logowanie | rejestracja PARTNERZY: 1x2tip.com | Trefik.com | Tenis Live
Guener Meryem Alexandra / Niemcy |
liczba meczy: 14 liczba wygranych: 5 skuteczność: 35.7 % |
FAWORYT vs. OUTSIDER |
liczba przegranych jako faworyt: 0 liczba przegranych jako outsider: 5 liczba wygranych jako faworyt: 0 liczba wygranych jako outsider: 0 sprawdzalność typu jako outsider: 100 % sprawdzalność typu jako faworyt: - % |
Guener Meryem Alexandra - ostatnie mecze wg zadanych kryteriów | |||||||||||||
18.12.23 08:00 |
2. runda | Kumru Ada (Tur) [13] | 2 | 6 | 6 | P | 1.31 | Antalya (XII) II kwalifikacje |
ceglasta | I | |||
Guener Meryem Alexandra (Ger) | 0 | 2 | 1 | 3.03 | |||||||||
17.12.23 08:00 |
1. runda | Guener Meryem Alexandra (Ger) | 2 | 6 | 6 | W | Antalya (XII) II kwalifikacje |
ceglasta | I | ||||
Bakyrdjan Emma (R) | 0 | 1 | 2 | ||||||||||
10.12.23 ?? |
1. runda | Zolotareva Rada (R) [2] (1268) | 2 | 6 | 6 | P | Antalya (XII) I kwalifikacje |
ceglasta | I | ||||
Guener Meryem Alexandra (Ger) | 0 | 1 | 3 | ||||||||||
03.12.23 08:00 |
1. runda | Ceuca Ann Akasha (Ger) [15] | 2 | 3 | 6 | 10 | P | Antalya (XII) kwalifikacje |
ceglasta | I | |||
Guener Meryem Alexandra (Ger) | 1 | 6 | 0 | 3 | |||||||||
27.11.23 13:05 |
2. runda | Lazar Stefana (Rum) [7] (1466) | 2 | 6 | 6 | P | 1.26 | Antalya (XI) III kwalifikacje |
ceglasta | I | |||
Guener Meryem Alexandra (Ger) | 0 | 4 | 4 | 3.25 | |||||||||
26.11.23 08:00 |
1. runda | Guener Meryem Alexandra (Ger) | 2 | 6 | 6 | W | Antalya (XI) III kwalifikacje |
ceglasta | I | ||||
Belanova Ela (Svk) | 0 | 3 | 2 | ||||||||||
20.11.23 07:30 |
2. runda | Garkusha Eva (R) [1] (1065) | 2 | 7 | 6 | P | 1.04 | Antalya (XI) II kwalifikacje |
ceglasta | I | |||
Guener Meryem Alexandra (Ger) | 0 | 5 | 2 | 7.25 | |||||||||
19.11.23 07:30 |
1. runda | Guener Meryem Alexandra (Ger) | 2 | 6 | 6 | W | Antalya (XI) II kwalifikacje |
ceglasta | I | ||||
Demidova Elizaveta (R) | 0 | 0 | 0 | ||||||||||
12.11.23 08:00 |
1. runda | Lazar Stefana (Rum) (1466) | 2 | 6 | 6 | P | Antalya (XI) I kwalifikacje |
ceglasta | I | ||||
Guener Meryem Alexandra (Ger) | 0 | 2 | 3 | ||||||||||
05.11.23 08:00 |
1. runda | Sahnis Ella (Moł.) [WC] | 2 | 7 | 6 | P | Antalya (XI) kwalifikacje |
ceglasta | I | ||||
Guener Meryem Alexandra (Ger) | 0 | 6 (8) | 1 | ||||||||||
17.04.23 10:30 |
2. runda | Apalikhina Anastasiya (R) [5] (1251) | 2 | 4 | 6 | 10 | P | 1.11 | Antalya XIII kwalifikacje |
ceglasta | I | ||
Guener Meryem Alexandra (Ger) | 1 | 6 | 1 | 7 | 5.33 | ||||||||
16.04.23 ?? |
1. runda | Guener Meryem Alexandra (Ger) | 2 | 6 | 6 | W | Antalya XIII kwalifikacje |
ceglasta | I | ||||
Udina Veronika (R) | 0 | 2 | 0 | ||||||||||
10.04.23 14:00 |
2. runda | Hageman Madelief (Hol) [16] (1317) | 2 | 6 | 6 | P | 1.08 | Antalya XII kwalifikacje |
ceglasta | I | |||
Guener Meryem Alexandra (Ger) | 0 | 0 | 0 | 6.11 | |||||||||
09.04.23 08:30 |
1. runda | Guener Meryem Alexandra (Ger) | 2 | 6 | 6 | W | Antalya XII kwalifikacje |
ceglasta | I | ||||
Jumazhanova Karina (Kaz) | 0 | 1 | 2 |