logowanie | rejestracja PARTNERZY: 1x2tip.com | Trefik.com | Tenis Live
Sharm El Sheikh I 2017 / Egipt, betonowa , www, ATP Sharm El Sheikh I 2017 Tenis live kwalifikacje |
|||||||||||
13.02.17 09:00 |
1/8 finału | Czarnik Paulina (Pl) (1237) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Castille Cindy (F) (1110) | 0 | 4 | 5 | ||||||||
13.02.17 09:00 |
1/8 finału | Golubovskaya Sofya (R) (821) | 2 | 7 | 3 | 6 | I H2H O | ||||
Kakuya Akiho (Jap) | 1 | 6 (4) | 6 | 4 | |||||||
13.02.17 09:00 |
1/8 finału | Skryabina Margarita (R) (877) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Kuznetsova Varvara (R) (1180) | 0 | 2 | 4 | ||||||||
13.02.17 09:00 |
1/8 finału | Djoubri Salma (F) | 2 | 2 | 6 | 6 | I H2H O | ||||
Kolb Nadya (Ukr) (1065) | 1 | 6 | 2 | 4 | |||||||
13.02.17 09:00 |
1/8 finału | Malmqvist Linnea (Szwe) (950) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Vaidya Kanika (Indie) (1094) | 0 | 0 | 0 | ||||||||
13.02.17 09:00 |
1/8 finału | Klanecek Sasa (Słow) (1004) | 2 | 3 | 6 | 6 | I H2H O | ||||
Ortevall Sandra (Szwe) (1212) | 1 | 6 | 4 | 4 | |||||||
13.02.17 11:00 |
1/8 finału | Spasojevic Tijana (Serb) (1067) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Chimura Natsumi (Jap) (1180) | 0 | 2 | 1 | ||||||||
13.02.17 11:00 |
1/8 finału | Rushiti Arlinda (Szwaj) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Akiyama Minami (Jap) (1237) | 0 | 5 | 2 | ||||||||
12.02.17 ?? |
2. runda | Kolb Nadya (Ukr) (1065) | 1 | I H2H O | |||||||
Golubovskaya Polina (R) | 0 | ||||||||||
12.02.17 ?? |
2. runda | Malmqvist Linnea (Szwe) (950) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Moreno Barranquero Angeles (Hiszp) | 0 | 2 | 2 | ||||||||
12.02.17 ?? |
2. runda | Vaidya Kanika (Indie) (1094) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Intert Amelie (Ger) (1107) | 0 | 6 (4) | 2 | ||||||||
12.02.17 ?? |
2. runda | Klanecek Sasa (Słow) (1004) | 2 | 1 | 6 | 6 | I H2H O | ||||
Mohd Adam Das Suhana Sofia (Malezja) | 1 | 6 | 0 | 3 | |||||||
12.02.17 ?? |
2. runda | Ortevall Sandra (Szwe) (1212) | 2 | 3 | 6 | 7 | I H2H O | ||||
Piskun Oleksandra (Ukr) (1067) | 1 | 6 | 4 | 6 (3) | |||||||
12.02.17 ?? |
2. runda | Chimura Natsumi (Jap) (1180) | 1 | I H2H O | |||||||
Devits Mathilde (B) (1008) | 0 | ||||||||||
12.02.17 ?? |
2. runda | Spasojevic Tijana (Serb) (1067) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Jais Jana (Ger) | 0 | 2 | 1 | ||||||||
12.02.17 ?? |
2. runda | Rushiti Arlinda (Szwaj) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Wang Dan Ni (Chiny) (1008) | 0 | 2 | 4 | ||||||||
12.02.17 ?? |
2. runda | Akiyama Minami (Jap) (1237) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Shevchenko Diana (R) (1082) | 0 | 2 | 1 | ||||||||
12.02.17 ?? |
2. runda | Czarnik Paulina (Pl) (1237) | 2 | 4 | 7 | 6 | I H2H O | ||||
Le Bihan Kelia (F) (1039) | 1 | 6 | 6 (5) | 3 | |||||||
12.02.17 ?? |
2. runda | Castille Cindy (F) (1110) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Natarajan Ramya (Indie) (1237) | 0 | 4 | 4 | ||||||||
12.02.17 ?? |
2. runda | Djoubri Salma (F) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Davesne Kassandra (F) (886) | 0 | 4 | 4 | ||||||||
12.02.17 ?? |
2. runda | Kuznetsova Varvara (R) (1180) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Franze Claudia (I) (1110) | 0 | 1 | 1 | ||||||||
12.02.17 ?? |
2. runda | Skryabina Margarita (R) (877) | 2 | 0 | 6 | 6 | I H2H O | ||||
Prosperi Valeria (I) (1176) | 1 | 6 | 3 | 1 | |||||||
12.02.17 ?? |
2. runda | Kakuya Akiho (Jap) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Dijkman Dewi (Hol) (1141) | 0 | 1 | 1 | ||||||||
12.02.17 ?? |
2. runda | Golubovskaya Sofya (R) (821) | 2 | 1 | 6 | 6 | I H2H O | ||||
Wargnier Lucie (F) (1180) | 1 | 6 | 3 | 3 | |||||||
11.02.17 ?? |
1. runda | Moreno Barranquero Angeles (Hiszp) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Cortez Llorca Lucia (Hiszp) | 0 | 3 | 4 | ||||||||
11.02.17 ?? |
1. runda | Golubovskaya Polina (R) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Kalinina Viktoriia (R) (1237) | 0 | 5 | 2 | ||||||||
11.02.17 ?? |
1. runda | Djoubri Salma (F) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Courteau Anne-Sophie (Kan) (1253) | 0 | 3 | 2 | ||||||||
11.02.17 ?? |
1. runda | Kuznetsova Varvara (R) (1180) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Fricova Martina (Svk) | 0 | 0 | 1 | ||||||||
11.02.17 ?? |
1. runda | Prosperi Valeria (I) (1176) | 2 | 1 | 6 | 7 | I H2H O | ||||
Kalva Bhuvana (Indie) (1133) | 1 | 6 | 3 | 5 | |||||||
11.02.17 ?? |
1. runda | Kakuya Akiho (Jap) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Spoljaric Anamarija (Chor) | 0 | 0 | 2 | ||||||||
11.02.17 ?? |
1. runda | Intert Amelie (Ger) (1107) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Pradova Martina (Cz) (1146) | 0 | 1 | 2 | ||||||||
11.02.17 ?? |
1. runda | Mohd Adam Das Suhana Sofia (Malezja) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Kolb Marina (Ukr) | 0 | 3 | 6 (5) | ||||||||
11.02.17 ?? |
1. runda | Ortevall Sandra (Szwe) (1212) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Casteleyn Emily (B) | 0 | 1 | 4 | ||||||||
11.02.17 ?? |
1. runda | Chimura Natsumi (Jap) (1180) | 2 | 4 | 7 | 6 | I H2H O | ||||
Ekani Irys (F) | 1 | 6 | 6 (2) | 4 | |||||||
11.02.17 ?? |
1. runda | Jais Jana (Ger) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Vanhoutte Chelsea (B) | 0 | 2 | 4 | ||||||||
11.02.17 ?? |
1. runda | Rushiti Arlinda (Szwaj) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Pektorova Hana (Cz) | 0 | 2 | 5 | ||||||||
11.02.17 ?? |
1. runda | Akiyama Minami (Jap) (1237) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Homutova Anastasija (Lot) (1241) | 0 | 4 | 5 | ||||||||
11.02.17 ?? |
1. runda | Czarnik Paulina (Pl) (1237) | 2 | 2 | 6 | 6 | I H2H O | ||||
Kaufinger Ina (Ger) (1237) | 1 | 6 | 4 | 2 | |||||||
11.02.17 ?? |
1. runda | Natarajan Ramya (Indie) (1237) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Pascale Chiara (I) | 0 | 2 | 0 | ||||||||
11.02.17 ?? |
1. runda | Wargnier Lucie (F) (1180) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Kudelova Martina (Cz) | 0 | 3 | 4 |