logowanie | rejestracja PARTNERZY: 1x2tip.com | Trefik.com | Tenis Live
Heraklion (III) 2020 / Grecja, ceglasta , ATP Heraklion (III) 2020 Tenis live kwalifikacje |
|||||||||||
03.03.20 09:30 |
1/8 finału | Kolodziejova Miriam (Cz) (957) | 60.70% | 2 | 6 | 6 | 1.03 | I H2H O | |||
Duca Gabriela (Rum) (1111) | 39.30% | 0 | 2 | 0 | 7.79 | ||||||
03.03.20 09:30 |
1/8 finału | Ukolova Anna (R) (849) | 58.54% | 2 | 6 | 6 | 1.64 | I H2H O | |||
Lohan Sinead (Irl) (1257) | 41.46% | 0 | 4 | 2 | 2.05 | ||||||
03.03.20 09:30 |
1/8 finału | Svatikova Laura (Svk) (1182) | 53.70% | 2 | 6 | 6 | 2.04 | I H2H O | |||
Khirin Nicole (Izrael) (1121) | 46.30% | 0 | 3 | 2 | 1.65 | ||||||
03.03.20 09:30 |
1/8 finału | Chlpac Agustina (Arg) (884) | 36.71% | 2 | 6 | 2 | 10 | 2.12 | I H2H O | ||
Krasnova Diana (R) | 63.29% | 1 | 4 | 6 | 3 | 1.58 | |||||
03.03.20 09:30 |
1/8 finału | Saidenova Noel (R) (1018) | 47.97% | 2 | 4 | 6 | 10 | 2.05 | I H2H O | ||
Bejenaru Karola Patricia (Rum) (1106) | 52.03% | 1 | 6 | 4 | 6 | 1.64 | |||||
03.03.20 09:30 |
1/8 finału | Matoula Martha (Gre) (1058) | 54.31% | 2 | 4 | 6 | 10 | 2.05 | I H2H O | ||
Cadar Elena-Teodora (Rum) (917) | 45.69% | 1 | 6 | 2 | 8 | 1.64 | |||||
02.03.20 09:30 |
2. runda | Lohan Sinead (Irl) (1259) | 51.02% | 2 | 6 | 6 | 1.11 | I H2H O | |||
Krueger Adelina (Ger) | 48.98% | 0 | 0 | 3 | 5.13 | ||||||
02.03.20 09:30 |
2. runda | Khirin Nicole (Izrael) (1124) | 36.03% | 2 | 1 | 6 | 10 | 2.61 | I H2H O | ||
Bouzo Zanotti Noelia (Hiszp) (881) | 63.97% | 1 | 6 | 3 | 7 | 1.40 | |||||
02.03.20 09:30 |
2. runda | Svatikova Laura (Svk) (1259) | 54.74% | 2 | 6 | 7 | 1.10 | I H2H O | |||
Zlatarova Aleksandra (Bułg.) | 45.26% | 0 | 4 | 6 (2) | 5.34 | ||||||
02.03.20 09:30 |
2. runda | Chlpac Agustina (Arg) (882) | 48.86% | 2 | 6 | 6 | 1.30 | I H2H O | |||
Trencheva Elena (Bułg.) | 51.14% | 0 | 4 | 2 | 3.05 | ||||||
02.03.20 09:30 |
2. runda | Bejenaru Karola Patricia (Rum) (1108) | 59.57% | 2 | 6 | 7 | 1.64 | I H2H O | |||
Moreno Barranquero Angeles (Hiszp) (911) | 40.43% | 0 | 1 | 5 | 2.05 | ||||||
02.03.20 09:30 |
2. runda | Cadar Elena-Teodora (Rum) (917) | 45.63% | 2 | 7 | 1 | 10 | 1.72 | I H2H O | ||
Zund Sylvie (Lich) | 54.37% | 1 | 5 | 6 | 6 | 1.93 | |||||
02.03.20 09:30 |
2. runda | Krasnova Diana (R) | 39.01% | 2 | 5 | 6 | 10 | 3.05 | I H2H O | ||
Lovqvist Julia (Szwe) (994) | 60.99% | 1 | 7 | 1 | 1 | 1.30 | |||||
02.03.20 09:30 |
2. runda | Saidenova Noel (R) (1020) | 60.28% | 2 | 4 | 7 | 10 | 1.35 | I H2H O | ||
Mukhortova Alina (R) | 39.72% | 1 | 6 | 5 | 3 | 2.81 | |||||
02.03.20 09:30 |
2. runda | Matoula Martha (Gre) (1058) | 52.72% | 2 | 5 | 6 | 10 | 1.09 | I H2H O | ||
Portela Caitlyn (Aus) | 47.28% | 1 | 7 | 0 | 3 | 5.58 | |||||
02.03.20 09:30 |
2. runda | Kolodziejova Miriam (Cz) (938) | 60.51% | 2 | 6 | 6 | 1.02 | I H2H O | |||
Ersoz Vanessa (Szwe) | 39.49% | 0 | 0 | 0 | 8.56 | ||||||
02.03.20 09:30 |
2. runda | Duca Gabriela (Rum) (1114) | 41.29% | 2 | 6 | 6 | 1.64 | I H2H O | |||
Niedermeier Michaela (Ger) | 58.71% | 0 | 0 | 0 | 2.05 | ||||||
02.03.20 09:30 |
2. runda | Ukolova Anna (R) (868) | 61.59% | 2 | 6 | 6 | 1.05 | I H2H O | |||
Spiridis Helena (Aus) | 38.41% | 0 | 1 | 0 | 6.80 | ||||||
01.03.20 12:00 |
1. runda | Duca Gabriela (Rum) (1114) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Melgers Annick (Hol) (1001) | 0 | 1 | 3 | ||||||||
01.03.20 09:30 |
1. runda | Krueger Adelina (Ger) | 2 | 6 | 1 | 10 | I H2H O | ||||
Radenkovic Maja (Szwe) | 1 | 3 | 6 | 3 | |||||||
01.03.20 09:30 |
1. runda | Lohan Sinead (Irl) (1259) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Cappelletti Monica (I) (988) | 0 | 0 | 4 | ||||||||
01.03.20 09:30 |
1. runda | Khirin Nicole (Izrael) (1124) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Shvartsmann Darya (Izrael) | 0 | 0 | 2 | ||||||||
01.03.20 09:30 |
1. runda | Zlatarova Aleksandra (Bułg.) | 2 | 4 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Dury Mathilde (F) | 1 | 6 | 1 | 7 | |||||||
01.03.20 09:30 |
1. runda | Svatikova Laura (Svk) (1259) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Klasen Anna (Ger) (1011) | 0 | 5 | 3 | ||||||||
01.03.20 09:30 |
1. runda | Trencheva Elena (Bułg.) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Malm Olivia (Szwe) | 0 | 0 | 3 | ||||||||
01.03.20 09:30 |
1. runda | Krasnova Diana (R) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Likhacheva Sofiia (R) | 0 | 1 | 1 | ||||||||
01.03.20 09:30 |
1. runda | Lovqvist Julia (Szwe) (994) | 2 | 0 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Hanesova Lucia (Svk) | 1 | 6 | 1 | 5 | |||||||
01.03.20 09:30 |
1. runda | Bejenaru Karola Patricia (Rum) (1108) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Bergen Mariia (Ukr) (1281) | 0 | 1 | 2 | ||||||||
01.03.20 09:30 |
1. runda | Mukhortova Alina (R) | 2 | 6 | 3 | 10 | I H2H O | ||||
Rittberger Sabrina (Ger) (1281) | 1 | 3 | 6 | 7 | |||||||
01.03.20 09:30 |
1. runda | Saidenova Noel (R) (1020) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Rocchetti Sofia (I) | 0 | 0 | 4 | ||||||||
01.03.20 09:30 |
1. runda | Zund Sylvie (Lich) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Custic Marta (Hiszp) (1060) | 0 | 2 | 3 | ||||||||
01.03.20 09:30 |
1. runda | Portela Caitlyn (Aus) | 1 | 4 | I H2H O | ||||||
Gomez Maria (Ekw) | 0 | 1 | |||||||||
01.03.20 09:30 |
1. runda | Matoula Martha (Gre) (1058) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Martinich Ivania (Chile) (971) | 0 | 3 | 6 (5) | ||||||||
01.03.20 12:00 |
1. runda | Ersoz Vanessa (Szwe) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Mishieva Nikol (R) | 0 | 0 | 2 | ||||||||
01.03.20 12:00 |
1. runda | Niedermeier Michaela (Ger) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Blackbeard Keira (Kan) | 0 | 0 | 2 | ||||||||
01.03.20 09:30 |
1. runda | Spiridis Helena (Aus) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Zarnoveanu Gabriela Aura (Rum) | 0 | 4 | 3 |