logowanie | rejestracja PARTNERZY: 1x2tip.com | Trefik.com | Tenis Live
Santiago (III) 2014 / Chile, ceglasta , LIVE, DRAW, ATP Santiago (III) 2014 Tenis live pula nagród: 10 tys. USD |
|||||||||||
23.03.14 15:05 |
finał | Lama Gonzalo (Chile) [1] (334) | 57.55% | 2 | 6 | 6 | 1.64 | I H2H O | |||
Jarry Nicolas (Chile) (717) | 42.45% | 0 | 1 | 2 | 2.01 | ||||||
22.03.14 15:40 |
półfinał | Lama Gonzalo (Chile) [1] (334) | 56.62% | 2 | 6 | 6 | 1.71 | I H2H O | |||
Lopes Tiago (Braz) [7] (535) | 43.38% | 0 | 2 | 4 | 1.95 | ||||||
22.03.14 14:00 |
półfinał | Jarry Nicolas (Chile) (717) | 58.47% | 2 | 6 | 6 | 1.66 | I H2H O | |||
Urzua-Rivera Ricardo (Chile) [5] (420) | 41.53% | 0 | 3 | 4 | 2.00 | ||||||
21.03.14 16:00 |
ćwierćfinał | Urzua-Rivera Ricardo (Chile) [5] (420) | 63.46% | 2 | 2 | 6 | 6 | 1.62 | I H2H O | ||
Malla Bastian (Chile) (701) | 36.54% | 1 | 6 | 4 | 0 | 2.11 | |||||
21.03.14 23:25 |
ćwierćfinał | Lama Gonzalo (Chile) [1] (334) | 58.21% | 2 | 6 | 7 | 1.48 | I H2H O | |||
Zampieri Caio (Braz) [8] (570) | 41.79% | 0 | 2 | 5 | 2.40 | ||||||
21.03.14 19:55 |
ćwierćfinał | Lopes Tiago (Braz) [7] (535) | 56.88% | 2 | 6 | 7 | 1.50 | I H2H O | |||
Nunez Victor (Chile) [Q] (1326) | 43.12% | 0 | 3 | 5 | 3.81 | ||||||
21.03.14 17:30 |
ćwierćfinał | Jarry Nicolas (Chile) (717) | 60.66% | 2 | 6 | 6 | 1.57 | I H2H O | |||
Rivera-Aranguiz Guillermo (Chile) (946) | 39.34% | 0 | 1 | 4 | 2.15 | ||||||
20.03.14 16:00 |
1/8 finału | Lama Gonzalo (Chile) [1] (334) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Dutra da Silva Daniel (Braz) (589) | 0 | 3 | 4 | ||||||||
20.03.14 22:30 |
1/8 finału | Jarry Nicolas (Chile) (717) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Sborowitz Matias (Chile) (1036) | 0 | 6 (5) | 0 | ||||||||
19.03.14 ?? |
1/8 finału | Nunez Victor (Chile) [Q] (1326) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Severino Carlos Eduardo (Braz) (759) | 0 | 1 | 4 | ||||||||
19.03.14 ?? |
1/8 finału | Rivera-Aranguiz Guillermo (Chile) (946) | 2 | 7 | 4 | 6 | I H2H O | ||||
Sant'Anna Bruno (Braz) [4] (419) | 1 | 6 (4) | 6 | 4 | |||||||
19.03.14 ?? |
1/8 finału | Lopes Tiago (Braz) [7] (535) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Montero Jorge (Chile) (826) | 0 | 5 | 4 | ||||||||
18.03.14 ?? |
1/8 finału | Malla Bastian (Chile) (701) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Saavedra-Corvalan Cristobal (Chile) [2] (397) | 0 | 3 | 5 | ||||||||
18.03.14 ?? |
1/8 finału | Urzua-Rivera Ricardo (Chile) [5] (420) | 2 | 6 | 5 | 7 | I H2H O | ||||
Ugarte Benjamin (Chile) (839) | 1 | 3 | 7 | 6 (5) | |||||||
18.03.14 ?? |
1/8 finału | Zampieri Caio (Braz) [8] (570) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Walendowsky Joao (Braz) [Q] (1193) | 0 | 6 (6) | 3 | ||||||||
18.03.14 17:00 |
1. runda | Lama Gonzalo (Chile) [1] (334) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Munoz-Abreu Jordi (Wen) (868) | 0 | 3 | 0 | ||||||||
18.03.14 18:30 |
1. runda | Jarry Nicolas (Chile) (717) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Bernardi Pedro (Braz) [Q] (1032) | 0 | 3 | 4 | ||||||||
17.03.14 21:00 |
1. runda | Malla Bastian (Chile) (700) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Guerses Gustavo (Braz) (1007) | 0 | 3 | 1 | ||||||||
17.03.14 ?? |
1. runda | Dutra da Silva Daniel (Braz) (585) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Vernier Michel (Chile) [Q] (1637) | 0 | 4 | 4 | ||||||||
17.03.14 18:00 |
1. runda | Walendowsky Joao (Braz) [Q] (1189) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Mantilla Felipe (Kol) (640) | 0 | 5 | 3 | ||||||||
17.03.14 ?? |
1. runda | Zampieri Caio (Braz) [8] (565) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Fleming David (Chile) [Q] (1259) | 0 | 4 | 3 | ||||||||
17.03.14 ?? |
1. runda | Severino Carlos Eduardo (Braz) (741) | 2 | 4 | 6 | 6 | I H2H O | ||||
Aguilar Jorge (Chile) [3] (404) | 1 | 6 | 2 | 3 | |||||||
17.03.14 ?? |
1. runda | Nunez Victor (Chile) [Q] (1313) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Nunez Guillermo (Chile) (689) | 0 | 2 | 2 | ||||||||
17.03.14 ?? |
1. runda | Montero Jorge (Chile) (822) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Mendoza Alejandro (Bol) [Q] (1206) | 0 | 2 | 4 | ||||||||
17.03.14 ?? |
1. runda | Lopes Tiago (Braz) [7] (535) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Alvo Facundo (Arg) [Q] (1430) | 0 | 2 | 1 | ||||||||
17.03.14 ?? |
1. runda | Sborowitz Matias (Chile) (1041) | 2 | 4 | 6 | 7 | I H2H O | ||||
Lindell Christian (Szwe) [6] (505) | 1 | 6 | 2 | 6 (9) | |||||||
17.03.14 ?? |
1. runda | Rivera-Aranguiz Guillermo (Chile) (905) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Dischinger Eduardo (Braz) (762) | 0 | 5 | 4 | ||||||||
17.03.14 ?? |
1. runda | Sant'Anna Bruno (Braz) [4] (419) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Moral Franco (Chile) [Q] | 0 | 2 | 2 | ||||||||
17.03.14 ?? |
1. runda | Urzua-Rivera Ricardo (Chile) [5] (421) | 2 | 4 | 6 | 6 | I H2H O | ||||
Tsuchiya Alexandre (Braz) (843) | 1 | 6 | 4 | 4 | |||||||
17.03.14 ?? |
1. runda | Ugarte Benjamin (Chile) (831) | 2 | 5 | 6 | 6 | I H2H O | ||||
Loyola-Ruiz Alvaro (Chile) | 1 | 7 | 2 | 2 | |||||||
17.03.14 ?? |
1. runda | Saavedra-Corvalan Cristobal (Chile) [2] (395) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Kohl Cristopher (Chile) | 0 | 3 | 1 |