logowanie | rejestracja    PARTNERZY: 1x2tip.com | Trefik.com | Tenis Live

Typy typera zygaleo54


miesiąc:   typer:

nawierzchnia / puchar

hala ceglasta trawa betonowa / puchar

Pula nagród

mniej niż 250 tys. USD więcej niż 250 tys. USD

Turniej główny / kwalifikacje

główny kwalifikacje

Rundy

1. runda 2. runda 3. runda 1/8 finału ćwierćfinał półfinał finał

zaznacz wszystkie kryteria »

To add a tipster to my PRO tipsters, click on icon near selected tipster.
zygaleo54


To display active tips , you must be logged in and you must have an active PRO membership - logowanie | rejestracja | PRO info

Mecze

27.02.24
01:10
25.02.24,23:43
Draper Jack (GB) (50) 2 6 6 Paul Tommy (USA)
wygra (1.76)
-1 ITO
Paul Tommy (USA) (14) 0 0 4
26.02.24
20:55
25.02.24,23:45
Wang Yafan (Chiny) (70) 2 7 6 Bronzetti Lucia (I)
wygra (2.06)
-1 ITO
Bronzetti Lucia (I) (60) 0 6 (5) 4
26.02.24
12:15
25.02.24,23:45
Squire Henri (Ger) (257) 2 6 6 7 Squire Henri (Ger)
wygra (2.01)
+ 1.01 ITO
Gerasimov Egor (Biał.) (368) 1 3 7 (5) 6 (3)
26.02.24
01:00
25.02.24,23:45
Atmane Terence (F) (143) 2 1 6 6 Svajda Zachary (USA)
wygra (1.72)
-1 ITO
Svajda Zachary (USA) (146) 1 6 3 3
26.02.24
01:00
25.02.24,23:45
Kovacevic Aleksandar (USA) (102) 2 4 6 7 Hijikata Rinky (Aus)
wygra (1.82)
-1 ITO
Hijikata Rinky (Aus) (84) 1 6 2 6 (4)
24.02.24
22:55
24.02.24,13:56
Jeanjean Leolia (F) (147) 2 6 6 Jeanjean Leolia (F)
wygra (1.95)
+ 0.95 ITO
Joint Maya (Aus) (336) 0 3 1
24.02.24
18:30
24.02.24,13:57
Harrison Christian (USA) /
Nakashima Brandon (USA)
2 7 6 Harrison Christian (USA) /
Nakashima Brandon (USA)
wygrają (2.18)
+ 1.18 ITO
Arneodo Romain (Mon) /
Weissborn Tristan-Samuel (A)
0 6 (5) 4
24.02.24
16:30
24.02.24,13:54
Kestelboim Mariano (Arg) (714) 2 6 6 Marti Pujolras Alex (Hiszp)
wygra (1.75)
-1 ITO
Marti Pujolras Alex (Hiszp) (495) 0 2 1
24.02.24
16:05
24.02.24,13:54
Paolini Jasmine (I) (26) 2 4 7 7 Paolini Jasmine (I)
wygra (3.17)
+ 2.17 ITO
Kalinskaya Anna (R) (40) 1 6 5 5
24.02.24
16:00
24.02.24,13:54
Khachanov Karen (R) (17) 2 7 6 Mensik Jakub (Cz)
wygra (3.18)
-1 ITO
Mensik Jakub (Cz) (129) 0 6 (12 4
23.02.24
23:05
23.02.24,12:35
Norrie Cameron (GB) (20) 2 6 3 6 Seyboth Wild Thiago (Braz)
wygra (3.00)
-1 ITO
Seyboth Wild Thiago (Braz) (83) 1 1 6 2
23.02.24
20:00
22.02.24,23:49
Cerundolo Francisco (Arg) (22) 2 3 6 6 Cerundolo Francisco (Arg)
wygra (1.66)
+ 0.66 ITO
Lajovic Dusan (Serb) (58) 1 6 4 4
23.02.24
18:15
23.02.24,12:35
Mensik Jakub (Cz) (129) 2 6 1 6 Mensik Jakub (Cz)
wygra (2.27)
+ 1.27 ITO
Monfils Gael (F) (70) 1 4 6 3
23.02.24
15:00
23.02.24,12:36
Kestelboim Mariano (Arg) (714) 2 6 6 Kestelboim Mariano (Arg)
wygra (1.74)
+ 0.74 ITO
Ambrogi Luciano Emanuel (Arg) (456) 0 4 4
23.02.24
14:05
23.02.24,12:36
Paolini Jasmine (I) (26) 2 6 7 Paolini Jasmine (I)
wygra (2.08)
+ 1.08 ITO
Cirstea Sorana-Mihaela (Rum) (22) 0 2 6 (6)
23.02.24
13:05
23.02.24,12:36
Naef Celine (Szwaj) (177) 2 6 7 Friedsam Anna-Lena (Ger)
wygra (3.52)
-1 ITO
Friedsam Anna-Lena (Ger) (150) 0 2 6 (2)
23.02.24
11:30
22.02.24,23:49
Travaglia Stefano (I) (214) 1 7 3 3 Kovalik Jozef (Svk)
wygra (2.84)
-1 ITO
Kovalik Jozef (Svk) (232) 0 5 6 0
23.02.24
09:00
22.02.24,23:50
Henning Philip (JAR) (747) 2 6 6 Berkieta Tomasz (Pl)
wygra (2.93)
-1 ITO
Berkieta Tomasz (Pl) (1429) 0 3 1
23.02.24
03:40
22.02.24,23:50
Carle Maria Lourdes (Arg) (106) 2 0 6 6 Carle Maria Lourdes (Arg)
wygra (2.18)
+ 1.18 ITO
McNally Caty (USA) (169) 1 6 2 3
23.02.24
01:20
22.02.24,23:49
Fonseca Joao (Braz) (648) 2 6 6 Garin Christian (Chile)
wygra (1.74)
-1 ITO
Garin Christian (Chile) (91) 0 4 4
21.02.24
23:00
20.02.24,21:48
Seyboth Wild Thiago (Braz) (83) 2 6 4 6 Munar Jaume (Hiszp)
wygra (1.77)
-1 ITO
Munar Jaume (Hiszp) (71) 1 2 6 3
21.02.24
14:05
20.02.24,21:49
Bublik Alexander (Kaz) (23) 2 2 6 6 Fucsovics Marton (Wegry)
wygra (1.91)
-1 ITO
Fucsovics Marton (Wegry) (86) 1 6 3 4
21.02.24
10:45
20.02.24,21:51
Rybakina Elena (Kaz) (4) 2 7 3 6 Frech Magdalena (Pl)
wygra (8.37)
-1 ITO
Frech Magdalena (Pl) (53) 1 6 (5) 6 4
21.02.24
09:00
20.02.24,21:50
Henning Philip (JAR) (747) 2 6 7 Purtseladze Saba (Gru)
wygra (2.06)
-1 ITO
Purtseladze Saba (Gru) (457) 0 2 5
21.02.24
01:20
20.02.24,21:48
Garin Christian (Chile) (91) 2 2 7 6 Carballes Baena Roberto (Hiszp)
wygra (1.69)
+ 0.69 ITO
Carballes Baena Roberto (Hiszp) (64) 1 6 6 (1) 3
20.02.24
01:00
18.02.24,22:56
Munar Jaume (Hiszp) (71) 2 6 6 Munar Jaume (Hiszp)
wygra (1.70)
+ 0.7 ITO
Ofner Sebastian (A) (38) 0 3 1
19.02.24
16:06
18.02.24,22:56
Svitolina Elina (Ukr) (20) 2 6 7 Kalinina Anhelina (Ukr)
wygra (3.03)
-1 ITO
Kalinina Anhelina (Ukr) (30) 0 3 6 (7)
19.02.24
14:45
18.02.24,22:56
Zhang Zhizhen (Chiny) (47) 2 6 6 Musetti Lorenzo (I)
wygra (1.69)
-1 ITO
Musetti Lorenzo (I) (26) 0 2 0
19.02.24
10:20
18.02.24,22:57
Pavlyuchenkova Anastasia (R) (32) 2 6 6 Bouzkova Marie (Cz)
wygra (2.55)
-1 ITO
Bouzkova Marie (Cz) (35) 0 4 3
19.02.24
08:40
18.02.24,22:57
Fanselow Sebastian (Ger) (313) 2 4 7 6 Fanselow Sebastian (Ger)
wygra (1.76)
+ 0.76 ITO
Dalla Valle Enrico (I) (266) 1 6 6 (3) 3
18.02.24
12:10
17.02.24,18:52
Chidekh Clement (F) (563) 2 0 6 6 Jubb Paul (GB)
wygra (1.82)
-1 ITO
Jubb Paul (GB) (502) 1 6 4 1
18.02.24
08:10
17.02.24,18:54
Maria Tatiana (Ger) (50) 2 6 6 Gracheva Varvara (F)
wygra (1.84)
-1 ITO
Gracheva Varvara (F) (47) 0 2 1
18.02.24
08:10
17.02.24,18:54
Frech Magdalena (Pl) (52) 2 7 6 Frech Magdalena (Pl)
wygra (2.93)
+ 1.93 ITO
Alexandrova Ekaterina (R) (19) 0 6 (2) 3
18.02.24
03:00
17.02.24,18:52
Decamps Gabriel (Braz) (732) 2 6 6 Cui Jie (Chiny)
wygra (2.17)
-1 ITO
Cui Jie (Chiny) (503) 0 2 4
18.02.24
03:00
17.02.24,18:53
Plipuech Peangtarn (Tajla) (496) 2 2 6 6 Fetecau Irina (Rum)
wygra (2.09)
-1 ITO
Fetecau Irina (Rum) (536) 1 6 3 2
17.02.24
18:10
16.02.24,23:58
Guillen Meza Alvaro (Ekw) (311) 2 6 6 Casanova Hernan (Arg)
wygra (1.68)
-1 ITO
Casanova Hernan (Arg) (377) 0 2 4
17.02.24
15:10
16.02.24,23:58
De Minaur Alex (Aus) (11) 2 6 6 De Minaur Alex (Aus)
wygra (1.74)
+ 0.74 ITO
Dimitrov Grigor (Bułg.) (13) 0 4 3
17.02.24
10:30
16.02.24,23:59
Dinu Cristina (Rum) (257) 2 6 6 Dinu Cristina (Rum)
wygra (1.86)
+ 0.86 ITO
Brancaccio Nuria (I) (253) 0 2 0
17.02.24
03:00
16.02.24,23:58
Fetecau Irina (Rum) (536) 2 6 6 Fetecau Irina (Rum)
wygra (2.50)
+ 1.5 ITO
Liu Fangzhou (Chiny) (444) 0 4 3
17.02.24
00:35
16.02.24,23:58
Jarry Nicolas (Chile) (21) 1 4 7 Etcheverry Tomas Martin (Arg)
wygra (1.79)
-1 ITO
Etcheverry Tomas Martin (Arg) (27) 0 6 5
16.02.24
17:00
14.02.24,23:54
Hidalgo Diego (Ekw) /
Rodriguez Cristian (Kol)
2 7 7 Harris Andrew (Aus) /
Koepfer Dominik (Ger)
wygrają (1.72)
-1 ITO
Harris Andrew (Aus) /
Koepfer Dominik (Ger)
0 6 (2) 6 (4)
16.02.24
15:30
15.02.24,23:48
De Minaur Alex (Aus) (11) 2 7 4 6 De Minaur Alex (Aus)
wygra (2.02)
+ 1.02 ITO
Rublev Andrey (R) (5) 1 6 (5) 6 3
16.02.24
12:20
15.02.24,23:49
Dinu Cristina (Rum) (257) 2 6 6 Dinu Cristina (Rum)
wygra (3.40)
+ 2.4 ITO
Hercog Polona (Słow) (233) 0 1 1
16.02.24
08:00
15.02.24,23:49
Janicijevic Selena (F) (254) 2 3 6 6 Havlickova Lucie (Cz)
wygra (2.20)
-1 ITO
Havlickova Lucie (Cz) (274) 1 6 1 2
16.02.24
00:40
15.02.24,23:48
Baez Sebastian (Arg) (30) 2 6 7 Baez Sebastian (Arg)
wygra (1.60)
+ 0.6 ITO
Darderi Luciano (I) (76) 0 4 5
16.02.24
00:20
15.02.24,23:48
Cobolli Flavio (I) (72) 2 6 6 6 Svajda Zachary (USA)
wygra (2.00)
-1 ITO
Svajda Zachary (USA) (146) 1 4 7 (1) 2
15.02.24
16:40
14.02.24,23:55
Martineau Matteo (F) (218) 2 6 6 Paire Benoit (F)
wygra (1.90)
-1 ITO
Paire Benoit (F) (112) 0 1 4
15.02.24
13:50
14.02.24,23:52
Kraus Sinja (A) (177) 2 7 4 6 Chwalinska Maja (Pl)
wygra (1.74)
-1 ITO
Chwalinska Maja (Pl) (290) 1 6 (4) 6 3
15.02.24
13:40
14.02.24,23:52
Pavlyuchenkova Anastasia (R) (32) 2 7 6 Collins Danielle (USA)
wygra (1.78)
-1 ITO
Collins Danielle (USA) (63) 0 5 4
15.02.24
02:55
14.02.24,23:53
Fetecau Irina (Rum) (536) 2 2 6 6 Fetecau Irina (Rum)
wygra (3.12)
+ 2.12 ITO
Zheng Wushuang (Chiny) (611) 1 6 1 4
14.02.24
19:35
13.02.24,23:49
Azarenka Viktoria (Biał.) (31) 2 6 6 Ostapenko Jelena (Lot)
wygra (1.64)
-1 ITO
Ostapenko Jelena (Lot) (11) 0 0 3
14.02.24
15:00
13.02.24,23:49
Domingues Joao (Port) (807) 2 6 6 Vrbensky Michael (Cz)
wygra (1.61)
-1 ITO
Vrbensky Michael (Cz) (303) 0 4 4
14.02.24
12:05
13.02.24,23:49
Pavlyuchenkova Anastasia (R) (32) 2 7 6 Vondrousova Marketa (Cz)
wygra (1.95)
-1 ITO
Vondrousova Marketa (Cz) (8) 0 5 3
14.02.24
11:35
11.02.24,23:52
Chidekh Clement (F) (563) 2 7 6 Zuk Kacper (Pl)
wygra (2.01)
-1 ITO
Zuk Kacper (Pl) (409) 0 5 2
14.02.24
11:00
13.02.24,23:48
Ruusuvuori Emil (Fin) (55) 2 7 4 6 Humbert Ugo (F)
wygra (1.77)
-1 ITO
Humbert Ugo (F) (18) 1 6 (5) 6 3
14.02.24
09:30
13.02.24,23:48
Dussin Louis (F) (1029) 2 6 6 Dussin Louis (F)
wygra (2.65)
+ 1.65 ITO
Schwaerzler Joel (A) (1151) 0 4 4
13.02.24
23:50
12.02.24,23:47
Albot Radu (Moł.) (137) 2 4 6 6 Albot Radu (Moł.)
wygra (2.44)
+ 1.44 ITO
Shang Juncheng (Chiny) (139) 1 6 4 2
13.02.24
19:00
12.02.24,23:46
Struff Jan-Lennard (Ger) (25) 2 4 7 7 Davidovich Fokina Alejandro (Hiszp)
wygra (1.78)
-1 ITO
Davidovich Fokina Alejandro (Hiszp) (24) 1 6 6 (5) 6 (4)
13.02.24
13:25
12.02.24,23:47
Shevchenko Alexander (Kaz) (57) 2 4 6 6 Zhang Zhizhen (Chiny)
wygra (1.91)
-1 ITO
Zhang Zhizhen (Chiny) (47) 1 6 4 3
13.02.24
12:10
12.02.24,23:48
Zheng Qinwen (Chiny) (7) 2 6 2 6 Linette Magda (Pl)
wygra (4.75)
-1 ITO
Linette Magda (Pl) (53) 1 2 6 3
13.02.24
10:30
12.02.24,23:48
Barthel Mona (Ger) (285) 2 1 7 6 Barthel Mona (Ger)
wygra (1.68)
+ 0.68 ITO
Kuhl Carolina (Ger) (430) 1 6 6 (2) 0
12.02.24
19:40
11.02.24,23:51
Griekspoor Tallon (Hol) (30) 2 3 7 7 Griekspoor Tallon (Hol)
wygra (1.60)
+ 0.6 ITO
Musetti Lorenzo (I) (27) 1 6 6 (7) 6 (3)
12.02.24
16:20
11.02.24,23:51
Raonic Milos (Kan) (309) 2 7 6 Raonic Milos (Kan)
wygra (1.82)
+ 0.82 ITO
De Jong Jesper (Hol) (140) 0 6 (5) 4
12.02.24
13:35
11.02.24,23:52
Azarenka Viktoria (Biał.) (33) 2 6 3 6 Frech Magdalena (Pl)
wygra (3.38)
-1 ITO
Frech Magdalena (Pl) (52) 1 3 6 3
12.02.24
08:00
11.02.24,23:52
Svrcina Dalibor (Cz) (186) Svrcina Dalibor (Cz)
wygra (1.82)
?? ITO
Valkusz Mate (Wegry) (211)
11.02.24
16:30
10.02.24,23:55
Popko Dmitry (Kaz) (339) 2 7 6 Popko Dmitry (Kaz)
wygra (1.70)
+ 0.7 ITO
Rybakov Alex (USA) (538) 0 5 2
11.02.24
15:15
10.02.24,23:56
Andreeva Erika (R) (112) 2 7 6 Shnaider Diana (R)
wygra (1.61)
-1 ITO
Shnaider Diana (R) (73) 0 6 (2) 4
11.02.24
14:00
10.02.24,23:56
Collins Danielle (USA) (71) 2 7 6 Collins Danielle (USA)
wygra (1.77)
+ 0.77 ITO
Kudermetova Veronika (R) (16) 0 5 3
11.02.24
12:05
10.02.24,23:55
Mpetshi Perricard Giovanni (F) (198) 2 7 6 Mpetshi Perricard Giovanni (F)
wygra (1.82)
+ 0.82 ITO
Martineau Matteo (F) (250) 0 6 (2) 4
11.02.24
09:00
10.02.24,23:55
Gengel Marek (Cz) (782) 2 6 6 Gengel Marek (Cz)
wygra (1.56)
+ 0.56 ITO
Ojakaar Oliver (Est) (1145) 0 3 3
06.02.24
13:45
05.02.24,20:40
Avanesyan Elina (R) (61) 2 6 7 Korpatsch Tamara (Ger)
wygra (1.89)
-1 ITO
Korpatsch Tamara (Ger) (77) 0 4 6 (3)
06.02.24
13:25
05.02.24,20:40
Mpetshi Perricard Giovanni (F) (198) 2 6 6 Peniston Ryan (GB)
wygra (1.84)
-1 ITO
Peniston Ryan (GB) (190) 0 3 2
06.02.24
10:00
05.02.24,20:40
Cornet Alize (F) (104) 2 7 4 6 Cornet Alize (F)
wygra (1.82)
+ 0.82 ITO
Wickmayer Yanina (B) (83) 1 5 6 3
06.02.24
09:00
05.02.24,20:40
Kudermetova Veronika (R) (16) Noskova Linda (Cz)
wygra (1.77)
?? ITO
Noskova Linda (Cz) (31)
05.02.24
23:40
05.02.24,20:39
Daniel Taro (Jap) (62) 1 4 6 5 Daniel Taro (Jap)
wygra (1.67)
+ 0.67 ITO
Lestienne Constant (F) (106) 0 6 4 0
04.02.24
21:25
04.02.24,17:14
Sandgren Tennys (USA) (266) 2 6 7 Sandgren Tennys (USA)
wygra (1.66)
+ 0.66 ITO
Shimabukuro Sho (Jap) (164) 0 2 6 (2)
04.02.24
20:20
04.02.24,17:12
Bicknell Blaise (Jam) (319) 2 6 6 Bicknell Blaise (Jam)
wygra (1.64)
+ 0.64 ITO
King Darian (Barb) (547) 0 1 0
04.02.24
19:20
04.02.24,17:12
Atmane Terence (F) (143) 2 4 7 6 Atmane Terence (F)
wygra (1.65)
+ 0.65 ITO
Kwiatkowski Thai-Son (USA) (296) 1 6 6 (2) 2
04.02.24
19:00
04.02.24,17:11
Kypson Patrick (USA) (185) 2 4 6 6 Kypson Patrick (USA)
wygra (1.62)
+ 0.62 ITO
Quinn Ethan (USA) (337) 1 6 3 2
04.02.24
12:30
03.02.24,23:48
Damm Martin (2003) (USA) (222) 2 6 7 Llamas Ruiz Pablo (Hiszp)
wygra (1.86)
-1 ITO
Llamas Ruiz Pablo (Hiszp) (156) 0 3 6 (4)
04.02.24
11:30
03.02.24,23:49
Shnaider Diana (R) (108) 2 6 2 6 Zhu Lin (Chiny)
wygra (1.87)
-1 ITO
Zhu Lin (Chiny) (45) 1 3 6 1
04.02.24
11:00
03.02.24,23:47
Bouquier Arthur (F) (675) 2 6 6 6 Hoang Antoine (F)
wygra (1.67)
-1 ITO
Hoang Antoine (F) (544) 1 7 (5) 4 4
04.02.24
09:50
03.02.24,23:49
Collins Danielle (USA) (69) 2 6 6 Fruhvirtova Linda (Cz)
wygra (2.94)
-1 ITO
Fruhvirtova Linda (Cz) (126) 0 4 3
04.02.24
09:00
03.02.24,23:47
Gengel Marek (Cz) (784) 2 6 6 Gengel Marek (Cz)
wygra (1.68)
+ 0.68 ITO
Liaonenka Aliaksandr (Biał.) (860) 0 3 2
03.02.24
16:35
02.02.24,23:39
Coria Federico (Arg) (103) 2 7 7 Coria Federico (Arg)
wygra (1.65)
+ 0.65 ITO
Pucinelli De Almeida Matheus (Braz) (343) 0 5 6 (6)
03.02.24
13:05
02.02.24,23:39
Zhu Lin (Chiny) (45) 2 6 6 Zhu Lin (Chiny)
wygra (1.74)
+ 0.74 ITO
Wang Yafan (Chiny) (78) 0 3 2
03.02.24
11:10
02.02.24,23:39
Shnaider Diana (R) (108) 2 6 7 Wang Xinyu (Chiny)
wygra (1.76)
-1 ITO
Wang Xinyu (Chiny) (40) 0 2 6 (5)
03.02.24
05:30
02.02.24,23:40
Jakupovic Dalila (Słow) (231) 2 7 4 6 Monnet Carole (F)
wygra (1.61)
-1 ITO
Monnet Carole (F) (174) 1 6 (5) 6 4
03.02.24
02:20
02.02.24,23:38
Bolt Alex (Aus) (291) 2 6 7 6 Bolt Alex (Aus)
wygra (1.68)
+ 0.68 ITO
Uchiyama Yasutaka (Jap) (268) 1 7 (7) 6 (4) 3
02.02.24
16:40
01.02.24,23:52
Riedi Leandro (Szwaj) (175) 2 6 7 Van De Zandschulp Botic (Hol)
wygra (1.64)
-1 ITO
Van De Zandschulp Botic (Hol) (63) 0 4 6 (3)
02.02.24
16:05
01.02.24,23:51
Naw Hazem (Syria) (422) 2 6 6 Kolar Zdenek (Cz)
wygra (1.60)
-1 ITO
Kolar Zdenek (Cz) (180) 0 2 4
02.02.24
13:50
01.02.24,23:52
Travaglia Stefano (I) (201) 2 3 6 7 Travaglia Stefano (I)
wygra (2.34)
+ 1.34 ITO
Damm Martin (2003) (USA) (222) 1 6 3 6 (7)
02.02.24
11:55
01.02.24,23:52
Kasnikowski Maks (Pl) (271) 2 6 6 Kasnikowski Maks (Pl)
wygra (1.53)
+ 0.53 ITO
Sultanov Khumoun (Uzb) (330) 0 3 1
02.02.24
09:00
01.02.24,23:52
Liaonenka Aliaksandr (Biał.) (860) 2 6 6 Szajrych Jasza (Pl)
wygra (1.91)
-1 ITO
Szajrych Jasza (Pl) (941) 0 2 2
01.02.24
01:05
31.01.24,17:38
Feldbausch Kilian (Szwaj) (452) 2 7 6 Stodder Timo (Ger)
wygra (2.50)
-1 ITO
Stodder Timo (Ger) (328) 0 6 (3) 1
STATYSTYKI
  OK KO skp% Zysk ROI%
ogół. 7645 7477 50.6 -1484.86 -9.8
w mies. 41 51 44.6 -10.72 -11.7
© COPYRIGHT TenisInfo.pl | Regulamin | Linki | Zapomniałem hasła | Mapa stron | Kontakt
18+