niezalogowany | logowanie | rejestracja    PARTNERZY: 1x2tip.com | Trefik.com | Tenis Live

Pau 2020 / Francja, hala , www, LIVE, pavk / draw
pula nagród: 70 tys. USD
01.03.20
15:05
finał Gulbis Ernests (Lot) 2 6 6 2.03 I H2H O
Janowicz Jerzy (Pl) 0 3 4 1.73
29.02.20
16:35
półfinał Janowicz Jerzy (Pl) 2 6 6 7 2.10 I H2H O
Vesely Jiri (Cz) 1 4 7 (6) 6 (7) 1.70
29.02.20
14:05
półfinał Gulbis Ernests (Lot) 2 6 6 6 1.48 I H2H O
Gabashvili Teimuraz (R) 1 3 7 (4) 1 2.62
28.02.20
14:00
ćwierćfinał Gabashvili Teimuraz (R) 2 6 2 7 2.33 I H2H O
Bonzi Benjamin (F) 1 4 6 6 (4) 1.54
28.02.20
18:00
ćwierćfinał Gulbis Ernests (Lot) 2 6 6 6 1.66 I H2H O
Halys Quentin (F) 1 7 (2) 4 2 2.12
28.02.20
16:25
ćwierćfinał Janowicz Jerzy (Pl) 2 6 6 1.46 I H2H O
Grenier Hugo (F) 0 3 3 2.57
28.02.20
20:30
ćwierćfinał Vesely Jiri (Cz) 2 7 7 1.57 I H2H O
Mayot Harold (F) 0 6 (3) 6 (5) 2.41
27.02.20
12:10
1/8 finału Halys Quentin (F) 2 7 6 1.83 I H2H O
Lacko Lukas (Svk) 0 6 (2) 2 1.88
27.02.20
13:50
1/8 finału Janowicz Jerzy (Pl) 2 6 6 6 1.27 I H2H O
Giustino Lorenzo (I) 1 4 7 (5) 3 3.45
27.02.20
10:30
1/8 finału Bonzi Benjamin (F) 2 6 6 1.29 I H2H O
Kotov Pavel (R) 0 4 0 3.51
27.02.20
11:30
1/8 finału Gabashvili Teimuraz (R) 2 6 5 7 2.28 I H2H O
Marchenko Illya (Ukr) 1 4 7 5 1.58
27.02.20
18:20
1/8 finału Mayot Harold (F) 1 6 0 1.57 I H2H O
Gaston Hugo (F) 0 1 0 2.27
27.02.20
19:15
1/8 finału Vesely Jiri (Cz) 2 6 7 1.43 I H2H O
Lestienne Constant (F) 0 4 6 (1) 2.61
27.02.20
15:55
1/8 finału Gulbis Ernests (Lot) 2 6 6 6 1.36 I H2H O
Molcan Alex (Svk) 1 1 7 (3) 4 2.94
27.02.20
18:00
1/8 finału Grenier Hugo (F) 2 7 7 2.62 I H2H O
Couacaud Enzo (F) 0 6 (4) 6 (4) 1.44
26.02.20
16:50
2. runda Vesely Jiri (Cz) 2 6 6 6 1.65 I H2H O
Bourgue Mathias (F) 1 4 7 (9) 3 2.19
26.02.20
14:45
2. runda Molcan Alex (Svk) 2 7 4 7 2.77 I H2H O
Van De Zandschulp Botic (Hol) 1 6 (5) 6 5 1.39
26.02.20
21:35
2. runda Couacaud Enzo (F) 2 6 6 1.45 I H2H O
Moraing Mats (Ger) 0 3 4 2.58
26.02.20
12:38
2. runda Marchenko Illya (Ukr) 2 2 7 6 1.68 I H2H O
Trungelliti Marco (Arg) 1 6 5 1 2.03
26.02.20
11:40
2. runda Lestienne Constant (F) 2 7 6 1.26 I H2H O
Reboul Fabien (F) 0 5 3 3.55
26.02.20
10:10
2. runda Bonzi Benjamin (F) 2 7 6 1.72 I H2H O
Benchetrit Elliot (F) 0 5 3 2.02
26.02.20
13:20
2. runda Gaston Hugo (F) 2 1 6 6 1.93 I H2H O
Maden Yannick (Ger) 1 6 4 4 1.79
26.02.20
19:25
2. runda Gulbis Ernests (Lot) 2 7 7 1.89 I H2H O
Gombos Norbert (Svk) 0 6 (7) 6 (1) 1.83
25.02.20
10:00
2. runda Gabashvili Teimuraz (R) 2 7 6 2.11 I H2H O
Stakhovsky Sergiy (Ukr) 0 6 (1) 2 1.63
25.02.20
20:00
2. runda Mayot Harold (F) 2 7 7 3.56 I H2H O
Haase Robin (Hol) 0 6 (5) 6 (3) 1.30
25.02.20
21:00
2. runda Giustino Lorenzo (I) 2 7 7 1.75 I H2H O
Gojo Borna (Chor) 0 6 (6) 6 (4) 1.94
25.02.20
18:30
1. runda Gulbis Ernests (Lot) 2 6 6 1.05 I H2H O
Borg Leo (Szwe) 0 2 3 7.43
25.02.20
14:15
1. runda Gaston Hugo (F) 2 6 1 6 1.63 I H2H O
Karatsev Aslan (R) 1 3 6 1 2.13
25.02.20
10:00
1. runda Marchenko Illya (Ukr) 2 3 7 6 1.82 I H2H O
Bachinger Matthias (Ger) 1 6 6 (10 4 1.91
25.02.20
12:35
1. runda Reboul Fabien (F) 2 6 7 2.50 I H2H O
Baldi Filippo (I) 0 4 5 1.48
25.02.20
13:00
1. runda Bonzi Benjamin (F) 2 6 6 1.86 I H2H O
Tseng Chun Hsin (Tajw) 0 3 2 1.83
25.02.20
10:45
2. runda Halys Quentin (F) 2 6 6 1.30 I H2H O
Viola Matteo (I) 0 1 2 3.18
25.02.20
16:00
2. runda Grenier Hugo (F) 2 6 2 6 1.91 I H2H O
Nagal Sumit (Indie) 1 1 6 3 1.78
25.02.20
19:30
2. runda Lacko Lukas (Svk) 2 6 7 1.31 I H2H O
Mukund Sasi Kumar (Indie) 0 4 6 (3) 3.12
25.02.20
14:20
2. runda Kotov Pavel (R) 2 6 5 6 3.45 I H2H O
Hoang Antoine (F) 1 4 7 2 1.37
25.02.20
16:45
2. runda Janowicz Jerzy (Pl) 2 6 6 1.94 I H2H O
Janvier Maxime (F) 0 4 4 1.75
24.02.20
17:10
1. runda Gojo Borna (Chor) 2 6 4 7 1.71 I H2H O
Kavcic Blaz (Słow) 1 3 6 6 (4) 2.02
24.02.20
17:40
1. runda Janowicz Jerzy (Pl) 2 6 7 2.03 I H2H O
Kolar Zdenek (Cz) 0 4 5 1.68
24.02.20
21:45
1. runda Moraing Mats (Ger) 2 6 6 1.87 I H2H O
Wu Tung-lin (Tajw) 0 0 0 1.85
24.02.20
13:25
1. runda Grenier Hugo (F) 2 6 7 1.70 I H2H O
Karlovskiy Evgeny (R) 0 3 6 (4) 2.03
24.02.20
19:10
1. runda Mayot Harold (F) 2 6 6 1.56 I H2H O
Roumane Rayane (F) 0 1 1 2.27
24.02.20
10:00
1. runda Kuhn Nicola (Hiszp) 1.94 I H2H O
Gabashvili Teimuraz (R) 1.76
24.02.20
15:10
1. runda Kotov Pavel (R) 2 2 7 6 2.38 I H2H O
Lamasine Tristan (F) 1 6 6 (7) 4 1.50
24.02.20
14:25
1. runda Mukund Sasi Kumar (Indie) 2 6 7 7 1.53 I H2H O
De Greef Arthur (B) 1 7 (5) 6 (3) 6 (2) 2.31
24.02.20
12:45
1. runda Viola Matteo (I) 2 6 6 2.34 I H2H O
Zapata Miralles Bernabe (Hiszp) 0 3 4 1.54
24.02.20
19:25
1. runda Molcan Alex (Svk) 2 6 6 6 1.73 I H2H O
Moriya Hiroki (Jap) 1 2 7 (3) 4 1.98
24.02.20
11:35
1. runda Gabashvili Teimuraz (R) 2 6 7 2.03 I H2H O
Miedler Lucas (A) 0 4 6 (3) 1.68
24.02.20
20:40
1. runda Bourgue Mathias (F) 2 7 6 1.34 I H2H O
Vavassori Andrea (I) 0 6 (5) 3 3.03
24.02.20
20:00
1. runda Bourgue Mathias (F) 1.48 I H2H O
Galovic Viktor (Chor) 2.49
© COPYRIGHT TenisInfo.pl | Regulamin | Linki | Zapomniałem hasła | Mapa stron | Kontakt
18+