niezalogowany | logowanie | rejestracja    PARTNERZY: 1x2tip.com | Trefik.com | Tenis Live

Cherbourg 2020 / Francja, hala , www, LIVE, pavk / draw
pula nagród: 58 tys. USD
16.02.20
15:30
finał Safiullin Roman (R) 2 6 6 2.35 I H2H O
Marcora Roberto (I) 0 4 2 1.60
15.02.20
16:10
półfinał Marcora Roberto (I) 2 6 4 7 1.98 I H2H O
Zverev Mischa (Ger) 1 4 6 6 (9) 1.77
15.02.20
14:05
półfinał Safiullin Roman (R) 2 6 3 6 2.39 I H2H O
Hoang Antoine (F) 1 2 6 1 1.54
14.02.20
13:05
ćwierćfinał Marcora Roberto (I) 2 6 6 1.75 I H2H O
Kolar Zdenek (Cz) 0 2 2 1.98
14.02.20
15:05
ćwierćfinał Hoang Antoine (F) 2 6 6 1.68 I H2H O
Bachinger Matthias (Ger) 0 1 2 2.21
14.02.20
16:40
ćwierćfinał Safiullin Roman (R) 2 6 3 6 1.83 I H2H O
Halys Quentin (F) 1 2 6 3 1.95
14.02.20
18:20
ćwierćfinał Zverev Mischa (Ger) 2 6 6 1.44 I H2H O
Basic Mirza (BiH) 0 4 4 2.64
13.02.20
14:40
1/8 finału Basic Mirza (BiH) 2 4 7 6 1.84 I H2H O
Arnaboldi Andrea (I) 1 6 6 (3) 3 2.16
13.02.20
10:35
1/8 finału Kolar Zdenek (Cz) 2 2 6 6 1.37 I H2H O
Martineau Matteo (F) 1 6 4 4 2.88
13.02.20
15:45
1/8 finału Safiullin Roman (R) 2 3 6 7 1.98 I H2H O
Janvier Maxime (F) 1 6 4 5 1.75
13.02.20
12:45
1/8 finału Bachinger Matthias (Ger) 2 7 6 1.61 I H2H O
Zapata Miralles Bernabe (Hiszp) 0 5 2 2.24
13.02.20
20:50
1/8 finału Halys Quentin (F) 2 6 6 6 1.83 I H2H O
Musetti Lorenzo (I) 1 7 (8) 4 3 1.89
13.02.20
18:05
1/8 finału Hoang Antoine (F) 2 6 5 6 1.58 I H2H O
Gabashvili Teimuraz (R) 1 4 7 4 2.21
13.02.20
14:00
1/8 finału Marcora Roberto (I) 2 7 7 1.54 I H2H O
Marie Jules (F) 0 6 (3) 5 2.35
13.02.20
23:10
1/8 finału Zverev Mischa (Ger) 2 6 6 1.88 I H2H O
Bemelmans Ruben (B) 0 2 4 1.84
12.02.20
12:10
2. runda Marcora Roberto (I) 2 6 6 1.33 I H2H O
De Greef Arthur (B) 0 3 4 3.05
12.02.20
13:40
2. runda Zapata Miralles Bernabe (Hiszp) 2 7 6 1.65 I H2H O
Nedovyesov Aleksandr (Kaz) 0 6 (2) 2 2.11
12.02.20
16:15
2. runda Hoang Antoine (F) 2 4 6 7 1.47 I H2H O
Mayot Harold (F) 1 6 3 6 (4) 2.62
12.02.20
10:35
2. runda Gabashvili Teimuraz (R) 2 7 6 1.63 I H2H O
Kuhn Nicola (Hiszp) 0 6 (3) 1 2.10
12.02.20
10:35
2. runda Musetti Lorenzo (I) 2 6 6 2.01 I H2H O
Moriya Hiroki (Jap) 0 4 4 1.70
12.02.20
18:20
2. runda Marie Jules (F) 2 6 3 7 1.48 I H2H O
Viola Matteo (I) 1 3 6 6 (5) 2.49
12.02.20
20:55
2. runda Zverev Mischa (Ger) 2 6 6 1.55 I H2H O
Trungelliti Marco (Arg) 0 0 4 2.36
12.02.20
13:35
2. runda Halys Quentin (F) 2 6 6 7 2.04 I H2H O
Marchenko Illya (Ukr) 1 3 7 (5) 6 (4) 1.70
11.02.20
11:05
1. runda Musetti Lorenzo (I) 2 6 7 1.65 I H2H O
Miedler Lucas (A) 0 1 5 2.08
11.02.20
10:40
1. runda Gabashvili Teimuraz (R) 2 6 6 1.33 I H2H O
Brancaccio Raul (I) 0 0 3 2.98
11.02.20
14:30
2. runda Basic Mirza (BiH) 2 3 6 6 2.14 I H2H O
Ilkel Cem (Tur) 1 6 2 3 1.64
11.02.20
15:55
2. runda Arnaboldi Andrea (I) 2 7 6 2.09 I H2H O
Vatutin Alexey (R) 0 6 (3) 2 1.71
11.02.20
12:30
2. runda Bachinger Matthias (Ger) 2 2 7 6 1.97 I H2H O
Marterer Maximilian (Ger) 1 6 6 (5) 4 1.66
11.02.20
18:35
2. runda Safiullin Roman (R) 2 6 1 7 2.35 I H2H O
Bourgue Mathias (F) 1 2 6 5 1.57
11.02.20
16:40
2. runda Martineau Matteo (F) 2 6 7 2.63 I H2H O
Lestienne Constant (F) 0 3 6 (5) 1.42
11.02.20
14:45
2. runda Janvier Maxime (F) 2 6 4 6 1.71 I H2H O
Grenier Hugo (F) 1 1 6 3 2.07
11.02.20
11:50
2. runda Kolar Zdenek (Cz) 2 7 6 6 1.45 I H2H O
Serdarusic Nino (Chor) 1 5 7 (4) 4 2.52
11.02.20
20:55
2. runda Bemelmans Ruben (B) 2 6 6 6 2.01 I H2H O
Lamasine Tristan (F) 1 4 7 (2) 3 1.70
10.02.20
19:00
1. runda Safiullin Roman (R) 2 6 6 1.44 I H2H O
Brown Dustin (Ger) 0 1 2 2.63
10.02.20
15:40
1. runda Grenier Hugo (F) 2 6 6 1.35 I H2H O
Added Dan (F) 0 3 2 3.02
10.02.20
16:40
1. runda Nedovyesov Aleksandr (Kaz) 2 6 3 7 1.67 I H2H O
Ignatik Uladzimir (Biał.) 1 3 6 6 (4) 2.08
10.02.20
14:00
1. runda Marterer Maximilian (Ger) 2 6 6 6 1.55 I H2H O
Gaston Hugo (F) 1 7 (5) 4 4 2.26
10.02.20
11:05
1. runda Marchenko Illya (Ukr) 2 6 6 1.74 I H2H O
Moraing Mats (Ger) 0 3 4 1.98
10.02.20
14:20
1. runda Bemelmans Ruben (B) 2 6 6 1.32 I H2H O
Pellegrino Andrea (I) 0 3 1 3.15
10.02.20
16:30
1. runda Martineau Matteo (F) 2 6 4 6 2.05 I H2H O
de Schepper Kenny (F) 1 3 6 4 1.69
10.02.20
11:05
1. runda Serdarusic Nino (Chor) 2 6 7 1.91 I H2H O
Durasovic Viktor (Nor) 0 3 6 (8) 1.79
10.02.20
19:30
1. runda De Greef Arthur (B) 2 6 6 1.46 I H2H O
Eriksson Markus (Szwe) 0 4 4 2.48
10.02.20
12:20
1. runda Zverev Mischa (Ger) 2 6 7 1.61 I H2H O
Kopriva Vit (Cz) 0 2 5 2.19
10.02.20
12:45
1. runda Marie Jules (F) 2 6 7 1.91 I H2H O
Klein Lukas (Svk) 0 2 6 (2) 1.80
10.02.20
19:40
1. runda Mayot Harold (F) 2 3 6 7 1.50 I H2H O
Kotov Pavel (R) 1 6 3 6 (1) 2.38
09.02.20
12:30
1. runda Basic Mirza (BiH) 2 6 6 1.84 I H2H O
Vanni Luca (I) 0 3 4 1.88
09.02.20
12:05
1. runda Arnaboldi Andrea (I) 2 6 6 1.80 I H2H O
Kuzmanov Dimitar (Bułg.) 0 4 2 1.90
© COPYRIGHT TenisInfo.pl | Regulamin | Linki | Zapomniałem hasła | Mapa stron | Kontakt
18+