niezalogowany | logowanie | rejestracja    PARTNERZY: 1x2tip.com | Trefik.com | Tenis Live

Sharm El Sheikh VI 2020 / Egipt, betonowa
pula nagród: 15 tys. USD
17.10.20
12:30
finał Dema Viktoriia (Ukr) /
Kubka Martyna (Pl)
2 6 6 1.70 I H2H O
Arbuthnott Emily (GB) /
Christie Freya (GB)
0 4 3 1.96
16.10.20
13:30
półfinał Arbuthnott Emily (GB) /
Christie Freya (GB)
2 6 4 10 1.56 I H2H O
Ivanova Dasha (USA) /
Sewing Sofia (USA)
1 4 6 5 2.21
16.10.20
14:00
półfinał Dema Viktoriia (Ukr) /
Kubka Martyna (Pl)
1 6 0 2.24 I H2H O
Morgina Anna (R) /
Poznikhirenko Ganna (Ukr)
0 4 0 1.55
15.10.20
15:25
ćwierćfinał Ivanova Dasha (USA) /
Sewing Sofia (USA)
2 1 6 12 2.20 I H2H O
Ainitdinova Gozal (Kaz) /
Kulambayeva Zhibek (Kaz)
1 6 1 10 1.55
15.10.20
15:50
ćwierćfinał Arbuthnott Emily (GB) /
Christie Freya (GB)
2 6 6 1.01 I H2H O
Fouad Hala (Egip) /
Sherif Dalia (Egip)
0 0 1 9.02
15.10.20
14:50
ćwierćfinał Dema Viktoriia (Ukr) /
Kubka Martyna (Pl)
2 6 2 10 2.31 I H2H O
Scholsen Helene (B) /
Simmonds Chanel (JAR)
1 4 6 5 1.50
15.10.20
17:15
ćwierćfinał Morgina Anna (R) /
Poznikhirenko Ganna (Ukr)
2 4 6 12 1.43 I H2H O
Pepelyaeva Veronika (R) /
Tikhonova Anastasia (R)
1 6 3 10 2.48
13.10.20
14:55
1/8 finału Ainitdinova Gozal (Kaz) /
Kulambayeva Zhibek (Kaz)
2 6 7 1.82 I H2H O
Samir Sandra (Egip) /
Strakhova Valeriya (Ukr)
0 3 6 (5) 1.82
13.10.20
15:35
1/8 finału Ivanova Dasha (USA) /
Sewing Sofia (USA)
2 6 7 1.40 I H2H O
Bogdan Elena (Rum) /
Mdlulwa Warona (JAR)
0 2 5 2.75
13.10.20
14:15
1/8 finału Arbuthnott Emily (GB) /
Christie Freya (GB)
2 7 6 1.66 I H2H O
Kazionova Ekaterina (R) /
Tkacheva Mariia (R)
0 5 4 2.10
13.10.20
17:10
1/8 finału Fouad Hala (Egip) /
Sherif Dalia (Egip)
2 2 6 10 6.25 I H2H O
Dmitrichenko Yekaterina (Kaz) /
Vig Saumya (Indie)
1 6 4 4 1.07
13.10.20
13:00
1/8 finału Dema Viktoriia (Ukr) /
Kubka Martyna (Pl)
2 6 6 1.70 I H2H O
Kudashova Daria (R) /
Zolotareva Anastasia (R)
0 3 3 2.00
13.10.20
16:55
1/8 finału Scholsen Helene (B) /
Simmonds Chanel (JAR)
2 6 6 1.06 I H2H O
Karlova Yelizaveta (Kaz) /
Matusova Barbora (1999) (Svk)
0 2 1 6.65
13.10.20
13:00
1/8 finału Pepelyaeva Veronika (R) /
Tikhonova Anastasia (R)
2 1 7 10 1.50 I H2H O
Bougrat Maelys (F) /
Zakarlyuk Marianna (Ukr)
1 6 6 (5) 5 2.50
13.10.20
16:10
1/8 finału Morgina Anna (R) /
Poznikhirenko Ganna (Ukr)
2 7 6 13 1.16 I H2H O
Davis Emma (USA) /
Ulyashchenko Anna (USA)
1 6 (5) 7 (3) 11 4.30
© COPYRIGHT TenisInfo.pl | Regulamin | Linki | Zapomniałem hasła | Mapa stron | Kontakt
18+