logowanie | rejestracja PARTNERZY: 1x2tip.com | Trefik.com | Tenis Live
Heraklion (II) 2020 / Grecja, ceglasta , ATP Heraklion (II) 2020 Tenis live kwalifikacje |
|||||||||||
11.02.20 09:00 |
1/8 finału | Svatikova Laura (Svk) (1257) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Krueger Adelina (Ger) | 0 | 5 | 2 | ||||||||
11.02.20 09:00 |
1/8 finału | Panfilov Lara (Hol) (1211) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Lebedeva Alina (R) | 0 | 3 | 0 | ||||||||
10.02.20 09:30 |
2. runda | Svatikova Laura (Svk) (1256) | 62.29% | 2 | 6 | 6 | 1.01 | I H2H O | |||
De Groot Michelle (Hol) (1106) | 37.71% | 0 | 0 | 1 | 9.60 | ||||||
10.02.20 09:30 |
2. runda | Lebedeva Alina (R) | 51.56% | 2 | 6 | 7 | 1.40 | I H2H O | |||
Cavelli Carola (I) | 48.44% | 0 | 1 | 5 | 2.60 | ||||||
10.02.20 09:30 |
2. runda | Krueger Adelina (Ger) | 61.67% | 2 | 6 | 6 | 11 | 1.30 | I H2H O | ||
Zarnoveanu Gabriela Aura (Rum) | 38.33% | 1 | 7 (5) | 1 | 9 | 3.05 | |||||
10.02.20 09:30 |
2. runda | Panfilov Lara (Hol) (1210) | 59.71% | 2 | 6 | 6 | 1.02 | I H2H O | |||
Fehr Natalia (Szwaj) | 40.29% | 0 | 1 | 1 | 8.40 | ||||||
10.02.20 10:30 |
1/8 finału | Corneanu Oana Smaranda (Rum) (1169) | 57.66% | 2 | 6 | 6 | 1.60 | I H2H O | |||
Haverlag Isabelle (Hol) (1243) | 42.34% | 0 | 4 | 3 | 2.13 | ||||||
10.02.20 10:30 |
1/8 finału | Spasova Beatris (Bułg.) | 45.64% | 2 | 6 | 6 | 3.07 | I H2H O | |||
Sun Cyan (Aus) | 54.36% | 0 | 4 | 0 | 1.30 | ||||||
10.02.20 10:30 |
1/8 finału | Ogescu Simona (Rum) (1256) | 52.63% | 2 | 6 | 6 | 1.12 | I H2H O | |||
Spiridis Helena (Aus) | 47.37% | 0 | 1 | 0 | 4.90 | ||||||
10.02.20 10:30 |
1/8 finału | Amariei Ilinca Dalina (Rum) | 66.18% | 2 | 6 | 6 | 1.50 | I H2H O | |||
Nepliy Elina (R) (1173) | 33.82% | 0 | 3 | 2 | 2.33 | ||||||
09.02.20 11:00 |
2. runda | Amariei Ilinca Dalina (Rum) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Lucia Ireni (I) | 0 | 2 | 1 | ||||||||
09.02.20 11:00 |
2. runda | Nepliy Elina (R) (1173) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Dubinoviciute Patricija (Lit) | 0 | 1 | 2 | ||||||||
09.02.20 10:00 |
2. runda | Spiridis Helena (Aus) | 2 | 1 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Narmont Helena (Est) | 1 | 6 | 3 | 6 | |||||||
09.02.20 10:00 |
2. runda | Ogescu Simona (Rum) (1256) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Pantelic Anastassia (Serb) | 0 | 1 | 2 | ||||||||
09.02.20 10:00 |
2. runda | Spasova Beatris (Bułg.) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Makride Eleni (Cypr) | 0 | 2 | 4 | ||||||||
09.02.20 10:00 |
2. runda | Sun Cyan (Aus) | 2 | 4 | 7 | 10 | I H2H O | ||||
Lavrichenko Darya (R) (1175) | 1 | 6 | 5 | 4 | |||||||
09.02.20 09:00 |
2. runda | Haverlag Isabelle (Hol) (1243) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Mircheva Ines (Bułg.) | 0 | 0 | 0 | ||||||||
09.02.20 09:00 |
2. runda | Corneanu Oana Smaranda (Rum) (1169) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Zafeiri Nefeli (Gre) | 0 | 2 | 3 | ||||||||
09.02.20 09:00 |
1. runda | Krueger Adelina (Ger) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Ajradini Majda (Ger) | 0 | 5 | 3 | ||||||||
09.02.20 09:00 |
1. runda | Lebedeva Alina (R) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Toure Mariame (Hol) | 0 | 0 | 0 |