logowanie | rejestracja PARTNERZY: 1x2tip.com | Trefik.com | Tenis Live
Antalya XV 2021 / Turcja, ceglasta , ATP Antalya XV 2021 Tenis live kwalifikacje |
|||||||||||
13.04.21 09:00 |
1/8 finału | Lee So-Ra (Kor Płd) [11] (859) | 64.15% | 2 | 6 | 7 | 1.29 | I H2H O | |||
Petruzelova Lucie (Cz) (1225) | 35.85% | 0 | 1 | 5 | 3.06 | ||||||
13.04.21 12:25 |
1/8 finału | Fossa Huergo Nicole (I) [7] (724) | 47.13% | 2 | 3 | 6 | 11 | 1.83 | I H2H O | ||
Bakhmutkina Polina (R) [15] (962) | 52.87% | 1 | 6 | 4 | 9 | 1.82 | |||||
13.04.21 09:00 |
1/8 finału | Cvetkovic Tina (Słow) (977) | 51.69% | 2 | 6 | 6 | 1.39 | I H2H O | |||
Shalamanova Daria (Bułg.) | 48.31% | 0 | 2 | 3 | 2.61 | ||||||
13.04.21 09:00 |
1/8 finału | Shalimova Ekaterina (R) [5] (712) | 61.95% | 2 | 6 | 6 | 1.12 | I H2H O | |||
Perez Garcia Maria Paulina (Kol) [10] (795) | 38.05% | 0 | 3 | 2 | 4.83 | ||||||
13.04.21 09:00 |
1/8 finału | Sakellaridi Sapfo (Gre) [4] (661) | 59.15% | 2 | 6 | 6 | 1.02 | I H2H O | |||
Auer Stefanie (A) | 40.85% | 0 | 1 | 3 | 8.55 | ||||||
13.04.21 10:15 |
1/8 finału | Kimchi Shavit (Izrael) [13] (839) | 52.04% | 2 | 7 | 6 | 1.59 | I H2H O | |||
Navarro Oliva Maria Fernanda (Mek) | 47.96% | 0 | 6 (3) | 3 | 2.13 | ||||||
13.04.21 09:00 |
1/8 finału | Rame Alice (F) [1] (385) | 51.20% | 2 | 6 | 6 | 1.25 | I H2H O | |||
Jaruskova Timea (Svk) [16] (964) | 48.80% | 0 | 2 | 1 | 3.38 | ||||||
13.04.21 09:00 |
1/8 finału | Soboleva Anastasiya (Ukr) | 59.46% | 2 | 6 | 6 | 1.59 | I H2H O | |||
Corneanu Oana Smaranda (Rum) (1215) | 40.54% | 0 | 1 | 2 | 2.14 | ||||||
12.04.21 09:00 |
2. runda | Petruzelova Lucie (Cz) (1223) | 45.57% | 2 | 7 | 2 | 10 | 1.30 | I H2H O | ||
Pokorna Barbora (Cz) | 54.43% | 1 | 5 | 6 | 8 | 3.10 | |||||
12.04.21 09:00 |
2. runda | Lee So-Ra (Kor Płd) [11] (872) | 56.59% | 2 | 6 | 6 | 1.02 | I H2H O | |||
Cherubini Diletta (I) | 43.41% | 0 | 4 | 4 | 8.53 | ||||||
12.04.21 11:00 |
2. runda | Shalimova Ekaterina (R) [5] (713) | 62.78% | 2 | 6 | 6 | 1.01 | I H2H O | |||
Ondrejcekova Klara (Svk) | 37.22% | 0 | 2 | 1 | 8.27 | ||||||
12.04.21 09:00 |
2. runda | Jaruskova Timea (Svk) [16] (963) | 50.77% | 2 | 6 | 6 | 1.81 | I H2H O | |||
Gabric Anna (Ger) (967) | 49.23% | 0 | 3 | 1 | 1.82 | ||||||
12.04.21 11:00 |
2. runda | Cvetkovic Tina (Słow) (974) | 53.91% | 2 | 6 | 6 | 3.81 | I H2H O | |||
Papadakis Lena (Ger) (1173) | 46.09% | 0 | 4 | 4 | 1.19 | ||||||
12.04.21 09:00 |
2. runda | Auer Stefanie (A) | 46.88% | 2 | 7 | 7 | 1.82 | I H2H O | |||
Bataille Esther (F) | 53.12% | 0 | 5 | 5 | 1.81 | ||||||
12.04.21 09:00 |
2. runda | Sakellaridi Sapfo (Gre) [4] (661) | 55.05% | 2 | 6 | 6 | 1.02 | I H2H O | |||
Mazzari Sveva (I) | 44.95% | 0 | 0 | 1 | 8.80 | ||||||
12.04.21 09:00 |
2. runda | Rame Alice (F) [1] (382) | 48.15% | 2 | 6 | 6 | 1.03 | I H2H O | |||
Boix Molla Meritxell (Hiszp) | 51.85% | 0 | 4 | 2 | 8.00 | ||||||
12.04.21 09:00 |
2. runda | Navarro Oliva Maria Fernanda (Mek) | 51.13% | 2 | 6 | 6 | 5.18 | I H2H O | |||
Ryser Valentina (Szwaj) [3] (659) | 48.87% | 0 | 1 | 1 | 1.11 | ||||||
12.04.21 09:00 |
2. runda | Kimchi Shavit (Izrael) [13] (890) | 65.22% | 2 | 7 | 6 | 1.45 | I H2H O | |||
Chiesa Enola (I) (1298) | 34.78% | 0 | 6 (5) | 3 | 2.46 | ||||||
12.04.21 11:00 |
2. runda | Soboleva Anastasiya (Ukr) | 54.32% | 2 | 2 | 6 | 10 | 1.30 | I H2H O | ||
Juric Noka (Słow) | 45.68% | 1 | 6 | 2 | 6 | 2.99 | |||||
12.04.21 11:00 |
2. runda | Corneanu Oana Smaranda (Rum) (1214) | 45.19% | 2 | 6 | 3 | 10 | 1.39 | I H2H O | ||
Wijesundera Rushri (USA) (1136) | 54.81% | 1 | 3 | 6 | 8 | 2.62 | |||||
12.04.21 11:00 |
2. runda | Bakhmutkina Polina (R) [15] (961) | 54.61% | 2 | 4 | 7 | 10 | 1.81 | I H2H O | ||
Ruppert Lena (Ger) (1134) | 45.39% | 1 | 6 | 5 | 5 | 1.82 | |||||
12.04.21 11:00 |
2. runda | Fossa Huergo Nicole (I) [7] (724) | 51.10% | 2 | 6 | 6 | 1.20 | I H2H O | |||
Bestetti Giuliana (I) | 48.90% | 0 | 4 | 1 | 3.67 | ||||||
12.04.21 11:00 |
2. runda | Shalamanova Daria (Bułg.) | 47.37% | 2 | 6 | 7 | 6.60 | I H2H O | |||
Duerst Jenny (Szwaj) [6] (720) | 52.63% | 0 | 3 | 5 | 1.06 | ||||||
12.04.21 11:00 |
2. runda | Perez Garcia Maria Paulina (Kol) [10] (794) | 56.03% | 2 | 1 | 7 | 11 | 1.59 | I H2H O | ||
Gross Anna (A) | 43.97% | 1 | 6 | 6 (4) | 9 | 2.13 | |||||
11.04.21 09:00 |
1. runda | Shalamanova Daria (Bułg.) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Erbakan Zeynep (Tur) [WC] | 0 | 1 | 1 | ||||||||
11.04.21 09:00 |
1. runda | Lee So-Ra (Kor Płd) [11] (872) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Mikhaylova Victoria (R) (1197) | 0 | 0 | 1 | ||||||||
11.04.21 09:00 |
1. runda | Juric Noka (Słow) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Nagy Adrienn (Wegry) [9] (791) | 0 | 4 | 1 | ||||||||
11.04.21 09:00 |
1. runda | Soboleva Anastasiya (Ukr) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Shin Jiho (Kor Płd) | 0 | 6 (5) | 3 | ||||||||
11.04.21 09:00 |
1. runda | Corneanu Oana Smaranda (Rum) (1214) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
0 | 0 | 0 | |||||||||
11.04.21 09:00 |
1. runda | Wijesundera Rushri (USA) (1136) | 2 | 5 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Ganz Fiona (Szwaj) [8] (740) | 1 | 7 | 2 | 8 | |||||||
11.04.21 09:00 |
1. runda | Sakellaridi Sapfo (Gre) [4] (661) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Mozgaleva Anastasia (R) | 0 | 1 | 2 | ||||||||
11.04.21 09:00 |
1. runda | Kimchi Shavit (Izrael) [13] (890) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Dueffert Lilly (Ger) [WC] | 0 | 2 | 3 | ||||||||
11.04.21 09:00 |
1. runda | Chiesa Enola (I) (1298) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Gudelj Vanja (Hol) [WC] | 0 | 1 | 1 | ||||||||
11.04.21 09:00 |
1. runda | Navarro Oliva Maria Fernanda (Mek) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Khirin Nicole (Izrael) (971) | 0 | 3 | 2 | ||||||||
11.04.21 09:00 |
1. runda | Ryser Valentina (Szwaj) [3] (659) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Solomatina Arina (R) | 0 | 4 | 4 | ||||||||
11.04.21 09:00 |
1. runda | Cherubini Diletta (I) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Lieberman Shachf (Izrael) | 0 | 0 | 0 | ||||||||
11.04.21 09:00 |
1. runda | Pokorna Barbora (Cz) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Sziedat Franziska (Ger) (1094) | 0 | 4 | 3 | ||||||||
11.04.21 09:00 |
1. runda | Petruzelova Lucie (Cz) (1223) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Bouzas Maneiro Jessica (Hiszp) [2] (645) | 0 | 4 | 2 | ||||||||
11.04.21 09:00 |
1. runda | Jaruskova Timea (Svk) [16] (963) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Anil Cemre (Tur) (1192) | 0 | 3 | 0 | ||||||||
11.04.21 09:00 |
1. runda | Gabric Anna (Ger) (967) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Dabah Adva (Izrael) (1239) | 0 | 4 | 4 | ||||||||
11.04.21 09:00 |
1. runda | Boix Molla Meritxell (Hiszp) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Takayama Chihiro (Jap) (1168) | 0 | 3 | 1 | ||||||||
11.04.21 09:00 |
1. runda | Mazzari Sveva (I) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Colak Pelin (Tur) | 0 | 1 | 1 | ||||||||
11.04.21 09:00 |
1. runda | Auer Stefanie (A) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Erbakan Defne (Tur) [WC] | 0 | 0 | 0 | ||||||||
11.04.21 09:00 |
1. runda | Bataille Esther (F) | 2 | 1 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Burdina Evgeniya (R) [12] (875) | 1 | 6 | 4 | 5 | |||||||
11.04.21 09:00 |
1. runda | Bakhmutkina Polina (R) [15] (961) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Yoruk Ilay (Tur) (1022) | 0 | 5 | 2 | ||||||||
11.04.21 09:00 |
1. runda | Ruppert Lena (Ger) (1134) | 2 | 5 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Grekul Elena (Ukr) | 1 | 7 | 3 | 8 | |||||||
11.04.21 09:00 |
1. runda | Bestetti Giuliana (I) | 1 | 6 | 4 | I H2H O | |||||
Tishchenko Iana (Moł.) (1266) | 0 | 1 | 1 | ||||||||
11.04.21 09:00 |
1. runda | Fossa Huergo Nicole (I) [7] (724) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Krivosudska Lucia (Svk) | 0 | 3 | 0 | ||||||||
11.04.21 09:00 |
1. runda | Papadakis Lena (Ger) (1173) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Rouvroy Margaux (F) [14] (938) | 0 | 3 | 1 | ||||||||
11.04.21 09:00 |
1. runda | Cvetkovic Tina (Słow) (974) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Nikitash Mariia (Ukr) [WC] | 0 | 0 | 0 | ||||||||
11.04.21 09:00 |
1. runda | Duerst Jenny (Szwaj) [6] (720) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Meyer Auf Der Heide Luisa (Ger) | 0 | 1 | 5 | ||||||||
11.04.21 09:00 |
1. runda | Perez Garcia Maria Paulina (Kol) [10] (794) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Yaniklar Beyza (Tur) [WC] | 0 | 3 | 2 | ||||||||
11.04.21 09:00 |
1. runda | Gross Anna (A) | 2 | 6 | 3 | 10 | I H2H O | ||||
Nadel Nicole (Izrael) (994) | 1 | 2 | 6 | 6 | |||||||
11.04.21 09:00 |
1. runda | Ondrejcekova Klara (Svk) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Zahraj Kim-Michaela (Ger) | 0 | 3 | 3 | ||||||||
11.04.21 09:00 |
1. runda | Shalimova Ekaterina (R) [5] (713) | 1 | 6 | 4 | I H2H O | |||||
Milatova Sofia (Svk) (1021) | 0 | 3 | 0 | ||||||||
11.04.21 09:00 |
1. runda | Rame Alice (F) [1] (382) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Bourguignon Madison (USA) (1333) | 0 | 2 | 1 |