 6 Medvedev Daniil (R)
wygra (1.22)
+ 0.22 IT
Pospisil Vasek (Kan) (81) 1 6 3 2
29.10.20
10:55
29.10.20,08:26
Kanepi Kaia (Est) (105) 2 6 7 Kanepi Kaia (Est)
wygra (1.09)
+ 0.09 IT
Lazaro Garcia Andrea (Hiszp) (275) 0 3 6 (7)
29.10.20
09:00
29.10.20,08:25
Ignatik Uladzimir (Biał.) (331) 2 6 6 Ignatik Uladzimir (Biał.)
wygra (1.06)
+ 0.06 IT
Tsitsipas Petros (Gre) (1050) 0 0 1
29.10.20
09:00
29.10.20,08:25
Bega Alessandro (I) (360) 2 6 6 Bega Alessandro (I)
wygra (1.03)
+ 0.03 IT
Asrawy Amr (Egip) (1611) 0 0 4
28.10.20
17:55
28.10.20,08:19
Djokovic Novak (Serb) (1) 2 7 6 Djokovic Novak (Serb)
wygra (1.10)
+ 0.1 IT
Coric Borna (Chor) (24) 0 6 (11 3
28.10.20
14:10
28.10.20,08:19
Medvedev Daniil (R) (6) 2 6 6 Medvedev Daniil (R)
wygra (1.05)
+ 0.05 IT
Jung Jason (Tajw) (127) 0 3 1
28.10.20
13:30
28.10.20,08:21
Pucinelli De Almeida Matheus (Braz) (949) 2 6 6 Pucinelli De Almeida Matheus (Braz)
wygra (1.05)
+ 0.05 IT
Luis Tomas (Port) (1861) 0 2 0
28.10.20
11:10
28.10.20,08:20
Martinez Pedro (Hiszp) (93) 2 7 6 Martinez Pedro (Hiszp)
wygra (1.11)
+ 0.11 IT
Benchetrit Elliot (F) (221) 0 5 3
27.10.20
18:25
27.10.20,08:04
Thiem Dominic (A) (3) 2 6 7 Thiem Dominic (A)
wygra (1.02)
+ 0.02 IT
Sachko Vitaliy (Ukr) (529) 0 4 5
27.10.20
17:30
27.10.20,08:04
Nishikori Kei (Jap) (37) Thiem Dominic (A)
wygra (1.08)
?? IT
Thiem Dominic (A) (3)
27.10.20
15:55
27.10.20,08:03
Djokovic Novak (Serb) (1) 2 7 6 Djokovic Novak (Serb)
wygra (1.07)
+ 0.07 IT
Krajinovic Filip (Serb) (30) 0 6 (6) 3
27.10.20
14:40
27.10.20,08:03
Hurkacz Hubert (Pl) (31) 2 6 7 Hurkacz Hubert (Pl)
wygra (1.09)
+ 0.09 IT
Balazs Attila (Wegry) (88) 0 3 5
27.10.20
11:25
27.10.20,08:04
Ruusuvuori Emil (Fin) (98) 2 6 6 Ruusuvuori Emil (Fin)
wygra (1.17)
+ 0.17 IT
Skatov Timofey (Kaz) (438) 0 2 0
26.10.20
19:50
26.10.20,08:44
Rodionov Jurij (A) (151) 2 6 7 Shapovalov Denis (Kan)
wygra (1.11)
-1 IT
Shapovalov Denis (Kan) (12) 0 4 5
26.10.20
18:30
26.10.20,08:44
Rublev Andrey (R) (8) 2 6 6 Rublev Andrey (R)
wygra (1.05)
+ 0.05 IT
Gombos Norbert (Svk) (104) 0 3 2
26.10.20
16:15
26.10.20,08:46
Fett Jana (Chor) (237) 2 6 6 Fett Jana (Chor)
wygra (1.06)
+ 0.06 IT
Sonmez Zeynep (Tur) (626) 0 2 1
26.10.20
14:30
26.10.20,08:45
Snigur Daria (Ukr) (224) 2 6 6 Snigur Daria (Ukr)
wygra (1.13)
+ 0.13 IT
Aksu Ayla (Tur) (1270) 0 1 1
26.10.20
13:00
26.10.20,08:45
Clarke Jay (GB) (189) 2 6 7 Kovalik Jozef (Svk)
wygra (1.19)
-1 IT
Kovalik Jozef (Svk) (125) 0 3 5
25.10.20
16:00
25.10.20,08:06
Balazs Attila (Wegry) (85) 2 6 6 Balazs Attila (Wegry)
wygra (1.06)
+ 0.06 IT
Soares Bruno (Braz) (1035) 0 2 4
25.10.20
13:05
25.10.20,08:06
Gombos Norbert (Svk) (104) 2 5 6 6 Gombos Norbert (Svk)
wygra (1.11)
+ 0.11 IT
Sachko Vitaliy (Ukr) (529) 1 7 4 4
25.10.20
10:35
25.10.20,08:06
Pellegrino Andrea (I) (274) 2 7 6 6 Pellegrino Andrea (I)
wygra (1.30)
+ 0.3 IT
Cervantes Inigo (Hiszp) (538) 1 5 7 (3) 4
25.10.20
08:45
25.10.20,08:07
Dzumhur Damir (BiH) (114) 2 1 7 6 Dzumhur Damir (BiH)
wygra (1.20)
+ 0.2 IT
Nedovyesov Aleksandr (Kaz) (332) 1 6 5 2
24.10.20
14:45
24.10.20,08:54
Balazs Attila (Wegry) (85) 2 7 6 Balazs Attila (Wegry)
wygra (1.23)
+ 0.23 IT
Ram Rajeev (USA) (1076) 0 5 1
24.10.20
14:45
24.10.20,08:54
Bedene Aljaz (Słow) (52) 2 6 6 Bedene Aljaz (Słow)
wygra (1.12)
+ 0.12 IT
Pichler David (A) (474) 0 0 4
24.10.20
13:45
24.10.20,08:52
Ivashka Ilya (Biał.) (129) 2 3 6 6 Ivashka Ilya (Biał.)
wygra (1.38)
+ 0.38 IT
Bonzi Benjamin (F) (191) 1 6 2 3
24.10.20
11:25
24.10.20,08:53
Wiskandt Max (Ger) (1612) Harris Andrew (Aus)
wygra (1.12)
?? IT
Harris Andrew (Aus) (224)
24.10.20
11:10
24.10.20,08:53
Sachko Vitaliy (Ukr) (529) 2 1 6 6 Herbert Pierre-Hugues (F)
wygra (1.11)
-1 IT
Herbert Pierre-Hugues (F) (82) 1 6 4 3
23.10.20
19:35
23.10.20,08:26
Zverev Alexander (Ger) (7) 2 6 6 6 Zverev Alexander (Ger)
wygra (1.09)
+ 0.09 IT
Mannarino Adrian (F) (41) 1 4 7 (5) 4
23.10.20
19:05
23.10.20,08:26
De Minaur Alex (Aus) (29) 2 6 6 De Minaur Alex (Aus)
wygra (1.28)
+ 0.28 IT
Giron Marcos (USA) (94) 0 3 0
23.10.20
11:55
23.10.20,08:28
Gasanova Anastasia (R) (290) 2 6 6 Gasanova Anastasia (R)
wygra (1.08)
+ 0.08 IT
Alhussein Abdel Aziz Lamis (Egip) (721) 0 4 4
23.10.20
10:30
23.10.20,08:27
Lipovsek Puches Tomas (Słow) (648) 2 6 6 Dougaz Aziz (Tun)
wygra (1.18)
-1 IT
Dougaz Aziz (Tun) (371) 0 4 2
23.10.20
10:00
23.10.20,08:28
Boulter Katie (GB) (383) 2 6 6 Boulter Katie (GB)
wygra (1.09)
+ 0.09 IT
Tikhonova Anastasia (R) (709) 0 3 2
22.10.20
21:25
22.10.20,08:24
Giron Marcos (USA) (94) 2 6 7 Goffin David (B)
wygra (1.34)
-1 IT
Goffin David (B) (14) 0 3 5
22.10.20
18:40
22.10.20,08:24
Khachanov Karen (R) (17) 2 5 6 6 Khachanov Karen (R)
wygra (1.08)
+ 0.08 IT
Bergs Zizou (B) (528) 1 7 4 4
22.10.20
14:05
22.10.20,08:24
Sinner Jannik (I) (46) 2 6 6 Sinner Jannik (I)
wygra (1.19)
+ 0.19 IT
Herbert Pierre-Hugues (F) (82) 0 3 1
22.10.20
12:40
22.10.20,08:23
Raonic Milos (Kan) (19) 2 7 7 Raonic Milos (Kan)
wygra (1.21)
+ 0.21 IT
Norrie Cameron (GB) (70) 0 5 6 (4)
22.10.20
11:30
22.10.20,08:25
Justo Guido Ivan (Arg) (753) 2 6 6 Justo Guido Ivan (Arg)
wygra (1.07)
+ 0.07 IT
Allen Louis (GB) 0 1 1
21.10.20
18:50
21.10.20,08:14
Dimitrov Grigor (Bułg.) (20) 2 4 6 6 Dimitrov Grigor (Bułg.)
wygra (1.12)
+ 0.12 IT
Andujar Pablo (Hiszp) (55) 1 6 3 4
21.10.20
18:10
21.10.20,08:15
Zverev Alexander (Ger) (7) 2 6 3 6 Zverev Alexander (Ger)
wygra (1.13)
+ 0.13 IT
Millman John (Aus) (44) 1 0 6 3
21.10.20
16:05
21.10.20,08:15
Struff Jan-Lennard (Ger) (32) 2 6 6 Struff Jan-Lennard (Ger)
wygra (1.14)
+ 0.14 IT
Cecchinato Marco (I) (77) 0 3 1
21.10.20
15:20
20.10.20,08:11
Allen Louis (GB) 2 6 2 6 Monzon Ignacio (Arg)
wygra (1.12)
-1 IT
Monzon Ignacio (Arg) (717) 1 3 6 3
21.10.20
12:45
21.10.20,08:17
Glinka Daniil (Est) (955) 2 7 2 6 Mansouri Skander (Tun)
wygra (1.12)
-1 IT
Mansouri Skander (Tun) (400) 1 6 (4) 6 3
21.10.20
09:00
21.10.20,08:16
Vivero Gonzalez Pablo (Hiszp) (374) 2 6 6 Vivero Gonzalez Pablo (Hiszp)
wygra (1.02)
+ 0.02 IT
Beckley Alec (JAR) 0 3 2
20.10.20
16:10
20.10.20,08:10
Lacko Lukas (Svk) (188) 2 5 7 6 Lacko Lukas (Svk)
wygra (1.09)
+ 0.09 IT
Rehberg Max Hans (Ger) 1 7 6 (4) 1
20.10.20
14:35
20.10.20,08:09
Giron Marcos (USA) (94) 2 4 6 6 Giron Marcos (USA)
wygra (1.11)
+ 0.11 IT
Nardi Luca (2003) (I) (917) 1 6 4 1
20.10.20
14:20
20.10.20,08:10
Ajdukovic Duje (Chor) (387) 2 6 6 Ajdukovic Duje (Chor)
wygra (1.15)
+ 0.15 IT
Henning Benedikt (Ger) (1242) 0 3 2
20.10.20
14:00
20.10.20,08:09
Nishikori Kei (Jap) (36) Nishikori Kei (Jap)
wygra (1.19)
?? IT
Andujar Pablo (Hiszp) (55)
19.10.20
18:40
19.10.20,09:43
Humbert Ugo (F) (38) 2 6 6 Humbert Ugo (F)
wygra (1.28)
+ 0.28 IT
Coppejans Kimmer (B) (171) 0 4 3
19.10.20
16:10
19.10.20,09:42
Kecmanovic Miomir (Serb) (41) 2 4 7 6 Kecmanovic Miomir (Serb)
wygra (1.25)
+ 0.25 IT
Nagal Sumit (Indie) (129) 1 6 6 (4) 1
19.10.20
15:20
19.10.20,09:46
Ajdukovic Duje (Chor) (387) 2 6 6 Ajdukovic Duje (Chor)
wygra (1.04)
+ 0.04 IT
Kalyanpur Adil (Indie) (1045) 0 2 4
19.10.20
13:05
19.10.20,09:43
Ofner Sebastian (A) (175) 2 6 6 6 Ofner Sebastian (A)
wygra (1.08)
+ 0.08 IT
Ilhan Marsel (Tur) (561) 1 7 (7) 4 4
18.10.20
16:50
18.10.20,08:30
Harris Lloyd (JAR) (92) 2 7 6 Harris Lloyd (JAR)
wygra (1.10)
+ 0.1 IT
Khan Zane (USA) (1006) 0 6 (1) 2
18.10.20
16:20
18.10.20,08:31
Caruso Salvatore (I) (77) 2 7 6 Caruso Salvatore (I)
wygra (1.18)
+ 0.18 IT
Geerts Michael (B) (391) 0 6 (5) 4
18.10.20
16:00
18.10.20,08:32
Haddad Maia Beatriz (Braz) (378) 2 6 6 Haddad Maia Beatriz (Braz)
wygra (1.10)
+ 0.1 IT
Jorge Francisca (Port) (474) 0 3 3
18.10.20
15:40
18.10.20,08:30
Rublev Andrey (R) (10) 2 7 6 Rublev Andrey (R)
wygra (1.23)
+ 0.23 IT
Coric Borna (Chor) (27) 0 6 (5) 4
17.10.20
17:45
17.10.20,08:30
Lenz Julian (Ger) (263) 2 6 6 Lenz Julian (Ger)
wygra (1.03)
+ 0.03 IT
Weindl Michael (Ger) (1609) 0 1 2
17.10.20
14:10
17.10.20,08:30
Zverev Alexander (Ger) (7) 2 7 7 Zverev Alexander (Ger)
wygra (1.14)
+ 0.14 IT
Davidovich Fokina Alejandro (Hiszp) (71) 0 5 6 (3)
17.10.20
11:50
17.10.20,08:32
Gojo Borna (Chor) (256) 2 7 7 Gojo Borna (Chor)
wygra (1.04)
+ 0.04 IT
Aksu Cengiz (Tur) (1002) 0 5 5
17.10.20
09:35
17.10.20,08:31
Vatutin Alexey (R) (242) 2 6 6 Vatutin Alexey (R)
wygra (1.10)
+ 0.1 IT
Cornea Vlad Victor (Rum) (897) 0 3 2
17.10.20
09:35
17.10.20,08:31
Lamasine Tristan (F) (272) 2 6 6 Lamasine Tristan (F)
wygra (1.10)
+ 0.1 IT
Kirci Koray (Tur) (933) 0 2 2
16.10.20
18:25
16.10.20,08:27
Auger Aliassime Felix (Kan) (22) 2 6 6 Auger Aliassime Felix (Kan)
wygra (1.19)
+ 0.19 IT
Albot Radu (Moł.) (82) 0 3 0
16.10.20
17:50
16.10.20,08:28
Munar Jaume (Hiszp) (112) 2 6 6 Munar Jaume (Hiszp)
wygra (1.22)
+ 0.22 IT
Muller Alexandre (F) (233) 0 2 2
16.10.20
16:05
16.10.20,08:28
Kanepi Kaia (Est) (109) 2 6 6 Kanepi Kaia (Est)
wygra (1.12)
+ 0.12 IT
Buyukakcay Cagla (Tur) (176) 0 3 1
16.10.20
14:05
16.10.20,08:27
Zverev Alexander (Ger) (7) 2 6 3 6 Zverev Alexander (Ger)
wygra (1.12)
+ 0.12 IT
Harris Lloyd (JAR) (92) 1 4 6 0
16.10.20
12:15
16.10.20,08:26
Rublev Andrey (R) (10) 2 6 6 Rublev Andrey (R)
wygra (1.12)
+ 0.12 IT
Norrie Cameron (GB) (75) 0 2 1
15.10.20
18:10
15.10.20,08:27
Kanepi Kaia (Est) (109) 1 6 3 Kanepi Kaia (Est)
wygra (1.11)
+ 0.11 IT
Hesse Amandine (F) (286) 0 0 0
15.10.20
16:05
15.10.20,08:26
Opelka Reilly (USA) (36) 2 2 7 6 Medvedev Daniil (R)
wygra (1.17)
-1 IT
Medvedev Daniil (R) (6) 1 6 5 4
15.10.20
12:10
15.10.20,08:25
Shapovalov Denis (Kan) (12) 2 6 6 Shapovalov Denis (Kan)
wygra (1.20)
+ 0.2 IT
Ivashka Ilya (Biał.) (141) 0 1 4
15.10.20
12:10
15.10.20,08:26
Coric Borna (Chor) (27) 2 6 7 Coric Borna (Chor)
wygra (1.19)
+ 0.19 IT
Safiullin Roman (R) (199) 0 3 5
15.10.20
11:00
15.10.20,08:26
Brouwer Gijs (Hol) (498) 1 Brouwer Gijs (Hol)
wygra (1.02)
anu. IT
Asrawy Amr (Egip) (1971) 0
14.10.20
19:55
14.10.20,08:29
Wawrinka Stan (Szwaj) (18) 2 6 3 6 Wawrinka Stan (Szwaj)
wygra (1.18)
+ 0.18 IT
Donskoy Evgeny (R) (121) 1 1 6 3
14.10.20
18:00
14.10.20,08:29
Medvedev Daniil (R) (6) 2 3 6 6 Medvedev Daniil (R)
wygra (1.11)
+ 0.11 IT
Gasquet Richard (F) (53) 1 6 3 0
14.10.20
15:30
14.10.20,08:29
Humbert Ugo (F) (38) 2 4 6 6 Humbert Ugo (F)
wygra (1.21)
+ 0.21 IT
Kotov Pavel (R) (286) 1 6 2 3
14.10.20
12:10
14.10.20,08:28
Shapovalov Denis (Kan) (12) 2 6 6 Shapovalov Denis (Kan)
wygra (1.20)
+ 0.2 IT
Troicki Viktor (Serb) (197) 0 2 3
14.10.20
11:25
13.10.20,08:09
Helgo Malene (Nor) (549) 2 6 6 Helgo Malene (Nor)
wygra (1.16)
+ 0.16 IT
Fonte Maria Ines (Port) (907) 0 3 4
14.10.20
10:00
14.10.20,08:30
Ouakaa Aziz (Tun) (810) 2 6 6 Ouakaa Aziz (Tun)
wygra (1.16)
+ 0.16 IT
Gibbens Jack (GB) (1598) 0 1 4
13.10.20
16:10
13.10.20,08:06
Khachanov Karen (R) (17) 2 6 6 Khachanov Karen (R)
wygra (1.10)
+ 0.1 IT
Duckworth James (Aus) (93) 0 4 4
13.10.20
16:10
13.10.20,08:08
Khachanov Karen (R) (17) 2 6 6 Khachanov Karen (R)
wygra (1.10)
anu. IT
Duckworth James (Aus) (93) 0 4 4
13.10.20
10:10
13.10.20,08:07
Andujar Pablo (Hiszp) (54) 2 7 7 Andujar Pablo (Hiszp)
wygra (1.57)
+ 0.57 IT
Kovalik Jozef (Svk) (125) 0 5 5
13.10.20
10:05
13.10.20,08:08
Machac Tomas (Cz) (218) 2 6 6 Machac Tomas (Cz)
wygra (1.06)
+ 0.06 IT
Polansky Peter (Kan) (211) 0 1 1
12.10.20
16:00
12.10.20,08:17
Pellegrino Andrea (I) (296) 1 6 7 3 Travaglia Stefano (I)
wygra (1.34)
-1 IT
Travaglia Stefano (I) (74) 0 4 6 (6) 0
12.10.20
14:40
12.10.20,08:17
Bublik Alexander (Kaz) (49) 2 2 7 6 Bublik Alexander (Kaz)
wygra (1.40)
+ 0.4 IT
McDonald Mackenzie (USA) (236) 1 6 6 (2) 4
12.10.20
11:05
12.10.20,08:18
Martinez Pedro (Hiszp) (105) 1 6 3 Martinez Pedro (Hiszp)
wygra (1.13)
+ 0.13 IT
Trungelliti Marco (Arg) (240) 0 4 0
11.10.20
15:10
11.10.20,08:22
Nadal Rafael (Hiszp) (2) 3 6 6 7 Nadal Rafael (Hiszp)
wygra (1.73)
+ 0.73 IT
Djokovic Novak (Serb) (1) 0 0 2 5
11.10.20
14:40
11.10.20,08:23
Wolf Jeffrey John (USA) (120) 2 3 7 6 Wolf Jeffrey John (USA)
wygra (1.16)
+ 0.16 IT
Avidzba Alen (R) (470) 1 6 5 1
11.10.20
11:00
11.10.20,08:25
Kartal Sonay (GB) 2 6 6 Kartal Sonay (GB)
wygra (1.16)
+ 0.16 IT
Piper Grace (GB) 0 0 0
11.10.20
10:35
11.10.20,08:25
Barrios Vera Marcelo Tomas (Chile) (282) 2 6 6 Barrios Vera Marcelo Tomas (Chile)
wygra (1.14)
+ 0.14 IT
Lopez Montagud Carlos (Hiszp) (747) 0 2 0
10.10.20
15:10
10.10.20,07:58
Swiatek Iga (Pl) (54) 2 6 6 Swiatek Iga (Pl)
wygra (1.58)
+ 0.58 IT
Kenin Sofia (USA) (6) 0 4 1
10.10.20
12:15
10.10.20,07:57
Matusevich Anton (GB) (568) 2 6 6 Matusevich Anton (GB)
wygra (1.05)
+ 0.05 IT
Foley Patrick (GB) (1585) 0 2 2
10.10.20
11:08
10.10.20,07:57
Dzumhur Damir (BiH) (114) 2 6 6 Dzumhur Damir (BiH)
wygra (1.38)
+ 0.38 IT
Gimeno Valero Carlos (Hiszp) (534) 0 0 3
10.10.20
10:30
10.10.20,07:57
Grigelis Laurynas (Lit) (515) 2 6 6 Grigelis Laurynas (Lit)
wygra (1.11)
+ 0.11 IT
Tenti Fermin (Arg) (585) 0 1 1
09.10.20
18:40
09.10.20,08:09
Djokovic Novak (Serb) (1) 3 6 6 5 4 6 Djokovic Novak (Serb)
wygra (1.32)
+ 0.32 IT
Tsitsipas Stefanos (Gre) (6) 2 3 2 7 6 1
09.10.20
15:33
09.10.20,08:10
Tiafoe Frances (USA) (67) 2 7 7 Tiafoe Frances (USA)
wygra (1.17)
+ 0.17 IT
Baldi Filippo (I) (259) 0 6 (3) 5
09.10.20
15:05
09.10.20,08:09
Nadal Rafael (Hiszp) (2) 3 6 6 7 Nadal Rafael (Hiszp)
wygra (1.14)
+ 0.14 IT
Schwartzman Diego (Arg) (14) 0 3 3 6 (0)
09.10.20
14:30
09.10.20,08:10
Hersey Jake (GB) (1430) 2 7 2 6 Canter Alexis (GB)
wygra (1.18)
-1 IT
Canter Alexis (GB) (1021) 1 6 (6) 6 4
09.10.20
10:30
09.10.20,08:11
Carle Maria Lourdes (Arg) (535) 2 6 6 Carle Maria Lourdes (Arg)
wygra (1.05)
+ 0.05 IT
Ureke Anna (R) (796) 0 2 3
08.10.20
16:45
08.10.20,08:38
Kenin Sofia (USA) (6) 2 6 7 Kvitova Petra (Cz)
wygra (1.56)
-1 IT
Kvitova Petra (Cz) (11) 0 4 5
08.10.20
15:10
08.10.20,08:37
Swiatek Iga (Pl) (54) 2 6 6 Swiatek Iga (Pl)
wygra (1.25)
+ 0.25 IT
Podoroska Nadia (Arg) (131) 0 2 1
08.10.20
10:00
08.10.20,08:36
Weightman Oscar (GB) (1780) 2 6 5 6 Michalski Daniel (Pl)
wygra (1.22)
-1 IT
Michalski Daniel (Pl) (439) 1 3 7 4
07.10.20
18:40
07.10.20,07:54
Djokovic Novak (Serb) (1) 1 4 6 6 4 Djokovic Novak (Serb)
wygra (1.07)
+ 0.07 IT
Carreno-Busta Pablo (Hiszp) (18) 0 6 2 3 6
07.10.20
13:35
07.10.20,07:56
Kumar Omni (USA) (1380) 2 6 6 Gengel Marek (Cz)
wygra (1.11)
-1 IT
Gengel Marek (Cz) (466) 0 2 4
07.10.20
12:10
07.10.20,07:57
Kvitova Petra (Cz) (11) 2 6 6 Kvitova Petra (Cz)
wygra (1.29)
+ 0.29 IT
Siegemund Laura (Ger) (66) 0 3 3
07.10.20
10:00
07.10.20,07:55
Stevenson Kelsey (Kan) (668) 2 6 6 Stevenson Kelsey (Kan)
wygra (1.18)
+ 0.18 IT
Arh Anze (Słow) (1619) 0 2 2
07.10.20
10:00
07.10.20,07:56
Dhoe Benjamin (B) (661) 2 6 6 Dhoe Benjamin (B)
wygra (1.07)
+ 0.07 IT
Zakaryia Faris (Egip) (1461) 0 1 3
06.10.20
22:35
06.10.20,07:57
Nadal Rafael (Hiszp) (2) 3 7 6 6 Nadal Rafael (Hiszp)
wygra (1.04)
+ 0.04 IT
Sinner Jannik (I) (75) 0 6 (4) 4 1
06.10.20
21:00
06.10.20,07:58
Swiatek Iga (Pl) (54) 2 6 6 Swiatek Iga (Pl)
wygra (1.17)
+ 0.17 IT
Trevisan Martina (I) (159) 0 3 1
05.10.20
15:50
05.10.20,08:59
Djokovic Novak (Serb) (1) 3 6 6 6 Djokovic Novak (Serb)
wygra (1.03)
+ 0.03 IT
Khachanov Karen (R) (16) 0 4 3 3
05.10.20
11:10
05.10.20,08:59
Kvitova Petra (Cz) (11) 2 6 6 Kvitova Petra (Cz)
wygra (1.28)
+ 0.28 IT
Zhang Shuai (Chiny) (39) 0 2 4
04.10.20
16:30
04.10.20,08:18
Schwartzman Diego (Arg) (14) 3 6 6 6 Schwartzman Diego (Arg)
wygra (1.13)
+ 0.13 IT
Sonego Lorenzo (I) (46) 0 1 3 4
04.10.20
16:25
04.10.20,08:18
Thiem Dominic (A) (3) 3 6 6 5 3 6 Thiem Dominic (A)
wygra (1.01)
+ 0.01 IT
Gaston Hugo (F) (239) 2 4 4 7 6 3
04.10.20
12:35
04.10.20,08:18
Nadal Rafael (Hiszp) (2) 3 6 6 6 Nadal Rafael (Hiszp)
wygra (1.01)
+ 0.01 IT
Korda Sebastian (USA) (213) 0 1 1 2
04.10.20
11:05
04.10.20,08:18
Swiatek Iga (Pl) (54) 2 6 6 Halep Simona (Rum)
wygra (1.16)
-1 IT
Halep Simona (Rum) (2) 0 1 2
03.10.20
18:25
03.10.20,08:01
Djokovic Novak (Serb) (1) 3 6 6 6 Djokovic Novak (Serb)
wygra (1.01)
+ 0.01 IT
Galan Riveros Daniel Elahi (Kol) (153) 0 0 3 2
03.10.20
16:55
03.10.20,08:01
Kvitova Petra (Cz) (11) 2 7 6 Kvitova Petra (Cz)
wygra (1.29)
+ 0.29 IT
Fernandez Leylah Annie (Kan) (100) 0 5 3
03.10.20
14:55
03.10.20,08:00
Tsitsipas Stefanos (Gre) (6) 1 6 6 3 Tsitsipas Stefanos (Gre)
wygra (1.11)
+ 0.11 IT
Bedene Aljaz (Słow) (56) 0 1 2 1
03.10.20
13:45
03.10.20,08:02
Kenin Sofia (USA) (6) 2 6 6 Kenin Sofia (USA)
wygra (1.41)
+ 0.41 IT
Bara Irina Maria (Rum) (142) 0 2 0
02.10.20
18:55
02.10.20,07:53
Schwartzman Diego (Arg) (14) 3 7 6 6 Schwartzman Diego (Arg)
wygra (1.05)
+ 0.05 IT
Gombos Norbert (Svk) (106) 0 6 (3) 3 3
02.10.20
17:40
02.10.20,07:53
Nadal Rafael (Hiszp) (2) 3 6 6 6 Nadal Rafael (Hiszp)
wygra (1.01)
+ 0.01 IT
Travaglia Stefano (I) (74) 0 1 4 0
02.10.20
13:25
02.10.20,07:53
Gaston Hugo (F) (239) 3 2 6 6 4 6 Wawrinka Stan (Szwaj)
wygra (1.04)
-1 IT
Wawrinka Stan (Szwaj) (17) 2 6 3 3 6 0
02.10.20
11:10
02.10.20,07:53
Thiem Dominic (A) (3) 3 6 6 6 Thiem Dominic (A)
wygra (1.11)
+ 0.11 IT
Ruud Casper (Nor) (25) 0 4 3 1
01.10.20
18:10
01.10.20,08:06
Berrettini Matteo (I) (8) 3 6 4 6 6 Berrettini Matteo (I)
wygra (1.07)
+ 0.07 IT
Harris Lloyd (JAR) (90) 1 4 6 2 4
01.10.20
17:20
01.10.20,08:07
Bautista-Agut Roberto (Hiszp) (10) 3 6 6 6 Bautista-Agut Roberto (Hiszp)
wygra (1.05)
+ 0.05 IT
Balazs Attila (Wegry) (87) 0 3 1 2
01.10.20
11:20
01.10.20,08:06
Garin Christian (Chile) (19) 1 6 6 7 6 Garin Christian (Chile)
wygra (1.09)
+ 0.09 IT
Polmans Marc (Aus) (122) 0 7 (5) 2 6 (3) 4
01.10.20
11:15
01.10.20,08:08
Kvitova Petra (Cz) (11) 2 6 6 Kvitova Petra (Cz)
wygra (1.13)
+ 0.13 IT
Paolini Jasmine (I) (94) 0 3 3
01.10.20
10:00
01.10.20,08:09
Eriksson Markus (Szwe) /
Lindell Christian (Szwe)
2 7 7 Eriksson Markus (Szwe) /
Lindell Christian (Szwe)
wygrają (1.06)
+ 0.06 IT
Jermar Jan (Cz) /
Paty Daniel (Cz)
0 6 (2) 6 (4)
STATYSTYKI
  OK KO skp% Zysk ROI%
ogół. 6912 1362 83.5 -224.76 -2.7
w mies. 114 18 86.4 -0.96 -0.7
© COPYRIGHT TenisInfo.pl | Regulamin | Linki | Zapomniałem hasła | Mapa stron | Kontakt
18+