niezalogowany | logowanie | rejestracja    PARTNERZY: 1x2tip.com | Trefik.com | Tenis Live

Monastir IV 2020 / Tunezja, betonowa
pula nagród: 15 tys. USD
18.10.20
10:30
finał Carle Maria Lourdes (Arg) 2 6 2 6 1.34 I H2H O
Falkowska Weronika (Pl) 1 3 6 1 2.94
17.10.20
10:30
półfinał Falkowska Weronika (Pl) 2 6 7 2.38 I H2H O
Cavalle-Reimers Ivonne (Hiszp) 0 3 6 (3) 1.50
17.10.20
10:40
półfinał Carle Maria Lourdes (Arg) 2 6 6 2.01 I H2H O
Gatica Barbara (Chile) 0 0 2 1.71
16.10.20
10:30
ćwierćfinał Gatica Barbara (Chile) 1 6 4 1.65 I H2H O
Evtimova Dia (Bułg.) 0 4 0 2.08
16.10.20
10:30
ćwierćfinał Falkowska Weronika (Pl) 2 6 6 1.30 I H2H O
Ibbou Ines (Alg) 0 1 2 3.15
16.10.20
12:05
ćwierćfinał Cavalle-Reimers Ivonne (Hiszp) 2 6 3 6 1.30 I H2H O
Ukolova Anna (R) 1 3 6 1 3.15
16.10.20
10:30
ćwierćfinał Carle Maria Lourdes (Arg) 2 6 7 1.04 I H2H O
Ureke Anna (R) 0 3 5 7.60
15.10.20
10:00
1/8 finału Carle Maria Lourdes (Arg) 2 6 6 1.10 I H2H O
Vishnevskaya Ekaterina (R) 0 2 2 5.50
15.10.20
13:10
1/8 finału Ureke Anna (R) 2 6 7 1.03 I H2H O
Podbiol Zofia (Pl) 0 4 5 7.62
15.10.20
11:35
1/8 finału Falkowska Weronika (Pl) 2 6 6 1.09 I H2H O
Mettraux Marie (Szwaj) 0 3 0 5.55
15.10.20
11:30
1/8 finału Ukolova Anna (R) 2 1 6 6 2.55 I H2H O
Ponomar Lisa (Ger) 1 6 4 2 1.43
15.10.20
11:30
1/8 finału Evtimova Dia (Bułg.) 2 6 6 1.06 I H2H O
Pereira Rebeca (Braz) 0 1 2 6.56
15.10.20
12:25
1/8 finału Ibbou Ines (Alg) 2 6 6 1.99 I H2H O
Kanev Kathleen (Ger) 0 4 2 1.70
15.10.20
11:30
1/8 finału Gatica Barbara (Chile) 2 6 6 1.24 I H2H O
Mansouri Yasmine (F) 0 3 2 3.48
15.10.20
10:00
1/8 finału Cavalle-Reimers Ivonne (Hiszp) 2 6 6 1.17 I H2H O
Westbury Katherine (NZ) 0 3 2 4.31
14.10.20
11:30
1. runda Pereira Rebeca (Braz) 2 6 6 1.53 I H2H O
Gram Olivia (Dan) 0 3 2 2.29
14.10.20
10:00
1. runda Evtimova Dia (Bułg.) 2 4 6 6 1.55 I H2H O
Ignatjeva Margarita (Lot) 1 6 1 4 2.26
14.10.20
12:45
1. runda Ibbou Ines (Alg) 2 6 6 1.16 I H2H O
Tanasescu Maria (Kan) 0 0 1 4.21
14.10.20
10:00
1. runda Ukolova Anna (R) 2 6 6 1.01 I H2H O
Dell'edera Francesca (I) 0 3 2 8.89
14.10.20
10:00
1. runda Ponomar Lisa (Ger) 2 6 6 1.02 I H2H O
Benvegnu Alice (I) 0 0 1 8.66
13.10.20
13:30
1. runda Falkowska Weronika (Pl) 2 5 6 6 2.01 I H2H O
Malygina Elena (Est) 1 7 3 3 1.70
13.10.20
10:00
1. runda Westbury Katherine (NZ) 2 6 6 1.06 I H2H O
Semenistaja Marija (Lot) 0 0 1 7.01
13.10.20
12:05
1. runda Vishnevskaya Ekaterina (R) 2 6 6 1.01 I H2H O
Kurz Viktoria (A) 0 0 0 10.16
13.10.20
11:55
1. runda Podbiol Zofia (Pl) 2 6 6 1.55 I H2H O
Graovac Angelina (Aus) 0 3 3 2.22
13.10.20
10:00
1. runda Ureke Anna (R) 2 3 6 6 1.42 I H2H O
Zund Sylvie (Lich) 1 6 0 1 2.59
13.10.20
10:00
1. runda Kanev Kathleen (Ger) 2 6 3 6 1.69 I H2H O
Semenistaja Darja (Lot) 1 1 6 1 2.01
13.10.20
13:05
1. runda Mettraux Marie (Szwaj) 2 6 6 6.25 I H2H O
Vanlangendonck Eliessa (B) 0 4 3 1.07
13.10.20
11:30
1. runda Mansouri Yasmine (F) 2 6 6 1.01 I H2H O
Mihail Diana Maria (Rum) 0 0 0 9.48
© COPYRIGHT TenisInfo.pl | Regulamin | Linki | Zapomniałem hasła | Mapa stron | Kontakt
18+