logowanie | rejestracja    PARTNERZY: 1x2tip.com | Trefik.com | Tenis Live

Typy typera sandacz


miesiąc:   typer:

nawierzchnia / puchar

hala ceglasta trawa betonowa / puchar

Pula nagród

mniej niż 250 tys. USD więcej niż 250 tys. USD

Turniej główny / kwalifikacje

główny kwalifikacje

Rundy

1. runda 2. runda 3. runda 1/8 finału ćwierćfinał półfinał finał

zaznacz wszystkie kryteria »

Aby dodać tipstera do moich PRO tipsterów, kliknij na ikonę obok wybranego tipstera.
sandacz


Aby wyświetlić aktywne wskazówki musisz być zalogowany i musisz mieć aktywne członkostwo PRO - logowanie | rejestracja | PRO info

Mecze

21.05.24
18:00
21.05.24,05:32
Vukic Aleksandar (Aus) (93) Bublik Alexander (Kaz)
wygra (1.57)
?? ITO
Bublik Alexander (Kaz) (19)
21.05.24
15:50
21.05.24,05:32
Kotov Pavel (R) (57) 2 7 6 Muller Alexandre (F)
wygra (1.72)
?? ITO
Muller Alexandre (F) (90) 0 6 (8) 1
21.05.24
13:45
21.05.24,12:54
Machac Tomas (Cz) (44) 2 7 6 Draper Jack (GB)
wygra (1.50)
-1 ITO
Draper Jack (GB) (35) 0 6 (6) 1
21.05.24
13:35
21.05.24,05:31
Darderi Luciano (I) (47) 2 7 7 Darderi Luciano (I)
wygra (1.44)
+ 0.44 ITO
Daniel Taro (Jap) (81) 0 5 6 (3)
21.05.24
13:15
21.05.24,05:31
Monfils Gael (F) (38) Monfils Gael (F)
wygra (1.59)
?? ITO
Nishioka Yoshihito (Jap) (72)
21.05.24
11:00
20.05.24,12:27
Koepfer Dominik (Ger) (67) Koepfer Dominik (Ger)
wygra (1.87)
?? ITO
Nakashima Brandon (USA) (68)
20.05.24
17:15
20.05.24,12:31
Gaston Hugo (F) (96) 2 7 7 Galan Daniel Elahi (Kol)
wygra (1.93)
-1 ITO
Galan Daniel Elahi (Kol) (90) 0 6 (2) 6 (4)
20.05.24
14:05
20.05.24,12:31
Rinderknech Arthur (F) (73) 2 6 4 7 Rinderknech Arthur (F)
wygra (1.67)
+ 0.67 ITO
Evans Daniel (GB) (67) 1 3 6 6 (6)
20.05.24
13:15
20.05.24,12:31
Ruusuvuori Emil (Fin) (71) 2 6 6 Ruusuvuori Emil (Fin)
wygra (1.73)
+ 0.73 ITO
Giron Marcos (USA) (49) 0 3 3
20.05.24
13:10
20.05.24,12:27
Ofner Sebastian (A) (46) 2 4 6 6 Hijikata Rinky (Aus)
wygra (3.66)
-1 ITO
Hijikata Rinky (Aus) (79) 1 6 4 3
19.05.24
16:00
19.05.24,11:54
Carballes Baena Roberto (Hiszp) (62) 2 7 6 Altmaier Daniel (Ger)
wygra (1.75)
-1 ITO
Altmaier Daniel (Ger) (78) 0 6 (2) 4
19.05.24
14:40
19.05.24,11:54
Fils Arthur (F) (34) 2 6 6 Fils Arthur (F)
wygra (1.63)
+ 0.63 ITO
Martinez Pedro (Hiszp) (51) 0 2 3
19.05.24
14:30
19.05.24,11:52
Muller Alexandre (F) (109) 2 6 6 Muller Alexandre (F)
wygra (1.42)
+ 0.42 ITO
Gasquet Richard (F) (113) 0 4 4
19.05.24
13:20
19.05.24,11:54
Ofner Sebastian (A) (46) 2 7 6 Gakhov Ivan (R)
wygra (3.20)
-1 ITO
Gakhov Ivan (R) (274) 0 5 2
19.05.24
12:35
19.05.24,11:54
Vukic Aleksandar (Aus) (70) 2 6 6 McDonald Mackenzie (USA)
wygra (2.23)
-1 ITO
McDonald Mackenzie (USA) (76) 0 2 2
18.05.24
23:10
18.05.24,11:12
Andrade Andres (Ekw) (374) 1 0 Tomic Bernard (Aus)
wygra (2.54)
-1 ITO
Tomic Bernard (Aus) (256) 0 0
18.05.24
23:00
18.05.24,11:12
Habib Hady (Lib) (286) 2 6 6 Habib Hady (Lib)
wygra (1.70)
+ 0.7 ITO
Kuzuhara Bruno (USA) (469) 0 4 4
18.05.24
17:05
18.05.24,11:12
Sels Jelle (Hol) (435) 2 6 6 Dalla Valle Enrico (I)
wygra (1.87)
-1 ITO
Dalla Valle Enrico (I) (255) 0 2 3
18.05.24
16:05
18.05.24,11:11
Fils Arthur (F) (34) 2 6 6 Fils Arthur (F)
wygra (1.53)
+ 0.53 ITO
Barrere Gregoire (F) (115) 0 4 4
18.05.24
11:40
18.05.24,11:11
Passaro Francesco (I) (240) 2 7 6 6 Nakashima Brandon (USA)
wygra (1.55)
-1 ITO
Nakashima Brandon (USA) (72) 1 6 (2) 7 (7) 1
17.05.24
18:00
17.05.24,11:42
Pannu Kiranpal (NZ) (645) 2 7 6 Pannu Kiranpal (NZ)
wygra (1.40)
+ 0.4 ITO
Thanos Aristotelis (Gre) (1127) 0 5 3
17.05.24
15:15
17.05.24,11:41
Royer Valentin (F) (230) 2 7 6 Vacherot Valentin (Mon)
wygra (1.48)
-1 ITO
Vacherot Valentin (Mon) (120) 0 6 (5) 4
17.05.24
14:20
17.05.24,08:11
Nakashima Brandon (USA) (72) 2 4 6 6 Navone Mariano (Arg)
wygra (1.64)
-1 ITO
Navone Mariano (Arg) (31) 1 6 3 1
17.05.24
13:20
17.05.24,11:41
Walton Adam (Aus) (111) 2 3 7 6 Duckworth James (Aus)
wygra (1.84)
-1 ITO
Duckworth James (Aus) (102) 1 6 6 (4) 2
17.05.24
11:00
17.05.24,08:11
De Krom Michiel (Hol) (755) 1 4 7 2 Lopez Montagud Carlos (Hiszp)
wygra (1.47)
-1 ITO
Lopez Montagud Carlos (Hiszp) (397) 0 6 5 1
15.05.24
21:10
15.05.24,08:18
Zverev Alexander (Ger) (5) 2 6 6 Zverev Alexander (Ger)
wygra (1.63)
+ 0.63 ITO
Fritz Taylor (USA) (13) 0 4 3
15.05.24
19:30
15.05.24,08:20
Barrere Gregoire (F) (115) 2 7 6 Barrere Gregoire (F)
wygra (1.55)
+ 0.55 ITO
Ramos-Vinolas Albert (Hiszp) (104) 0 6 (0) 2
15.05.24
19:05
15.05.24,08:20
Collins Danielle (USA) (15) 2 6 6 Collins Danielle (USA)
wygra (1.46)
+ 0.46 ITO
Azarenka Viktoria (Biał.) (24) 0 4 3
15.05.24
17:50
15.05.24,08:20
Evans Daniel (GB) (67) 2 6 6 Evans Daniel (GB)
wygra (1.43)
+ 0.43 ITO
Grenier Hugo (F) (173) 0 4 4
15.05.24
15:00
15.05.24,08:18
Tabilo Alejandro (Chile) (32) 2 6 6 Tabilo Alejandro (Chile)
wygra (1.60)
+ 0.6 ITO
Zhang Zhizhen (Chiny) (56) 0 3 4
14.05.24
20:25
14.05.24,08:00
Gauff Coco (USA) (3) 2 7 6 Zheng Qinwen (Chiny)
wygra (2.42)
-1 ITO
Zheng Qinwen (Chiny) (7) 0 6 (4) 1
14.05.24
11:05
14.05.24,07:53
Tabilo Alejandro (Chile) (32) 2 7 7 Tabilo Alejandro (Chile)
wygra (2.75)
+ 1.75 ITO
Khachanov Karen (R) (18) 0 6 (5) 6 (10
14.05.24
11:05
14.05.24,07:58
Fritz Taylor (USA) (13) 2 6 6 6 Dimitrov Grigor (Bułg.)
wygra (2.38)
-1 ITO
Dimitrov Grigor (Bułg.) (10) 1 2 7 (11 1
12.05.24
19:05
12.05.24,10:07
Svitolina Elina (Ukr) (19) 2 6 6 Svitolina Elina (Ukr)
wygra (1.68)
+ 0.68 ITO
Kalinskaya Anna (R) (26) 0 3 3
12.05.24
17:30
12.05.24,10:07
Azarenka Viktoria (Biał.) (24) 2 6 6 6 Azarenka Viktoria (Biał.)
wygra (1.54)
+ 0.54 ITO
Sherif Mayar (Egip) (80) 1 2 7 (6) 3
12.05.24
16:35
12.05.24,10:07
Ostapenko Jelena (Lot) (10) 2 6 5 6 Sorribes Tormo Sara (Hiszp)
wygra (2.38)
-1 ITO
Sorribes Tormo Sara (Hiszp) (47) 1 4 7 1
12.05.24
16:00
12.05.24,10:06
Fritz Taylor (USA) (13) 2 6 6 Fritz Taylor (USA)
wygra (1.60)
+ 0.6 ITO
Korda Sebastian (USA) (27) 0 3 4
12.05.24
11:00
12.05.24,10:06
Borges Nuno (Port) (53) 2 4 7 7 Borges Nuno (Port)
wygra (1.54)
+ 0.54 ITO
Passaro Francesco (I) (240) 1 6 6 (8) 6 (4)
11.05.24
16:45
11.05.24,11:25
Keys Madison (USA) (16) 2 6 4 6 Haddad Maia Beatriz (Braz)
wygra (2.06)
-1 ITO
Haddad Maia Beatriz (Braz) (13) 1 4 6 3
11.05.24
15:20
11.05.24,11:25
Zheng Qinwen (Chiny) (7) 2 3 6 6 Zheng Qinwen (Chiny)
wygra (1.52)
+ 0.52 ITO
Noskova Linda (Cz) (29) 1 6 1 2
11.05.24
15:10
11.05.24,11:25
Medvedev Daniil (R) (4) 2 7 6 Medvedev Daniil (R)
wygra (1.69)
+ 0.69 ITO
Draper Jack (GB) (40) 0 5 4
11.05.24
13:30
11.05.24,11:25
Paul Tommy (USA) (16) 2 6 6 Paul Tommy (USA)
wygra (1.41)
+ 0.41 ITO
Karatsev Aslan (R) (86) 0 4 2
11.05.24
13:05
11.05.24,11:25
Hurkacz Hubert (Pl) (9) 2 6 6 Nadal Rafael (Hiszp)
wygra (1.79)
-1 ITO
Nadal Rafael (Hiszp) (305) 0 1 3
09.05.24
22:40
09.05.24,22:01
Lajovic Dusan (Serb) (64) 2 6 6 6 Sonego Lorenzo (I)
wygra (1.82)
-1 ITO
Sonego Lorenzo (I) (47) 1 3 7 (5) 3
05.05.24
03:30
04.05.24,13:14
Tomic Bernard (Aus) (256) 2 6 7 Tomic Bernard (Aus)
wygra (1.62)
+ 0.62 ITO
Escobedo Ernesto (Mek) (466) 0 3 6 (5)
04.05.24
18:30
04.05.24,13:14
Dutra da Silva Daniel (Braz) (464) 2 6 6 Mena Facundo (Arg)
wygra (1.49)
-1 ITO
Mena Facundo (Arg) (406) 0 3 4
04.05.24
18:00
04.05.24,13:14
Vale Duarte (Port) (579) 2 6 4 6 Vale Duarte (Port)
wygra (1.40)
+ 0.4 ITO
Quan Rudy (USA) (1652) 1 4 6 2
04.05.24
17:05
04.05.24,13:13
Navone Mariano (Arg) (41) 2 6 7 Darderi Luciano (I)
wygra (1.56)
-1 ITO
Darderi Luciano (I) (60) 0 3 5
04.05.24
16:25
04.05.24,13:13
Tabilo Alejandro (Chile) (38) 2 3 6 6 Tabilo Alejandro (Chile)
wygra (1.43)
+ 0.43 ITO
Vacherot Valentin (Mon) (131) 1 6 1 3
03.05.24
19:50
03.05.24,13:03
Darderi Luciano (I) (60) 1 6 3 Darderi Luciano (I)
wygra (1.54)
+ 0.54 ITO
Coria Federico (Arg) (83) 0 1 4
03.05.24
17:30
03.05.24,13:04
Cornet Alize (F) (107) 2 4 6 6 Cornet Alize (F)
wygra (2.00)
+ 1 ITO
Ponchet Jessika (F) (147) 1 6 2 2
03.05.24
17:00
03.05.24,13:04
Osorio Camila (Kol) (63) 2 4 7 7 Frech Magdalena (Pl)
wygra (2.25)
-1 ITO
Frech Magdalena (Pl) (51) 1 6 6 (8) 6 (4)
03.05.24
14:15
03.05.24,13:04
Siniakova Katerina (Cz) (40) 2 2 6 6 Siniakova Katerina (Cz)
wygra (1.59)
+ 0.59 ITO
Krueger Ashlyn (USA) (70) 1 6 2 1
03.05.24
14:05
03.05.24,13:03
Musetti Lorenzo (I) (29) 2 1 6 6 Musetti Lorenzo (I)
wygra (1.44)
+ 0.44 ITO
Borges Nuno (Port) (56) 1 6 1 2
03.05.24
13:05
02.05.24,12:07
Tabilo Alejandro (Chile) (38) 2 4 6 7 Tabilo Alejandro (Chile)
wygra (1.47)
+ 0.47 ITO
Gaston Hugo (F) (95) 1 6 1 5
03.05.24
10:15
02.05.24,12:06
Etcheverry Tomas Martin (Arg) (27) 2 7 7 Etcheverry Tomas Martin (Arg)
wygra (1.47)
+ 0.47 ITO
Rinderknech Arthur (F) (77) 0 6 (3) 5
03.05.24
10:00
02.05.24,15:28
Nakashima Brandon (USA) (81) 2 7 7 Nakashima Brandon (USA)
wygra (1.36)
+ 0.36 ITO
Comesana Francisco (Arg) (96) 0 5 6 (7)
02.05.24
21:40
02.05.24,12:07
Sabalenka Aryna (Biał.) (2) 2 1 7 7 Sabalenka Aryna (Biał.)
wygra (1.86)
+ 0.86 ITO
Rybakina Elena (Kaz) (4) 1 6 5 6 (5)
02.05.24
20:00
02.05.24,12:06
Lehecka Jiri (Cz) (31) 1 6 Medvedev Daniil (R)
wygra (1.59)
-1 ITO
Medvedev Daniil (R) (4) 0 4
01.05.24
21:45
01.05.24,08:45
Fritz Taylor (USA) (13) 2 6 3 6 Fritz Taylor (USA)
wygra (1.51)
+ 0.51 ITO
Cerundolo Francisco (Arg) (22) 1 1 6 3
01.05.24
20:05
01.05.24,08:45
Sabalenka Aryna (Biał.) (2) 2 6 6 Sabalenka Aryna (Biał.)
wygra (1.53)
+ 0.53 ITO
Andreeva Mirra (R) (43) 0 1 4
01.05.24
16:05
01.05.24,08:45
Rublev Andrey (R) (8) 2 4 6 6 Rublev Andrey (R)
wygra (4.46)
+ 3.46 ITO
Alcaraz Carlos (Hiszp) (3) 1 6 3 2
01.05.24
12:10
01.05.24,08:46
Fucsovics Marton (Wegry) (53) 1 7 4 Fucsovics Marton (Wegry)
wygra (1.41)
+ 0.41 ITO
Zeppieri Giulio (I) (141) 0 5 0
01.05.24
12:10
01.05.24,08:45
Rybakina Elena (Kaz) (4) 2 4 7 7 Putintseva Yulia (Kaz)
wygra (5.00)
-1 ITO
Putintseva Yulia (Kaz) (50) 1 6 6 (4) 5
STATYSTYKI
  OK KO skp% Zysk ROI%
ogół. 4028 4152 49.2 -736.35 -9
w mies. 36 24 60 0.01 0
© COPYRIGHT TenisInfo.pl | Regulamin | Linki | Zapomniałem hasła | Mapa stron | Kontakt
18+