logowanie | rejestracja PARTNERZY: 1x2tip.com | Trefik.com | Tenis Live
Bratislava 2015 / Słowacja, hala , www, LIVE, DRAW, ATP Bratislava 2015 Tenis live kwalifikacje |
|||||||||||
08.11.15 13:00 |
ćwierćfinał | Kalenichenko Danylo (Ukr) (1072) | 42.47% | 2 | 6 | 5 | 7 | 4.55 | I H2H O | ||
Gawron Marcin (Pl) (628) | 57.53% | 1 | 2 | 7 | 5 | 1.14 | |||||
08.11.15 13:00 |
ćwierćfinał | Ymer Mikael (Szwe) (615) | 52.81% | 2 | 6 | 6 | 1.12 | I H2H O | |||
Sachko Vitaliy (Ukr) (1024) | 47.19% | 0 | 3 | 2 | 5.06 | ||||||
08.11.15 13:00 |
ćwierćfinał | Vatutin Alexey (R) [5] (374) | 55.56% | 2 | 6 | 6 | 1.47 | I H2H O | |||
Jankovic Miki (Serb) [2] (329) | 44.44% | 0 | 3 | 1 | 2.40 | ||||||
08.11.15 13:00 |
ćwierćfinał | Gerasimov Egor (Biał.) [1] (321) | 52.86% | 2 | 6 | 6 | 1.52 | I H2H O | |||
Veger Filip (Chor) (587) | 47.14% | 0 | 2 | 3 | 2.41 | ||||||
07.11.15 14:30 |
1. runda | Kalenichenko Danylo (Ukr) (1072) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Habrman Milan (Svk) [WC] (1233) | 0 | 2 | 4 | ||||||||
07.11.15 19:00 |
1/8 finału | Gerasimov Egor (Biał.) [1] (321) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Ursu Vadym (Ukr) (911) | 0 | 4 | 1 | ||||||||
07.11.15 19:00 |
1/8 finału | Veger Filip (Chor) (587) | 2 | 2 | 7 | 6 | I H2H O | ||||
Klein Lukas (Svk) [WC] | 1 | 6 | 6 (2) | 4 | |||||||
07.11.15 19:00 |
1/8 finału | Jankovic Miki (Serb) [2] (329) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Jahn Jeremy (Ger) (507) | 0 | 6 (1) | 1 | ||||||||
07.11.15 19:00 |
1/8 finału | Vatutin Alexey (R) [5] (374) | 2 | 2 | 6 | 6 | I H2H O | ||||
Leshem Edan (Izrael) (675) | 1 | 6 | 2 | 3 | |||||||
07.11.15 19:00 |
1/8 finału | Sachko Vitaliy (Ukr) (1024) | 2 | 5 | 6 | 7 | I H2H O | ||||
Betov Segey (Biał.) (638) | 1 | 7 | 3 | 5 | |||||||
07.11.15 19:00 |
1/8 finału | Ymer Mikael (Szwe) (615) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Konecny Michal (Cz) [6] (390) | 0 | 4 | 3 | ||||||||
07.11.15 19:00 |
1/8 finału | Gawron Marcin (Pl) (628) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Cornea Vlad Victor (Rum) (941) | 0 | 6 | 3 | ||||||||
07.11.15 19:00 |
1/8 finału | Kalenichenko Danylo (Ukr) (1072) | 2 | 6 | 7 | 6 | I H2H O | ||||
Veic Antonio (Chor) [7] (472) | 1 | 7 | 5 | 3 | |||||||
07.11.15 14:00 |
1. runda | Veic Antonio (Chor) [7] (472) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Agabigun Sarp (Tur) (913) | 0 | 1 | 0 | ||||||||
07.11.15 ?? |
1. runda | Fasung Michael (Svk) [WC] | I H2H O | ||||||||
Habrman Milan (Svk) [WC] (1233) | |||||||||||
07.11.15 11:30 |
1. runda | Cornea Vlad Victor (Rum) (941) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Sentay Alp (Tur) [WC] (1716) | 0 | 4 | 2 | ||||||||
07.11.15 14:30 |
1. runda | Ursu Vadym (Ukr) (911) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Nejedly Pavel (Cz) (774) | 0 | 6 (5) | 3 | ||||||||
07.11.15 13:00 |
1. runda | Klein Lukas (Svk) [WC] | 48.80% | 2 | 3 | 6 | 6 | 5.62 | I H2H O | ||
Maden Yannick (Ger) (617) | 51.20% | 1 | 6 | 3 | 3 | 1.10 | |||||
07.11.15 13:00 |
1. runda | Veger Filip (Chor) (587) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Torebko Peter (Ger) [8] (481) | 0 | 4 | 4 | ||||||||
07.11.15 14:30 |
1. runda | Jankovic Miki (Serb) [2] (329) | 55.80% | 2 | 7 | 6 | 1.32 | I H2H O | |||
Simonsson Fred (Szwe) (657) | 44.20% | 0 | 5 | 4 | 3.10 | ||||||
07.11.15 13:00 |
1. runda | Jahn Jeremy (Ger) (507) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Hampel Lenny (A) (706) | 0 | 2 | 3 | ||||||||
07.11.15 10:00 |
1. runda | Leshem Edan (Izrael) (675) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Liska Tomas (Svk) [WC] | 0 | 3 | 1 | ||||||||
07.11.15 10:00 |
1. runda | Vatutin Alexey (R) [5] (374) | 2 | 4 | 7 | 7 | I H2H O | ||||
Fabian Patrik (Svk) (563) | 1 | 6 | 6 (2) | 5 | |||||||
07.11.15 14:45 |
1. runda | Sachko Vitaliy (Ukr) (1024) | 40.98% | 2 | 6 | 6 | 6.64 | I H2H O | |||
Sikora Adrian (Svk) [3] (360) | 59.02% | 0 | 3 | 2 | 1.07 | ||||||
07.11.15 16:00 |
1. runda | Betov Segey (Biał.) (638) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Vajda Peter (Svk) (969) | 0 | 4 | 4 | ||||||||
07.11.15 11:30 |
1. runda | Ymer Mikael (Szwe) (615) | 2 | 6 | 5 | 6 | I H2H O | ||||
Middelkoop Matwe (Hol) (696) | 1 | 2 | 7 | 4 | |||||||
07.11.15 11:30 |
1. runda | Konecny Michal (Cz) [6] (390) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Nema Patrik (Svk) [WC] | 0 | 6 (5) | 3 | ||||||||
07.11.15 10:00 |
1. runda | Gawron Marcin (Pl) (628) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Petrovic Danilo (Serb) [4] (372) | 0 | 2 | 2 | ||||||||
07.11.15 14:30 |
1. runda | Gerasimov Egor (Biał.) [1] (321) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Pavic Mate (Chor) (626) | 0 | 6 (8) | 4 |