logowanie | rejestracja    PARTNERZY: 1x2tip.com | Trefik.com | Tenis Live

Typy typera zygaleo54


miesiąc:   typer:

nawierzchnia / puchar

hala ceglasta trawa betonowa / puchar

Pula nagród

mniej niż 250 tys. USD więcej niż 250 tys. USD

Turniej główny / kwalifikacje

główny kwalifikacje

Rundy

1. runda 2. runda 3. runda 1/8 finału ćwierćfinał półfinał finał

zaznacz wszystkie kryteria »

Aby dodać tipstera do moich PRO tipsterów, kliknij na ikonę obok wybranego tipstera.
zygaleo54


Aby wyświetlić aktywne wskazówki musisz być zalogowany i musisz mieć aktywne członkostwo PRO - logowanie | rejestracja | PRO info

Mecze

16.07.24
22:15
14.07.24,23:58
Zheng Qinwen (Chiny) (7) 2 6 6 Errani Sara (I)
wygra (5.00)
-1 ITO
Errani Sara (I) (96) 0 3 2
16.07.24
18:30
15.07.24,23:55
Rune Holger (Dan) (17) 2 6 6 Marozsan Fabian (Wegry)
wygra (2.95)
-1 ITO
Marozsan Fabian (Wegry) (45) 0 4 4
16.07.24
17:45
15.07.24,23:56
Rus Arantxa (Hol) (62) 2 6 6 6 Trevisan Martina (I)
wygra (1.85)
-1 ITO
Trevisan Martina (I) (77) 1 7 (5) 4 2
16.07.24
17:25
15.07.24,23:55
Gaston Hugo (F) (81) 2 7 1 6 Gaston Hugo (F)
wygra (2.26)
+ 1.26 ITO
Diaz Acosta Facundo (Arg) (77) 1 6 (4) 6 4
16.07.24
17:15
15.07.24,23:56
Bondar Anna (Wegry) (98) 2 7 6 Bondar Anna (Wegry)
wygra (2.29)
+ 1.29 ITO
Danilovic Olga (Serb) (150) 0 6 (5) 4
16.07.24
12:05
15.07.24,23:55
Reboul Fabien (F) /
Roger-Vasselin Edouard (F)
2 6 6 Brown Dustin (Ger) /
Masur Daniel (Ger)
wygrają (5.66)
-1 ITO
Brown Dustin (Ger) /
Masur Daniel (Ger)
0 4 3
15.07.24
20:00
14.07.24,23:57
Norrie Cameron (GB) (42) 2 7 6 Kovalik Jozef (Svk)
wygra (2.15)
-1 ITO
Kovalik Jozef (Svk) (109) 0 6 (3) 4
15.07.24
17:35
14.07.24,23:58
Sharma Astra (Aus) (140) 2 6 7 Blinkova Anna (R)
wygra (1.62)
-1 ITO
Blinkova Anna (R) (60) 0 0 5
15.07.24
12:40
14.07.24,23:57
Fognini Fabio (I) (94) 2 6 6 Fognini Fabio (I)
wygra (1.89)
+ 0.89 ITO
Droguet Titouan (F) (140) 0 4 3
15.07.24
09:00
14.07.24,23:58
Zabkova Kiara (Svk) 2 6 6 Polakova Tereza (Cz)
wygra (1.83)
-1 ITO
Polakova Tereza (Cz) 0 0 2
13.07.24
19:30
13.07.24,13:04
Kawa Katarzyna (Pl) (186) 2 6 6 Kawa Katarzyna (Pl)
wygra (1.84)
+ 0.84 ITO
Burillo Escorihuela Irene (Hiszp) (257) 0 1 3
13.07.24
16:55
13.07.24,13:05
Kubka Martyna (Pl) /
Rogers Anna (USA)
2 6 6 Kubka Martyna (Pl) /
Rogers Anna (USA)
wygrają (1.58)
+ 0.58 ITO
Jorge Matilde (Port) /
Micic Elena (Aus)
0 1 4
13.07.24
15:10
13.07.24,13:04
Krejcikova Barbora (Cz) (32) 2 6 2 6 Paolini Jasmine (I)
wygra (2.29)
-1 ITO
Paolini Jasmine (I) (7) 1 2 6 4
13.07.24
15:05
13.07.24,13:04
Carballes Baena Roberto (Hiszp) (64) 2 6 6 Carballes Baena Roberto (Hiszp)
wygra (1.76)
+ 0.76 ITO
Van De Zandschulp Botic (Hol) (97) 0 1 3
13.07.24
14:05
13.07.24,13:04
Gomez Federico Agustin (Arg) (224) 2 6 6 Rocha Henrique (Port)
wygra (1.74)
-1 ITO
Rocha Henrique (Port) (187) 0 3 4
13.07.24
10:30
11.07.24,23:57
Szostak Marine (F) (708) 2 6 6 7 Szostak Marine (F)
wygra (1.83)
+ 0.83 ITO
Boullay Ophelie (F) 1 0 7 (6) 5
12.07.24
19:55
11.07.24,23:58
Drzewiecki Karol (Pl) /
Matuszewski Piotr (Pl)
2 6 6 10 Drzewiecki Karol (Pl) /
Matuszewski Piotr (Pl)
wygrają (1.57)
+ 0.57 ITO
Jecan Mircea-Alexandru (Rum) /
Walkow Szymon (Pl)
1 7 (5) 3 4
12.07.24
14:02
11.07.24,23:59
Carle Maria Lourdes (Arg) /
Riera Julia (Arg)
2 6 6 11 Carle Maria Lourdes (Arg) /
Riera Julia (Arg)
wygrają (1.67)
+ 0.67 ITO
Gleason Quinn (USA) /
Starodubtseva Yulia (Ukr)
1 7 (5) 1 9
12.07.24
14:00
11.07.24,23:58
Siniakova Katerina (Cz) /
Townsend Taylor (USA)
2 3 6 6 Hsieh Su-Wei (Tajw) /
Mertens Elise (B)
wygrają (1.63)
-1 ITO
Hsieh Su-Wei (Tajw) /
Mertens Elise (B)
1 6 4 4
12.07.24
10:30
11.07.24,23:56
Rodesch Chris (Lux) (691) 2 4 7 6 Gengel Marek (Cz)
wygra (2.41)
-1 ITO
Gengel Marek (Cz) (489) 1 6 6 (5) 2
11.07.24
16:10
10.07.24,23:56
Carballes Baena Roberto (Hiszp) (64) 2 4 6 7 Carballes Baena Roberto (Hiszp)
wygra (1.75)
+ 0.75 ITO
Garin Christian (Chile) (106) 1 6 3 5
11.07.24
15:50
10.07.24,23:59
Heliovaara Harri (Fin) /
Patten Henry (GB)
2 6 7 Skupski Neal (GB) /
Venus Michael (NZ)
wygrają (1.61)
-1 ITO
Skupski Neal (GB) /
Venus Michael (NZ)
0 4 6 (1)
11.07.24
15:25
10.07.24,23:56
Barrios Vera Marcelo Tomas (Chile) (196) 2 6 6 Berrettini Jacopo (I)
wygra (2.48)
-1 ITO
Berrettini Jacopo (I) (495) 0 3 0
11.07.24
13:05
10.07.24,23:56
Buse Ignacio (Peru) (312) 2 4 6 6 Kopriva Vit (Cz)
wygra (1.66)
-1 ITO
Kopriva Vit (Cz) (123) 1 6 2 4
11.07.24
12:50
10.07.24,23:59
Nouza Petr (Cz) /
Rikl Patrik (Cz)
2 6 6 10 Nouza Petr (Cz) /
Rikl Patrik (Cz)
wygrają (1.84)
+ 0.84 ITO
Schnaitter Jakob (Ger) /
Wallner Mark (Ger)
1 4 7 (6) 4
08.07.24
17:30
07.07.24,23:40
Ostapenko Jelena (Lot) (14) 2 6 6 Putintseva Yulia (Kaz)
wygra (2.14)
-1 ITO
Putintseva Yulia (Kaz) (35) 0 2 3
08.07.24
16:15
07.07.24,23:40
Fritz Taylor (USA) (12) 3 4 6 6 7 6 Fritz Taylor (USA)
wygra (2.54)
+ 1.54 ITO
Zverev Alexander (Ger) (4) 2 6 7 (4) 4 6 (3) 3
08.07.24
13:50
07.07.24,23:42
Babos Timea (Wegry) /
Kichenok Nadiya (Ukr)
2 7 6 Babos Timea (Wegry) /
Kichenok Nadiya (Ukr)
wygrają (1.75)
+ 0.75 ITO
Muhammad Asia (USA) /
Sutjiadi Aldila (Indo)
0 5 3
08.07.24
12:05
07.07.24,23:41
Frantzen Constantin (Ger) /
Jebens Hendrik (Ger)
2 7 7 Glasspool Lloyd (GB) /
Rojer Jean-Julien (Hol)
wygrają (1.65)
-1 ITO
Glasspool Lloyd (GB) /
Rojer Jean-Julien (Hol)
0 6 (5) 6 (3)
08.07.24
11:05
07.07.24,23:41
Li Ann (USA) (143) 2 6 6 Sramkova Rebecca (Svk)
wygra (1.63)
-1 ITO
Sramkova Rebecca (Svk) (105) 0 2 2
04.07.24
14:20
04.07.24,07:39
Safiullin Roman (R) (44) 3 6 6 5 6 Machac Tomas (Cz)
wygra (2.00)
-1 ITO
Machac Tomas (Cz) (39) 1 2 4 7 3
04.07.24
12:10
04.07.24,07:46
Bouzas Maneiro Jessica (Hiszp) (83) 2 7 6 Bucsa Cristina (Hiszp)
wygra (2.18)
-1 ITO
Bucsa Cristina (Hiszp) (64) 0 6 (1) 3
04.07.24
12:05
04.07.24,07:43
Badosa Paula (Hiszp) (93) 2 6 6 Fruhvirtova Brenda (Cz)
wygra (3.10)
-1 ITO
Fruhvirtova Brenda (Cz) (88) 0 4 2
04.07.24
12:05
04.07.24,07:45
Putintseva Yulia (Kaz) (35) 2 6 4 6 Siniakova Katerina (Cz)
wygra (1.71)
-1 ITO
Siniakova Katerina (Cz) (36) 1 0 6 2
04.07.24
12:05
04.07.24,07:45
Krejcikova Barbora (Cz) (32) 2 7 7 Krejcikova Barbora (Cz)
wygra (1.58)
+ 0.58 ITO
Volynets Katie (USA) (69) 0 6 (6) 6 (5)
03.07.24
14:10
02.07.24,16:55
Haddad Maia Beatriz (Braz) (20) 2 7 6 Frech Magdalena (Pl)
wygra (2.56)
-1 ITO
Frech Magdalena (Pl) (58) 0 5 3
03.07.24
14:10
02.07.24,16:55
Svitolina Elina (Ukr) (21) 2 7 6 6 Linette Magda (Pl)
wygra (2.83)
-1 ITO
Linette Magda (Pl) (44) 1 5 7 (9) 3
03.07.24
14:05
02.07.24,16:55
Halys Quentin (F) (220) 3 6 6 6 Eubanks Christopher (USA)
wygra (1.97)
-1 ITO
Eubanks Christopher (USA) (62) 0 4 4 2
02.07.24
19:30
02.07.24,16:56
Ruusuvuori Emil (Fin) (87) 3 7 4 5 7 6 Ruusuvuori Emil (Fin)
wygra (1.63)
+ 0.63 ITO
McDonald Mackenzie (USA) (96) 2 6 (6) 6 7 6 (6) 3
02.07.24
19:05
02.07.24,16:55
Putintseva Yulia (Kaz) (35) 2 7 6 Kerber Angelique (Ger)
wygra (2.53)
-1 ITO
Kerber Angelique (Ger) (221) 0 5 3
STATYSTYKI
  OK KO skp% Zysk ROI%
ogół. 7825 7701 50.4 -1543.06 -9.9
w mies. 15 25 37.5 -12.22 -30.6
18+