logowanie | rejestracja PARTNERZY: 1x2tip.com | Trefik.com | Tenis Live
Heraklion (XI) I 2019 / Grecja, ceglasta , ATP Heraklion (XI) I 2019 Tenis live kwalifikacje |
|||||||||||
12.11.19 08:30 |
1/8 finału | Nepliy Elina (R) (1173) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Saccani Silvia (I) | 0 | 4 | 4 | ||||||||
12.11.19 08:30 |
1/8 finału | Kartal Sonay (GB) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Chiesa Enola (I) (1271) | 0 | 2 | 2 | ||||||||
12.11.19 08:30 |
1/8 finału | Amiraghyan Ani (Arme) (1094) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Novac Izabela Gabriela (Rum) (1241) | 0 | 1 | 0 | ||||||||
12.11.19 08:30 |
1/8 finału | Duca Gabriela (Rum) (1087) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Ugrelidze Nina (USA) (1273) | 0 | 2 | 3 | ||||||||
12.11.19 08:30 |
1/8 finału | Kardava Zoziya (Gru) (1074) | 2 | 3 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Wensveen Sem (Hol) (1241) | 1 | 6 | 4 | 6 | |||||||
12.11.19 08:30 |
1/8 finału | Boualem Josephine (F) (1192) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Bouzo Zanotti Noelia (Hiszp) (952) | 0 | 2 | 0 | ||||||||
11.11.19 09:00 |
2. runda | Duca Gabriela (Rum) (1088) | 63.54% | 2 | 6 | 6 | 1.02 | I H2H O | |||
Peruhova Lyuboslava (Bułg.) | 36.46% | 0 | 4 | 2 | 8.02 | ||||||
11.11.19 09:00 |
2. runda | Wensveen Sem (Hol) (1247) | 59.66% | 2 | 6 | 6 | 1.02 | I H2H O | |||
Romanyshyn Olha (Ukr) | 40.34% | 0 | 0 | 0 | 8.57 | ||||||
11.11.19 09:00 |
2. runda | Kardava Zoziya (Gru) (1075) | 49.40% | 2 | 6 | 6 | 1.07 | I H2H O | |||
Iskakova Zere (Kaz) | 50.60% | 0 | 0 | 0 | 5.48 | ||||||
11.11.19 09:00 |
2. runda | Boualem Josephine (F) (1172) | 55.43% | 2 | 7 | 6 | 1.33 | I H2H O | |||
Zlatarova Aleksandra (Bułg.) | 44.57% | 0 | 5 | 0 | 2.92 | ||||||
11.11.19 09:00 |
2. runda | Bouzo Zanotti Noelia (Hiszp) (956) | 54.07% | 2 | 6 | 6 | 1.17 | I H2H O | |||
Babic Jovana (Serb) | 45.93% | 0 | 2 | 3 | 4.00 | ||||||
11.11.19 09:00 |
2. runda | Ugrelidze Nina (USA) (1273) | 35.15% | 2 | 6 | 6 | 4.30 | I H2H O | |||
Lampla Louise (F) (1228) | 64.85% | 0 | 3 | 2 | 1.16 | ||||||
11.11.19 09:00 |
2. runda | Amiraghyan Ani (Arme) (1096) | 64.85% | 2 | 6 | 6 | 1.05 | I H2H O | |||
Dell'edera Francesca (I) (1270) | 35.15% | 0 | 0 | 0 | 6.55 | ||||||
11.11.19 09:00 |
2. runda | Novac Izabela Gabriela (Rum) (1209) | 54.43% | 2 | 6 | 6 | 1.39 | I H2H O | |||
Intert Sophia (Ger) (1104) | 45.57% | 0 | 0 | 3 | 2.66 | ||||||
11.11.19 09:00 |
2. runda | Kartal Sonay (GB) | 50.89% | 1 | 6 | 6 | 2.02 | I H2H O | |||
Lavino Irene (I) (1096) | 49.11% | 0 | 4 | 5 | 1.65 | ||||||
11.11.19 09:00 |
2. runda | Chiesa Enola (I) (1273) | 46.70% | 2 | 6 | 6 | 1.48 | I H2H O | |||
Adeshina Esther (GB) | 53.30% | 0 | 1 | 0 | 2.39 | ||||||
11.11.19 09:00 |
2. runda | Saccani Silvia (I) | 43.11% | 2 | 4 | 7 | 12 | 3.83 | I H2H O | ||
Mesochoritou Galateia (Gre) (1142) | 56.89% | 1 | 6 | 6 (4) | 10 | 1.20 | |||||
11.11.19 09:00 |
2. runda | Nepliy Elina (R) (1173) | 57.85% | 2 | 6 | 6 | 1.15 | I H2H O | |||
Sebrek Andjela (Serb) | 42.15% | 0 | 3 | 0 | 4.44 | ||||||
10.11.19 ?? |
1. runda | Nepliy Elina (R) (1173) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Blackbeard Keira (Kan) | 0 | 1 | 1 | ||||||||
10.11.19 ?? |
1. runda | Sebrek Andjela (Serb) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Augustinova Natalie (Cz) | 0 | 6 (6) | 3 | ||||||||
10.11.19 ?? |
1. runda | Saccani Silvia (I) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Fulop Rafailia Nikoletta (Gre) | 0 | 1 | 2 | ||||||||
10.11.19 ?? |
1. runda | Zlatarova Aleksandra (Bułg.) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Zarnoveanu Gabriela Aura (Rum) | 0 | 3 | 4 | ||||||||
10.11.19 ?? |
1. runda | Boualem Josephine (F) (1172) | 1 | 6 | 2 | I H2H O | |||||
Suresh Anjana (Kan) | 0 | 3 | 0 | ||||||||
10.11.19 ?? |
1. runda | Iskakova Zere (Kaz) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Gomez Maria (Ekw) | 0 | 1 | 1 | ||||||||
10.11.19 ?? |
1. runda | Romanyshyn Olha (Ukr) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Lior Roni (Izrael) | 0 | 5 | 0 | ||||||||
10.11.19 ?? |
1. runda | Wensveen Sem (Hol) (1247) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Stevic Helena (F) | 0 | 3 | 4 | ||||||||
10.11.19 ?? |
1. runda | Peruhova Lyuboslava (Bułg.) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Snezhkina Iana (R) | 0 | 0 | 1 | ||||||||
10.11.19 ?? |
1. runda | Lampla Louise (F) (1228) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Tiscornia Isabella (Urug) | 0 | 2 | 0 | ||||||||
10.11.19 ?? |
1. runda | Ugrelidze Nina (USA) (1273) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Ortega Redondo Paula (Hiszp) | 0 | 4 | 3 | ||||||||
10.11.19 ?? |
1. runda | Amiraghyan Ani (Arme) (1096) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Kampantai Eleni (Gre) | 0 | 1 | 1 | ||||||||
10.11.19 ?? |
1. runda | Dell'edera Francesca (I) (1270) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Hlinkova Patricia (Svk) | 0 | 1 | 5 | ||||||||
10.11.19 ?? |
1. runda | Intert Sophia (Ger) (1104) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Schwarcova Natalia (Svk) | 0 | 5 | 4 | ||||||||
10.11.19 ?? |
1. runda | Novac Izabela Gabriela (Rum) (1209) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Powaska-Kobylarz Anna (Pl) | 0 | 2 | 2 | ||||||||
10.11.19 ?? |
1. runda | Lavino Irene (I) (1096) | 2 | 3 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Fowler Jessica (Aus) | 1 | 6 | 3 | 7 | |||||||
10.11.19 ?? |
1. runda | Kartal Sonay (GB) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Auer Stefanie (A) | 0 | 3 | 0 | ||||||||
10.11.19 ?? |
1. runda | Adeshina Esther (GB) | 2 | 5 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Shchetinina Irina (R) | 1 | 7 | 3 | 7 | |||||||
10.11.19 ?? |
1. runda | Chiesa Enola (I) (1273) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Milenkovic Dejana (Serb) | 0 | 1 | 3 | ||||||||
10.11.19 ?? |
1. runda | Mesochoritou Galateia (Gre) (1142) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Ciobanu Daniela (Moł.) (1231) | 0 | 3 | 1 | ||||||||
10.11.19 ?? |
1. runda | Babic Jovana (Serb) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Fasoula Eleni (Gre) | 0 | 5 | 2 |