logowanie | rejestracja PARTNERZY: 1x2tip.com | Trefik.com | Tenis Live
Dobrich 2018 / Bułgaria, ceglasta , ATP Dobrich 2018 Tenis live kwalifikacje |
|||||||||||
17.09.18 12:45 |
1/8 finału | Arshinkova Petia (Bułg.) (741) | 44.44% | 2 | 6 | 4 | 6 | 1.74 | I H2H O | ||
Oz Ipek (Tur) (625) | 55.56% | 1 | 4 | 6 | 1 | 1.85 | |||||
17.09.18 08:40 |
1/8 finału | Shapatava Sophia (Gru) (489) | 45.97% | 2 | 6 | 7 | 1.63 | I H2H O | |||
Cuk Pia (Słow) (642) | 54.03% | 0 | 1 | 5 | 1.98 | ||||||
17.09.18 08:30 |
1/8 finału | Craciun Georgia Andreea (Rum) (644) | 59.09% | 2 | 6 | 3 | 6 | 1.96 | I H2H O | ||
Salden Lara (B) (545) | 40.91% | 1 | 2 | 6 | 4 | 1.66 | |||||
17.09.18 08:40 |
1/8 finału | Marfutina Maria (R) (546) | 56.30% | 2 | 7 | 7 | 1.24 | I H2H O | |||
Horackova Gabriela (Cz) (677) | 43.70% | 0 | 6 (6) | 5 | 3.57 | ||||||
17.09.18 08:40 |
1/8 finału | Yushchenko Valeriya (R) (671) | 51.15% | 2 | 7 | 6 | 1.55 | I H2H O | |||
Klaffner Melanie (A) (553) | 48.85% | 0 | 5 | 2 | 2.19 | ||||||
17.09.18 11:05 |
1/8 finału | Lee Gabriela (Rum) (726) | 48.04% | 2 | 6 | 2 | 6 | 1.80 | I H2H O | ||
Evtimova Dia (Bułg.) (594) | 51.96% | 1 | 3 | 6 | 1 | 1.81 | |||||
17.09.18 11:10 |
1/8 finału | Werner Caroline (Ger) (627) | 57.73% | 2 | 6 | 6 | 2.03 | I H2H O | |||
Ene Cristina (Rum) (618) | 42.27% | 0 | 2 | 2 | 1.65 | ||||||
17.09.18 10:40 |
1/8 finału | Gaspar-Ivan Ioana (Rum) (799) | 69.47% | 2 | 6 | 6 | 1.35 | I H2H O | |||
Cadar Elena-Teodora (Rum) (620) | 30.53% | 0 | 1 | 4 | 2.72 | ||||||
16.09.18 ?? |
1. runda | Arshinkova Petia (Bułg.) (741) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Adamescu Cristina (Rum) (685) | 0 | 3 | 4 | ||||||||
16.09.18 ?? |
1. runda | Oz Ipek (Tur) (625) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Uzcategui Aymet (Wen) (887) | 0 | 3 | 3 | ||||||||
16.09.18 ?? |
1. runda | Gaspar-Ivan Ioana (Rum) (799) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Sezer Melis (Tur) (641) | 0 | 5 | 2 | ||||||||
16.09.18 ?? |
1. runda | Cadar Elena-Teodora (Rum) (620) | 2 | 4 | 6 | 6 | I H2H O | ||||
Duca Gabriela (Rum) (800) | 1 | 6 | 4 | 2 | |||||||
16.09.18 ?? |
1. runda | Craciun Georgia Andreea (Rum) (644) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Mihaylova Gebriela (Bułg.) (1016) | 0 | 1 | 2 | ||||||||
16.09.18 ?? |
1. runda | Marfutina Maria (R) (546) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Youseva Rozalina (Bułg.) | 0 | 0 | 3 | ||||||||
16.09.18 ?? |
1. runda | Horackova Gabriela (Cz) (677) | 2 | 1 | 7 | 6 | I H2H O | ||||
Boev Michaela (B) (1002) | 1 | 6 | 5 | 2 | |||||||
16.09.18 ?? |
1. runda | Klaffner Melanie (A) (553) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Spasova Beatris (Bułg.) | 0 | 2 | 0 | ||||||||
16.09.18 ?? |
1. runda | Yushchenko Valeriya (R) (671) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Gradinarova Ivayla (Bułg.) | 0 | 1 | 1 | ||||||||
16.09.18 ?? |
1. runda | Evtimova Dia (Bułg.) (594) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Lim Lynelle En Tong (Sing) | 0 | 1 | 0 | ||||||||
16.09.18 ?? |
1. runda | Lee Gabriela (Rum) (726) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Zotta Ana Maria Alexandra (R) (1252) | 0 | 1 | 0 | ||||||||
16.09.18 ?? |
1. runda | Ene Cristina (Rum) (618) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Georgieva Simona (Bułg.) | 0 | 2 | 1 | ||||||||
16.09.18 ?? |
1. runda | Werner Caroline (Ger) (627) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Shalamanova Daria (Bułg.) | 0 | 1 | 0 | ||||||||
16.09.18 ?? |
1. runda | Cuk Pia (Słow) (642) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Staiculescu Alexandra Maria (Rum) (1196) | 0 | 3 | 0 |