logowanie | rejestracja PARTNERZY: 1x2tip.com | Trefik.com | Tenis Live
Telde 2023 / Hiszpania, ceglasta , www, DRAW, ATP Telde 2023 Tenis live kwalifikacje |
|||||||||||
03.04.23 14:00 |
1/8 finału | Paukstyte Patricija (Lit) [1 BYE] (1079) | 53.16% | 2 | 3 | 6 | 10 | 1.29 | I H2H O | ||
Kalyakina Maria (R) [12] | 46.84% | 1 | 6 | 2 | 2 | 3.14 | |||||
03.04.23 14:00 |
1/8 finału | Juan Bru Carmen (Hiszp) [14] | 58.85% | 2 | 6 | 6 | 1.39 | I H2H O | |||
Liebkind Nikita (Fin) | 41.15% | 0 | 3 | 0 | 2.68 | ||||||
03.04.23 14:00 |
1/8 finału | Kuparev Anastasiya (Ger) [10] (1301) | 40.44% | 2 | 6 | 7 | 2.46 | I H2H O | |||
Aranzabal Naroa (Hiszp) [8] | 59.56% | 0 | 3 | 6 (6) | 1.46 | ||||||
03.04.23 14:00 |
1/8 finału | Tatu Sarah (GB) [6] (1248) | 63.54% | 2 | 6 | 0 | 10 | 1.33 | I H2H O | ||
Matos Sequeira Fernandes Jizel (GB) [15] | 36.46% | 1 | 4 | 6 | 8 | 2.80 | |||||
03.04.23 14:00 |
1/8 finału | Shinde Vasanti (Indie) [5 BYE] (1240) | 48.24% | 2 | 6 | 6 | 10 | 1.41 | I H2H O | ||
Barrera Aguirre Isabella (USA) | 51.76% | 1 | 3 | 7 (4) | 6 | 2.63 | |||||
03.04.23 14:00 |
1/8 finału | Kareisova Jana (Cz) | 45.11% | 2 | 6 | 6 | 2.99 | I H2H O | |||
Marandel Lola (F) [4 BYE] (1163) | 54.89% | 0 | 3 | 2 | 1.32 | ||||||
03.04.23 14:00 |
1/8 finału | Collens Brittany (USA) [3 BYE] (1117) | 62.42% | 2 | 6 | 6 | 1.27 | I H2H O | |||
Schubries Anna (Ger) [16] | 37.58% | 0 | 2 | 3 | 3.10 | ||||||
03.04.23 14:00 |
1/8 finału | Perello Saavedra Judith (Hiszp) [2 BYE] (1103) | 60.00% | 2 | 6 | 6 | 14 | 1.33 | I H2H O | ||
Andrienko Maria (R) [11] | 40.00% | 1 | 3 | 7 (1) | 12 | 2.80 | |||||
02.04.23 09:00 |
1. runda | Kuparev Anastasiya (Ger) [10] (1301) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Afandieva Sofiya (Ger) | 0 | 5 | 2 | ||||||||
02.04.23 09:00 |
1. runda | Aranzabal Naroa (Hiszp) [8] | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Palazon Andrea (Hiszp) | 0 | 6 (3) | 4 | ||||||||
02.04.23 ?? |
1. runda | Juan Bru Carmen (Hiszp) [14] | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Popovici Menuha (Rum) | 0 | 4 | 4 | ||||||||
02.04.23 ?? |
1. runda | Liebkind Nikita (Fin) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Veldman Klara (Hol) [7] | 0 | 2 | 5 | ||||||||
02.04.23 ?? |
1. runda | Matos Sequeira Fernandes Jizel (GB) [15] | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Azimova Amalia (R) | 0 | 0 | 0 | ||||||||
02.04.23 ?? |
1. runda | Tatu Sarah (GB) [6] (1248) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Bergen Mariia (Ukr) (1290) | 0 | 4 | 2 | ||||||||
02.04.23 09:00 |
1. runda | Barrera Aguirre Isabella (USA) | 46.72% | 2 | 6 | 6 | 2.42 | I H2H O | |||
Monakhova Dariia (R) [9] (1338) | 53.28% | 0 | 3 | 1 | 1.47 | ||||||
02.04.23 09:00 |
1. runda | Kareisova Jana (Cz) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Xu Shuqian (Chiny) [13] | 0 | 3 | 2 | ||||||||
02.04.23 09:00 |
1. runda | Schubries Anna (Ger) [16] | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Yazawa Tomoe (Jap) | 0 | 2 | 4 | ||||||||
02.04.23 09:00 |
1. runda | Andrienko Maria (R) [11] | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Lobo Corral Elena (Hiszp) | 0 | 1 | 4 | ||||||||
02.04.23 12:00 |
1. runda | Kalyakina Maria (R) [12] | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Miret Avante Berta (Hiszp) | 0 | 6 | 2 |