logowanie | rejestracja PARTNERZY: 1x2tip.com | Trefik.com | Tenis Live
Cluj Napoca (X) 2021 / Rumunia, hala , www, LIVE, DRAW, ATP Cluj Napoca (X) 2021 Tenis live kwalifikacje |
|||||||||||
24.10.21 12:55 |
1/8 finału | Tsurenko Lesya (Ukr) [5] (145) | 54.66% | 2 | 7 | 6 | 1.22 | I H2H O | |||
Rosca Andreea Amalia (Rum) [WC] (415) | 45.34% | 0 | 5 | 1 | 4.07 | ||||||
24.10.21 11:15 |
1/8 finału | Krunic Alexandra (Serb) [4] (144) | 52.65% | 2 | 6 | 6 | 1.17 | I H2H O | |||
Miyazaki Yuriko (GB) (224) | 47.35% | 0 | 1 | 2 | 4.80 | ||||||
24.10.21 12:30 |
1/8 finału | Bondar Anna (Wegry) [1] (131) | 58.80% | 2 | 6 | 6 | 1.41 | I H2H O | |||
Fett Jana (Chor) [11] (204) | 41.20% | 0 | 2 | 0 | 2.86 | ||||||
24.10.21 10:10 |
1/8 finału | Ignatik Alexandra (Rum) (207) | 46.13% | 2 | 6 | 6 | 1.05 | I H2H O | |||
Popa Teiusanu Vanessa Ioana Georgiana (Rum) [WC BYE] (1049) | 53.87% | 0 | 0 | 1 | 8.56 | ||||||
24.10.21 10:10 |
1/8 finału | Pattinama Kerkhove Lesley (Hol) [6 BYE] (151) | 50.66% | 2 | 6 | 6 | 1.46 | I H2H O | |||
Mendez Seone (Aus) [12 BYE] (206) | 49.34% | 0 | 3 | 1 | 2.65 | ||||||
24.10.21 11:25 |
1/8 finału | Gasanova Anastasia (R) [3] (143) | 53.36% | 2 | 6 | 6 | 1.04 | I H2H O | |||
Szabo Briana (Rum) [WC BYE] (1146) | 46.64% | 0 | 1 | 0 | 10.00 | ||||||
23.10.21 12:00 |
1. runda | Prisacariu Andreea (Rum) (340) | 35.96% | 1.83 | I H2H O | ||||||
Mendez Seone (Aus) [12 BYE] (206) | 64.04% | 1.83 | |||||||||
23.10.21 16:10 |
1. runda | Rosca Andreea Amalia (Rum) [WC] (415) | 48.41% | 2 | 7 | 6 | 3.07 | I H2H O | |||
Zakharova Anastasia (R) [10] (202) | 51.59% | 0 | 6 (4) | 3 | 1.37 | ||||||
23.10.21 15:20 |
1. runda | Tsurenko Lesya (Ukr) [5] (145) | 54.88% | 2 | 7 | 6 | 1.06 | I H2H O | |||
Cavalle-Reimers Ivonne (Hiszp) (358) | 45.12% | 0 | 6 (3) | 3 | 8.22 | ||||||
23.10.21 12:15 |
1. runda | Miyazaki Yuriko (GB) (224) | 46.64% | 2 | 6 | 7 | 2.03 | I H2H O | |||
Gorgodze Ekaterine (Gru) [7] (161) | 53.36% | 0 | 4 | 5 | 1.73 | ||||||
23.10.21 11:50 |
1. runda | Krunic Alexandra (Serb) [4] (144) | 58.49% | 2 | 6 | 6 | 1.08 | I H2H O | |||
Danilina Anna (Kaz) (312) | 41.51% | 0 | 2 | 0 | 7.00 | ||||||
23.10.21 10:40 |
1. runda | Gasanova Anastasia (R) [3] (143) | 53.36% | 2 | 6 | 6 | 1.02 | I H2H O | |||
Amariei Ilinca Dalina (Rum) [WC] (1439) | 46.64% | 0 | 1 | 1 | 12.48 | ||||||
23.10.21 09:05 |
1. runda | Ignatik Alexandra (Rum) (207) | 50.41% | 2 | 6 | 6 | 2.60 | I H2H O | |||
Sramkova Rebecca (Svk) [8] (174) | 49.59% | 0 | 3 | 2 | 1.45 | ||||||
23.10.21 13:30 |
1. runda | Friedsam Anna-Lena (Ger) [2] (135) | 52.16% | 1.01 | I H2H O | ||||||
Popa Teiusanu Vanessa Ioana Georgiana (Rum) [WC BYE] (1049) | 47.84% | 13.69 | |||||||||
23.10.21 09:05 |
1. runda | Fett Jana (Chor) [11] (204) | 49.59% | 2 | 6 | 6 | 6 | 1.39 | I H2H O | ||
Anshba Amina (R) (302) | 50.41% | 1 | 2 | 7 (3) | 3 | 2.71 | |||||
23.10.21 13:55 |
1. runda | Bondar Anna (Wegry) [1] (131) | 60.44% | 2 | 6 | 6 | 1.04 | I H2H O | |||
Gabueva Angelina (R) (600) | 39.56% | 0 | 2 | 1 | 9.03 |