niezalogowany | logowanie | rejestracja    PARTNERZY: 1x2tip.com | Trefik.com | Tenis Live

Sharm El Sheikh VI 2020 / Egipt, betonowa
kwalifikacje
14.10.20
??
2. runda Quayle David (GB) 2 2 7 10 I H2H O
Zhuk Uladzislau (Biał.) 1 6 5 7
14.10.20
??
2. runda Breut Lilian (F) 2 6 1 10 I H2H O
Ajavon Liova (F) 1 2 6 4
14.10.20
??
2. runda Allen Louis (GB) 2 6 6 10 I H2H O
Presuhn Bastien (Ger) 1 7 4 7
14.10.20
??
2. runda Gibbens Jack (GB) 2 6 6 I H2H O
De Beer Amaury (Maurit) 0 0 0
14.10.20
??
2. runda Loof Thijmen (Hol) 2 6 7 10 I H2H O
Davies George (GB) 1 7 5 5
14.10.20
??
2. runda Heger Tim (Ger) 2 6 6 I H2H O
Lavric Samoil (Rum) 0 0 0
14.10.20
??
2. runda Pustovit Alexander (R) I H2H O
Schonenberg Tom (Ger)
14.10.20
??
2. runda Alcalde Juan Ignacio (Arg) 2 6 4 10 I H2H O
Roveri Sidney Gabriel (Braz) 1 4 6 8
14.10.20
??
2. runda Sigurdsson Egill (Isl) 2 6 6 I H2H O
Ben Fraj Skander (Tun) 0 3 0
14.10.20
??
2. runda Michalski Daniel (Pl) 2 6 6 I H2H O
Bron Hugo (F) 0 2 2
14.10.20
??
2. runda Weightman Oscar (GB) 2 6 7 I H2H O
Bronka Adam (Aus) 0 2 6
14.10.20
??
2. runda Mugevicius Lukas (Lit) 2 7 6 I H2H O
Modica Sacha (GB) 0 6 4
13.10.20
12:40
1/8 finału Matusova Barbora (1999) (Svk) 2 6 5 10 1.15 I H2H O
Fouad Hala (Egip) 1 3 7 4 4.39
13.10.20
11:35
1/8 finału Saidenova Noel (R) 2 6 6 1.60 I H2H O
Aney Jessie (USA) 0 3 2 2.10
13.10.20
10:00
1/8 finału Fossa Huergo Nicole (I) 2 6 2 11 1.55 I H2H O
Arbuthnott Emily (GB) 1 4 6 9 2.21
13.10.20
10:00
1/8 finału Ulyashchenko Anna (USA) 1 3 1.58 I H2H O
Lindh Gallagher Emilie (GB) 0 2 2.26
13.10.20
10:50
1/8 finału Scholsen Helene (B) 2 6 4 10 1.38 I H2H O
Djakovic Mihaela (Serb) 1 3 6 4 2.69
13.10.20
10:00
1/8 finału Davis Emma (USA) 2 6 6 1.18 I H2H O
Conway Jasmine (GB) 0 1 1 4.09
13.10.20
??
1/8 finału Weightman Oscar (GB) I H2H O
Mugevicius Lukas (Lit)
13.10.20
??
1. runda Weightman Oscar (GB) 2 6 6 I H2H O
Janis Jason (Ger) 0 0 1
13.10.20
??
1/8 finału Breut Lilian (F) I H2H O
Quayle David (GB)
13.10.20
??
1/8 finału Gibbens Jack (GB) I H2H O
Allen Louis (GB)
13.10.20
??
1/8 finału Heger Tim (Ger) I H2H O
Loof Thijmen (Hol)
13.10.20
??
1/8 finału Michalski Daniel (Pl) I H2H O
Sigurdsson Egill (Isl)
13.10.20
??
1/8 finału Alcalde Juan Ignacio (Arg) I H2H O
Schonenberg Tom (Ger)
12.10.20
08:00
1. runda Lindh Gallagher Emilie (GB) 2 6 6 I H2H O
Vig Saumya (Indie) 0 0 1
12.10.20
08:00
1. runda Keller Nadine (Szwaj) 2 6 6 I H2H O
Zucchini Arianna (I) 0 2 4
12.10.20
08:00
1. runda Ulyashchenko Anna (USA) 2 6 6 I H2H O
Easwaramurthi Ashmitha (Indie) 0 1 0
12.10.20
08:00
1. runda Luescher Sophie (Szwaj) 2 6 6 I H2H O
Poduraeva Mariya (Ukr) 0 4 1
12.10.20
08:00
1. runda Conway Jasmine (GB) 2 7 6 I H2H O
Poplavska Anastasiya (Ukr) 0 5 0
12.10.20
14:00
2. runda Scholsen Helene (B) 2 6 6 I H2H O
Pavlova Kira (R) 0 3 1
12.10.20
08:00
1. runda Bougrat Maelys (F) 2 6 6 I H2H O
Manilova Maria (R) 0 3 2
12.10.20
08:00
1. runda Fossa Huergo Nicole (I) 2 6 7 I H2H O
Mdlulwa Warona (JAR) 0 4 6
12.10.20
08:00
1. runda Michalitsch Alina (A) 2 6 6 I H2H O
Silich Alina (R) 0 3 3
12.10.20
08:00
1. runda Djakovic Mihaela (Serb) 2 6 6 I H2H O
Kerimbayeva Kamila (Kaz) 0 0 1
12.10.20
09:00
2. runda Lindh Gallagher Emilie (GB) 2 6 6 I H2H O
Keller Nadine (Szwaj) 0 1 4
12.10.20
12:30
2. runda Ulyashchenko Anna (USA) 2 6 6 I H2H O
Bougrat Maelys (F) 0 1 2
12.10.20
10:00
2. runda Fossa Huergo Nicole (I) 2 6 6 I H2H O
Stojanovic Jelena (Aus) 0 2 4
12.10.20
09:00
2. runda Arbuthnott Emily (GB) 2 6 6 10 I H2H O
Curmi Francesca (Malta) 1 7 (3) 0 1
12.10.20
12:30
2. runda Saidenova Noel (R) 2 6 6 I H2H O
Pepelyaeva Veronika (R) 0 3 2
12.10.20
09:00
2. runda Matusova Barbora (1999) (Svk) 2 6 6 I H2H O
Camerano Elisa Andrea (I) 0 4 2
12.10.20
12:30
2. runda Fouad Hala (Egip) 2 5 6 10 I H2H O
Dmitrichenko Yekaterina (Kaz) 1 7 2 7
12.10.20
14:00
2. runda Djakovic Mihaela (Serb) 2 6 6 I H2H O
Michalitsch Alina (A) 0 1 0
12.10.20
08:00
1. runda Pavlova Kira (R) 2 6 6 I H2H O
Koussenkova Valeria (Hiszp) 0 1 4
12.10.20
08:00
1. runda Scholsen Helene (B) 2 6 6 I H2H O
Panaino Tanika Tyra (JAR) 0 1 0
12.10.20
08:00
1. runda Stojanovic Jelena (Aus) 2 6 6 I H2H O
Abdel Rahim Salma (Egip) 0 0 0
12.10.20
08:00
1. runda Curmi Francesca (Malta) 2 6 6 I H2H O
Hitt Zoe (USA) 0 1 1
12.10.20
08:00
1. runda Arbuthnott Emily (GB) 2 6 7 I H2H O
Nepliy Elina (R) 0 2 5
12.10.20
08:00
1. runda Aney Jessie (USA) 2 6 6 12 I H2H O
Kubka Martyna (Pl) 1 7 3 10
12.10.20
08:00
1. runda Fernandez Bianca Jolie (Kan) 2 6 6 I H2H O
Hefti Melody (Szwaj) 0 2 0
12.10.20
08:00
1. runda Pepelyaeva Veronika (R) 2 6 7 I H2H O
Jocovic Andjela (Serb) 0 3 5
12.10.20
08:00
1. runda Saidenova Noel (R) 2 7 7 I H2H O
Karlova Yelizaveta (Kaz) 0 5 6
12.10.20
08:00
1. runda Matusova Barbora (1999) (Svk) 2 6 6 I H2H O
Fawzy Caroline (Egip) 0 0 1
12.10.20
08:00
1. runda Fouad Hala (Egip) 2 7 6 I H2H O
Assanova Hatshepsut (Kaz) 0 5 2
12.10.20
08:00
1. runda Dmitrichenko Yekaterina (Kaz) 2 6 6 I H2H O
Nokes Carla (GB) 0 4 1
12.10.20
08:00
1. runda Camerano Elisa Andrea (I) 2 6 6 I H2H O
Glaude Laure Line (B) 0 4 2
12.10.20
08:00
1. runda Broomfield Ayan (Kan) 2 6 3 10 I H2H O
Welker Emily (Ger) 1 2 6 7
12.10.20
08:00
1. runda Davis Emma (USA) 2 6 6 I H2H O
Sewing Sofia (USA) 0 2 1
12.10.20
10:00
2. runda Davis Emma (USA) 2 6 6 1.40 I H2H O
Broomfield Ayan (Kan) 0 4 1 2.50
12.10.20
10:00
2. runda Conway Jasmine (GB) 2 6 6 1.73 I H2H O
Luescher Sophie (Szwaj) 0 2 3 1.92
12.10.20
09:00
2. runda Lindh Gallagher Emilie (GB) 1.55 I H2H O
Keller Nadine (Szwaj) 2.25
12.10.20
12:30
2. runda Ulyashchenko Anna (USA) 1.38 I H2H O
Bougrat Maelys (F) 2.73
12.10.20
10:00
2. runda Fossa Huergo Nicole (I) 1.07 I H2H O
Stojanovic Jelena (Aus) 6.00
12.10.20
09:00
2. runda Curmi Francesca (Malta) 2.25 I H2H O
Arbuthnott Emily (GB) 1.55
12.10.20
14:00
2. runda Aney Jessie (USA) 1.75 I H2H O
Fernandez Bianca Jolie (Kan) 1.93
12.10.20
12:30
2. runda Pepelyaeva Veronika (R) 1.60 I H2H O
Saidenova Noel (R) 2.13
12.10.20
14:00
2. runda Aney Jessie (USA) 2 7 7 I H2H O
Fernandez Bianca Jolie (Kan) 0 6 (2) 5
12.10.20
14:00
2. runda Michalitsch Alina (A) 4.50 I H2H O
Djakovic Mihaela (Serb) 1.15
12.10.20
14:00
2. runda Scholsen Helene (B) 1.20 I H2H O
Pavlova Kira (R) 3.90
12.10.20
12:30
2. runda Fouad Hala (Egip) 6.69 I H2H O
Dmitrichenko Yekaterina (Kaz) 1.06
12.10.20
09:00
2. runda Matusova Barbora (1999) (Svk) 1.20 I H2H O
Camerano Elisa Andrea (I) 3.90
11.10.20
12:00
1. runda Curmi Francesca (Malta) 2 6 6 I H2H O
Hitt Zoe (USA) 0 1 1
11.10.20
11:00
1. runda Stojanovic Jelena (Aus) 2 6 6 I H2H O
Abdel Rahim Salma (Egip) 0 0 0
11.10.20
12:00
1. runda Fossa Huergo Nicole (I) 2 6 7 I H2H O
Mdlulwa Warona (JAR) 0 4 6
11.10.20
13:00
1. runda Bougrat Maelys (F) 2 6 6 I H2H O
Manilova Maria (R) 0 3 2
11.10.20
18:00
1. runda Ulyashchenko Anna (USA) 2 6 6 I H2H O
Easwaramurthi Ashmitha (Indie) 0 1 0
11.10.20
09:00
1. runda Keller Nadine (Szwaj) 2 6 6 I H2H O
Zucchini Arianna (I) 0 2 4
11.10.20
16:30
1. runda Lindh Gallagher Emilie (GB) 2 6 6 I H2H O
Vig Saumya (Indie) 0 0 1
11.10.20
10:00
1. runda Conway Jasmine (GB) 2 7 6 I H2H O
Poplavska Anastasiya (Ukr) 0 5 0
11.10.20
10:00
1. runda Luescher Sophie (Szwaj) 2 6 6 I H2H O
Poduraeva Mariya (Ukr) 0 4 1
11.10.20
11:00
1. runda Broomfield Ayan (Kan) 2 6 3 10 I H2H O
Welker Emily (Ger) 1 2 6 7
11.10.20
11:00
1. runda Arbuthnott Emily (GB) 2 6 7 I H2H O
Nepliy Elina (R) 0 2 5
11.10.20
13:00
1. runda Aney Jessie (USA) 2 6 6 12 I H2H O
Kubka Martyna (Pl) 1 7 3 10
11.10.20
14:30
1. runda Fernandez Bianca Jolie (Kan) 2 6 6 I H2H O
Hefti Melody (Szwaj) 0 2 0
11.10.20
18:00
1. runda Djakovic Mihaela (Serb) 2 6 6 I H2H O
Kerimbayeva Kamila (Kaz) 0 0 1
11.10.20
18:00
1. runda Michalitsch Alina (A) 2 6 6 I H2H O
Silich Alina (R) 0 3 3
11.10.20
09:00
1. runda Pavlova Kira (R) 2 6 6 I H2H O
Koussenkova Valeria (Hiszp) 0 1 4
11.10.20
16:30
1. runda Scholsen Helene (B) 2 6 6 I H2H O
Panaino Tanika Tyra (JAR) 0 1 0
11.10.20
16:30
1. runda Dmitrichenko Yekaterina (Kaz) 2 6 6 I H2H O
Nokes Carla (GB) 0 4 1
11.10.20
12:00
1. runda Fouad Hala (Egip) 2 7 6 I H2H O
Assanova Hatshepsut (Kaz) 0 5 2
11.10.20
13:00
1. runda Camerano Elisa Andrea (I) 2 6 6 I H2H O
Glaude Laure Line (B) 0 4 2
11.10.20
10:00
1. runda Matusova Barbora (1999) (Svk) 2 6 6 I H2H O
Fawzy Caroline (Egip) 0 0 1
11.10.20
14:30
1. runda Saidenova Noel (R) 2 7 7 I H2H O
Karlova Yelizaveta (Kaz) 0 5 6
11.10.20
14:30
1. runda Pepelyaeva Veronika (R) 2 6 7 I H2H O
Jocovic Andjela (Serb) 0 3 5
11.10.20
10:00
1. runda Davis Emma (USA) 2 6 6 I H2H O
Sewing Sofia (USA) 0 2 1
© COPYRIGHT TenisInfo.pl | Regulamin | Linki | Zapomniałem hasła | Mapa stron | Kontakt
18+