logowanie | rejestracja PARTNERZY: 1x2tip.com | Trefik.com | Tenis Live
Sharm El Sheikh VI 2020 / Egipt, betonowa , ATP Sharm El Sheikh VI 2020 Tenis live kwalifikacje |
|||||||||||
14.10.20 ?? |
2. runda | Quayle David (GB) | 2 | 2 | 7 | 10 | I H2H O | ||||
Zhuk Uladzislau (Biał.) | 1 | 6 | 5 | 7 | |||||||
14.10.20 ?? |
2. runda | Breut Lilian (F) (1709) | 2 | 6 | 1 | 10 | I H2H O | ||||
Ajavon Liova (F) | 1 | 2 | 6 | 4 | |||||||
14.10.20 ?? |
2. runda | Allen Louis (GB) | 2 | 6 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Presuhn Bastien (Ger) (1955) | 1 | 7 | 4 | 7 | |||||||
14.10.20 ?? |
2. runda | Gibbens Jack (GB) (1598) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
De Beer Amaury (Maurit) | 0 | 0 | 0 | ||||||||
14.10.20 ?? |
2. runda | Loof Thijmen (Hol) | 2 | 6 | 7 | 10 | I H2H O | ||||
Davies George (GB) (1837) | 1 | 7 | 5 | 5 | |||||||
14.10.20 ?? |
2. runda | Heger Tim (Ger) (1307) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Lavric Samoil (Rum) | 0 | 0 | 0 | ||||||||
14.10.20 ?? |
2. runda | Pustovit Alexander (R) | I H2H O | ||||||||
Schonenberg Tom (Ger) (1798) | |||||||||||
14.10.20 ?? |
2. runda | Alcalde Juan Ignacio (Arg) (1278) | 2 | 6 | 4 | 10 | I H2H O | ||||
Roveri Sidney Gabriel (Braz) | 1 | 4 | 6 | 8 | |||||||
14.10.20 ?? |
2. runda | Sigurdsson Egill (Isl) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Ben Fraj Skander (Tun) | 0 | 3 | 0 | ||||||||
14.10.20 ?? |
2. runda | Michalski Daniel (Pl) (442) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Bron Hugo (F) | 0 | 2 | 2 | ||||||||
14.10.20 ?? |
2. runda | Weightman Oscar (GB) (1780) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Bronka Adam (Aus) (1860) | 0 | 2 | 6 | ||||||||
14.10.20 ?? |
2. runda | Mugevicius Lukas (Lit) (1783) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Modica Sacha (GB) | 0 | 6 | 4 | ||||||||
13.10.20 12:40 |
1/8 finału | Matusova Barbora (1999) (Svk) | 57.44% | 2 | 6 | 5 | 10 | 1.15 | I H2H O | ||
Fouad Hala (Egip) | 42.56% | 1 | 3 | 7 | 4 | 4.39 | |||||
13.10.20 11:35 |
1/8 finału | Saidenova Noel (R) (988) | 43.79% | 2 | 6 | 6 | 1.60 | I H2H O | |||
Aney Jessie (USA) (1273) | 56.21% | 0 | 3 | 2 | 2.10 | ||||||
13.10.20 10:00 |
1/8 finału | Fossa Huergo Nicole (I) (764) | 61.29% | 2 | 6 | 2 | 11 | 1.55 | I H2H O | ||
Arbuthnott Emily (GB) (962) | 38.71% | 1 | 4 | 6 | 9 | 2.21 | |||||
13.10.20 10:00 |
1/8 finału | Ulyashchenko Anna (USA) | 67.10% | 1 | 3 | 1.58 | I H2H O | ||||
Lindh Gallagher Emilie (GB) (729) | 32.90% | 0 | 2 | 2.26 | |||||||
13.10.20 10:50 |
1/8 finału | Scholsen Helene (B) (874) | 59.15% | 2 | 6 | 4 | 10 | 1.38 | I H2H O | ||
Djakovic Mihaela (Serb) (996) | 40.85% | 1 | 3 | 6 | 4 | 2.69 | |||||
13.10.20 10:00 |
1/8 finału | Davis Emma (USA) (1007) | 50.97% | 2 | 6 | 6 | 1.18 | I H2H O | |||
Conway Jasmine (GB) | 49.03% | 0 | 1 | 1 | 4.09 | ||||||
13.10.20 ?? |
1/8 finału | Weightman Oscar (GB) (1780) | I H2H O | ||||||||
Mugevicius Lukas (Lit) (1783) | |||||||||||
13.10.20 ?? |
1. runda | Weightman Oscar (GB) (1780) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Janis Jason (Ger) | 0 | 0 | 1 | ||||||||
13.10.20 ?? |
1/8 finału | Breut Lilian (F) (1709) | I H2H O | ||||||||
Quayle David (GB) | |||||||||||
13.10.20 ?? |
1/8 finału | Gibbens Jack (GB) (1598) | I H2H O | ||||||||
Allen Louis (GB) | |||||||||||
13.10.20 ?? |
1/8 finału | Heger Tim (Ger) (1307) | I H2H O | ||||||||
Loof Thijmen (Hol) | |||||||||||
13.10.20 ?? |
1/8 finału | Michalski Daniel (Pl) (442) | I H2H O | ||||||||
Sigurdsson Egill (Isl) | |||||||||||
13.10.20 ?? |
1/8 finału | Alcalde Juan Ignacio (Arg) (1278) | I H2H O | ||||||||
Schonenberg Tom (Ger) (1798) | |||||||||||
12.10.20 08:00 |
1. runda | Lindh Gallagher Emilie (GB) (728) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Vig Saumya (Indie) (1286) | 0 | 0 | 1 | ||||||||
12.10.20 08:00 |
1. runda | Keller Nadine (Szwaj) (1310) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Zucchini Arianna (I) | 0 | 2 | 4 | ||||||||
12.10.20 08:00 |
1. runda | Ulyashchenko Anna (USA) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Easwaramurthi Ashmitha (Indie) (1079) | 0 | 1 | 0 | ||||||||
12.10.20 08:00 |
1. runda | Luescher Sophie (Szwaj) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Poduraeva Mariya (Ukr) (1270) | 0 | 4 | 1 | ||||||||
12.10.20 08:00 |
1. runda | Conway Jasmine (GB) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Poplavska Anastasiya (Ukr) (915) | 0 | 5 | 0 | ||||||||
12.10.20 14:00 |
2. runda | Scholsen Helene (B) (873) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Pavlova Kira (R) | 0 | 3 | 1 | ||||||||
12.10.20 08:00 |
1. runda | Bougrat Maelys (F) (913) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Manilova Maria (R) (1250) | 0 | 3 | 2 | ||||||||
12.10.20 08:00 |
1. runda | Fossa Huergo Nicole (I) (762) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Mdlulwa Warona (JAR) (1286) | 0 | 4 | 6 | ||||||||
12.10.20 08:00 |
1. runda | Michalitsch Alina (A) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Silich Alina (R) (1037) | 0 | 3 | 3 | ||||||||
12.10.20 08:00 |
1. runda | Djakovic Mihaela (Serb) (996) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Kerimbayeva Kamila (Kaz) (936) | 0 | 0 | 1 | ||||||||
12.10.20 09:00 |
2. runda | Lindh Gallagher Emilie (GB) (728) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Keller Nadine (Szwaj) (1310) | 0 | 1 | 4 | ||||||||
12.10.20 12:30 |
2. runda | Ulyashchenko Anna (USA) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Bougrat Maelys (F) (913) | 0 | 1 | 2 | ||||||||
12.10.20 10:00 |
2. runda | Fossa Huergo Nicole (I) (762) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Stojanovic Jelena (Aus) (1310) | 0 | 2 | 4 | ||||||||
12.10.20 09:00 |
2. runda | Arbuthnott Emily (GB) (962) | 2 | 6 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Curmi Francesca (Malta) | 1 | 7 (3) | 0 | 1 | |||||||
12.10.20 12:30 |
2. runda | Saidenova Noel (R) (988) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Pepelyaeva Veronika (R) (1039) | 0 | 3 | 2 | ||||||||
12.10.20 09:00 |
2. runda | Matusova Barbora (1999) (Svk) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Camerano Elisa Andrea (I) (1265) | 0 | 4 | 2 | ||||||||
12.10.20 12:30 |
2. runda | Fouad Hala (Egip) | 2 | 5 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Dmitrichenko Yekaterina (Kaz) (905) | 1 | 7 | 2 | 7 | |||||||
12.10.20 14:00 |
2. runda | Djakovic Mihaela (Serb) (996) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Michalitsch Alina (A) | 0 | 1 | 0 | ||||||||
12.10.20 08:00 |
1. runda | Pavlova Kira (R) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Koussenkova Valeria (Hiszp) (1159) | 0 | 1 | 4 | ||||||||
12.10.20 08:00 |
1. runda | Scholsen Helene (B) (873) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Panaino Tanika Tyra (JAR) | 0 | 1 | 0 | ||||||||
12.10.20 08:00 |
1. runda | Stojanovic Jelena (Aus) (1310) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Abdel Rahim Salma (Egip) (1249) | 0 | 0 | 0 | ||||||||
12.10.20 08:00 |
1. runda | Curmi Francesca (Malta) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Hitt Zoe (USA) | 0 | 1 | 1 | ||||||||
12.10.20 08:00 |
1. runda | Arbuthnott Emily (GB) (962) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Nepliy Elina (R) (1173) | 0 | 2 | 5 | ||||||||
12.10.20 08:00 |
1. runda | Aney Jessie (USA) (1273) | 2 | 6 | 6 | 12 | I H2H O | ||||
Kubka Martyna (Pl) (770) | 1 | 7 | 3 | 10 | |||||||
12.10.20 08:00 |
1. runda | Fernandez Bianca Jolie (Kan) (1149) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Hefti Melody (Szwaj) | 0 | 2 | 0 | ||||||||
12.10.20 08:00 |
1. runda | Pepelyaeva Veronika (R) (1039) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Jocovic Andjela (Serb) (1017) | 0 | 3 | 5 | ||||||||
12.10.20 08:00 |
1. runda | Saidenova Noel (R) (988) | 2 | 7 | 7 | I H2H O | |||||
Karlova Yelizaveta (Kaz) (1140) | 0 | 5 | 6 | ||||||||
12.10.20 08:00 |
1. runda | Matusova Barbora (1999) (Svk) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Fawzy Caroline (Egip) | 0 | 0 | 1 | ||||||||
12.10.20 08:00 |
1. runda | Fouad Hala (Egip) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Assanova Hatshepsut (Kaz) | 0 | 5 | 2 | ||||||||
12.10.20 08:00 |
1. runda | Dmitrichenko Yekaterina (Kaz) (905) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Nokes Carla (GB) | 0 | 4 | 1 | ||||||||
12.10.20 08:00 |
1. runda | Camerano Elisa Andrea (I) (1265) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Glaude Laure Line (B) | 0 | 4 | 2 | ||||||||
12.10.20 08:00 |
1. runda | Broomfield Ayan (Kan) (997) | 2 | 6 | 3 | 10 | I H2H O | ||||
Welker Emily (Ger) | 1 | 2 | 6 | 7 | |||||||
12.10.20 08:00 |
1. runda | Davis Emma (USA) (1007) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Sewing Sofia (USA) (659) | 0 | 2 | 1 | ||||||||
12.10.20 10:00 |
2. runda | Davis Emma (USA) (1007) | 55.42% | 2 | 6 | 6 | 1.40 | I H2H O | |||
Broomfield Ayan (Kan) (997) | 44.58% | 0 | 4 | 1 | 2.50 | ||||||
12.10.20 10:00 |
2. runda | Conway Jasmine (GB) | 43.01% | 2 | 6 | 6 | 1.73 | I H2H O | |||
Luescher Sophie (Szwaj) | 56.99% | 0 | 2 | 3 | 1.92 | ||||||
12.10.20 09:00 |
2. runda | Lindh Gallagher Emilie (GB) (728) | 55.10% | 1.55 | I H2H O | ||||||
Keller Nadine (Szwaj) (1310) | 44.90% | 2.25 | |||||||||
12.10.20 12:30 |
2. runda | Ulyashchenko Anna (USA) | 58.16% | 1.38 | I H2H O | ||||||
Bougrat Maelys (F) (913) | 41.84% | 2.73 | |||||||||
12.10.20 10:00 |
2. runda | Fossa Huergo Nicole (I) (762) | 61.75% | 1.07 | I H2H O | ||||||
Stojanovic Jelena (Aus) (1310) | 38.25% | 6.00 | |||||||||
12.10.20 09:00 |
2. runda | Curmi Francesca (Malta) | 48.75% | 2.25 | I H2H O | ||||||
Arbuthnott Emily (GB) (962) | 51.25% | 1.55 | |||||||||
12.10.20 14:00 |
2. runda | Aney Jessie (USA) (1273) | 46.42% | 1.75 | I H2H O | ||||||
Fernandez Bianca Jolie (Kan) (1149) | 53.58% | 1.93 | |||||||||
12.10.20 12:30 |
2. runda | Pepelyaeva Veronika (R) (1039) | 54.33% | 1.60 | I H2H O | ||||||
Saidenova Noel (R) (988) | 45.67% | 2.13 | |||||||||
12.10.20 14:00 |
2. runda | Aney Jessie (USA) (1273) | 2 | 7 | 7 | I H2H O | |||||
Fernandez Bianca Jolie (Kan) (1149) | 0 | 6 (2) | 5 | ||||||||
12.10.20 14:00 |
2. runda | Michalitsch Alina (A) | 53.27% | 4.50 | I H2H O | ||||||
Djakovic Mihaela (Serb) (996) | 46.73% | 1.15 | |||||||||
12.10.20 14:00 |
2. runda | Scholsen Helene (B) (873) | 52.41% | 1.20 | I H2H O | ||||||
Pavlova Kira (R) | 47.59% | 3.90 | |||||||||
12.10.20 12:30 |
2. runda | Fouad Hala (Egip) | 45.13% | 6.69 | I H2H O | ||||||
Dmitrichenko Yekaterina (Kaz) (905) | 54.87% | 1.06 | |||||||||
12.10.20 09:00 |
2. runda | Matusova Barbora (1999) (Svk) | 57.43% | 1.20 | I H2H O | ||||||
Camerano Elisa Andrea (I) (1265) | 42.57% | 3.90 | |||||||||
11.10.20 12:00 |
1. runda | Curmi Francesca (Malta) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Hitt Zoe (USA) | 0 | 1 | 1 | ||||||||
11.10.20 11:00 |
1. runda | Stojanovic Jelena (Aus) (1310) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Abdel Rahim Salma (Egip) (1249) | 0 | 0 | 0 | ||||||||
11.10.20 12:00 |
1. runda | Fossa Huergo Nicole (I) (762) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Mdlulwa Warona (JAR) (1286) | 0 | 4 | 6 | ||||||||
11.10.20 13:00 |
1. runda | Bougrat Maelys (F) (913) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Manilova Maria (R) (1250) | 0 | 3 | 2 | ||||||||
11.10.20 18:00 |
1. runda | Ulyashchenko Anna (USA) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Easwaramurthi Ashmitha (Indie) (1079) | 0 | 1 | 0 | ||||||||
11.10.20 09:00 |
1. runda | Keller Nadine (Szwaj) (1310) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Zucchini Arianna (I) | 0 | 2 | 4 | ||||||||
11.10.20 16:30 |
1. runda | Lindh Gallagher Emilie (GB) (728) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Vig Saumya (Indie) (1286) | 0 | 0 | 1 | ||||||||
11.10.20 10:00 |
1. runda | Conway Jasmine (GB) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Poplavska Anastasiya (Ukr) (915) | 0 | 5 | 0 | ||||||||
11.10.20 10:00 |
1. runda | Luescher Sophie (Szwaj) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Poduraeva Mariya (Ukr) (1270) | 0 | 4 | 1 | ||||||||
11.10.20 11:00 |
1. runda | Broomfield Ayan (Kan) (997) | 2 | 6 | 3 | 10 | I H2H O | ||||
Welker Emily (Ger) | 1 | 2 | 6 | 7 | |||||||
11.10.20 11:00 |
1. runda | Arbuthnott Emily (GB) (962) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Nepliy Elina (R) (1173) | 0 | 2 | 5 | ||||||||
11.10.20 13:00 |
1. runda | Aney Jessie (USA) (1273) | 2 | 6 | 6 | 12 | I H2H O | ||||
Kubka Martyna (Pl) (770) | 1 | 7 | 3 | 10 | |||||||
11.10.20 14:30 |
1. runda | Fernandez Bianca Jolie (Kan) (1149) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Hefti Melody (Szwaj) | 0 | 2 | 0 | ||||||||
11.10.20 18:00 |
1. runda | Djakovic Mihaela (Serb) (996) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Kerimbayeva Kamila (Kaz) (936) | 0 | 0 | 1 | ||||||||
11.10.20 18:00 |
1. runda | Michalitsch Alina (A) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Silich Alina (R) (1037) | 0 | 3 | 3 | ||||||||
11.10.20 09:00 |
1. runda | Pavlova Kira (R) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Koussenkova Valeria (Hiszp) (1159) | 0 | 1 | 4 | ||||||||
11.10.20 16:30 |
1. runda | Scholsen Helene (B) (873) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Panaino Tanika Tyra (JAR) | 0 | 1 | 0 | ||||||||
11.10.20 16:30 |
1. runda | Dmitrichenko Yekaterina (Kaz) (905) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Nokes Carla (GB) | 0 | 4 | 1 | ||||||||
11.10.20 12:00 |
1. runda | Fouad Hala (Egip) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Assanova Hatshepsut (Kaz) | 0 | 5 | 2 | ||||||||
11.10.20 13:00 |
1. runda | Camerano Elisa Andrea (I) (1265) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Glaude Laure Line (B) | 0 | 4 | 2 | ||||||||
11.10.20 10:00 |
1. runda | Matusova Barbora (1999) (Svk) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Fawzy Caroline (Egip) | 0 | 0 | 1 | ||||||||
11.10.20 14:30 |
1. runda | Saidenova Noel (R) (988) | 2 | 7 | 7 | I H2H O | |||||
Karlova Yelizaveta (Kaz) (1140) | 0 | 5 | 6 | ||||||||
11.10.20 14:30 |
1. runda | Pepelyaeva Veronika (R) (1039) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Jocovic Andjela (Serb) (1017) | 0 | 3 | 5 | ||||||||
11.10.20 10:00 |
1. runda | Davis Emma (USA) (1007) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Sewing Sofia (USA) (659) | 0 | 2 | 1 |