niezalogowany | logowanie | rejestracja    PARTNERZY: 1x2tip.com | Trefik.com | Tenis Live

Quimper 2020 / Francja, hala , www, LIVE, pavk / draw
pula nagród: 50 tys. USD
02.02.20
16:05
finał Ilkel Cem (Tur) 2 7 7 2.11 I H2H O
Janvier Maxime (F) 0 6 (6) 5 1.67
01.02.20
16:55
półfinał Ilkel Cem (Tur) 2 6 6 7 2.28 I H2H O
Lacko Lukas (Svk) 1 3 7 (7) 6 (5) 1.55
01.02.20
14:45
półfinał Janvier Maxime (F) 2 6 5 6 2.36 I H2H O
Bourgue Mathias (F) 1 4 7 4 1.66
31.01.20
18:55
ćwierćfinał Bourgue Mathias (F) 2 6 6 1.68 I H2H O
Bachinger Matthias (Ger) 0 4 4 2.07
31.01.20
14:35
ćwierćfinał Janvier Maxime (F) 2 6 1 6 1.90 I H2H O
Kolar Zdenek (Cz) 1 4 6 3 1.83
31.01.20
20:25
ćwierćfinał Lacko Lukas (Svk) 2 6 6 6 2.00 I H2H O
Zverev Mischa (Ger) 1 7 (3) 2 4 1.74
31.01.20
16:35
ćwierćfinał Ilkel Cem (Tur) 2 6 6 6 1.43 I H2H O
Kopriva Vit (Cz) 1 2 7 (1) 1 2.65
30.01.20
16:45
1/8 finału Janvier Maxime (F) 2 6 6 1.65 I H2H O
Masur Daniel (Ger) 0 4 3 2.13
30.01.20
11:00
1/8 finału Bachinger Matthias (Ger) 2 6 7 1.60 I H2H O
Zapata Miralles Bernabe (Hiszp) 0 4 5 2.22
30.01.20
12:40
1/8 finału Kopriva Vit (Cz) 2 7 7 3.63 I H2H O
Vatutin Alexey (R) 0 6 (2) 6 (4) 1.24
30.01.20
13:00
1/8 finału Bourgue Mathias (F) 2 6 4 6 1.55 I H2H O
Couacaud Enzo (F) 1 1 6 4 2.26
30.01.20
20:05
1/8 finału Ilkel Cem (Tur) 2 4 7 6 2.52 I H2H O
Lestienne Constant (F) 1 6 5 3 1.45
30.01.20
14:55
1/8 finału Kolar Zdenek (Cz) 2 6 6 1.71 I H2H O
Garcia-Lopez Guillermo (Hiszp) 0 4 3 2.04
30.01.20
18:35
1/8 finału Zverev Mischa (Ger) 2 6 6 2.43 I H2H O
Halys Quentin (F) 0 4 0 1.51
30.01.20
14:45
1/8 finału Lacko Lukas (Svk) 2 6 6 1.50 I H2H O
Ortega-Olmedo Roberto (Hiszp) 0 2 2 2.38
29.01.20
19:52
2. runda Lacko Lukas (Svk) 2 7 4 6 1.35 I H2H O
Arnaboldi Andrea (I) 1 6 (11 6 3 2.89
29.01.20
15:45
2. runda Ilkel Cem (Tur) 1 7 3 2.09 I H2H O
Petrovic Danilo (Serb) 0 6 (6) 1 1.65
29.01.20
14:10
2. runda Vatutin Alexey (R) 1 6 6 1 1.59 I H2H O
Jacquet Kyrian (F) 0 7 (6) 2 0 2.19
29.01.20
12:30
2. runda Lestienne Constant (F) 2 6 6 1.18 I H2H O
Celikbilek Altug (Tur) 0 4 4 4.42
29.01.20
11:05
2. runda Bachinger Matthias (Ger) 2 7 5 6 1.67 I H2H O
Gabashvili Teimuraz (R) 1 6 (4) 7 4 2.10
29.01.20
13:30
2. runda Garcia-Lopez Guillermo (Hiszp) 2 1 6 6 2.79 I H2H O
Kamke Tobias (Ger) 1 6 3 4 1.39
29.01.20
16:10
2. runda Couacaud Enzo (F) 1 4 5 1.93 I H2H O
Rinderknech Arthur (F) 0 6 2 1.79
29.01.20
17:55
2. runda Kolar Zdenek (Cz) 2 7 2 6 1.65 I H2H O
Guinard Manuel (F) 1 5 6 0 2.10
29.01.20
19:15
2. runda Halys Quentin (F) 1 1.91 I H2H O
Janowicz Jerzy (Pl) 0 1.83
28.01.20
21:00
2. runda Kopriva Vit (Cz) 2 6 7 3.20 I H2H O
Lamasine Tristan (F) 0 4 6 (6) 1.30
28.01.20
14:30
2. runda Zverev Mischa (Ger) 2 6 7 1.40 I H2H O
Moriya Hiroki (Jap) 0 2 6 (5) 2.68
28.01.20
18:35
1. runda Guinard Manuel (F) 2 7 7 2.38 I H2H O
Bemelmans Ruben (B) 0 6 (6) 6 (3) 1.50
28.01.20
12:45
1. runda Kamke Tobias (Ger) 2 7 6 1.23 I H2H O
Royer Valentin (F) 0 6 (4) 2 5.10
28.01.20
13:00
1. runda Rinderknech Arthur (F) 2 7 7 1.70 I H2H O
Escoffier Antoine (F) 0 6 (4) 6 (5) 2.05
28.01.20
10:05
1. runda Gabashvili Teimuraz (R) 2 6 7 1.80 I H2H O
Musetti Lorenzo (I) 0 3 6 (6) 1.88
28.01.20
11:30
2. runda Janvier Maxime (F) 2 6 7 1.86 I H2H O
Klein Lukas (Svk) 0 3 6 (3) 1.86
28.01.20
11:40
2. runda Ortega-Olmedo Roberto (Hiszp) 2 7 6 2.31 I H2H O
Vanni Luca (I) 0 6 (4) 1 1.55
28.01.20
16:45
2. runda Bourgue Mathias (F) 2 7 6 1.74 I H2H O
Machac Tomas (Cz) 0 6 (3) 4 1.99
28.01.20
19:15
2. runda Zapata Miralles Bernabe (Hiszp) 2 7 6 1.68 I H2H O
Serdarusic Nino (Chor) 0 6 (4) 3 2.06
28.01.20
12:45
2. runda Masur Daniel (Ger) 2 3 6 7 1.69 I H2H O
Moraing Mats (Ger) 1 6 4 6 (4) 2.06
27.01.20
16:20
1. runda Masur Daniel (Ger) 2 6 3 6 1.65 I H2H O
Miedler Lucas (A) 1 4 6 3 2.12
27.01.20
12:50
1. runda Klein Lukas (Svk) 2 7 6 1.43 I H2H O
Pellegrino Andrea (I) 0 6 (5) 3 2.58
27.01.20
14:20
1. runda Machac Tomas (Cz) 2 7 6 2.08 I H2H O
Ignatik Uladzimir (Biał.) 0 6 (10 2 1.65
27.01.20
17:15
1. runda Serdarusic Nino (Chor) 2 6 6 6 1.84 I H2H O
Eriksson Markus (Szwe) 1 1 7 (6) 4 1.84
27.01.20
18:20
1. runda Zverev Mischa (Ger) 2 6 4 6 1.35 I H2H O
Brancaccio Raul (I) 1 1 6 3 2.89
27.01.20
20:25
1. runda Janowicz Jerzy (Pl) 2 6 6 1.43 I H2H O
Furness Evan (F) 0 3 4 2.66
27.01.20
11:50
1. runda Vanni Luca (I) 2 6 3 7 1.60 I H2H O
Added Dan (F) 1 4 6 6 (4) 2.16
27.01.20
19:30
1. runda Arnaboldi Andrea (I) 2 6 6 2.46 I H2H O
Molcan Alex (Svk) 0 1 4 1.46
27.01.20
14:30
1. runda Kopriva Vit (Cz) 2 6 6 2.26 I H2H O
Krstin Pedja (Serb) 0 3 3 1.55
27.01.20
16:00
1. runda Celikbilek Altug (Tur) 2 7 6 2.08 I H2H O
Kotov Pavel (R) 0 5 1 1.65
27.01.20
21:30
1. runda Ilkel Cem (Tur) 2 4 6 6 1.55 I H2H O
Durasovic Viktor (Nor) 1 6 4 4 2.26
27.01.20
22:00
1. runda Jacquet Kyrian (F) 2 7 3 6 2.36 I H2H O
Basic Mirza (BiH) 1 6 (4) 6 3 1.59
© COPYRIGHT TenisInfo.pl | Regulamin | Linki | Zapomniałem hasła | Mapa stron | Kontakt
18+