logowanie | rejestracja    PARTNERZY: 1x2tip.com | Trefik.com | Tenis Live

Milovice 2021 / Czechy, hala
kwalifikacje
22.11.21
15:15
1/8 finału Robbe Alice (F) [7] (424) 49.43% 2 6 6 1.73 I H2H O
Kimchi Shavit (Izrael) [9] (479) 50.57% 0 2 3 1.98
22.11.21
10:00
1/8 finału Kazionova Ekaterina (R) [1] (363) 49.32% 2 6 6 1.22 I H2H O
Urbanova Lucie (Cz) [WC] 50.68% 0 3 3 3.65
22.11.21
10:00
1/8 finału Kanev Kathleen (Ger) (824) 40.91% 2 6 6 1.08 I H2H O
Neradova Kamila (Cz) [WC] 59.09% 0 2 2 7.00
22.11.21
11:40
1/8 finału Markova Johana (Cz) [8] (436) 47.10% 2 7 7 1.50 I H2H O
Hosogi Sakura (Jap) [12] (539) 52.90% 0 6 (2) 6 (7) 2.39
22.11.21
13:45
1/8 finału Grey Sarah Beth (GB) [3] (406) 49.81% 2 6 6 1.63 I H2H O
Radisic Nika (Słow) [11] (506) 50.19% 0 3 2 2.10
22.11.21
16:15
1/8 finału Matsuda Misaki (Jap) [14] (559) 49.12% 2 7 6 1.86 I H2H O
Dascalu Nicoleta-Catalina (Rum) [4] (413) 50.88% 0 6 (11 2 1.86
22.11.21
11:30
1/8 finału Bartunkova Nikola (Cz) (784) 46.64% 2 6 4 10 1.72 I H2H O
Timofeeva Maria (R) [5] (417) 53.36% 1 4 6 4 2.01
22.11.21
14:20
1/8 finału Gabric Anna (Ger) (695) 58.37% 2 3 6 10 1.21 I H2H O
Nuudi Maileen (Est) (965) 41.63% 1 6 4 6 3.76
21.11.21
09:00
1. runda Neradova Kamila (Cz) [WC] 2 4 7 10 I H2H O
Juric Noka (Słow) (1239) 1 6 5 3
21.11.21
09:00
1. runda Hosogi Sakura (Jap) [12] (539) 2 6 6 I H2H O
Breckova Nikola (Cz) (858) 0 2 1
21.11.21
09:00
1. runda Markova Johana (Cz) [8] (436) 2 6 6 I H2H O
Mihokova Petra (Cz) [WC] 0 2 1
21.11.21
14:00
1. runda Kimchi Shavit (Izrael) [9] (479) 2 6 7 I H2H O
Vasilescu Arina Gabriela (Rum) (642) 0 4 6
21.11.21
14:00
1. runda Robbe Alice (F) [7] (424) 2 6 6 I H2H O
Bakhmutkina Polina (R) (837) 0 2 3
21.11.21
14:00
1. runda Gabric Anna (Ger) (695) 2 6 6 I H2H O
Ainitdinova Gozal (Kaz) [10] (481) 0 2 0
21.11.21
09:00
1. runda Urbanova Lucie (Cz) [WC] 2 6 6 I H2H O
Webley-Smith Emily (GB) [16] (587) 0 2 4
21.11.21
09:00
1. runda Kilnarova Monika (Cz) [2] (395) I H2H O
Neradova Kamila (Cz) [WC]
21.11.21
09:00
1. runda Kanev Kathleen (Ger) (824) 2 6 3 10 I H2H O
Laboutkova Aneta (Cz) [15] (601) 1 4 6 7
21.11.21
11:30
1. runda Grey Sarah Beth (GB) [3] (406) 1 I H2H O
Rushiti Arlinda (Szwaj) (667) 0
21.11.21
11:30
1. runda Radisic Nika (Słow) [11] (506) 2 7 6 I H2H O
Hindova Denisa (Cz) (963) 0 5 3
21.11.21
11:30
1. runda Dascalu Nicoleta-Catalina (Rum) [4] (413) 2 6 7 I H2H O
Kladivova Aneta (Cz) (644) 0 0 6 (3)
21.11.21
11:30
1. runda Matsuda Misaki (Jap) [14] (559) 2 6 3 10 I H2H O
Salkova Dominika (Cz) (742) 1 2 6 7
21.11.21
11:30
1. runda Timofeeva Maria (R) [5] (417) 2 6 6 I H2H O
Nova Andrea (Cz) [WC] 0 0 1
21.11.21
11:30
1. runda Bartunkova Nikola (Cz) (784) 2 6 6 I H2H O
Avdeeva Julia (R) [13] (558) 0 2 0
21.11.21
14:00
1. runda Nuudi Maileen (Est) (965) 2 6 6 I H2H O
Shalimova Ekaterina (R) [6] (523) 0 3 2
21.11.21
09:00
1. runda Kazionova Ekaterina (R) [1] (363) 2 6 6 I H2H O
Sebestova Ivana (Cz) [WC] (1057) 0 2 1
© COPYRIGHT TenisInfo.pl | Regulamin | Linki | Zapomniałem hasła | Mapa stron | Kontakt
18+