logowanie | rejestracja PARTNERZY: 1x2tip.com | Trefik.com | Tenis Live
Bastad (V) 2023 / Szwecja, ceglasta , ATP Bastad (V) 2023 Tenis live kwalifikacje |
|||||||||||
09.05.23 13:15 |
1/8 finału | Lovqvist Julia (Szwe) [11] (1311) | 42.78% | 2 | 3 | 6 | 10 | 3.05 | I H2H O | ||
Saner Julita (Szwe) [5] (823) | 57.22% | 1 | 6 | 2 | 5 | 1.31 | |||||
09.05.23 11:55 |
1/8 finału | Soboleva Anastasiya (Ukr) [1 BYE] (520) | 62.18% | 2 | 6 | 2 | 12 | 1.11 | I H2H O | ||
Ewald Weronika (Pl) [10] (1152) | 37.82% | 1 | 2 | 6 | 10 | 5.00 | |||||
09.05.23 10:15 |
1/8 finału | Kubka Martyna (Pl) [2 BYE] (562) | 49.36% | 2 | 6 | 6 | 1.09 | I H2H O | |||
Elde Emilie (Nor) [9] (1011) | 50.64% | 0 | 4 | 3 | 5.88 | ||||||
09.05.23 10:15 |
1/8 finału | Welker Emily (Ger) [3 BYE] (675) | 53.13% | 2 | 6 | 6 | 1.13 | I H2H O | |||
Jagare Tilde (Szwe) | 46.87% | 0 | 4 | 1 | 4.75 | ||||||
09.05.23 10:15 |
1/8 finału | Brunskog Louise (Szwe) [6] (829) | 49.75% | 2 | 7 | 7 | 1.40 | I H2H O | |||
Bajraliu Linea (Szwe) | 50.25% | 0 | 6 (1) | 6 (1) | 2.60 | ||||||
09.05.23 12:20 |
1/8 finału | Kozakova Karolina (Szwaj) [7] (917) | 54.01% | 2 | 6 | 6 | 1.33 | I H2H O | |||
Haseth Anna Sofia (Nor) [15] | 45.99% | 0 | 0 | 2 | 2.88 | ||||||
09.05.23 10:15 |
1/8 finału | Yesypchuk Daria (Ukr) [14] | 38.29% | 2 | 6 | 5 | 10 | 2.25 | I H2H O | ||
Lavino Irene (I) [8] (906) | 61.71% | 1 | 3 | 7 | 7 | 1.54 | |||||
09.05.23 11:55 |
1/8 finału | Klasen Anna (Ger) [4] (642) | 60.80% | 2 | 6 | 6 | 1.35 | I H2H O | |||
Stromquist Tilde (Szwe) [12] | 39.20% | 0 | 1 | 4 | 2.84 | ||||||
08.05.23 11:50 |
1. runda | Yesypchuk Daria (Ukr) [14] | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Johansson Ida (Szwe) | 0 | 2 | 6 (5) | ||||||||
08.05.23 10:15 |
1. runda | Lavino Irene (I) [8] (917) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Ek Isabell (Szwe) | 0 | 3 | 1 | ||||||||
08.05.23 11:50 |
1. runda | Haseth Anna Sofia (Nor) [15] | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Nilsson Clara (Szwe) | 0 | 2 | 2 | ||||||||
08.05.23 11:50 |
1. runda | Kozakova Karolina (Szwaj) [7] (912) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Bjork June (Szwe) [WC] | 0 | 0 | 3 | ||||||||
08.05.23 10:05 |
1. runda | Elde Emilie (Nor) [9] (1004) | 2 | 4 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Hessleryd Tilda (Szwe) | 1 | 6 | 3 | 6 | |||||||
08.05.23 10:15 |
1. runda | Jagare Tilde (Szwe) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Bokova Vladlena (Ukr) [16] (1199) | 0 | 2 | 5 | ||||||||
08.05.23 15:05 |
1. runda | Klasen Anna (Ger) [4] (667) | 2 | 0 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Larsson Stina (Szwe) | 1 | 6 | 2 | 7 | |||||||
08.05.23 13:40 |
1. runda | Stromquist Tilde (Szwe) [12] | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Svahn Isabella (Szwe) | 0 | 1 | 2 | ||||||||
08.05.23 13:40 |
1. runda | Saner Julita (Szwe) [5] (812) | 2 | 2 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Kack Cornelia (Szwe) | 1 | 6 | 2 | 8 | |||||||
08.05.23 13:40 |
1. runda | Lovqvist Julia (Szwe) [11] (1300) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Wiche Cecilie (Dan) | 0 | 6 (4) | 3 | ||||||||
08.05.23 11:45 |
1. runda | Brunskog Louise (Szwe) [6] (819) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Pettersson Anastasia (Szwe) | 0 | 3 | 1 | ||||||||
08.05.23 13:10 |
1. runda | Bajraliu Linea (Szwe) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Preugschat Phillippa (Ger) [13] | 0 | 2 | 3 | ||||||||
08.05.23 10:15 |
1. runda | Ewald Weronika (Pl) [10] (1141) | 2 | 6 | 4 | 10 | I H2H O | ||||
Krebs Hyllested Vilma (Dan) | 1 | 0 | 6 | 4 |