logowanie | rejestracja PARTNERZY: 1x2tip.com | Trefik.com | Tenis Live
Heraklion (XI) II 2017 / Grecja, ceglasta , ATP Heraklion (XI) II 2017 Tenis live kwalifikacje |
|||||||||||
06.11.17 09:00 |
1/8 finału | Greiner Lena (Ger) | 44.22% | 2 | 4 | 7 | 6 | 2.39 | I H2H O | ||
Nikolaev Valeria (Izrael) (1098) | 55.78% | 1 | 6 | 5 | 0 | 1.45 | |||||
06.11.17 09:00 |
1/8 finału | Szupper Marlies (A) (885) | 33.70% | 2 | 6 | 6 | 1.93 | I H2H O | |||
Laboutkova Aneta (Cz) (1216) | 66.30% | 0 | 1 | 4 | 1.70 | ||||||
06.11.17 09:00 |
1/8 finału | Ciutescu Francesca Dorothea (Rum) | 37.18% | 2 | 6 | 4 | 7 | 2.33 | I H2H O | ||
Nepliy Elina (R) (1018) | 62.82% | 1 | 1 | 6 | 5 | 1.49 | |||||
06.11.17 09:00 |
1/8 finału | Ukolova Anna (R) (1018) | 53.33% | 2 | 6 | 4 | 6 | 1.12 | I H2H O | ||
Guglielminotti Sara (I) | 46.67% | 1 | 2 | 6 | 2 | 4.93 | |||||
06.11.17 09:00 |
1/8 finału | Karvouni Vasiliki (Gre) | 51.78% | 2 | 6 | 6 | 1.50 | I H2H O | |||
Vukovic Jovana (Serb) | 48.22% | 0 | 3 | 3 | 2.29 | ||||||
06.11.17 09:00 |
1/8 finału | Kommer Franziska (Ger) (1143) | 51.34% | 2 | 6 | 7 | 1.05 | I H2H O | |||
Kampantai Eleni (Gre) | 48.66% | 0 | 2 | 5 | 6.79 | ||||||
06.11.17 09:00 |
1/8 finału | Oliynykova Oleksandra (Ukr) | 62.22% | 2 | 7 | 7 | 1.44 | I H2H O | |||
Taylor Ella (GB) (1181) | 37.78% | 0 | 6 (3) | 6 (4) | 2.44 | ||||||
06.11.17 09:00 |
1/8 finału | Gheorghita Ioana (Rum) (1208) | 45.10% | 2 | 6 | 6 | 1.81 | I H2H O | |||
Bertoldo Jessica (I) | 54.90% | 0 | 4 | 3 | 1.80 | ||||||
05.11.17 09:30 |
2. runda | Kommer Franziska (Ger) (1143) | 2 | 6 | 4 | 6 | I H2H O | ||||
Lioi Emma (I) | 1 | 4 | 6 | 3 | |||||||
05.11.17 09:30 |
2. runda | Kampantai Eleni (Gre) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Marnellou Maria (Gre) | 0 | 4 | 4 | ||||||||
05.11.17 11:00 |
2. runda | Taylor Ella (GB) (1181) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Davidescu Gabriela Ana Maria (Rum) | 0 | 3 | 6 (3) | ||||||||
05.11.17 11:00 |
2. runda | Oliynykova Oleksandra (Ukr) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Stewart Jane (USA) | 0 | 1 | 0 | ||||||||
05.11.17 12:30 |
2. runda | Gheorghita Ioana (Rum) (1208) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Tilbuerger Jantje (Ger) | 0 | 6 (8) | 4 | ||||||||
05.11.17 12:30 |
2. runda | Bertoldo Jessica (I) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Mulder-Syrovatskaia Anastasiya (Hol) | 0 | 3 | 1 | ||||||||
05.11.17 09:30 |
2. runda | Nikolaev Valeria (Izrael) (1098) | 1 | 5 | I H2H O | ||||||
Stinga Teodora (Rum) (1208) | 0 | 0 | |||||||||
05.11.17 09:30 |
2. runda | Greiner Lena (Ger) | 2 | 6 | 3 | 7 | I H2H O | ||||
Rumi Francesca (I) | 1 | 2 | 6 | 6 (4) | |||||||
05.11.17 12:30 |
2. runda | Vukovic Jovana (Serb) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Zaritscaya Elizaveta (R) | 0 | 1 | 0 | ||||||||
05.11.17 12:30 |
2. runda | Karvouni Vasiliki (Gre) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Gillan Alice (GB) (1037) | 0 | 3 | 1 | ||||||||
05.11.17 08:00 |
2. runda | Szupper Marlies (A) (885) | 2 | 4 | 6 | 6 | I H2H O | ||||
Kimhi May (Izrael) (1090) | 1 | 6 | 0 | 1 | |||||||
05.11.17 08:00 |
2. runda | Laboutkova Aneta (Cz) (1216) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Kikuchi Anais (Jap) | 0 | 1 | 2 | ||||||||
05.11.17 08:00 |
2. runda | Nepliy Elina (R) (1018) | 1 | 6 | 3 | I H2H O | |||||
Wacker Jennifer (Ger) | 0 | 3 | 0 | ||||||||
05.11.17 08:00 |
2. runda | Ciutescu Francesca Dorothea (Rum) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Sakellaridi Sapfo (Gre) | 0 | 3 | 2 | ||||||||
05.11.17 11:00 |
2. runda | Ukolova Anna (R) (1018) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Tahan Maya (Izrael) (1162) | 0 | 1 | 1 | ||||||||
05.11.17 11:00 |
2. runda | Guglielminotti Sara (I) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Krolitzky Shelly (Izrael) (1130) | 0 | 0 | 4 | ||||||||
04.11.17 08:30 |
1. runda | Wacker Jennifer (Ger) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Gimla Vivien (F) | 0 | 0 | 0 | ||||||||
04.11.17 10:30 |
1. runda | Tahan Maya (Izrael) (1162) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Ionita Estelle (F) | 0 | 2 | 1 | ||||||||
04.11.17 10:30 |
1. runda | Karvouni Vasiliki (Gre) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Glantz Lola Mireille (Ger) | 0 | 1 | 2 | ||||||||
04.11.17 10:30 |
1. runda | Vukovic Jovana (Serb) | 2 | 6 | 5 | 7 | I H2H O | ||||
Sziedat Franziska (Ger) | 1 | 1 | 7 | 5 | |||||||
04.11.17 10:30 |
1. runda | Lioi Emma (I) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Milenkovic Dejana (Serb) | 0 | 3 | 3 | ||||||||
04.11.17 10:30 |
1. runda | Davidescu Gabriela Ana Maria (Rum) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Staiculescu Alexandra Maria (Rum) | 0 | 4 | 3 | ||||||||
04.11.17 10:30 |
1. runda | Oliynykova Oleksandra (Ukr) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Biran Shahar (Izrael) | 0 | 3 | 4 | ||||||||
04.11.17 10:30 |
1. runda | Tilbuerger Jantje (Ger) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Tabares Adriana (Hiszp) | 0 | 2 | 2 | ||||||||
04.11.17 10:30 |
1. runda | Nikolaev Valeria (Izrael) (1098) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Dimitrakopoulou Semeli (Gre) | 0 | 0 | 0 | ||||||||
04.11.17 10:30 |
1. runda | Kimhi May (Izrael) (1090) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Kontaki Eirini (Gre) | 0 | 1 | 2 |