logowanie | rejestracja PARTNERZY: 1x2tip.com | Trefik.com | Tenis Live
Antalya-Belconti X 2014 / Turcja, betonowa , ATP Antalya-Belconti X 2014 Tenis live kwalifikacje |
|||||||||||
28.04.14 09:00 |
1/8 finału | Moltke-Leth Andreas (Dan) [9] (2130) | 45.58% | 2 | 6 | 7 | 1.75 | I H2H O | |||
Grigoriu Patrick (Rum) [8] (2130) | 54.42% | 0 | 1 | 6 (5) | 1.92 | ||||||
28.04.14 ?? |
1/8 finału | Harajchi Aria (Szwaj) | 1 | I H2H O | |||||||
Iliescu Berk (Tur) [4] (1707) | 0 | ||||||||||
28.04.14 09:00 |
1/8 finału | Moraing Mats (Ger) [1] (1034) | 53.22% | 2 | 6 | 6 | 1.07 | I H2H O | |||
Tuomi Verneri (Fin) | 46.78% | 0 | 2 | 0 | 6.00 | ||||||
28.04.14 09:00 |
1/8 finału | Rossier Simeon (Szwaj) [2] (1453) | 52.38% | 2 | 6 | 6 | 1.36 | I H2H O | |||
Salbiev Timur (R) | 47.62% | 0 | 4 | 2 | 2.75 | ||||||
28.04.14 09:00 |
1/8 finału | Yalcinkale Barkin (Tur) [3] (1699) | 45.66% | 2 | 6 | 6 | 1.20 | I H2H O | |||
Zednik Jan (Cz) (1675) | 54.34% | 0 | 1 | 2 | 3.60 | ||||||
28.04.14 09:00 |
1/8 finału | Milushev Plamen (Bułg.) [5] (1831) | 53.59% | 2 | 3 | 6 | 7 | 1.36 | I H2H O | ||
Browne Scott (Aus) | 46.41% | 1 | 6 | 3 | 6 (3) | 2.75 | |||||
28.04.14 09:00 |
1/8 finału | Crepatte Baptiste (F) | 50.49% | 2 | 6 | 7 | 1.99 | I H2H O | |||
Wang Aoran (Chiny) [6] (1948) | 49.51% | 0 | 2 | 6 (3) | 1.73 | ||||||
28.04.14 09:00 |
1/8 finału | Chile-Fonte Ricardo (Kuba) (1674) | 62.78% | 2 | 6 | 6 | 1.71 | I H2H O | |||
Dmitriev Maxim (R) [7] (2032) | 37.22% | 0 | 2 | 0 | 2.12 | ||||||
27.04.14 ?? |
2. runda | Yalcinkale Barkin (Tur) [3] (1699) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Amelin Vadim (R) | 0 | 1 | 0 | ||||||||
27.04.14 ?? |
2. runda | Zednik Jan (Cz) (1675) | 2 | 7 | 7 | I H2H O | |||||
Bedel Arthur (F) | 0 | 6 (6) | 5 | ||||||||
27.04.14 ?? |
2. runda | Harajchi Aria (Szwaj) | 1 | I H2H O | |||||||
Traber Yves (Szwaj) | 0 | ||||||||||
27.04.14 ?? |
2. runda | Browne Scott (Aus) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Oervad Frederik (Dan) | 0 | 2 | 5 | ||||||||
27.04.14 ?? |
2. runda | Wang Aoran (Chiny) [6] (1948) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Pechkin Andrey (R) | 0 | 3 | 3 | ||||||||
27.04.14 ?? |
2. runda | Chile-Fonte Ricardo (Kuba) (1674) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Chanakira Tinotenda (Zim) [10] (2207) | 0 | 4 | 1 | ||||||||
27.04.14 ?? |
2. runda | Moltke-Leth Andreas (Dan) [9] (2130) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Guelfo Giacomo (I) | 0 | 3 | 3 | ||||||||
27.04.14 ?? |
2. runda | Rossier Simeon (Szwaj) [2] (1453) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Durmus Durukan (Tur) (1954) | 0 | 6 (5) | 2 | ||||||||
27.04.14 ?? |
2. runda | Tuomi Verneri (Fin) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Fukugaki Go (Jap) | 0 | 2 | 4 | ||||||||
27.04.14 ?? |
2. runda | Grigoriu Patrick (Rum) [8] (2130) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Grover Utsarg (Indie) | 0 | 2 | 0 | ||||||||
27.04.14 ?? |
2. runda | Moraing Mats (Ger) [1] (1034) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Uchiumi Akinori (Jap) | 0 | 1 | 2 | ||||||||
27.04.14 ?? |
2. runda | Salbiev Timur (R) | 2 | 7 | 4 | 6 | I H2H O | ||||
Chergov Vadim (Bułg.) | 1 | 6 (4) | 6 | 4 | |||||||
27.04.14 ?? |
2. runda | Iliescu Berk (Tur) [4] (1707) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Sunke Alexander (Dan) | 0 | 1 | 4 | ||||||||
27.04.14 ?? |
2. runda | Milushev Plamen (Bułg.) [5] (1831) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Saraydarpour Salar (USA) | 0 | 3 | 1 | ||||||||
27.04.14 ?? |
2. runda | Crepatte Baptiste (F) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Tarpischev Philipp (R) | 0 | 1 | 2 | ||||||||
27.04.14 ?? |
2. runda | Dmitriev Maxim (R) [7] (2032) | 2 | 7 | 7 | I H2H O | |||||
Muradashvili Niko (R) | 0 | 5 | 5 | ||||||||
26.04.14 ?? |
1. runda | Durmus Durukan (Tur) (1954) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Nefedov Stanislav (R) | 0 | 0 | 0 | ||||||||
26.04.14 ?? |
1. runda | Amelin Vadim (R) | 2 | 2 | 6 | 6 | I H2H O | ||||
Martin Adam (Cz) | 1 | 6 | 3 | 4 | |||||||
26.04.14 ?? |
1. runda | Zednik Jan (Cz) (1675) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Acar Tan (Tur) | 0 | 0 | 0 | ||||||||
26.04.14 ?? |
1. runda | Harajchi Aria (Szwaj) | 2 | 6 | 5 | 6 | I H2H O | ||||
Tagashira Kento (Jap) | 1 | 1 | 7 | 1 | |||||||
26.04.14 ?? |
1. runda | Browne Scott (Aus) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Bojanovic Darko (BiH) | 0 | 3 | 3 | ||||||||
26.04.14 ?? |
1. runda | Pechkin Andrey (R) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Shandarov Vasil (Bułg.) | 0 | 4 | 4 | ||||||||
26.04.14 ?? |
1. runda | Chile-Fonte Ricardo (Kuba) (1674) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Bakhodur Fariduni (Tadz.) | 0 | 0 | 1 | ||||||||
26.04.14 ?? |
1. runda | Guelfo Giacomo (I) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Blagojevic Andelko (Szwaj) | 0 | 3 | 0 | ||||||||
26.04.14 ?? |
1. runda | Tuomi Verneri (Fin) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Kuprin Egor (R) | 0 | 2 | 0 |